Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Vyhlášení Smis GTR Endurance Cup 2009
04.12.2009 5 33.33%
11.12.2009 4 26.67%
18.12.2009 6 40.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.10.2009   #301
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009 - server

Zdravím závodníku,dnes se pojede na serveru "- KxR
racing zone -" . Heslo je rozesláno do e-mail?.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #302
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009 - informace

Pro dnešní závod se budou ud?lovat divoké karty. maximáln? 4 posádky. Musíte se však p?ihlásit formou p?ihlášky.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #303
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Omlouváme se s Kadou ze závodu, oba to nestíháme.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #304
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009 - informace

Startovní listina dopln?na o tým 017
masterful is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #305
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Velmi krátce.
Start se mi povedl a když m? to za?alo bavit, zradilo m? po pár kolech p?ipojení , takže posádka KxR 2 (omluva Klouczekovi) dnes bohužel nedojede, kur?ááááá
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #306
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

O zavodu jsem se dozvedel dva dny predem a tesil se ze si po delsi dobe zase poradne zajezdim, tohle auto mam proste rad (ac to semnou mnoho lidi nesdili) a trat slibovala opravdu zajimavy zavod co se "vytrvalosti" (= neprevraceni) tyce....
Tedy zaccal jsem trenovat den predem, doladovat setup a ve vysledku jsem byl spokojen i s casem ktery sice nebyl z nejlepsich, ale dokazal jsem ho jezdit stabilne a vicemene bez prevraceni...

Kvali: zacatek nic moc, hned v zahrivacim kole jsem si vyzkousel kolostresni kombinaci, nakonec tukl a jel opravovat do boxu... ve vysledku jsem mel dve ostra kola ktera stacila az na 8. misto, ktere jsem bral v klidu, protoze za 3h se toho da dost ziskat...

Zavod: Na startu jsem byl opatrnejsi, ztratil pozici a drzel se za vozy pred sebou, ktere mi troksu lagovali tak jsem se snazil byt opatrny, po par kolech jsem malicko jezdeckou chybou ztratil a rozjel se ke stihaci jizde.... koukam jak se zase dotahuji....
Ale coto?? -otacky klesaji, motor vyssazuje, strestene hledim na pristrojovku se samymi nulami v oblasti sledovani paliva.... provadim terapeuticky zakrok -hold jsem nedoplnil palivo po kvalifikaci...

Timto se omlouvam tedy predevsim tymovemu kolegovi, protoze toto jsem popravdu po.....
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #307
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak pro nás fiasko, jaké už dlouho nepamatujem....

Q: Na chvostuuuuuu

Race: 1. stint se nám moc nepoved, zajeli jsme do pitu o n?jakejch 6 kol d?ív než byl plán. Gepas stropil n?jakej ten rallycross, jednu boudu, ale dopadl na kola. 2. stint se také napovedl. Za?alo mi to jet až na konci. 2 kola p?ed pitem jsme m?li defekt LZ pneu, navíc jsem to chytli na 1. mezi?ase, takže ztráta jak hrom. 3. krátší stint nedopadl o nic lépe. Uva?ily se nám zadní pneu a nakonec n?jaký to bum bum . 4. stint vypadal hezky, ale v polsedních 20-ti minutých 2 boudy a m?žeme být rádi, že jsme to v?bec dovezli. 6. místo je sice poslední, ale body jsou to tak jako tak.

Snad p?íšt?
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #308
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

JOOOOOO, JE TO ZA NÁMA!!!!!!

Na tohle jsem se kua, ale kua net?šil. Na kvali jsem nasadil race set, protože kvali set jsem defacto ani ne?ešil - bylo mi celkem jasný, že startovní pozice je tady úpln? ukradená. Zajel jsem co jsem zajel, 3. místo ok.
Po startu jsem tak n?jak nev?d?l co o?ekávat, myslel jsem, že mi spíš Bohemian a ten druhý z Radek teamu budou ujížd?t. Jenže "pan n?kdo" to okamžit? vysypal a Bohemian po 2 kolech p?eh?ál gumy. To m? celkem pozitivn? p?ekvapilo. Sice to zní blb?, ale musim si tentokrát pochválit setup. Tenhle setup byl prost? na omezenou dobu, co jsem mu v?noval, hodn? dob?e vylazenej. R4 rules. 1. stint byl až na pár stupidních smyk? v pohod?, vyjel jsem asi 30 vte?in náskok a i ?as na kolo se mi líbil. Pak to p?evzal Poly a stabilní rychlou jízdou náskok skoro zdvojnásobil. A pak to p?išlo... 3. stint byl tradi?n? m?j, jenže osamn?lá jízda, myšlenky úpln? n?kde jinde - ztráta koncentrace (nebál bych se ?íct mikrospánek). Takže jsem to hodil na boudu... Díky moc Kidovi za asistenci, bez n?j by to asi nikdo nedojel. Takže po p?evrácení na kola vynucený pit, opravy, propad na 4. flek. Vzhledem k situaci jsme si mysleli, že dojedem 2. za mpwr, jenže ti m?li asi dvou minutový lag a když se znovu objevili, m?li proražený zadní pneu... Takže pak už to jen bylo na Polym, dovézt to do cíle, což se s p?ehledem povedlo. Poslední p?lhodinu jsme se pak vsázeli, kdy že Bohemianovi prasknou pneumatiky. Jenže on to dojel, nevyhrál nikdo. Takže v cíli tedy se št?stím 1.

Záv?rem - je to za náma, to se musí oslavit. P?íští kombo je teda taky zatracená nuda, ale aspo? tam nehrozí boudy. Už aby to bylo za náma.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #309
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

1 stint, za?átek auta hop sem hop tam, ale ješt? se to dalo jet, potom heh pro? se ty auta na map? nehejbou, á te? posko?ili, no prost? peklo ob?as, p?išlo mi že jsem si jezdil chvíli sólo, už jsem p?emejšlel zastavit jestli jsem v?bec online, ale pak m? došlo že kdybych nebyl tak m? to vykopne samo a že to asi nebude tak hrozný

2 stint bavorák, asi OK, moc jsem nesledoval to scifi v podob? teleportujících se vozidel, oprava auta, poškozen levý p?ední odklon

3 stint, už trošku horší, zadní gumy pod váhou paliva se smažili a auto jezdilo jak zadohrab, ?ízení ob?as hezký ale gumy a smyky to není moc dobré, nakonci jsem m?l vzít v 50 kole pitstop, ale nevzal a jel jsem plánované 51 kolo, hned n?kde za cílem mi buchla pravá zadní, koukam WTF nééé, opatrn? jsem projel pár zatá?ek, potom hodiny a bum i druhá zadní, takže celé kolo jak šnek, pár hodin abych se nenudil, p?i p?íjezdu k cíli m? dojeli auta, snažil jsem se vyhnout z hlavní stopy, ale jak poskakovali tak nevím jestli jsem n?koho netrefil omylem nebo ne, ale m? se auto ani nehnulo, jenom jedno auto vylet?lo do ka?írku (žluté)

4 stint bavorák, bouda, oprava auta, dojezd


nejv?tší problém byl setup, bu? týden ladit, pop?ípad? sehnat od n?koho, nebo to risknout na n??em neznámém
škoda t?ch driftujících zadních kol, ale R3 v p?edu OK

PLS ho?te sem link na REPLAY
a? vidim kde je moje auto, jestli tam ská?u nebo jak to vypadalo, dík
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2009   #310
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

zabudol som na toto, nitro v sobotu na icq na mna vyskocil so slovami (v tento pondelok jazdime endu), tak som si hovoril "casu dost, zajtra nacvicim"
lenze v nedelu som tiez zabudol a pondelok doobeda som sa k pocitacu ani nedostal... odjazdil som par kol pred kvali, aspon som ako tak nacvicil trat a techniku "ako_naburat_aby_som_sa_prevratil_naspat"

kvali: 10. miesto (tusim), co nebolo zo 17 take najhorsie
race:
1. stint isiel nitro, ktory pekne stihal
2. stint som prebral ja, najprv som isiel pekne na to, ako som cvicil+toto kombo, neskor prisiel buchnat, do steny pred neplatnymi pitmi, nastastie som sa neprevratil, par kol na to som to oprel nad pieskoviskom pri brane do steny... nastastie kid bol len par metrov odomna, ale to startovanie mu teda trvalo ... dik
a nakoniec som to oprel do mostu (1. split), prehodilo ma, spravil som flip, dopadol na kolesa a prchal rychlo do boxov dat to mechanikom opravit
tymto efektom som ziskal sice priazen divakov, ale stratil skupinku v nedohladne a uz ma jazdci zacali davat o kolo, rychlo som to prenechal nitrovi a isiel urgentne... no ved viete kam
3. stint nitro s neskrabnutym autom predviedol jazdu, ako sa na vytrvalostny zavod patri....
4. stint - zacal som dotahovat skupinku (alebo oni sa poprevracali ) a som si povedal, ze treba zrychlit... no, padla mi cely vecer haprovali, teda len lave, v poslednej zakrute som isiel 3->2 a hodilo mi 3->1 a otacky v nebesach
okamzite som dosahoval casy o 4-5s horsie, ako by som jazdil
skoncili sme na 5. mieste, body su, aj ked mohli (mohol som) sme zajazdit lepsie
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #311
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q - konecne som zajazdil pb v kvalde takze sme mali take zasluzene stvrte miesto...
jackcy isiel prvy stint dost dobre a prebojoval nas na druhu priecku...tu som potom v druhom stinte obhajil i ked nejazdil som nejako dobre a trosku som to tukol no bolo to bez budky a viacmenej jazda na istotu takze uplne hrozne to nebolo
treti stint na konci sa jackcy dostal do vedenia po tom ako to ghost hodil na budku a potom stravil vela casu v boxoch takze sme mali asi minutu naskok pred druhym a tak si hovorim...neni sa kde hnat pojdem istotu...lenze potom prislo peklo a po najazde do 51. kola som nemal sajnu co sa deje lebo jackcyho nebolo vidno...a potom uz len ze ma prasknute zadne pneu a prepadli sme sa na stvrte miesto...zobral som to...jazdil som tak v pohode lebo uz som myslel ze neni o co bojovat...no zrazu druhy a treti zasli do boxov a ja som sa objavil na tretom mieste hned za masterfulom...dufal som ze ho dobehnem svojim tempom ale ked som sa k nemu nepriblizoval tak som zacal na to tlacit na co som po troch kolach stihacej jazdy doplatil budkou v sikane v tretom sektore...obratil som sa na kolesa no mal som velke poskodenie tak som musel zajst do boxov a sen o prvom resp neskor druhom mieste sa rozplynul... predposledne kolo uz plny nervov som to sekol cez obrubnik a budka a uz muselo dojst pushcar ktore ma nastastie rychlo prevratilo a bol som stale pred eraserkom...jazdilo sa mi blbo lebo som mal pokrivenu strechu a nevidel som do ziadnej lavotocivej zakruty no dve kola som odtrpel a dosiel do cielu....

takze zhodnotim...s umiestnenim som maximalne nespokojny i ked na to ze sme zacali len vcera poobede trenovat to nebol zly vykon no jednoducho sme mali smolu...jackcy urobil dobry set len skoda tych zadnych pneu...inak tie R3 vpredu boli krasne zelene...
mali sme dnes velku kopu smoly...kazdy mal nejaku no my sme mali vacsiu

edit// nechcete zmenit buduce kombo? chcelo by to nejaky taky honosnejsi zaver ako hentu nudu...FXR nech pre mna za mna ostane i ked XRR by som bral viac ale nech je to nieco drsne...napr ky national sme nemali...ked uz teda to ma byt national tak nech to aspon neni aston...

Last edited by bavorak; 20.10.2009 at 00:18.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #312
NiTRo
Newbie

 
Join Date: 23.4.2007
Location: Levice, Slovakia
Posts: 99
Default

Treningu vela nebolo (uz som si zvykol ze to nahanam na poslednu chvilu ), takze som este dnes jazdil co to dalo, dostal som sa na hranicu 2:43.80 (ja nie som rodeny racer...), blizila sa kvalda a Eras nikde, nastastie sa dostavil, v kvalde som potom zasiel aj tak asi o sekundu lepsie PB ako som mal predtym co stacilo asi na 9. miesto (na moje pomery docela uspech)...

stint1 - docela pekny, pacil sa mi hlavne zaciatok kde nebolo potrhane pole a bol zaujimavy suboj predomnou medzi jirkom a jackom, miestami som sa na nich dotahoval a na mna sa uz tlacil Jirka.svs (alebo Bohemian ? neviem teraz), mohlo to vyzerat docela pekne z pohladu divaka... ale casom mi utiekli a ja som sa ocitol na 4. mieste s cihajucom jirkom hned za mnou a myslim ze v takom stave som siel aj do boxov a prenechal to Erasovi...

stint2 - Eras mal docela smolu (alebo som ho vyrusoval na TSku ? Neviem ), prakrat isiel cez budku a este nejake ine incidenty takze po skratenom stinte som nastupoval opat ja...

stint3 - s novou "taktikou" ak sa to tak da nazvat, resp. pocitanie benzinu (ktore aj tak len o vlas nakoniec nevyslo do stintu 4...), odjazdil som s viacmenej priemernymi casmi, docela nudny stint, asi raz som pretocil ale inak nic vazne, dojazdil som posledne kvapky benzinu, aby sa setrila dalsia sada gum na Erasov posledny stint...

stint4 - no to uz bolo len take, uz viaceri to nevydrzali (asi s nervami) a cital som viackrat SOS spravy, Eras sa dost casto minal s bavorakom (bud bol mimo trate bavorak, alebo Eras ) a len sme pocitali benzin aby to vyslo do konca (malo som natankoval hold ) a bol som rad ze sme dosli do ciela zivi a zdravi, aj ked na predposlednom mieste, ale tak aj tam niekto musi byt.
NiTRo is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #313
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
... Bohemian po 2 kolech p?eh?ál gumy
Vedle jak ta jedle , narazil jsem a upravil si odklona na levym predim = nezatacelo to a proto jsem to jel radsi opravit. Moje hloupa chyba, ale i tak jsem na bendu tajne myslel. A svete div se ono to dopadlo. O moje gumy jste se nemuseli bat, mel jsem to vyzkouseny.

Q: Chtel jsem pod 39 ale vedel jsem ze staci byt jen nekde vpredu.

R: Vyhnul jsem se o fous, crashi hned na zacatku a byl stastny z prvniho mista. Ale pak naraz do zdi a upraveny odklon kola. Jelo se s tim blbe tudiz jsme se s Masterfulem dohodli na oprave. Coz se sakra vyplatilo. Neco jsem i dohnal a pak predal. Potom jsme si lehce poskodili rizeni (nebylo na volantu citit auto a to byl docela problem), ale oba jsme si na to zvykli a cekali na posledni stridani jestli to nechame opravit nebo ne. Masterful se stopkama zmeril ze mame dost casu a odsouhlasili jsme si ze mame narok na opravu, ktera trvala vcelku dlouho. Ostatni to trochu asi prehnali se snahou a v pohode a klidku jsme si dojeli pro 2 misto. Skoda vypadku KxR2
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #314
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já jsem si v?era dob?e zapushoval, i když to vypadalo ze za?átku na nudu.
Budí?ek mi dali LFSA, kte?í p?istáli p?ímo vedle m? zrovna v moment?, když jsem se p?epínal zpátky do LFS. Vítrovi jsem pak "vyžral" skoro všechnu práci, na kterou se ur?it? t?šil.. sorry.. Na omluvu jsem mu nechal poslední dva p?ípady na konci.
Ale i tak dramatickej závod, po?ád se míchalo po?adí, ale nakonec to dopadlo nejlíp pro FS.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #315
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009 - výsledky

Výsledky ze 5 závodu Smis GTR Endurance Cup 2009 jsou zde
statistiky a replay bude v pr?b?hu dn? dopln?no

EDIT: samoz?ejm? velké pod?kování "PC kár?m"

Last edited by masterful; 20.10.2009 at 12:51.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #316
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
PLS ho?te sem link na REPLAY
a? vidim kde je moje auto, jestli tam ská?u nebo jak to vypadalo, dík
http://www.spdoracing.com/events/replays/5412.mpr
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #317
NiTRo
Newbie

 
Join Date: 23.4.2007
Location: Levice, Slovakia
Posts: 99
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Výsledky ze 5 závodu Smis GTR Endurance Cup 2009 jsou zde
statistiky a replay bude v pr?b?hu dn? dopln?no

EDIT: samoz?ejm? velké pod?kování "PC kár?m"
http://www.kxr.cz/index.php?option=c...196&Itemid=146

ehm, AL co vcera nesli dostali +8bodov a my (AT) sme nedostali ziaden, sakra.
NiTRo is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #318
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

Z pohledu Banán? to byl úsp?ch, protože jsme byli snad jedinní (?) kdo b?hem závodu nepot?ebovali pushcar, což je u Banán? tém?? nevídané :-). Dohodli jsme se na jízdu na jistotu (s trochu m?k?ím setupem a pneu, které vyžadovalo ?istou jízdu - do p?ímých souboj? jsme se díky tomu nemohli ani moc poušt?t, protože pneu se okamžit? za?ly p?eh?ívat...), což se nám povedlo (žádná v?tší chyba, minimální poškození), ?asama jsme se sice s frontrunnerama nemohli srovnávat, ale díky jejich chybám jsme vícemén? drželi krok a n?jakou dobu dokonce kroužili na druhém míst?, které nám nakonec uteklo o n?co málo p?es 10 sekund...

Celkov? fajn závod a spokojenost s výsledkem

JackCY: když jsem ne?ídil, díval jsem se co to tam vaše auto vyvádí a z mého pohledu jste se n?kolik minut pohybovali naprosto mimo tra? a když jste se pak n?jakým "podivným" zp?sobem za?ali pohybovat na trati, zrovna kolem projížd?la auta a byl dost problém se vám vyhnout (Banán Jirka kv?li tomu vyjel z trati) ...
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #319
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default KxR 2

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
Skoda vypadku KxR2
Sice kecáš ale víš že jsi jedinej, kdo nás politoval díky
Tímto výpadkem jsme prakticky p?išli o možnost p?ímo bojovat o celkové vít?zství, škoda no. Ovšem o st?íbro se s KxR 1 ješt? poperem
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2009   #320
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by NiTRo View Post
http://www.kxr.cz/index.php?option=c...196&Itemid=146

ehm, AL co vcera nesli dostali +8bodov a my (AT) sme nedostali ziaden, sakra.
a este ISR a AL maju nejako divne spocitane body
bavorak is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.