Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.3.2008   #1
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default Tlacovka ANTIK BMW Cup - WE1 - D1

Super!

Kvali 5. místo, mozna bych zajel lepsi, ale jaksi mi moc rychle ubíhal ?as .

Sprint: P?ed restartem jsem zapomn?l vstoupit na tra? -> tedy místo startu z 5. místa jsem startoval z 24. Vzadu to bylo docela blázinec, lítalo se po trati a po tráv?, snažil jsem se vyhýbat, ale po T4 to už nebylo možný... p?edemnou auto ve smyku 90°, vpravo bylo místo pro pr?jezd jednoho vozu a za mnou vpravo byl n?kdo a jel o dost rychlejc než já (v tu chvíli jsem si to nestih ani uv?domit). No nevim jestli sem ho vzal sebou, ale zkusil sem to projet a vysledek byl, že jsme se srazili všichni 3... Spectate.

Long1: Start podle kvali >> z 5. místa. To bylo celkem v klidu, p?edjel jsem Motta, který startoval 4., krátce na to jsem ale projel hodn? dob?e šikanu, avšak na výjezdu se mi to n?jak zvrtlo a dostal jsem smyk... Ustál jsem to, Motto m? p?edjel a s ním i LukyCZ. V poslední zatá?ce téhož kola hned p?ed cílovou rovinkou to Luky trošku neubrzil, m?l jsem málo místa, už jsem to nevyto?il. Trochu jsem si zajel do p?írody, ale hned sem se vrátil. Díky tomu m? p?edjel Atti Honyi, ale toho jsem pak zase dohnal a kone?ná pozice byla 6. místo.

Long2: Op?t start z 5. pozice. P?edemnou Miri a Runningman (tuším ?). Každopádn? z toho co a jak si to pamatuju v T3 chytnulo SDI smyk a vzalo sebou i Miriho. Snažil jsem se jen trošku p?ibrzdit, necht?l jsem moc ztrati rychlost, cht?l jsem to objet. Tuším ale, že m? n?kdo ješt? popostr?il ze strany mno a skon?il jsem taky na tráv?... To m? hodilo na n?jaký asi 18. místo... Dostal jsem se myslím na 14., pak jsem ale narazil do nejakyho SDI?ka, který v poslední zatá?ce p?ed cíl. rovinkou stál oto?ený asi po srážce s n?jakým jezdcem, který se opodál už rozjížd?l. Vrátil jsem se op?t na n?jaké 18. místo... O pár kol pozd?ji jsem to pokazil sám v té samé zatá?ce. P?edjel m? Jupiter a já už na to kašlal... Spectate.


Last edited by MikeCZ; 16.3.2008 at 22:04.
MikeCZ is offline  
Old 16.3.2008   #2
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

dneska spokojenost...

jelikož nebyl prakticky žádný trénink, když nepo?ítám pár kol o minulém víkendu, tak to lepší být ani nemohlo.V?era jsem díky LFS srazu nestihl zajet ani HL, takže velký dík Ondrejkovi, že mne pustil do závodu.

kvali: tuším že 12 nebo 13 - ud?lal jsem 2 nebo 3 výlety, mohlo to být lepší, ale spokojenost

sprint: nedostal jsem se do žádné boura?ky a lidi p?edemnou odpadavali, takže spokojenost - 6. místo

long1: to samé jako ve sprintu, start z hloubi pole a po druhem kole už vp?edu. Nikoho jsem nep?edjel, ale po?ád jsem v po?adí stoupal. Vzpomínám si na sice krátký, ale p?kný souboj s Mikem, ale pak mi zmizel v nedohlednu. 7 místo (tuším)

long2: v?d?l jsem, že p?ede mne p?jde v?tšina lidí, tak jsem byl p?ipraven poušt?t. Jupiter byl v T2 pomalejší, tak jsem šel na vn?jšek a málem jsem dostal ránu (asi si o mne nev?d?l) na vn?jšku jsem z?stal celou T3, protože jsem v?d?l že jsi uvnit?, ale najednou rána a smyk. Koukal jsem na replay a místa jsem ti nechal spoustu. Podle mne si mohl ubrat, aby t? to nevyneslo do mne, nevím kam sis p?edstavoval že budu uhýbat... Vzali jsme s sebou i Mike a když jsem se vracel na tra? tak ješt? pár lidí smykovalo. Pak už jen jízda na jistotu, asi v p?lce jsem p?edjel Ryka a Papugu, ale Ryko si mne podal o pár kol dále. Díky jeho chyb? jsem se ale op?t posunul zp?t. Na Faraona jsem byl pomalej, tak jsem za sebou cht?l udržet Papugu, což se poda?ilo. 8 místo - spokojenost.

Ani jsem tak nekoukal na svoje umíst?ní jako spíše na to, kde jsou mí nejbližší konkurenti v pr?bžném po?adí- tzn. Ondrejko a Radek. Podle mých propo?t? z?stáváme bodov? vyrovnaní, takže uvidíme v posledním závod?.
__________________
none
Miri is offline  
Old 17.3.2008   #3
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Moc se nechci rozepisovat, protože asi dnes není o ?em............... tak jsem jen rád že jsem to dojel.
masterful is offline  
Old 17.3.2008   #4
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

V kvali zafukal silny vietor, musel som menit prevody, stihol som asi 2 ostre kola, ale na 1. miesto to stacilo

Sprint: start-ciel 1.

Race1: Kedze som skoro vobec netrenoval, nemal som cas testovat set na 16 kol, takze som dozadu rovno nasadil R2 aj ked ostatni mali R1 a nevedel som odhadnut o kolko budu R1 rychlejsie...Postupne som si robil naskok, zatial co zamnou radek s polym bojovali o 2. miesto. Asi od 10 kola sa zadne pneu zacali rychlo ochladzovat, zacal som stracat, dobiehal ma poly, ale 1. miesto som nakoniec udrzal

Race2: Super zavod...start asi z 9-10. miesta, na zaciatku sa par ludi vyburalo, dostal som sa na 4. a az do konca sme si s Lukim a Attim vymienali pozicie...par kol pred koncom sa mi podarilo vzdialit a dosiel som opat na 1. mieste

Uspesny vecer, aj ked 2. zavod bol velmi nudny, 3. to vynahradil
__________________
Harad is offline  
Old 17.3.2008   #5
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q: Nejdrive na me nekdo odstrelil pneumatiku v sikane => oprava v boxech.. dalsi ostre kolo opet neci nehoda v sikane, poskozeni zaveseni, tentokrat jsem se rozhodl neopravovat coz vedlo jen k dalsim problemum v te same sikane nakonec jsem byl rad za 2 ostra kola ktera celkem vysla. 3. misto

S: 1. kolo jsem jsem se hloupe cpal dopredu a sundal Radka.. jeste do nas vlitlo par dalsich vozu, propad na 13. misto, ale zahy jsem zjistil ze je neco s motorem.. casy strasne, par jezdcu me predjelo, par jich odpadlo. 13.

R1: Tady uz to bylo o dost lepsi, po soubojich s Mottem a Radkem 2. misto.

R2: Asi nej zavod vecera. start z 9. mista, vetsi kolize kratce po startu me posunula o par mist dopredu. Brzy pote chyboval Radek v sikane a ja uz jsem se nestacil vyhnout. Par kol jsem tedy dotahoval predni peticlenou skupinku ktera spolu nelitostne souperila, nejdriv jsem predjel Motta, ale ten mi to vratil po neuspesnem utoku na Lukiho.. Po par set metrech jsem se znovu dostal na 4. pozici a v poslednim kole se jeste pokusil zautocit na Attiho. Cilova rovinka mela byt o neco delsi, asi podam protest na vedeni Westhillu, dojel jsem totiz o jednu setinu za Attim.

Jeste neni nic rozhodnuto a posledni zavod na Kyotu nabidne souboj o 1. a 3. misto.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing

Last edited by Poly; 17.3.2008 at 22:14.
Poly is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.