Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.8.2009   #21
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

vy na "kecalkoch" riesite <|> ? No to my sa riadne smejeme Hlavne ked niekto spomenie Chile alebo neaky iny "vazny" nazov . Potom nastane situacia kde niekto zahlasi "TICHOO!" potom sa niekolko krat zopakuje a duuku sa nasrany odpaja z TS aj LFS ok to nebolo smiesne , Postavy v tomto pribehu su len ciste nahodou fikciou.


A teraz k veci. Neaky ritual co sa tyka zavodou v LFS som vobec neriesil ,vzdy to chcelo len trochu treniningu predvidavosti v T1 a pustit tlacenky dopredu a potom ich pri chybe obehnut. Vacsinou to prislo samo. Je pravda ,ze zo zaciatku moj ritual bol ten ,ze mi aspon jedna macka musela priazdt (ako sa to sakra pise? Prowl) niekde v blizkosti mna ,ale nakoniec to dospelo k stadiu ,ze si mi lahla na ruku atd ,cize som bol odpisany V poslednej dobe musim mat aspon dva kopceky zmrzliny v sebe a neaku tu sladkost poruke. Potom uz len sledovat veci natrati okolo seba a neriesit ritual
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2009   #22
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Ako myslis pred LFS zavodom? Mne staci pusa od mojej drahej a ked mi da na ten zavod klud. Ked som jazdieval hotlapy tak tam som mal moje hotlapovske ponozky (ktore aj tu vyzualne preletely internetom)

V realnom svete je to trochu inac, tam potrebujem trocha odlahcit ,cize sa potrebujem poriadne hmm hmm VYMOCIT a vytoto

to akože si pred každým závodom robíš obriezku?
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2009   #23
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Ano ,ved si ma to tak ucil
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2009   #24
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
vy na "kecalkoch" riesite <|> ? No to my sa riadne smejeme Hlavne ked niekto spomenie Chile alebo neaky iny "vazny" nazov . Potom nastane situacia kde niekto zahlasi "TICHOO!" potom sa niekolko krat zopakuje a duuku sa nasrany odpaja z TS aj LFS ok to nebolo smiesne , Postavy v tomto pribehu su len ciste nahodou fikciou.
No a p?esn? pro tohle sonyk použil souhrný název <|>
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2009   #25
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Pred závodom vä?šinou trénujem. Stôl musí by? ?istý myš taktiež, žiadne smietky. Zapnem Windows zostrelím procesy, ktoré sa mi nepá?ia a idem.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2009   #26
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

ja sa vä?šinou hodinku pred závodom dozviem že sa da?o jazdí samozrejme dostanem nervy a som neprijemny na vsetko zive v mojom okoli (neplatí pre velke ligy) a potom si bezim do obchodu kupit nieco sladke na chut par 250gramovych cokolad a zo 3 balenia hroznovych kukrikov potom sa nažím preburat sa k monitoru cez bordel na stole... nahlasim celej rodine ze najblizsiu hodinu som NEDOSTUPNY sice to vzdy skonci tak ze mama vleti do izby skrz nejaku hovadinu ktoru ani nevnimam a odpoviem slovom dobre po 5 minutach jej rozpravania ked uz som slovo dobre pouzil asi 50 krat pride na to ze to nema zmysel a odide prec samozrejme este zresetujem pc a vypnem firewall aby neotravoval hovadinami skontrolujem kable ci je vsetko jak ma byt zatvorim vsetky mozne vchody do izby a otvaram dobroty co som nakupil samozrejme sa sustredim na zavod a automaticky zerem vsetko co pride pod ruky a na konci zavodu zistim ze som sa prezral a je mi blbo
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2009   #27
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by RoBo_SK View Post
vypnem firewall aby neotravoval hovadinami
To by som si netrufol. :-) Ja som dnesne poobedie stravil vytvaranim novej particie (free Parted Magic live CD) pre cistu instalaciu Windows, kedze nie som "next-next-next-yes" amater tak som si vytvaral dokonalu instalacku 2000 Pro v nLite (jediny sposob ako do 2000/XP integrovat SATA ovladace), po dvoch hodinach som si rozmyslel ze predsa len bude lepsie zobrat ako zaklad XP :-), takze integracia service packu a hotfixov a nejakych dalsich veci, rozne nastavovacky... tak uvidim, ci to nejako pomoze padom fps a diskonektom, ktore mi pokazili preteky v sobotu, nedelu a pondelok. Inak cool, ze pismena particii C: a D: mi zostali take iste a som nabootovany z E:, takze LFS instalaciu budem mat dalej len jednu.

Jo a ako firewall som si na skusku vybral malu free verziu Zone Alarm (v tych pracovnych Windows mam skvely Comodo) a v jeho "game mode" skusim "deny all" (ako "odmietni vsetko co nepoznas") - urcite by som nikdy nenechaval pocitac otvoreny svetu.

Pojem "reinstalacia" ja nepoznam, to by ma zabilo, tych milion veci nastavovat znovu. Hmm, asi tolko k teme, ktorej som autorom, takze nic co napisem nie je offtopic. ;-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2009   #28
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

a kto povedal že mám verejnu ip
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.