Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.3.2008   #1
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default Motokarový šampionát

Nevite nekdo jestli se jede nejaky motokarovy sampionat dostupny takovy lidem jako jsem ja? Mam helmu, rukavice, kuklu ale nemam motokaru. Vim ze se jezdilo formule.cz cup, ale nevim jak to je tenhle rok. Kdyz jsem koukal na stranky tak jsem tam nic nenasel.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2008   #2
MiceMik
Newbie

 
MiceMik's Avatar
 
Join Date: 31.7.2008
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Nevite nekdo jestli se jede nejaky motokarovy sampionat dostupny takovy lidem jako jsem ja? Mam helmu, rukavice, kuklu ale nemam motokaru. Vim ze se jezdilo formule.cz cup, ale nevim jak to je tenhle rok. Kdyz jsem koukal na stranky tak jsem tam nic nenasel.
hele v cesku je jich dost.Treba http://moravskypohar.wz.cz (tam sem zacinal) nebo http://hobbycup.ic.cz/
Toto obcas jezdim.ale nvm jak si na tom ty ale ja ted jezdim ?eský mistrák
ale to jestli nejsi zkuseny tak ti to nedoporucuji.

PS: na vsechny zavody co sem ti napsal musis mit vlastni motokaru a jestli nemas kombinezu tak bych si ju prvni poridil
__________________
Team: -
Setupy: Inferno,Setupgrid.net
MiceMik is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2008   #3
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

mam +- vsechno(helma, rukavice, kombineza, boty jsou na ceste z Nemecka) jenom nemam motokaru a za zavod jsem ochotny dat max 1500kc (nejaka stovka se toleruje)

EDIT: Tak jsem proletel propozice z obou sampionatu a a pochopil jsem to tak ze na oba musis mit svoji vlastni motokaru.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 7.8.2008 at 09:48.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2008   #4
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Team BHP Motorsport hledá jezdce do posldeních t?í závod? šampiónové série www.kartrace.cz.
Jezdec musí do 19.9. složit 1000K? za samotný závod plus kuaci 1000K?, ze které se zaplatí poslední závod sezony, pakliže jezdec splní všechny podmínky.
Ideální by bylo, kdyby jezdec byl z Prahy, aby se co nejvíce ušet?ilo za cestování.

kalendá? závod?

Bližší info p?es PM nebo ICQ

EDIT: Hlavniho jezdce jsme uz sehnali, ale misto nahradnika je porad volne.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 24.8.2008 at 18:14.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2008   #5
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

V?era 23.8. jsme se zucastnili vytrvalostniho zavodu v Chebu. Dojeli jsme 8. z 9ti v B lize KartRace.

Na zavod jsme prijeli velice dobre pripraveni. Meli jsme vyrobenou komunikacni tabuli, ktera nasemu teamu v zavode velice pomohla.

V prvnim 1.5 hodinovem zavodu jsme si vylosovali motokaru cislo 11, ktere moc netahnul motor, ale rekl bych ze jenom o trosku oproti ostatnim strojum. Zato s prilnavosti to bylo uzasne. Kara drzela jako pribita.

V druhem opet 1.5 hodinovem zavodu na nas padla motokara cislo 17, ktera na tom byla uplne obracene nez 11. Slapala lepe, pomerne citelne, ale s adhezi to bylo strasne. Tahle zatacky, ktere jsme projizdeli ve vysoke rychlosti s plnym plynem jsme najednou projizdeli s polovicnim plynem a casto v powerslidu.

Povrch byl velice hrubi asfalt s velkyma dirama. Okruh byl troufam, si rict nejzavabnejsi na pilotaz co jsem kdy zazil. Nad zatackama bylo treba se zamyslet. Trat byla nekdy az prehnane siroka.

Zavod byl velice napinavy az do doby nez zacali stridani. V tu chvili se vse zamotalo a nikdo nevedel, kdo je na jake pozici. Casomira totiz fungovala, nefungovala. Vse nastesti kontrolovalo reditelstvi zavodu velice zmaklou jednoduchou technikou vyuzivajici papir a tuzku.

V zavode jsme i otestovali intercom, ktery byl velice prinosny. Navic umocnoval zazitek ze zavodu, ktery jsme si i pres nekolik bouracek a konecne spatne umisteni, velice uzili.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 24.8.2008 at 18:21.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2008   #6
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

fotky nebudu?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2008   #7
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

od nas ne, ale od fotografu KartRace urcite ano. Kvalita by mela byt asi jako od nasich fotografu
Jeste sem dam video
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 24.8.2008   #8
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Upozorneni tohle video obsahuje sprostou mluvu tzn. ze do 18ti let zakaz stahovani.
Pozn: Omlouvam se, ale kdyz jsem napjatej, tak mluvim strasne sproste.

http://leteckaposta.cz/481640574

7:10 - vymena pilotu
29:20 - dostal jsem rundu (modra vlajka)
30:20 - dalsi modra
31:00 - je tu znat rozdil mezi karama. Na vyjezdu na rovinku mi totalne odjel a to uz se jelo jenom rovne.
34:10 - zacinam dojizdet soupere
34:55 - v zajmu nekolidovani jsem to pres rucku otocil. Souper totiz nerespekotval pravidlo "naprava mezi napravama"
36:42 - dojizdim soupere. V tomto kole jsem mel jet stridat a trochu jsem to popletl. Nasledujici kolo jsem se snazil zavodit ale na konci kola jsem musel do pitu.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #9
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

oficialni report
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2008   #10
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

jedeme dalsi zavod dnes v teplicich od 14,00 hodin. Jestli se na nas nekdo z okoli prijde mrknout, tak radi pokecame.

Jede se zde
cislo na me mate pokud ne tak 603261344
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 26.9.2008   #11
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

pokracuju v klonovani Zoidberg?. Doufam ze to aspon nekdo cte

Report z Teplic:
(autor: Sparco)

Na závod v Teplicích jsme jako obvykle vyrazili se zpožd?ním, které se ješt? navýšilo p?i výjezdu z Prahy. Cestou jsme ?as v pohod? dohnali zásluhou Daniela Brédla, který nebohou ?trnáctistovku Astry trápil na dálnici v hanebných rychlostech. A cestou p?es centrum Teplic jsme ?as op?t ztratili. Vybaveni GPSkou a spoléhajíc se na tento zázrak techniky jsme zabloudili, když se znenadání p?ed námi objevila rozkopaná silnice. Nakonec jsme zapojili vrozený orienta?ní smysl (a odpojili ten na baterky). Zahlédli trojkové BMW se samolepkou Nordschleife a instinktivn? jej následovali, což vedlo ke zdárnému nalezení kartcentra. Rychle jsme se nacpali pizzami a hamburgery v Hypernov?, oblékli do závodních mundúr? a šli losovat po?adí v kvalifikacích. Vytáhli jsme si devítku, což pro nás znamenalo asi hodinku odpo?inku.

Kvalifikaci jsme zvládli dob?e, Jan Širl a Daniel Brédl se dostali ?asem pod 35 sekund a Hugo Kottás jen lehce zaostal za touto metou ?asem 35.051. do prvního závodu jsme startovali ve št?edu pole, Širl a Brédl ve t?etím závod? a Kottás ve ?tvrtém. Závod se prvním dv?ma jezdc?m moc nevyda?il, vinou zmatk? na startu se propadli na poslední dv? místa. Hugo Kottás ve ?tvrtém závod? startoval ze druhého místa, které si s p?ehledem udržel a dorážel na p?ed ním jedoucí Curvu. Na trati, na které se nedá p?edjížd?t, bohužel p?ed ním jedoucí soupe? se žádné chyby nedopustil.

V druhé kvalifikaci se každý zlepšil o p?l sekundy, tentokrát se už tedy všichni ?lenové týmu dostali pod hranici 35 sekund. Kvalifikace dopadla obdobn?, jako ta první. Jan Širl se zlepšil a probojoval se do drhého závodu, Daniel Brédl a Hugo Kottás zopakoval výsledek z první kvalifikace. Všichni t?i jezdci ale byli postaveni do nezávid?níhodné situace. Museli totiž startovat ve svých závodech z pole position, kdy se dá jen ztratit. Bohužel závody byly v p?ípad? Daniela Brédla a Jana Širla ztrátové. Hugo Kottás své pole position ihned po startu využil a vzdálil se celému poli. Posléze musel bojovat s bestiáln? p?etá?ivou motokárou a soupe?i z temna p?ed sebou ukrajovali stále více, až se na n?j dotáhli. P?i pr?jezdu každým kolem Jan Širl našemu jezdci agónicky podával z boxové zídky o výšce jedné pneumatiky informace o tom, a? na to zatracen? rychle šlápne! Vít?zství v tomto závod? nakonec náš jezdec uhájil a mohl si tak vychutnat premiérový pr?jezd cílem na prvním míst?. P?estože to v sou?tu znamenalo pozici n?kde uprost?ed startovního pole, radost náš jezdec neskrýval. Powerslidy a pokusy o donuty v ?estném kole?ku jsou toho d?kazem. V boxech se celý tým radostn? poplácával po helmách.

Sedmé místo celkov? a jen t?íbodová ztráta na šesté Jongens, vít?ze minulého závodu, jsou obrovským úsp?chem. Gratulace po?adatel? a soupe?? byla pro nás ješt? v?tším pot?šením. Závod se opravdu nadmíru vyda?il, zvlášt? když jsme se setkali s Nordschleifemaniaky a dalšími pacienty podobné diagnózy. D?kujeme za vy?erpávající závod a t?šíme se na Sosnovou!
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2008   #12
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default P?ij?te povzbudit Live for Speedový team!

Jako ?len motokárového teamu, BHP Motorsport, bych vás rád pozval na finální závod sezóny 2008 konaný na venkovní trati v M?cholupech (ješt? Praha).

Složení: Daniel "Dandy" Brédl, Hugo "Sparco" Kottás, Jan "Jendan" Širl


Info:
Místo konání: M?cholupy; www.kartland.cz/kontakt.html
Start: 8.11.2008 v 14:00 (P?esný ?as startu je prom?nlivý......záleži na po?tu zran?ní)
Web šampionátu: www.kartrace.cz

EDIT:
14:00 - Start kvalifikace
18:00 - Start 1. závodu
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 6.11.2008 at 21:28.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.