Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.6.2008   #41
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

+++1
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #42
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Nejde jen o kilometry, ale o ty roky, ktere tady vetsina lidi travi...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #43
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Nejde jen o kilometry, ale o ty roky, ktere tady vetsina lidi travi...

Presne tohle jsem mel namysli
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #44
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
JENDAN: Neber si to prosim nejak spatne, ALE.. nerozdmychavej prosim tuhle diskusi dalsimi prispevky. Nedelas si moc dobrou povest. Jak uz napsal Miondir, lidi tu nezmenis, leda se znemoznis.
znemoznim se cim? ze mam vlastni nazor?
Nebo ze jsem se mezi vas pridal v domeni, ze mi to neco dat, nebo ze tady bude nekdo, kdo v realu zavodi a poradi mi jak na to?
Misto toho jsou tady lidi co mi radej jak dosahnout super casu skakanim pres pulmetrove obrubniky.
Nebo dalsi co jsou nastvany, kdyz jim clovek sdeli, ze nemaji smysl pro benzin a zacnou se vychloubat a odvolavat na par jedincu, kteri s zavodenim maji blizko nebo se jim zivi.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #45
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post

btw jak je mozne, ze ty (potazmo sparco), takovi zapaleni fandove motorsportu, jste objevili lfs tak pozde? a licenci koupili teprve pred nedavnem? nemyslis ze soudis komunitu trochu moc brzo?
Licenci mame tak kratce, protoze jsme museli pockat, az odmaturujeme, jinak bysme u toho sedeli ve dne v noci a skoncili bysme u lopaty : ) Jinak demo sme hrali uz asi tak pred rokem. LFS jsem objevil asi tak pred 5 lety (abych nekecal kdyz vyslo tusim ze snad ve Scorecku : ) ale moc me to nenadchlo. Ve 14 letech mi to prislo moc slozity a moc jsem nevedel, o co bezi. Jinak jsem jezdil F1 Challange, NASCAR 2004, rFactor a dalsi vcelku realny simulatory a k LFS jsem se vratil az nekdy pred dvema lety, kdy jsem jezdil demo. Tahal jsem do toho Jendana a nakonec jsem ho prekecal. Potom ale prisel ctvrtak a museli jsem s licenci pockat az do maturity. Z dema jsme byli zoufali (hlavne z lidi) a tak jsme doufali, ze S2 je uplne jinej svet, ktery se hemzi pravymi zavodniky. Trosku jsme zklamany, ze se to od dema moc nelisi (neberte to jako urazku, ale zkuste se zamyslet nad tim, co rikame a zkuste to pochopit - nemyslime si, ze kdyz nekdo nema na G25 (my na ni taky nemame), tak je pro nas spatnej, jen sme doufali, ze se to tu bude hemzit ani ne zavodniky, jako spise normalnimi lidmi, kteri se neptaji, proc se nesmi pouzivat skok do garaze a zkracovat si trat pres travu). Mozna mas pravdu, ze soudime moc brzo, ale tech par postu, co tu je, pro nas mluvi za vsechno. Pokud se sejdeme na zavodech (a na srazech) s lidma, ktery do toho davaji vsechno a motorsportem zijou, budeme stastny. Nemuzeme vas "prevychovat", to ani nechceme, jenom nas hodne mrzi, ze to nema ty grady a par lidi to kazi. LFS by si urcite zaslouzilo vetsi zapaleni.

Jeste opacna otazka: pokud jezdi nekdo jen tak pro zabavu na klavesnici, proc nehraje radsi NFS? Mozna by ho vic uspokojilo, protoze muze zavodit a nemusi se starat o to, jestli ma rozbity auto atd...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!

Last edited by Sparco; 23.6.2008 at 19:44.
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #46
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Misto toho jsou tady lidi co mi radej jak dosahnout super casu skakanim pres pulmetrove obrubniky.
[shh] czechLFS [/shh]
Nem?žu si pomoct, ale musím doporu?it rFactor
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #47
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Sparco, Jendan> vy od vsech ocekavate, ze budou pro LFS absolutne zapaleni a maximalne nadseni - jenze si musite uvedomit, ze jsou tu lidi, co LFS hraji uz nekolik let a tak proste z toho nemuzou byt tak "na vetvi" jako vy dva, kteri jste "objevili ameriku".

Quote:
este opacna otazka: pokud jezdi nekdo jen tak pro zabavu na klavesnici, proc nehraje radsi NFS? Mozna by ho vic uspokojilo, protoze muze zavodit a nemusi se starat o to, jestli ma rozbity auto atd...
Ne kazdy je tak soutezivy typ, aby si porad musel neco dokazovat - nekomu staci, ze si parkrat tydne/mesicne/rocne muze zablbnout a o vysledek mu vubec nejde.
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #48
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
[shh] czechLFS [/shh]
Nem?žu si pomoct, ale musím doporu?it rFactor
Ale no tak nebudeme vrtat
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #49
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Já jsem naopak cht?l na rFactoru vyzdvihnout mnohem reáln?ji vypadající ufounská kola
(reakce na skákání p?es obrubníky)
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #50
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

na rFaktoru znam jenom severni smycku z offlinu a to jeste dost spatne, takze tohle je pro me bezvyznamna odpoved, kterou nechapu.
Doufam, ze Nordshleife poznam mnohem lepe za tri tydny az tam budu.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #51
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
na rFaktoru znam jenom severni smycku z offlinu a to jeste dost spatne, takze tohle je pro me bezvyznamna odpoved, kterou nechapu.
Doufam, ze Nordshleife poznam mnohem lepe za tri tydny az tam budu.
Ja myslim ze jsi nepochopil vubec nic, nejen tuhle odpoved... A pritom by stacilo znovu precist co jsi tu napsal...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #52
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Tady to za?íná být sranda
Když to tak ?tu, nabývám názoru, že tu asi n?kdo upln? nechápe, co pro n?které lidi znamená LFS. Z vlastní zkušenosti vím, že to je pro v?tšinu lidí zábava, relax, n?co co je baví. Nechápu pro? se to snaží n?kdo m?nit. Sakra nechte každého a? si d?lá co chce a píše co chce. To vy dva ( Jendan a Sparco ) neumíte p?ejít n?co bez povšimnutí, musíte se ke všemu vyjad?ovat a pokaždý nutit svuj názor?
Žerete motorsport a všechno kolem aut? No dob?e, ale co nám je potom. To, že tohle je komunita závodní hry neznamená, že každý p?emýšlí jako vy.
M? taky baví auta, a závody, ale bavim se o tom s kámošema u pivka, nemam pot?ebu to ší?it mezi masy. A i když n?kde vidim napsaný bludy ( t?eba Sparc?v Blog ) tak to prost? p?ejdu, myslim si svoje a je klid.
Tahle komunita a forum tu byla a je už dlouho. P?ijde mi, že jste ji ale ješt? po?ádn? nepoznali, protože pak by jste nemohli psát takový kecy, že se tu lidi spolu nebaví a jsou egomaniaci. Je to mezi lidma spousta kamarád?, a i já sem tu poznal pár super lidí.
Pokud chcete zapadnou, tak se zamyslete nad tim co vám tu lidi píšou, protože takhle ze sebe d?láte akorát blbce. A aktivní blbec, je horší než t?ídní nep?ítel.
A pokud se vám to tu nelíbí i tak a m?nit se nechcete, tak sem prost? nepište, protože tady stejn? nic nezm?níte.

Peace
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #53
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Hmm vyhoda prameni z toho ze muzes konzultovat prujezdy zatackou s teamovym kolegou.
Kdyz nejakou trat neznas a snazis se ji co nejrychleji naucit, tak kdyz ti teamovy kolega rekne, ze treti je miss miss hit, tak hned vis jak na to a nepotrebuje 5 prijezdu, aby jsi to pochopil.
no podla mna najlepsie ako sa naucit trat je pozriet si replay WR alebo potom este idealna stopa trosku zozaciatku pomoze ale je zle si na nu zvyknut
je pravda ze ked jazdim hotlapy a uz som par desatin od svetoveho tak konzultujem s kolegom kazde jedno preradenie kazdy centimeter na trati ...jednoducho vsetko....napr na BLGP s FBM ze v prvej sikane ked vyjdem na obrubnik trochu kolesom tak nemusim pustat plyn pri preradzovani z 2 na 3...aky detail ale ked si to cele kolo fakt podrobne rozoberame a chceme ziskat kazdu stotinu...tak sa takto bavime ale zrovna specialne vyjadrovat sa pri tom nemusime

ale ked sa clovek trat uci uplne od zaciatku tak je najlepsie to vidiet ten zaznam WR podla mna....mne to ohromne pomaha

a mas pocit ze v teamoch si kazdy musi dokazovat ze je lepsi? no neviem tak u nas team je skor o tom ze si aj na trati snazime vramci pravidiel pomahat pustat sa podporovat sa...samozrejme je tam nejaka rivalita a ked zajazdim o par stotin lepsi cas ako kolega tak mam dobry pocit urcite nie povysenecky

Last edited by bavorak; 23.6.2008 at 20:16.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #54
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN
Misto toho jsou tady lidi co mi radej jak dosahnout super casu skakanim pres pulmetrove obrubniky.
tak to teda neviem kto ti radil ale cez obrubniky sa chodi bezne viz. poslednu VC Francuzka
Ono druha vec je ako su stavane trate v LFS, mnohe su dost od veci a na realne trate sa vobec nechytaju.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #55
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

sparco tak to teda som nevedel ze ste sli na defaulte....tak potom fakt super ste zajazdili ... inak to jak vam tam vypadlo cpu to ste asi nestali uplne v strede cesty ale skor na trave hned po druhom medzicase....aspon tam som vas dvakrat videl ze ste tam odstaveny a cudoval som sa....
inak tych 100 kol zas som nebral az tak vazne a malokto ich mal...napr branislav a duuku si povedali par hodin pred zavodom ze idu tak isli
inak ten odskok do garaze ma najprv trochu nahneval ked som kukal zaznam no potom mi jendan vysvetlil co sa stalo tak som to bral okey
stejne ste tym moc neziskali takze to nevadi a nakonec som nepovazoval za potrebne vam za to davat nejaky postih...

a som rad ze si bol so zavodom spokojny a ako hovoris pre vsetkych to bol obrovsky prilev skusenosti
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #56
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
Ne kazdy je tak soutezivy typ, aby si porad musel neco dokazovat - nekomu staci, ze si parkrat tydne/mesicne/rocne muze zablbnout a o vysledek mu vubec nejde.
konecne rozumna veta v tomhle celem topicu s kterou plne souhlasim.

LFS znam dlouho, ale ne po celou dobu co ho znam sem ho neustale hral. Nemam zapotrebi se ke vsemu vyjadrovat o cemz taky svedci nizky pocet mojich prispevku
Proste je to pro me jen hra kterou hraji kdyz mam chut a hraji ji pro zabavu s dobrou partou kamaradu, nezivi me to a nikdy nebude ale to neznamena ze lfs nemam rad a nebo me nebavilo, jen to proste tolik nezeru
to chce klid casem poznate ty prave hodnoty zivota, ale o tom tady spis mohou vypravet mnohem starsi clenove komunity
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #57
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Trosku se to tu nalada rozpalila... Vim, ze nas tedka s Jendanem opovrhnete a budete nastvani. Asi pravem, protoze jsme vas zkritizovali. Vy nas taky. Ano, zacali jsme si. Ale je to diskuze a nas zajima, proc to takhle v komunite chodi. Vadi mi, ze kdyz se Jendan zeptal na tisic veci "proc" (a padnymi argumenty) a nekdo mu napsal neco ve stylu "proc se porad ptas proc". Jsou tu lidi, kterym je 25, 30 let a nedokazou smysluplne odpovedet. Zeptali jsme se na vaznou vec a ostatni jen jebou. Nechceme si vas znepratelit. Radi s vama budeme zavodit, protoze si myslime, ze je tu spousta kvalitnich zavodniku, i kdyz s jinymi nazory. Jen tak nejak nam to nedokazou potvrdit, protoze se o nic nezajimaji a jenom nas, ktery se snazime neco vylepsit a posunout zase o neco dal, jebou. Ano, asi mame jiny cile a ocekavame od LFS neco jinyho, nez ostatni, ale radi pozname ty, co budou mit podobny postoj k LFS. Jen je skoda, ze se tu nejak neobjevuji a neozyvaji se. My proste chceme zavodit co nejvice realne a mame pripravene zajimave zavody a sampionaty, budeme jen radi, kdyz vas zaujmou a zucastnite se. Kazdy, kdo si rad zazavodi. Nechceme po nikou G25, spojky, hacka atd. Ale kdyz se snazime pripravit neobycejny zavod (jako treba stock car cup s vyrovnanymi auty, bez kjontroly trakce, abs atd.), tak slysime jenom nezajem. Ani ne nezajem, jako to, ze jsme kokoti... Tohle nas mrzi, ze se snazime udelat neco novyho a marne, protoze to nikdo nechce... Nezlobte se na nas, ze mame jiny nazor, my se taky nezlobime a respektujeme ho, ale s prominutim, nazor "tak to jezdi taky tak jako ostatni" neni nazor. Nechceme nikoho zmenit, to ani nejde, jen budeme poradat takove zavody, ktere budou nejvic "real" a vyrovnane a pokud vas zaujmou, tak pojedte s nama. Budeme jenom radi a budeme doufat, ze neuslysime veci typu "s FZ50 to je moc tezky, tomu lita zadek, to je debilni auto"... Omlouvam se za svou prehnanou reakci, ale jsem takovej a snazim se byt uprimny, bohuzel nekteri to neberou vazne a vykrucuji se. Take je skoda, ze se na foru vic lidi zajimaji o fotky (nic proti nim, jsou kvalitni a smekam pred nima) a ne auta, zavody, technika... Je to skoda, protoze jsem myslel, ze tohle bude to misto, kde se to temihle tematy bude jenom hemzit...
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!

Last edited by Sparco; 23.6.2008 at 22:10.
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #58
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Quote:
Originally Posted by Devilstorm View Post
...A i když n?kde vidim napsaný bludy ( t?eba Sparc?v Blog )...
Co se ti tam nelibi? Priznavam, ze clanek o zatacce na jedne strane se 70 km/h a na druhe strane s 50 km/h je trosku pomateny... A Cossie? F1, ktera jde do haje? Nesouhlasi? Mas na to pravo. Rad bych ale vedel, co je na nich spatnyho, abych se poucil.

PS: ten o Cossiem jsem poslal do casopisu Autocar (nejstarsi casopis o autech na svete, original vychazi v Anglii a tady je prekladan) a byl to dopis tydne : )
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #59
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Hm, zajímavé posty. P?ijde mi, že Sparco a JENDAN (Sparco víc) jsou zbyte?n? uk?ivd?ní... Ale co už. JENDAN chce smyslupné odpov?di na jeho otázky, dobrá tedy:

Quote:
Proc jsem jedinej, kdo da fotky z pripravy na zavod?
Proc se snazim organizovat lfs srazy?
Proc vam davam vedet o motokarovych zavodech?
1. za sebe - nemám fo?ák
2.-3. nevím, do duše ti prost? nevidím

A te? vážn?, jen namátkou na v?ci, co si vzpomenu. Ne každý má možnost doma si postavit kokpit a ne každý má tu chu?, to se tu rozebralo... Co se tý?e Zanardiho. Kdo nesleduje WTCC, tak o n?m prsot? v?d?t nemusí. Asi jako ty nebudeš znát jména z oboru, kterým se zabývám já, že. A co se tý?e tvé otázky na heel'n'toe, souhlasím s Jetem, že je dost debilní.

Co se tý?e LFS jako sim vs hra. Simulátory jsou v mých o?ích prost? úzká skupina her. Pro? hra? Protože to lidi hrajou (nebo používáš jinej výraz pro sezení u LFS? simulujou?) pro zábavu (drtivá v?tšina). btw ani nevíš, jak rád bych já jezdil s há?kem a spojkou. Jenže prost? na G25 nemám (nebo nechci utrácet) a na tvorbu vlastních se necítím. Aspo? tedy ?adím na sekven?ce bokem (DFP) a ne pod volantem.

K poznámce, že bys neodmaturoval, kdyby sis po?ídil LFS d?ív... To myslíš vážn?? Protože jestli jo, n?co je špatn?. Myslím, že tu je hodn? lidí, co m?li LFS p?ed maturou a problém nebyl. Snad se v život? nau?íš rozeznat, kdy je co d?ležité.

EDIT: a k t?m topic?m, o kterých jsi mluvil. Zrovna ty, které jste vy dva založili mi zrovna dvakrát zajímavé/p?ínosné nep?išli. Jo, když se tu kdysi dávno na n?kolik stran rozepisovala teorie o vztahu výkonu/krou?áku/p?evod?, to bylo zajímav?jší.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 24.6.2008 at 00:29.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #60
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Je to vec nazoru, ale na foru, ktere se tyka zavodu, mi prijde trochu smutne, ze je pro nekoho vetsim prinosem koukat na fotky, nez pokecat o historii a vasni, ktere bylo v minulosti v motorsportu hodne (a bohuzel se pomalu vytraci).

Rozhodne nejsem ukrivdenej, protoze mi nikdo nic neudelal. Jsem smutnej, smutnej z toho, ze ëxistuji dospeli lidi, kteri nemaji nazor na vec a napisou radsi "proc to furt resis" nebo jenom sarkasticke "prestan OTckovat".

Jeste jednou. To, ze nekdo nema spojku, mi nevadi. Taky nemam penize na G25 (mozna mam, ale vazne je nechci rozhazovat za volant). V tom se shodneme. Nikomu to nevycitam, ze jezdi s automatickou spojkou a radi pod volantem.

Nevadi mi, kdo jak jezdi a jestli ho bavi spojkovat a hackovat, nebo to jezdi jen pro zabavu. Me jen vadi mentalita lidi, to, ze (opakuji se) dospeli lidi maj nazory dost divny a nedokazou se k nicemu normalne vyjadrit. Napr. kdyz se Jendan v tematu Ceske silnice (nebo tak nejak) vyjadroval k tomu, ze by zakazal piti, koureni atd. za volantem. Ze kdyz telefonujes a vbehne ti dite do silnice, tak muzes upustit mobil na zem a ustat krizovku, ale cigo jen tak neodhodis. A vsichni jen psali: "to se nikdy nestane, to je pravdepodobnost 1:1165468643934737, ze se to stane". Dobre, pravdepodobnost je mala, ale nikdy nevite, kdy se muze neco stat a je zbytecne nestesti napomahat. Kdyz 25 lety clovek tohle nepochopi, co mam potom od nej ocekavat na trati, jak se asi muze chovat.

Mozna zbytecne kritizuji tam, kde nikdo nic neprovedl. Neutocim primo na vas, se kterymi se tu "hadame", ale konktretne na ty, co se chovaji tak trochu egoisticky (a neni to prehnane, proste neni jine vystiznejsi slovo). Snazte se me (nas) pochopit. Ja chapu, ze nekoho zavody tolik nebavi a jezdi pro zabavu, ale nechapu, jak se dospeli lidi muzou chovat tak sobecky (ze na nic neodpovi a jenom kritizuji)...

PS: tesi me, ze Zipper radi na sekventu vedle volantu. Opravdu me to potesilo
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.