Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.6.2008   #21
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post

EDIT3:
Quote:
Originally Posted by Radek CZ
Je to jen hra. Nemam doma kokpit.

EDIT3:

Ja myslel, ze to je simulator? A na kokpit toho zas tolik nestaci. Jenom obratit pedaly, aby byli zaveseny zeshora, dat je trochu vys(7cm?) a trochu si zklopit operadlo.
Tohle jsem trosku nepochopil.Jaky je rozdil mezi hrou a simulatorem ? Jasne,neni simulator a simulator...Berme ted LFS...Pouc me...


Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
No... puvodne jsem psal, ze nechapu jak nekdo muze bojovat na spici a nevi co to je apex. Bez toho se snad neda ani jezdit.
Ja to vim,co je apex a ze bych mel nejakou vyhodu se teda rict neda...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #22
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Proc hledat? Proc lfs nesirit mezi kamosema?
pozri nie kazdy ma o taketo hry zaujem...ako som pisal vsetci moji kamosi vedia o tom ze to hram, ale nie kazdy ma k tomu taky postoj ako my co to hrame a popravde ja ked som to prvykrat hral tiez ma to vobec nebavilo a nechal som to ....az na druhykrat som to zacal hrat takze to fakt musi byt clovek zapaleny pre take veci aby ho lfs chytilo a drzalo dlho....no chapem ze niekoho to proste nebavi a nechce sa mu to ucit jazdit a odradi ho to ze nevie ani poriadne zatocit ked prvykrat jazdi
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #23
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Tohle jsem trosku nepochopil.Jaky je rozdil mezi hrou a simulatorem ? Jasne,neni simulator a simulator...Berme ted LFS...Pouc me...



Ja to vim,co je apex a ze bych mel nejakou vyhodu se teda rict neda...
vies kedy mas zo zakruty pridat plyn...ostatni to robia naslepo.....my co vieme co je apex tak vieme ze treba pridat ked sme pri apexe

inak aby uz bolo jasne vsetkym:
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #24
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Protoze to tak v aute je. Pak jsou jeste auta ktery maji spojku, brzdu zeshora a plyn zespoda. Napr BMW. Abych to takhle mel tak musim jeste trochu zapracovat s zelezem.
A pak jsou (zavodni) auta, ktery maji vsechny pedaly zespoda...

Jinak force feedback silnej jak v zavodnim aute bych teda nechtel, po narazu do zdi by mi to zlomilo ruce.

bavorak: kdyz linkujes obrazek, je vhodny dat odkaz na puvodni zdroj.

Last edited by Kada; 23.6.2008 at 13:02.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #25
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
vies kedy mas zo zakruty pridat plyn...ostatni to robia naslepo.....my co vieme co je apex tak vieme ze treba pridat ked sme pri apexe
No, tak tohle bych zrovna jako pravidlo neuvadel. Prace s plynem nema s apexem v principu nic spolecneho.
Ve skutecnosti je to trochu komplikovanejsi...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #26
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
No, tak tohle bych zrovna jako pravidlo neuvadel. Prace s plynem nema s apexem v principu nic spolecneho.
Ve skutecnosti je to trochu komplikovanejsi...
no cakal som ze ma niekto takto vyhresi ale tak velmi zjednodusene povedane...nechcelo sa mi to rozpisovat.....
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #27
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Tohle jsem trosku nepochopil.Jaky je rozdil mezi hrou a simulatorem ? Jasne,neni simulator a simulator...Berme ted LFS...Pouc me...
Pro me hra je mario nebo tetris nebo prince of persia nebo NFS. A simulator neco co simuluje realnou situaci. Napriklad FSX nebo LFS.


Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Ja to vim,co je apex a ze bych mel nejakou vyhodu se teda rict neda...
Hmm vyhoda prameni z toho ze muzes konzultovat prujezdy zatackou s teamovym kolegou.
Kdyz nejakou trat neznas a snazis se ji co nejrychleji naucit, tak kdyz ti teamovy kolega rekne, ze treti je miss miss hit, tak hned vis jak na to a nepotrebuje 5 prijezdu, aby jsi to pochopil.
I kdyz existuje velke mnozstvi teamu v ceskem LFS, tak se mi to zda, ze cele to je jenom indivialisticke. Proste kazdej se snazi, aby byl v nejakym teamu, ktery ma zvucny nazev a zbytek je mu jedno. To, ze se ty lidi pomalu ani navzajem neznaji jmenem a o charakteru kolegy vedi asi to, ze BL1 ma za 1.33.41 s XRG, je dost ubohe.
Ja kdyz vyzkousim novou trat, tak se s kolegou bavim o kazdym doliku a ruznych charakteristikach prujezdu jednou a tou samou zatackou. Bavim se s nim o tom, protoze me to tahne k tomu si sdelovat zkusenosti a postrehy. Kdezto u vas mam pocit, ze si kazdej snazi drzet to svoje "Know how".

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
A pak jsou (zavodni) auta, ktery maji vsechny pedaly zespoda...
ktery?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #28
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
ktery?
Jsou to zleva: spojka, brzda, plyn
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 23.6.2008 at 16:41.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #29
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Pro me hra je mario nebo tetris nebo prince of persia nebo NFS. A simulator neco co simuluje realnou situaci. Napriklad FSX nebo LFS.
No ,pro me ja hra i LFS a FSX....A pocitam,ze to tak citi i vetsina lidi.


Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Hmm vyhoda prameni z toho ze muzes konzultovat prujezdy zatackou s teamovym kolegou.
Kdyz nejakou trat neznas a snazis se ji co nejrychleji naucit, tak kdyz ti teamovy kolega rekne, ze treti je miss miss hit, tak hned vis jak na to a nepotrebuje 5 prijezdu, aby jsi to pochopil.
I kdyz existuje velke mnozstvi teamu v ceskem LFS, tak se mi to zda, ze cele to je jenom indivialisticke. Proste kazdej se snazi, aby byl v nejakym teamu, ktery ma zvucny nazev a zbytek je mu jedno. To, ze se ty lidi pomalu ani navzajem neznaji jmenem a o charakteru kolegy vedi asi to, ze BL1 ma za 1.33.41 s XRG, je dost ubohe.
Ja kdyz vyzkousim novou trat, tak se s kolegou bavim o kazdym doliku a ruznych charakteristikach prujezdu jednou a tou samou zatackou. Bavim se s nim o tom, protoze me to tahne k tomu si sdelovat zkusenosti a postrehy. Kdezto u vas mam pocit, ze si kazdej snazi drzet to svoje "Know how".



ktery?
Ano,ja taky konzultuji s kolegou,co a jak projedu.Ale stejne i tak si to projedu 5x i vice...A proc? Protoze kazdy jezdi jinak,kazdy ma jiny styl.To,co sedi jednomu,nemusi sedet druhemu.On tu zatacku projizdi tak,ale me to nejde,protoze mam treba jine nastaveni vozu..

To,ze se kazdy snazi dostat do nejakeho tymu je snad normalni.Kazdy chce nekde patrit..A navic,individualne toho dokaze min,nez v tymu,guilde,klanu...Ale ted nechapu,co tim myslis "zbytek je mu jedno".Jako,ze jezdi jen pro sebe a na tym kasle? Nebo,co tim basnik chtel rici? Na druhou stranu,je to kazdeho jen jeho vec a vec tymu.

Jinak sorry za OT
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #30
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
No ,pro me ja hra i LFS a FSX....A pocitam,ze to tak citi i vetsina lidi.
me FS9 pomohl dokoncit letecky zkousky, takze si myslim, ze to je docela uspesnej simulator.

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
To,ze se kazdy snazi dostat do nejakeho tymu je snad normalni.Kazdy chce nekde patrit..A navic,individualne toho dokaze min,nez v tymu,guilde,klanu...Ale ted nechapu,co tim myslis "zbytek je mu jedno".Jako,ze jezdi jen pro sebe a na tym kasle? Nebo,co tim basnik chtel rici? Na druhou stranu,je to kazdeho jen jeho vec a vec tymu.
Myslel jsem to tak, ze dal je mu jedno co si kdo mysli, jaky kdo mel zavod. Kdyz treba jeden rekne, ze byl se zavodem spokojeny a necekal, ze to zajede tak dobre (tim mysli napriklad 7 misto), tak kolega se mu vysmeje, ze mel o sekundu horsi cas nez on.
Nebo kdyz jeden poprosi druheho pri treninku na nejakym verejnym serveru, aby si dal restriktor, aby si mohli zazavodit a potrenovat, tak mu odveti, ze to ne, protoze by byl pomalejsi a ostatni by ho porazili.
Z toho vyplyva ze team je potom uplne na prd. Kazdej si jenom dokazuje, ze je lepsi.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #31
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Myslel jsem to tak, ze dal je mu jedno co si kdo mysli, jaky kdo mel zavod. Kdyz treba jeden rekne, ze byl se zavodem spokojeny a necekal, ze to zajede tak dobre (tim mysli napriklad 7 misto), tak kolega se mu vysmeje, ze mel o sekundu horsi cas nez on.
Nebo kdyz jeden poprosi druheho pri treninku na nejakym verejnym serveru, aby si dal restriktor, aby si mohli zazavodit a potrenovat, tak mu odveti, ze to ne, protoze by byl pomalejsi a ostatni by ho porazili.
Z toho vyplyva ze team je potom uplne na prd. Kazdej si jenom dokazuje, ze je lepsi.
A v kterem tymu to tak prosim chodi? To by me docela zajimalo. Jinac jestli to tak nekde je tak je to ciste jejich tymova zalezitost. A nebo je cela tahle teorie zalozena ciste na tvych pocitech?
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #32
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Pro zacatek se omlouvam za OT.

Budete si urcite myslet, ze reaguji na pomoc Jendana jen proto, ze je je to muj kamos. Pravdou je, ze ja mam mozna extremnejsi nazor a nemuzu ho v tom nechat. Chci jen trochu pochopeni a to, aby si kazdy neco uvedomil a zkusil se zamyslet. Mrzi me, ze kdyz kdokoliv cokoliv, co ma hlavu a patu, napise, tak kazdy v tom hleda jen to, co mu vyhovuje. Ono je lehke nekoho odseknout slovy "je to jenom hra", tak to neres.

Mozna to bylo trosku prehnane, ze Jendan zvolil zrovna jako argument neznalost apexu. Vim, ze to myslel jinak (protoze se o tom porad bavime) a nepodarilo se mu to pochopitelne napsat. Nevadi nam technicka neznalost ostatnich hracu (take se snazime diskutovat a vymenovat si poznatky - ale o marnosti teto cinnosti uz Jendan psal), ale spis nam vadi neochota brat LFS jako simulator. My se snazime vybirat si auta, o kterych si myslime, ze jsou vyhodna a rychla, podle realnych poznatku. Ostatni si ho vybiraji statisticky podle toho, ze je zrovna na te trati nejrychlejsi. Dam priklad: mame radi FZR. Ma vyhodu motoru vzadu co se tyce trakce a je asi nejrychlejsi na rovinkach ze vsech GTR. Na druhou stranu je tezce ovladatelny v zatackach, ale kdyz se to s nim umi, je neprekonatelny. To auto je vyzva, clovek musi "technicky" myslet, aby dokazal vyuzit je potencional a zaroven jeho vlastnost kladiva (atletickeho nacini). Bavi nas prekonavat tyhle prekazky a poprat se se vsemi nastrahami, protoze zadne auto neni dokonale a clovek si musi z neceho vybrat. A u ostatnich jsem se setkal jen s nazory: "no ten zadek jak se pretaci, to je na *****, to je debilni auto". Lidi si vybiraj predokolky jenom proto, ze staci v kazde situaci mit kickdown a tocit volantem. Potom nechapu, jak clovek, ktery vi o chovani auta uplny prd a bere si predokolku jen proto, ze je lehce riditelna, porazit cloveka, ktery ma poradny zavodni nacini a pere se se vsemi nedostatky, a jeste se mu predokolkar vysmiva... Ted mi reknete, at si taky vyberu predokolku a bla bla bla... Dalsi problem: misto toho, aby nekdo normalne smysluplne zareagoval, tak resi situaci jen tim, ze poradi, at to delam stejne jako ostatni.

Mozna si timhle, ne urcite si timhle privodim spoustu nepratel, ale je to jen muj nazor a pocit, ktyru uz chtel dlouho ven. Proste mi vadi, jak vsichni alibisticky rikaji, ze je to jenom hra a nikdy to nebude realny a tim padem se nemusi snazit to delat realnejsi... Na zacatku LFS byl napad nadsence udelat neco pro nadsence. Misto toho to je pro mnohe jen alternativa k jinym hram a je tedy zbytecne se o neco snazit. Pritom prvotni napad byl udelat to co nejrealnejsi a komunita se tvori (tak jako vsude jinde) proto, ze cleny komunity nadchne filozofie te komunity. Kdyby Scawen vedel, ze to takhle dopadne, tak by s tim snad ani nikdy nezacal...

EDIT 1:
Jinak musim pochvalit dobry zavod. Moc se mi libil a je to urcite obrovska zkusenost. Jel jsem vlastne svuj prvni S2 zavod. Vlastne az ted jsem zjistil, ze jsem porusil pravidla, a to sice ze jsem nenakrouzil onech 100 kol pred zavodem. Trat ale znam vyborne a trvalo to jen chvilku "preucit" se na FZRko, ale myslim, ze jsem snad zadny prusvih diky sve nezkusenosti neudelal. Jen se musim omluvit za zkrat nekdy kolem 60. kola (pro nas 60. kola : ) kdy se nam porouchalo ECU a prestalo jet auto (rozumejte tak, ze se nam posral comp a asi 5 minut se nam to desne sekalo). Stal jsem tak uprostred trati aniz bych vedel, ze tam stojim a ohruzuji ostatni. To jsem poznal podle toho, az zacali vsichni troubit. CPU se pak uracilo prestat pracovat na 100 % a venovat par vypocetnich operaci taky aplikaci LFS a jeli jsem dal. Ovsem pri zastavce v boxech mechanici nepochopili, ze jsem prijeli na vymenu pneu a jezdce, a ne na vymenu onoho rozbiteho ECU, tak nas zatlacili do garaze (rozumejte ze ja debil jsem pri preklikavani na jezdce kliknul omylem na garaz : ) No a tim se z nas stalo takove Minardi. Zbytek zavodu jsme tedy jen testovali a pokud se mi nekdo smal, ze zajizdim tuzkocasy, tak to bylo proto, ze jsme zkusili dat dopredu slicky R4. No potom jsem to uz nemohl vydrzet a dojel jsem si zpatky pro R3. No a na ledovych R3 jsem jezdil o tri sekundy lepsi casy, nez predtim na R4 a zajel si PBcko (ktere bylo asi jen o dve sekundy horsi nez best lap viteze, coz je s defaultnim nastavenim hned v prvnim zavode docela dobre : ) Nejvetsim zazitkem byly urcite pripravy a unavena leva noha ze spojkovani : )
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #33
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Myslel jsem to tak, ze dal je mu jedno co si kdo mysli, jaky kdo mel zavod. Kdyz treba jeden rekne, ze byl se zavodem spokojeny a necekal, ze to zajede tak dobre (tim mysli napriklad 7 misto), tak kolega se mu vysmeje, ze mel o sekundu horsi cas nez on.
Nebo kdyz jeden poprosi druheho pri treninku na nejakym verejnym serveru, aby si dal restriktor, aby si mohli zazavodit a potrenovat, tak mu odveti, ze to ne, protoze by byl pomalejsi a ostatni by ho porazili.
Z toho vyplyva ze team je potom uplne na prd. Kazdej si jenom dokazuje, ze je lepsi.
Nezklamal jsi a zase jsi pobavil Nevim kde to tak chodis ale treba u mas v tymu jde prevsim o zabavu a i kdyz je nekdo pomalejsi tak se mu nikdo nebude smat, to je pekna hloupost, proc by to asi delal? Od ceho jsme pak tym ne? Dokonce existuji i "vztahy" mezi nekterymi jezdci jinych tymu kde to funguje na jednicku! Vzajemny respekt, vzruseni ze zavodu a opet predevsim pobaveni. Tak to chodi alespon u me a jsem za to moc a moc rad!
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

Last edited by Motto; 23.6.2008 at 19:00.
Motto is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #34
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Proc jsem jedinej, kdo da fotky z pripravy na zavod?
Proc se snazim organizovat lfs srazy?
Proc vam davam vedet o motokarovych zavodech?
Neni to proto, aby na moji andresu smerovaly sarkasticky poznamky typu:
O sraz jsem se uz pokouseli a nikdo by na nej neprisel, tak se na to vykasli.
Tak nam ty motkary zaplat a dovez nas tam.
Je to proto, ze se snazim neco delat pro lfs komunitu a misto toho me pomalu kazdej zjebe.

Dalsi poznamka. Mel jsem pocit, ze diskuze je o tom, aby se diskutovalo a kdyz diskutujeme o tom jak vznikly ty ktere zkratky (GTO,GTi atd.) a co vlastne znamenaji, tak zase prijde nekdo, kdo nas zjebe, ze jsme troubove a neumime se podivat do wiki. Myslite si ze nejakej trouba se na to jen tak podiva? Ne! A proto jsme to vlakno vytvorili, abychom lfs komunitu vzdalavali a kdyz ji nebudeme vzdelavat v oblasti motorsportu, tak k nam budou konvertovat lidi na urovni NFS kteri jenom vedi, ze kdyz seslapnu plyn tak se auto rozjede.
Do ted cekam, jestli se nekdo ozve na moje poznatky z wtcc, kde jsem utrousil vetu ....jak se asi bude jmenovat heel'n'toe u Zanardiho. Mozna na to nikdo neodpovedel proto, ze nikdo nevi, bud co to heelntoe je, nebo nevi kdo je Zanardi. A jsme zase u toho. Tohle je diskuze. Kdyz neco nevim, tak se na to zeptam. Proc se lidi neptaj protoze se projevi, ze to nevi a tech par lidi, co to vedi tyhle zvidavy jedince jenom zbuzerujou.

Pred nedavnem jsem resil FF a po opetovnem procteni vlakna jsem si vsimnul ze Pablo uz jednou odpovidal na uplne stejnou otazku jako jsem polozil ja. Misto toho, aby me zjebal tak mi dal opet link na navod. Tohohle si strasne cenim, protoze takhle by to melo byt.
Tot asi vse k mym pocit k lfsarum.

Sparco planuje napsat nejaky report, tak si pockejte, protoze bude dosahovet stejne kvality jako jeho predchozi clanky o formulich, cossie apod.
na tvejch tisic proc bych mel jednu univerzalni odpoved. protoze jsi divny a asi bys mel mit vlastni forum, kdyz tihle lidi nedelaji to co chces, nemaji zajmy jako ty a nejednaji tak jak si ocekaval, je lepsi najit nejaky lepsi, kteri to tak maji, nez predelavat ty, kteri tu treba i pet let jen koukaji, nic je nezajima, na srazy nechodi a nakonec je z nich stejne jen banda infantilnich egomaniaku.
(poznamka k posledni vete: srazu samozrejme bylo nemalo, reci jako nezajem o cokoli a banda infantilnich egomaniaku jsou hrozny blaboly a uplne zcestny)
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #35
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN
Do ted cekam, jestli se nekdo ozve na moje poznatky z wtcc, kde jsem utrousil vetu ....jak se asi bude jmenovat heel'n'toe u Zanardiho.
to se asi nacekas, na tak debilni narazku doufam nikdo reagovat nebude...
Quote:
Originally Posted by JENDAN
Pred nedavnem jsem resil FF a po opetovnem procteni vlakna jsem si vsimnul ze Pablo uz jednou odpovidal na uplne stejnou otazku jako jsem polozil ja. Misto toho, aby me zjebal tak mi dal opet link na navod. Tohohle si strasne cenim, protoze takhle by to melo byt.
ne, takhle by to opravdu nemelo byt. to ze ti pablo odpovedel, je jen kvuli tomu, ze je neuveritelne trpelivej a ochotnej... kdyby se melo porad dokola odpovidat na jiz zodpovezene dotazy, tak je databaze velka jako vzducholod a informacni hodnota nulova... na co je asi wiki, faq a search?

btw jak je mozne, ze ty (potazmo sparco), takovi zapaleni fandove motorsportu, jste objevili lfs tak pozde? a licenci koupili teprve pred nedavnem? nemyslis ze soudis komunitu trochu moc brzo?
jet is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #36
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

To Sparco, Jendan
Clapci, chlapci!
Jen ze zvedavosti jsem kouknul na vase LFS satistiky a to mi dalo hrebik do rakve. Je faj, ze mate spoustu poznatku o motorismu, na druhou stranu, kdyz ja mel najeto to, co momentalne vy dva dohromady, tak jsem forum jen sledoval a neodvazil jsem se ani pipnout, natoz nekoho posuzovat. Samozdrejme se nechci nijak vychloubat, nejak se zacit musi, taky jsou borci co maji najeto mnohem vice a pred nima klobouk dolu. Takovych lidi si vazim a jejich nazory pak beru jako jiste obohaceni. Vasich nazoru je mi az lito! Snad nekdy prijdete na to co jsme timhle chtel rict
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #37
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

licenci jsem si koupil az kdyz jsem udelal maturitu, protoze jsem vedel, ze kdybych mel licenci, tak bych travil hodiny pred monitorem nez nad ucebnici a skoncil bych nekde s krupacem.
V dnesnim svete je clovek bez maturity 0 a clovek s vejskou nejakej puc mi drat. Takze jsem se rozhodl nejit cestou okamzite zabavy, ale jit cestou vybudovani vzdelani, abych si mohl vydelat o trochu vic a platit 0,5M rocne, abych se mohl ucastnit nejakych loser zavodu.
Prej je totiz lepsi jezdit v realu nez parit pred monitorem
....tak to chci vyzkouset

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
To Sparco, Jendan
Clapci, chlapci!
Jen ze zvedavosti jsem kouknul na vase LFS satistiky a to mi dalo hrebik do rakve. Je faj, ze mate spoustu poznatku o motorismu, na druhou stranu, kdyz ja mel najeto to, co momentalne vy dva dohromady, tak jsem forum jen sledoval a neodvazil jsem se ani pipnout, natoz nekoho posuzovat. Samozdrejme se nechci nijak vychloubat, nejak se zacit musi, taky jsou borci co maji najeto mnohem vice a pred nima klobouk dolu. Takovych lidi si vazim a jejich nazory pak beru jako jiste obohaceni. Vasich nazoru je mi az lito! Snad nekdy prijdete na to co jsme timhle chtel rict
nepotrebuju mit najeto miliardu parsek?, abych poznal, co se tady mezi vama deje.

EDIT: navic z tech najetych km stejne toho daneho clovek nepoznas, kdyz je vsude tak zakazanej chat (btw myslim si ze to je jedine dobre)
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 23.6.2008 at 19:36.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #38
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Wau tady to zije )

Tim myslim thread, ale i muj podpis. Vedet co je apex je pekna vec, ale kdyz je Jendan takovej expert a nevi co a jak v prevodovce... No radsi se budu dal koukat nebo tady po me zacne strilet. *PEACE*
__________________
http://www.simracing.cz

Last edited by PerG; 23.6.2008 at 19:37.
PerG is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #39
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

JENDAN: Neber si to prosim nejak spatne, ALE.. nerozdmychavej prosim tuhle diskusi dalsimi prispevky. Nedelas si moc dobrou povest. Jak uz napsal Miondir, lidi tu nezmenis, leda se znemoznis.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #40
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Tommy V. is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.