Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.11.2008   #1
Boris
Newbie
 
Join Date: 3.3.2005
Location: Semily
Posts: 30
Default Lze v demu založit do?asný server ?

Ahoj,
nejprve zdravím všechny dávné spoluhrá?e z S1 a S2 ligy kte?í si na mne vzpomenou ;-)
Taky se omlouvám jestli je to upln? lamackej dotaz ale hledal jsem fakt poctiv? ale nikde jsem nenašel jasnou odpov??...

A te? k otázce... jde o to, že a?koli vlastním plnou verzi S2 chci jezdit v demu s tátou a vzhledem k tomu, že m?j comp není p?íliš výkonný pot?ebuju aby na serveru nebylo více jak 4 hrá??....
IP mám asi neve?ejnou repektive tuhle 82.150.180.152 je tedy n?jaký zp?sob ?

Kdysi dávno to myslím šlo i v demu ale od t?ch dob se asi hodn? zm?nilo....

P?edem d?kuji a zdravím všechny ;-)
__________________
:drive:
Boris is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2008   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Zdravim ztraceneho zavodnika
Zalozit vlastni server i v demu samoze jde, akorat aby byl videt i pro ostatni je verejna IP nutnou podminkou... Zalozit server se pak da normalne pres menu v LFS pripadne dedikovanej server...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2008   #3
Boris
Newbie
 
Join Date: 3.3.2005
Location: Semily
Posts: 30
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Zdravim ztraceneho zavodnika
Zalozit vlastni server i v demu samoze jde, akorat aby byl videt i pro ostatni je verejna IP nutnou podminkou... Zalozit server se pak da normalne pres menu v LFS pripadne dedikovanej server...
Ahoj, d?kuji jen ješt? jedna v?c když m? doty?nej dá hledat tak i když server není vid?t ukáže se mu, že m? to našlo ale když se chce p?ipojit píše to:

Clientconnect: Connect falled

Je to jenom nastavení nebo je to tou neve?ejnou adresou ?

Jinak díky moc t?eba se p?ijdu sklouznout i do S2 i když bych už asi zdržoval ; D
__________________
:drive:
Boris is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2008   #4
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Boris View Post
Ahoj, d?kuji jen ješt? jedna v?c když m? doty?nej dá hledat tak i když server není vid?t ukáže se mu, že m? to našlo ale když se chce p?ipojit píše to:

Clientconnect: Connect falled

Je to jenom nastavení nebo je to tou neve?ejnou adresou ?

Jinak díky moc t?eba se p?ijdu sklouznout i do S2 i když bych už asi zdržoval ; D
nejsi schovany za routrem ? posledni na co se totiz smerem ktobe dostanu je tahle adresa (hop) 86.63.210.149

Last edited by Vitr; 21.11.2008 at 15:58.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2008   #5
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Tvoje ipadresa (82.150.180.152) je verejna (pokud je to ovsem opravdu tvoje ip adresa). Popis presne vsechny krabicky mezi pocitacem a "internetem" -- kabelem do baraku. Ze se k tobe neda do-hop-sat nic neznamena. Pokud tam mas router, zkus ho najit na teto strance a postupovat dle navodu pro "Live_For_Speed_Server".

Pokud tata vidi v LFS v seznamu tvuj zalozeny server, jsi na dobre ceste a mas vsechno spravne nastaveno. Zkontroloval bych, ze mate stejnou verzi LFS. Taky je relativne novinka, ze demari musi byt zaregistrovani na lfs.net, aby mohli jezdit online, tzn tata musi mit vytvoreny ucet na lfs worldu.

Server musi byt spusten v modu "demo" (tzn ne v S1 nebo S2). Maximalni pocet pripojenych hracu snadno nastavis pri zakladani serveru (Max guests, nevim jak se to jmenuje v ceske verzi).

Good luck :-).

Last edited by Kada; 21.11.2008 at 18:58.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2008   #6
Boris
Newbie
 
Join Date: 3.3.2005
Location: Semily
Posts: 30
Default

jj n?jakou krabi?ku tam mam ;-)
jinak verze stejná registrováni jsme oba a já mam vypnutou S2 a jsem v demu... tata m? nevidí v seznamu serever? ale když m? zadá hledat tak m? najde i na to serveru kterej jsem jakoby vytvo?il ale nelze se p?ipojit...
Díky za rady zkusím kouknout na ten router a dám v?d?t ;-)

Ješt? jednou díky všem...
__________________
:drive:
Boris is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.