Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.7.2011   #501
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

hm hm, te? jsem zkoušel FXO, bez restrikce první pokus 24.06, s restrikcí 4%, první pokus 24.60.
RB4, upravenej set co jsem zkoušel na FE, 24.63.
To jsem vzal n?jakej AS setup a n?co tam jen tak od oka pom?nil. Hold FXO nás tady dob?e nakope pokud to n?kdo umí s nim.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.7.2011 at 18:08.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2011   #502
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja si vcera vylepsil PB na 1:24.82 (XRT). Verim, ze se ten set da pouzit i do longu s casama cca o pulsekundu horsima.
Kdyz jsem ovsem videl casy, co davaj ostatni s FXO... No trochu vaham, jestli to s XRT ma cenu. RB4 vubec, pze jsem s tim tragickej, ale to FXO... Taky jsem si ho prubnul a uz pri letmym zkouseni vselijakych setu jsem daval stredni 24, nejlip 1:24.20. Jenze se mi nechce ladit set na 45 minut.
Kolik lidi se tu odvazi jet zadohrab? Jestli se budu sam placat ve druhy desitce, tak to moc sranda nebude Tady dokonce ani nebude takova vyhoda na startu pro zadohrab, pac je cilovka kratka.

Jedina strategie, co me tak s XRT napada, je odjet Q+S jen z povinnosti nekde v ty druhy desitce a v longu udrzet prvnich 5 kol co nejvic FXO za sebou. Pak uz ostatni zpomali kuli upecenym pneu - rychlyci se tady polem taky nebudou prodirat tak snadno - no a XRT by se tak mohlo drzet dyt na prednich pozicich.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 29.7.2011 at 19:31.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2011   #503
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ja XRT nezradim...mna to tam s nim bavi aj ked to ocividne nie je moc konkurencieschopne...a verim tomu ze ghost tiez aspon podla svojej spz neprestupi na inu kcharu
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2011   #504
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Já taky ne, i když to vypadá na 3 desítku. Musim se ten zadohrab nau?it.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2011   #505
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja budem opä? bojova? v GT5 lige, a prezradím vám tajomstvo - aj v?aka LFS si viem lepšie ustráži? pneu (kto chce môže nájs? moje prvé príspevky kde píšem že som nikdy nemal problém s pneu až kým som neza?al LFS - toto bol fakt "eye opener"), takže hoci ostatní majú ABS a ja nie, mám vyskúšané že to dokážem prejs? na jediný stop a ostatní na dva a skôr tri, takže som zvedavý, ale psst. :-)

Držte mi palce a o týžde? som opä? s vami :-)
http://www.ps3mania.sk/novy-gran-tur...-sk-t5960.html
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 29.7.2011   #506
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Já taky ne, i když to vypadá na 3 desítku. Musim se ten zadohrab nau?it.
jestli to stihnu, tak se o tu treti desitku poperu s tebou. Taky menit auto nebudu. Bavi me to se zadokolou a to je hlavni, i kdyz jsem lempl
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #507
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Já zase z?stanu v?rný FXO-TDi ... ale musím ?íci, že tra? m? moc neu?arovala ... je taková nesoum?rná a splácaná.

Nicmén? celkem v pohod? se dají s Race-setem a tempem jezdit ?asy kolem 1:25.5 (+/-0,4s), tedy když jezdíte, jak se má a nesekáte šikany a zatá?ky po tráv?. Když to ?ežete a ?asto celým autem mimo tra?, dá se v hotlapu/Q jezdit za 1:24, zdatn?jší i líp. Ale to sekání je otázka pro po?adatele, myslím, že n?kde jsou ty záterasy u trat? dost daleko a dost nepevné a zbyte?n? svádí k tomu to tam ?íznout v podstat? celým autem mimo tra? a v n?kterých zatá?kách chybí úpln?. . Doporu?oval bych pevné záterasy (ne pneumatiky) v poslední "šikan?" p?ed cílem a blíže trati ... a to samé o v té "šikan?" p?ed tím ... tam se tím enormním krácením jinak dá získat ta 1-1,5s ...

FXO tu je sice rychlé, ale otázkou je, jak na delší vzdálenosti - pom?rn? rychle se tu zah?eje p?ední pneu. Op?t tu dostává extrém? zabrat pravá p?ední guma a zatím jsem jí odva?il vždy po 7-8 kolech na 85°C, tak, že se ?asy výrazn? zhoršily. P?estane to bez ABS dobrž?ovat v první zatá?ce a proh?eje se to moc. S ABS to zase brzdí v n?kterých pasážich na houby a je to pomalý. Fakt zatím nevím a nemám set, který by to i p?i ?asech 1:26 dokázal odjet celých 30kol :/.

Tra? je záludná, myslím že to bude p?kná plechovaná, protože drobné chybky tu budou standardem a ostatní se jich budou snažit využívat, takže tu budou všichni jezdit dve?e na dve?e, což v n?kterých úsecích bude dost o hubu a o výlety mimo tra?. Pro m? to ale zase bude o tom, jak to dovézt s t?ma pneumatikama do cíle :/ ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 30.7.2011 at 00:46.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #508
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

S RB4 se da zajet 1:23:7x a podle mezicasu jeste cca o 3 desetiny lip, ale gumy budou problem. Uz sem si z RB4 udelal v podstate zadokolku ale PP se porad hreje. Musim ji jeste nejak ulevit... Zase premejslim ze bych jel s XRT Uvidim jeste dneska vecer...
Felix is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #509
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Já jedu XRT, v?era jsem odladil n?jak set a jezdil tak 10-11 kol vždycky.
Ale nevim co to ud?lá potom a hlavn? co to ud?lá s víc paliva.

Každopádn? naházejte k?ly, ty?ky, nebo n?co do nové šikany!
Jsou tam jenom 2 pneumatiky vlevo, ty jsou OK, ale vpravo není nic a lidi to tam st?ihaj trávou s FXO, RB4. Jinak vše v layoutu OK, jenom m? chybí 2km cílová rovinka abych maxnul XRT?ko
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #510
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Já furt nechápu pro? to všechny svádí k tomu to tam ?ezat rovn?, když je to proti pravidl?m. Holt ?eská povaha, jinak nevim. Kdyby to n?kdo v závod? ud?lal (a neni problém se podívat na replaye), tak je hned penalizován. ALe když si to lid p?eje, upravil jsem layout. Dávám to sem a bude to pak i v závod? na serveru.

EDIT: Sprint 10 kol, závod 32 kol.
Attached Files
File Type: lyt AS1X_A12_czV2.lyt‎ (868 Bytes, 18 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #511
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Já furt nechápu pro? to všechny svádí k tomu to tam ?ezat rovn?, když je to proti pravidl?m.
Taky nechápu. Pochopil bych, když by to n?kdo vzal p?es trávu kv?li tomu, že mu nevyšlo brzd?ní nebo n?co podobného. Když by bylo vid?t, že nic nezískal, tak by to bylo v po?ádku. M? se to taky v tréninku stalo, že jsem párkrát nedobrzdil a vzal to p?es trávu, ale výsledkem bylo o vte?inu pomalejší kolo.

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Holt ?eská povaha, jinak nevim.
+1

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Kdyby to n?kdo v závod? ud?lal (a neni problém se podívat na replaye), tak je hned penalizován.
S tím bych klidn? pomohl po závod?. A už jsem to m?l promyšlený: 1. cut - nechal bych být, 2. cut - +10 vte?in, 3. cut - +30 vte?in, 4. cut - DQ.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #512
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

A jakej cut se bude tolerovat? Ja to nejradsi jezdim levejma kolama na obrubniku a pravejma v trave... to je ok?
Felix is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #513
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Felix View Post
A jakej cut se bude tolerovat? Ja to nejradsi jezdim levejma kolama na obrubniku a pravejma v trave... to je ok?
To je imho OK. S XRT se to moc neseká, ale když jsem zkoušel FXO a RB4 tak tam se tim dá nádhern? získávat. Jdu se mrknout na layout.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #514
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Felix View Post
A jakej cut se bude tolerovat? Ja to nejradsi jezdim levejma kolama na obrubniku a pravejma v trave... to je ok?
Upravil jsem layout, je to te? zabarikádovaný. Takže jezdi tak, aby ses tam vešel.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #515
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Jsem z5 a zítra se p?idám, tra? se m? líbí
P?e?etla jsem n?kolik post? zpátky a nechápu co tady po?ád ?ešíte , závodí se p?eci na dráze, nikoli na tráv? nebo v písku.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website

Last edited by Popelka; 30.7.2011 at 13:08.
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #516
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Uprava je dobra. Stopu, kterou jsem si tam natrenoval, to neovlivni
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #517
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Tak ja si dam s vama.

# LFSW username: Alien_CZ
# Ingame nickname: Alien
# email: czealien@sendmail.cz
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.7.2011   #518
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Jo vypadá to dob?e ...

BTW: já si nemyslím, že by to bylo o tom, že chce n?kdo podvád?t když to tam seká a že je to ?eská povaha. Podle m? by o tam jel každý na sv?t?, když se to tam tak nabízelo ... je to prost? rychlejší
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #519
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Jo vypadá to dob?e ...

BTW: já si nemyslím, že by to bylo o tom, že chce n?kdo podvád?t když to tam seká a že je to ?eská povaha. Podle m? by o tam jel každý na sv?t?, když se to tam tak nabízelo ... je to prost? rychlejší
Jasn?, prost? se*em na pravidla, protože ty jsou k ni?emu a zbyte?n? zpomalují ?asy na kolo...
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #520
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Hanzi, zkus FXO bez restriktoru. Je to sice proti pravidl?m, ale je to tak rychlejší. Pravidla jsou pro b?ídily!
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.