Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.3.2008   #261
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
miri, super btw jet rikal, ze u nej mas pusu, kdyz tam bude rozhovor i s nim
ta dvacka te jednou nezabije, navic tam je aspon dvoustrana venujici se tuningu
Proto se ptam jake to bude cislo. Do trafiky si chodim akorat pro Top Gear. Tuning uznavam funkcni.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 2.3.2008   #262
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

jojo, aspon to cislo ve kterym to bude by se sem mohlo dat, klidne si to koupim, jen do trafiky vubec nechodim, pac nic pravidelne neodebiram.
BooM is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2008   #263
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jinak my LFS "medializujeme" na kazdy akci s 301, pokud vylozene ti co nas platej nechtej RBR ... mame tam vystavenou krabicku s CDRW od Taira a dost se lidi ptaj, tak jim o tom neco povypravim
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2008   #264
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Trochu OT/ Musim reagovat. Jak jsem potkal toho chlapa v te tiskarne, tak byl tou 301 a LFS hodne unesenej. Porad se mi snazil vysvetlit, ze to neni hra, ale simulator a ja se mu snazil vysvetlit, ze to vim a proto to hraju
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #265
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

mám další skv?lou zprávu:

redaktor ze Sv?ta Motor? mne dnes oslovil prost?ednictvím mailu a po?átkem p?íštího týdne bych s ním a jeho týmem probral detaily o chystané 2 stran? o LFS a naší ?esko-slovenské komunit? v jednom z p?íštích ?ísel tohoto motoristického týdeníku.

V odpov?di jsem nabídl ideální p?íložitost on-line sledování pr?b?hu p?edposledního závodu PC Opravy Škoda Octavia Cupu 2008 ode mne z domova... tzn. pokud vše vyjde a budou mít ?as i ve ve?erních hodinách v pond?lí 10.3.2008 bychom s Chaosovým svolením sledovali pr?b?h pokud možno div. 1.

o dalším pr?b?hu Vás budu samoz?ejm? informovat.
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #266
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
mám další skv?lou zprávu:

redaktor ze Sv?ta Motor? mne dnes oslovil prost?ednictvím mailu a po?átkem p?íštího týdne bych s ním a jeho týmem probral detaily o chystané 2 stran? o LFS a naší ?esko-slovenské komunit? v jednom z p?íštích ?ísel tohoto motoristického týdeníku.

V odpov?di jsem nabídl ideální p?íložitost on-line sledování pr?b?hu p?edposledního závodu PC Opravy Škoda Octavia Cupu 2008 ode mne z domova... tzn. pokud vše vyjde a budou mít ?as i ve ve?erních hodinách v pond?lí 10.3.2008 bychom s Chaosovým svolením sledovali pr?b?h pokud možno div. 1.

o dalším pr?b?hu Vás budu samoz?ejm? informovat.
Parada, jeste me napada, jestli by se nechtel podivat primo na server, i kdyz nevim jak by se to delalo s licenci... osobne bych mu svou licenci bez problemu poskytnul, ale mam dojem ze s tim byly problemy (EULA)
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 5.3.2008 at 21:36.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #267
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Parada, jeste me napada, jestli by se nechtel podivat primo na server, i kdyz nevim jak by se to delalo s licenci... osobne bych mu svou licenci bez problemu poskytnul, ale mam dojem ze s tim byly problemy (EULA)
oni kdyžtak p?ijedou ke mne, takže to bude v pohod?. Zatím jsem s nima domluvenej na pond?lí nebo úterý. To že se shodou okolností jede v pond?lí ve?er PCO jsem jim navrhnul jako jedine?nou p?íležitost sledovat vše on-line
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #268
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Vidim, ze sa cinite, ja momentalne chystam trochu rozsiahlejsi clanok/recenziu o LFS pre znamy slovensky portal inet.sk.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 5.3.2008   #269
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
oni kdyžtak p?ijedou ke mne, takže to bude v pohod?. Zatím jsem s nima domluvenej na pond?lí nebo úterý. To že se shodou okolností jede v pond?lí ve?er PCO jsem jim navrhnul jako jedine?nou p?íležitost sledovat vše on-line
M? to p?ijde skoro jedno, jestli online nebo replay, p?i online budete hrozn? vázaný ?asem a kdyby byly n?jaký problémy a t?eba se opozdil start, budete se nudit. Sledování replaye vyjde nastejno a m?žeš si p?edem p?ipravit kusy replay? z r?zných lig s r?znýma autama, jen závody kde se n?co d?lo, bude to mít v?tší spád a uvidí toho 10x tolik, než "jen" jeden závod. T?eba se v pond?lí ud?lá vlá?ek, nebude se p?edjížd?t a oni ti doma usnou
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2008   #270
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Na stranu druhou zažijou tu atmosféru, nap?tí, ?ekání p?ed závodem, uvidí dobrou organizaci... Z replay? bude vid?t závod?ní, ale ne už to okolo.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2008   #271
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

potvrzuji pond?lní on-line sledování PCO div1 - já, redaktor a fotograf z SM. Snad nám to Chaos schválí. Tak a? je na co koukat

Pokud Vás napadá cokoli, co by se m?lo napsat o naší ?esko-slovenské komunit? nebo o samotné h?e, tak pls. dejte v?d?t.

rovnou bych m?l pár dotaz?, které budu ješt? p?idávat formou - edit:

1) vím, že to jde zjistit, ale v tuto chvíli když píšu tak to nevím. Jak je hra vlastn? stará?

2) kolik má celosv?tov? momentáln? zhruba ?len? - licenced?

3) od kdy funguje organizovaná ?eská a slovenská komunita?

4) kdo z ?ech? a slovák? má nejvíc km online? Co jsem koukal, tak mi vyšel Atti Honyi - 183.151 km

5) ...
__________________
none

Last edited by Miri; 7.3.2008 at 22:44.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2008   #272
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

3. www.liveforspeed.sk funguje od oktobra 2006
4. atti ma na 99 percent najviac online km
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2008   #273
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
potvrzuji pond?lní on-line sledování PCO div1 - já, redaktor a fotograf z SM. Snad nám to Chaos schválí. Tak a? je na co koukat

Pokud Vás napadá cokoli, co by se m?lo napsat o naší ?esko-slovenské komunit? nebo o samotné h?e, tak pls. dejte v?d?t.

rovnou bych m?l pár dotaz?, které budu ješt? p?idávat formou - edit:

1) vím, že to jde zjistit, ale v tuto chvíli když píšu tak to nevím. Jak je hra vlastn? stará?

2) kolik má celosv?tov? momentáln? zhruba ?len? - licenced?

3) od kdy funguje organizovaná ?eská a slovenská komunita?

4) kdo z ?ech? a slovák? má nejvíc km online? Co jsem koukal, tak mi vyšel Atti Honyi - 183.151 km

5) ...
1) vysla v srpnu 2002

2) imho mezi 100 - 200k

3) organizovana - tak, jak ji znate dnes, nekdy od roku 2004
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2008   #274
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

OT ale perli?ka: (ptal jsi se sice ohledn? km jen na ?echy a slovaky)
nedávno jsem narazil náhodou na jednoho zahrani?niho pilota, který má najeto online více jak 3/4 milionu km. Jezdí ale v?tšinou jen ovály, tak to mu to naskakuje.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2008   #275
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
OT ale perli?ka: (ptal jsi se sice ohledn? km jen na ?echy a slovaky)
nedávno jsem narazil náhodou na jednoho zahrani?niho pilota, který má najeto online více jak 3/4 milionu km. Jezdí ale v?tšinou jen ovály, tak to mu to naskakuje.
ze by FM-Failure
SIR is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2008   #276
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by SIR View Post
ze by FM-Failure
na to dam koule pred rozjeteho shumachra
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2008   #277
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
potvrzuji pond?lní on-line sledování PCO div1 - já, redaktor a fotograf z SM. Snad nám to Chaos schválí. Tak a? je na co koukat

Pokud Vás napadá cokoli, co by se m?lo napsat o naší ?esko-slovenské komunit? nebo o samotné h?e, tak pls. dejte v?d?t.

rovnou bych m?l pár dotaz?, které budu ješt? p?idávat formou - edit:

1) vím, že to jde zjistit, ale v tuto chvíli když píšu tak to nevím. Jak je hra vlastn? stará?

2) kolik má celosv?tov? momentáln? zhruba ?len? - licenced?

3) od kdy funguje organizovaná ?eská a slovenská komunita?

4) kdo z ?ech? a slovák? má nejvíc km online? Co jsem koukal, tak mi vyšel Atti Honyi - 183.151 km

5) ...
sledovani schvaluju, ale zadny chat kdyz je akce na trati nebo pri staveni rostu...

3) prvni liga se jela myslim v zari 2004, zavodniku bylo asi 11

zbytek byl zodpovezen...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2008   #278
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Miri < pekna prace

kdyz bude prostor, tak by bylo imho dobry nadhodit, ze lig se samozrejme jezdi a jezdilo vicero, aby z toho neziskali pocit, ze kdyz se nejedou oktavky, tak je lfs mrtve, nebo ze se s tim zacalo nekdy ted. Sponzorovane ligy se jezdi uz od leta 2005 (ALSC).

Jinak podle vlastnich zkusenosti z telefonatu k nam do firmy ohledne lfs, kdy at uz podle hlasu, nebo kdyz se lidi sami pochlubi, ze jim je tolik a tolik, tak ma lfs velke procento z rad vekove pokrocilych lidi v porovnani s ostatnimi hrami.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #279
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

tak pan redaktor byl ze hry a z pr?b?hu závodu nadšený, odnesl si mraky informací, 4hodiny záznamu na diktafonu a spoustu fotek. Zbytek fotek/screenshot? a odkazy mu ješt? posílám mailem.

Zítra bych m?l ?lánek dostat k potvrzení a pokud se nic nezm?ní, tak bude p?íští pond?lí 17.b?ezna na stáncích - Sv?t Motor? ?.12
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #280
Kurt_Kombajn
Member

 
Kurt_Kombajn's Avatar
 
Join Date: 3.8.2005
Location: F-M
Posts: 484
Default

Parada, uz se tesim. Diky Miri
__________________
M3R Kurt_Kombajn member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

AMD Athlon XP2200 (1,83 GHz), 1 GB RAM, NVIDIA GeForce4 Ti 4200, Logitech G25 Racing Wheel, S2 licence od 13.6. 2006

"D?kazem dobrého pr?jezdu jsou pro m? utíkající diváci. To si vždy ?íkám, že to bylo na brzdách akorát." - Iva Víchová
Kurt_Kombajn is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.