Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Sraz mi bude vic vyhovovat vic
pred Vanocema 9 81.82%
po Vanocich 2 18.18%
Multiple Choice Poll. Voters: 11. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.11.2010   #61
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ja abstinovat musim protoze copilot je slepej a domu to neodridi a draha polovicka bude na srot :-D motokary uvidim podle toho, jak me budou mlatit skorepiny do zeber a nohou :-D sem malej a hubenej :-D tak tam litam jak nudle v bande
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2010   #62
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Tak už se t?šim. Potvrzuju svou ú?ast na 100% ;-) Ale p?ijdu až v t?ch 20:00 rovnou z práce
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2010   #63
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

To jsem zvedavej, kolik se nas sejde. Ja abstinovat nebudu, takze se k vam pridam. A Rodo, pro tebe je pripraven nocleh (jen si vem s sebou spacak - mam matraci, ale nic na ni)
k Uctivanymu Velbloudovi musim zamluvit stul nejpozdeji v utery, tak piste kdo prijde na 100%. Budeme tam od 18:00 - 20:00 pak presun do papirny
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2010   #64
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

domluvim se s xedoxem jak to v patek vidi a rad bych eventuelne dorazil na tu sestou pac jidlo ja rad. :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2010   #65
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Na jídlo bych šel, tak si m? ho? na seznam.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 21.11.2010   #66
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
To jsem zvedavej, kolik se nas sejde. Ja abstinovat nebudu, takze se k vam pridam. A Rodo, pro tebe je pripraven nocleh (jen si vem s sebou spacak - mam matraci, ale nic na ni)
k Uctivanymu Velbloudovi musim zamluvit stul nejpozdeji v utery, tak piste kdo prijde na 100%. Budeme tam od 18:00 - 20:00 pak presun do papirny
jestli se nestane neco nepredpokladanyho, tak si me pis
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2010   #67
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
To jsem zvedavej, kolik se nas sejde. Ja abstinovat nebudu, takze se k vam pridam. A Rodo, pro tebe je pripraven nocleh (jen si vem s sebou spacak - mam matraci, ale nic na ni)
k Uctivanymu Velbloudovi musim zamluvit stul nejpozdeji v utery, tak piste kdo prijde na 100%. Budeme tam od 18:00 - 20:00 pak presun do papirny

Ahoj taky si mne muzete napsat pojedu s rodem, akorat taky nevim jak s noclehem, nikoho z plzne neznam, koho bych se mohl zeptat na p?espání. ale neni problem nekde na zemi hlavne když to nebude venku . Snad se najde dobrá duše co mne vezme pod st?echu.
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25


Last edited by kremilekcz; 22.11.2010 at 11:19.
kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2010   #68
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
To jsem zvedavej, kolik se nas sejde. Ja abstinovat nebudu, takze se k vam pridam. A Rodo, pro tebe je pripraven nocleh (jen si vem s sebou spacak - mam matraci, ale nic na ni)
k Uctivanymu Velbloudovi musim zamluvit stul nejpozdeji v utery, tak piste kdo prijde na 100%. Budeme tam od 18:00 - 20:00 pak presun do papirny
Díky ti chlape, urcite spacak poberu mam i karimatku to neni problem, jenom v aute by mi fakt asi byla kosa , vemu i tu Whisticku jak sem sliboval , na zahrati
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2010   #69
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

2 Muf :

a da se u tebe nejak zaparkovat ? a co mam kdyztak nejak ocekavat - zlou/hodnou mamku, zlou/hodnou pritelkyni, zlyho/hodnyho Mufista abych vedel jak se vyzbrojit

2 All : kdyby ste nekdo nasel misto pro Kremilka bylo by to super, pac muzu rict mlady ze me bude hlidat , jinak to budu mit slozitejsi

PS: oba sme hodní kucí, takže se nemusite bat ze vam neco poblejem nebo jeste hur pose..., fakt jenom slozime hlavu, rano pomuzem uklidit, vysajem utrem prach, povesime pradlo a mastime domu

Last edited by Rodo; 22.11.2010 at 13:22.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2010   #70
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
2 Muf :

a da se u tebe nejak zaparkovat ? a co mam kdyztak nejak ocekavat - zlou/hodnou mamku, zlou/hodnou pritelkyni, zlyho/hodnyho Mufista abych vedel jak se vyzbrojit

2 All : kdyby ste nekdo nasel misto pro Kremilka bylo by to super, pac muzu rict mlady ze me bude hlidat , jinak to budu mit slozitejsi

PS: oba sme hodní kucí, takže se nemusite bat ze vam neco poblejem nebo jeste hur pose..., fakt jenom slozime hlavu, rano pomuzem uklidit, vysajem utrem prach, povesime pradlo a mastime domu
Hele, nebudete mit teda zadnej komfort, ale se sem vejdete oba! A parkovat se tu da taky, jen nam predelavaji silnici, tak je to tu trochu bahnite
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2010   #71
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

tak drobná zm?na s jídlem. Uctívaný velbloud je v pátek plný (a já se na ten steak tak t?šil), ale zamluvil jsem st?l U Salcman?. Taky dobré jídlo a pivo samoz?ejm? super (jsme v Plzni že ). Po?ítám stále se stejným obsazením, tak snad dorazíte. Klidn? mi volejte, kdyby jste to nemohli najít. Mapku jak se tam dostat najdete pod kontaktem v p?iloženém odkazu
A ješt? telefon na m?, pro ty kte?í ho nev?dí 724262202 (ale nikomu ho ne?íkejte, je to tajný!)

http://www.usalzmannu.com/u-salzmannu
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2010   #72
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Hele, nebudete mit teda zadnej komfort, ale se sem vejdete oba! A parkovat se tu da taky, jen nam predelavaji silnici, tak je to tu trochu bahnite
Hlavn?, že bude kde složit hlavu. Díky chlape .
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 22.11.2010   #73
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Hele, nebudete mit teda zadnej komfort, ale se sem vejdete oba! A parkovat se tu da taky, jen nam predelavaji silnici, tak je to tu trochu bahnite

Diky kamo mas to u nas , cesta na ***** ? Ok tak Krema veme auto
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2010   #74
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
tak drobná zm?na s jídlem. Uctívaný velbloud je v pátek plný (a já se na ten steak tak t?šil), ale zamluvil jsem st?l U Salcman?. Taky dobré jídlo a pivo samoz?ejm? super (jsme v Plzni že ). Po?ítám stále se stejným obsazením, tak snad dorazíte. Klidn? mi volejte, kdyby jste to nemohli najít. Mapku jak se tam dostat najdete pod kontaktem v p?iloženém odkazu
A ješt? telefon na m?, pro ty kte?í ho nev?dí 724262202 (ale nikomu ho ne?íkejte, je to tajný!)

http://www.usalzmannu.com/u-salzmannu
Dobrá volba.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2010   #75
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Muf:

tak my s Kremou sme jasny, akorat pak bude asi nejlepsi hodit auto rovnou k tobe, a k salzmanum se dostat jinak, prece nebudu zapijet kachnu kolou, tak ja ti pak brnknu a reknes nam adresu ju, diky, uz se tesim
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2010   #76
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

V pátek budu k dispozici nejd?ív v 7, ale to bych vás ješt? u Salzmann? mohl stihnout, ne? A n?jaký poznávací znamení? Protože když u vás nebude sed?t Chaos, tak nevim. Sice jsem teda vid?l p?ed 2ma lety Lalu, ale moje pam??...

EDIT: tak 19:00 se ukázalo jako p?íliš optimistické, už te? vim že to nestihnu. P?ijdu po 20:00 do papírny.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 23.11.2010 at 18:11.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2010   #77
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

No pokud jde o me, tak jen pripominam, ze pujdu rovnou z odpo smeny, takze dorazim tak 22:45 plus minus autobus (a rovnou do papirny pochopitelne).
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2010   #78
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Lala :

to uz budem v bujarem veseli
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2010   #79
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Te? jsem si vzpomn?l, že tenhle pátek a sobotu máme jednu p?epravu ve Škodovce v Plzni, ale snad by to mojí ú?ast v pátek nem?lo narušit, ale kon?it budu d?íve než ostatní.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2010   #80
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
... ale kon?it budu d?íve než ostatní...
To dost pochybuju, prvni vzdycky odchazim ja. Nekdy odchazim tak brzo, ze ani neprijdu
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.