Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.12.2007   #781
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

také souhlas, n?co by se s tím m?lo ud?lat - bu? n?jak osmdesátku zvýraznit, nebo ud?lat ?iteln?jší grafiku analogového p?ístroje. psal jsem to i na irc, dost lidí te? bude v boxech koukat jen na tachometr a bude karambol, nebo p?ekro?í rychlost. ruku na srdce, pro jistotu v boxech jezdit šedesát asi nikdo nebude. celkov? ale viva la x30
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #782
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

Takze se tp teda da jezdit i s tlacitkem na spojku jo? Ja se furt nejak nemuzu rozhodnout jestli si nepockat az na final nebo stahnout tendle test...
BooM is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #783
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Ad. pohledy... absolutne bez problemu. Myslim, ze je to tak, jak to ma byt.. zatim jeste husi krky nemame, takze 45 stupnu je ok. Mohlo by to ostatni primet jezdit ve formulich trochu opatrnej.
Tak oto?it hlavu o 90°C mi vážn? ned?lá problém. Je fakt, že mi u toho charakteristicky zak?upaly obratle, ale to mi d?lá b?žn? a na vin? bude i fakt, že jsem to zkusil "závodním" temptem K analogu - proti n?mu taky nic nenamítám, ale imo se nikdy nepovede zajistit dostate?ná ?itelnost, protože prost? na n?j je málo místa A hlavn? my, s horším zrakem, "malým" 17'' notebookovým LCD, si nepom?žeme ani když bude ?iteln?jší, protože já ho asi prost? nep?e?tu z této vzdálenosti Jinak jak ?íká Spangler, hlavn? na rozpoznávání jak fouká apod. se hodí.

EDIT: btw ten rychlom?r ve FBM je fakt dobrej, nej?ív jsem si ho ani nevšiml, natož pak ho p?e?íst...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #784
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

ješt? dodatek k úprav? rozhlížení v aut?. mám trackir a v lfs se dalo koukat jakkoli, bylo to super, pravda, p?i pohledu ingame zp?t má ?lov?k hlavu vyto?enu na 45 °, je to malonko nepohodlné, p?eci jen o?i máte kontra (logicky horší vnímání obrazu a koordinace jako takové), ale v reálu když se otá?íte zp?t, tak to také není žádný med. nicmén?... mohla z?stat volba "nový mód pohledu" a "starý mód pohledu". jak jsem již mnohokrát ?ekl, x30 je krok správným sm?rem, jen vychytat pár mušek (subjektivn? upravit ?itelnost analogového rychlom?ru a možná zap?emýšlet nad volností pohledu) a bude to jedni?ka s hv?zdi?kou.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #785
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Spangler +1
A idem svoj nazor napisat na oficialne forum, kedze toto asi vyvojari necitaju
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #786
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

X31 http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=34749
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #787
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Nedokonalé, protože musíš mít jeden p?íkaz na zmá?knutí a pak druhej na pušt?ní obou kláves :/ Protože když je pak pustíš, tak na zmá?knutí se provede celej ten p?íkaz, tzn. jenom by to bliklo. Takže to musíš ud?lat tak, že jeden p?íkaz je zmá?kne a druhej je pustí a tyhle dva p?íkazy pak dát do sekvence na to tla?ítko. Opravte m? n?kdo, jestli se pletu.
ale je tam ešte pod tým otions a v tom je record pause, takže ked sa pohráš s tým tak ti to oto?í na ?as ktorý ti vyhovuje
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #788
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
ale je tam ešte pod tým otions a v tom je record pause, takže ked sa pohráš s tým tak ti to oto?í na ?as ktorý ti vyhovuje
Mmm, tuhle volbu jsem nevid?l, díky za tip. I tak ale, pevn? danej ?as je taky v zásad? nevyhovující
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #789
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Software na automatické premenovanie setupov z verzie X10 do X30 s?ahujte tu >>> Download
Skopírujte ho do LFS adresára a spustite ho.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #790
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
Software na automatické premenovanie setupov z verzie X10 do X30 s?ahujte tu >>> Download
Skopírujte ho do LFS adresára a spustite ho.
funguje to, paráda a díky moc
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #791
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

co se tyce rychlomeru, tak proc ne , akorat bych na osmdesatce udelal rysku(treba cervenou).
a jeste bych uvital, kdyby slo pres volant(ten virtualni, mam ho zaply, nejak sem na to zvykly) videt na zarazeny kvalt u vsech aut, u nekterych je to hruza..

jinak taky se mi nova fyzika hrozne libi, a rallycross mi pripada snad jeste zabavnejsi, otazkou zustava, jak to bude vypadat v ligach, az se budou hobbydriveri setkavat s ufonama
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2007   #792
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
a jeste bych uvital, kdyby slo pres volant(ten virtualni, mam ho zaply, nejak sem na to zvykly) videt na zarazeny kvalt u vsech aut, u nekterych je to hruza..
od noveho patchu je mozne upravit pohlad v kokpite (to znamena, ze si mozes dvihnut sedadlo, sklopit pohlad a potom budes mat dobry vyhlad na pristrojovu dosku)
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2007   #793
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
od noveho patchu je mozne upravit pohlad v kokpite (to znamena, ze si mozes dvihnut sedadlo, sklopit pohlad a potom budes mat dobry vyhlad na pristrojovu dosku)
Fakt? A to jak?
mello is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2007   #794
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Jinak zda se mi to, nebo je to s tou novou fyzikou mene rozlitane a ma to lepsi grip? Me osobne se s tim jezdi fakt dobre... akorad u rallycrossu standartne varim spojku, ale uz se pomalu ucim odjet i 5 kol! Musim si koupit G25, ty plastovy pedaly se pri vyslapavani silene ohybaji...

No a ten tachometr me fakt silene vadi! Mam LFS na nejnizsi grafiku co to jde, mam 12 snimku, kdyz jedu sam a nevidim skoro nic ani na virtualnim analogu Navic se proste v zatackach kouknu na rychlost a hned vim jestli jsem to prehnal a mam si jeste pribrzdit nebo jedu naopak moc pomalu... At mi nekdo netvrdi ze se orientuje podle pocitu... 5 km/h rozdil v rychle zatacce proste nepoznate! Ale mantinel ano!

Jinak drift v demu si myslim nevymre, uz jsem videl pokusy o drift s formulkou... s tou spojkou spis vymre rallycross (moje oblibena disciplina), ale mam pocit ze v X31 uz to neni tak hrozny, nebo jsem se s tim uz naucil jezdit

A vyslapavani plynu bych nechal, kvuli levnejsim volantum a zacatecnikum, mate videt moji pritelkyni, se ji LFS zalibilo, ale ma zatim problem aspon radit v X10. Myslim si, ze to neni az takova vyhoda, protoze s pedalama se spojkou jezdim rychleji nez s automatickym vyslapavanim.

Navic jak jsem zvyklej na ten pohyb s nohama v realnym aute, tak ted mam desnej problem synchonizovat svuj prst a jednu nohu abych nevaril tu spojku, uvazuju ze si jako docasny reseny vyrobim pod stul nejakou nefunkcni atrapu spojky aby mi to slo lepe
mello is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2007   #795
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

X 31 se mi taky celkove libi, prevodovky urcite cesta vpred, spojka udela urcite spoustu zavodu dramatickejch.....
Jen mi nejak lezi v zaludku ten tachometr (na kterej se asi zvyknout da, ael porad to bude asi jeno odhadu) a ta idealni stopa po ctyrkou v online hrani :-( (-jestli to ma bejt kompenzace za to ze musi clovek delat vic veci u razeni??) -snad by to mohlo jit aspon na nekterych serverech jit zakazat -doufam.

Kazdopadne krok kupredu a motivace poridit si G25 nebo aspon pedaly se spojkou.
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2007   #796
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
At mi nekdo netvrdi ze se orientuje podle pocitu... 5 km/h rozdil v rychle zatacce proste nepoznate! Ale mantinel ano!
To ti klidne tvrdit budu a nebudu sam... Proste vim kde brzdit a vim kdy jsem to prosvih a budu mit v zatacce problem... Navic k pocitu se pridava i zvuk motoru v urcitejch otackach a podle toho to lze pri trose cviku poznat...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2007   #797
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
To ti klidne tvrdit budu a nebudu sam... Proste vim kde brzdit a vim kdy jsem to prosvih a budu mit v zatacce problem... Navic k pocitu se pridava i zvuk motoru v urcitejch otackach a podle toho to lze pri trose cviku poznat...
Ja se tedy pridavam... ani by me nenapadlo kouknout na tachometr kdyz mam auto na hrane. proste to citim jestli je to ok nebo uz v haji (v LFS samozrejme mnohem hur nez v realu)
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2007   #798
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl View Post
Ja se tedy pridavam... ani by me nenapadlo kouknout na tachometr kdyz mam auto na hrane. proste to citim jestli je to ok nebo uz v haji (v LFS samozrejme mnohem hur nez v realu)
Jo. Vetsinou ma clovek oci vyvaleny uplne jinam a na neco jineho, nez je otackomer... Na takovy prepych je cas az za apexem...

Ale ze se to jinak chova pekne...?
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2007   #799
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by ZABII View Post
X 31 se mi taky celkove libi, prevodovky urcite cesta vpred, spojka udela urcite spoustu zavodu dramatickejch.....
Jen mi nejak lezi v zaludku ten tachometr (na kterej se asi zvyknout da, ael porad to bude asi jeno odhadu) a ta idealni stopa po ctyrkou v online hrani :-( (-jestli to ma bejt kompenzace za to ze musi clovek delat vic veci u razeni??) -snad by to mohlo jit aspon na nekterych serverech jit zakazat -doufam.

Kazdopadne krok kupredu a motivace poridit si G25 nebo aspon pedaly se spojkou.

stopa je na ACTUAL LINUX #4 serveru, ktery jede na X3x, zakazana. Zakaze se totiz soucasne s pouzitim volby force copkit view, ktery je konecne diky moznosti nastavit si sedacku v aute pouzitelny. Takze sbohem pri ostrych zavodech vsem, kteri jezdi lfs z pohledu za autem, nebo jinak nerealisticky. Soupere z pohledu za autem samozrejme sledovat lze, ale ridit vlastni vuz nikoliv.

budiky: asi jsem divny, ale ani v realu nesleduju rychlomer, ridim se podle zvuku auta, zarazene rychlosti a celkove spis pocitove. Imho jedno z nejvetsich nebezpeci soucasneho provozu jsou lide nalepeni ocima na tachometru, aby neprekrocili povolenou rychlost, ale jeli tesne pod ni. A v lfs proste nestiham hypnotizovat budiky, pokud mam pred zatackou stihat i sledovat deni kolem sebe, abych jel skutecne zavod s vedomim zavodniku kolem sebe a ne jako tank, ktery si jede svoji stopu bez ohledu na okoli.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz

Last edited by Tairo; 13.12.2007 at 11:07.
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 13.12.2007   #800
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
stopa je na ACTUAL LINUX #4 serveru, ktery jede na X3x, zakazana. Zakaze se totiz soucasne s pouzitim volby force copkit view, ktery je konecne diky moznosti nastavit si sedacku v aute pouzitelny. Takze sbohem pri ostrych zavodech vsem, kteri jezdi lfs z pohledu za autem, nebo jinak nerealisticky. Soupere z pohledu za autem samozrejme sledovat lze, ale ridit vlastni vuz nikoliv.


az to bude takto fungovat aj v Y patchi tak je to super, ja by som ale siel dalej a mal by som to zakazane pri online defaultne
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.