Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.3.2013   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default LX Cup - 2. závod - KY International

Druhý závod nás po náro?ném Fern Bay zavede na nejdelší tra? v celé lize, kde ?as na jedno kolo je p?es 4 minuty.

Tradi?ní harmonogram:
18:00 volný trénink
18:55 nejpozd?jší p?íchod na server
19:00 start kvalifikace
19:25 start 2. ?ásti kvalifikace (v p?ípad? ú?asti 33 a více voz?)
19:25 (?i 19:45) p?estávka 5 minut
cca 19:30 (?i 19:55) sprint (4 kola)
po dokon?ení sprintu a sestavení roštu 5 minut p?estávka, poté start hodinového závodu

Odhadovaná spot?eba: 4% na kolo


Op?t mám menší promluvu k objekt?m u trati a zkracování, tentokrát p?edevším v poslední šikan? p?ed cílovkou, ale i všeobecn?. P?ehnané zkracování bude op?t pod drobnohledem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2013   #2
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Je to fajn, když budeme akorát tak míjet retardéry?
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2013   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Je to fajn, když budeme akorát tak míjet retardéry?
Pokud je to HLVC valid (viz propozice), tak je to ok, ale jist?jší to je aspo? se 2 koly na asfaltu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2013   #4
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

M?žeme poprosit o n?jaký solidní set?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2013   #5
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Tak jsem si ozkoušel na ?istém GP Long a National HLVC validitu a je to ok. Ty retardéry akorát tak vycházejí na kraj asfaltu pro druhou stranu.

Mn? hodn? sedí tento setup: http://www.setupgrid.net/index.php?a..._setup&id=4018
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2013   #6
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ja som dal moje pb na tomto (4:04:25)...ale je to viacmenej len hotlap...spalim to za tri kola...na race som zatial nepracoval a neviem ani kedy sa k tomu vobec dostanem

ps: JackCY...sorry za zdielanie tvojho setu...ale tak nech sa zaciatocnici tolko netrapia so setupovanim...hadam pomoze aspon trochu
Attached Files
File Type: set LX4_KY3_jackcy.set‎ (132 Bytes, 28 views)
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2013   #7
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tady máte m?j univerzální set, vzhledem k délce okruhu nemá smysl odlišovat kvalifika?ní a závodní set. Op?t nezaru?uju že to je kone?ná verze, ale funguje dob?e.
Attached Files
File Type: set LX4_KY31.set‎ (132 Bytes, 40 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2013   #8
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ja som dal moje pb na tomto (4:04:25)...ale je to viacmenej len hotlap...spalim to za tri kola...na race som zatial nepracoval a neviem ani kedy sa k tomu vobec dostanem

ps: JackCY...sorry za zdielanie tvojho setu...ale tak nech sa zaciatocnici tolko netrapia so setupovanim...hadam pomoze aspon trochu


Já se aspo? podívám co že to je za set. V?era jsem zkoušel 2 no a jeden mi p?išel lepší. Op?t jde o to že si to musím doladit na myš... grrr vrrr, jinak se nechytam, nem?žu šlapat plný plyn tolik. Tady je to znát hlavn? na brzdách pro m?, spousta táhlých brzd p?i zatá?ení. Doufám že mi nebudete navšt?vovat kufr XD

Ano to je m?j starší PB setup na KY3. Na KY3 asi dobrý, ale na endurance jsem n?co upravoval.

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Tady máte m?j univerzální set, vzhledem k délce okruhu nemá smysl odlišovat kvalifika?ní a závodní set. Op?t nezaru?uju že to je kone?ná verze, ale funguje dob?e.
Díky zkusím

---
Tra? je to p?kná, ale budu tady slušn? trp?t bez pedál?.

PB 4:05.6x, 4:06.xx normální kolo byli v?era moje ?asy.

Dnes:
Ghost?v setup, to?ivý, živý, dobrý, pro toho kdo to dokáže u?ídit a upedálovat. To?í a tolik nekouše, více plave a tím je ?iditeln?jší hlavn? plynem, na ofenzivní jízdu dobrý.
PB: 4:04.79

M?j starší setup, více stabilní ale tím pádem více kousavý! Je nutno mu nakládat a tím myslím opravdu se toho nebát a naložit tomu jinak to nepojede a nepojede. Prost? plyn a zašlápnout to, myš no na to to je. Gumy mi p?išli lepší, kupodivu neklouzal jako sety v?era. Ale nezatá?í a je to spíš na takové to ploužení se v ideální stop?. Na n?jaké rychlé manévry a ofenzivitu to není. Jede ale rychle a až na pár zatá?ek vcelku dob?e.

PB: 4:04.69

Poslední SP považuji za dobré pod 3:01.00, výborné pod 3:00.00.
Zatím jsem nad 3:00.00.

WR by mohlo být tak 4:02.xx, m?j odhad. Pod 4:04 se to zajet dá a myslím že n?kterým by se to mohlo poda?it.

Stahovat je ur?it? kde, spoustu zatá?ek netrfuji jak bych cht?l. Setup by mi vyhovoval n?jaký klon mezi Ghostovo a mým, n?co víc to?ivého ale stabilního s gripem a lepšími teplotami. Ale to asi nep?jde. Asi se p?ikloním ke stabiln?jšímu setu, lepší mít rezervu než driftovat.

Brzdy zde pro m? d?lají hodn? jak jsem zjistil zatím, tam si m? dáte p?kn?.
Jel jsem bavorák?v setup viz výše, ty moje nov?jší jemné úpravy mi v?era nesed?li.

Takže tady jsou 2 setupy na kterých se dá zajet Sprint na 100%, jezdil jsem sprint na nich. Na myši, na volantu to bude jednodušší díky pedál?m a ty se na Kyotu hodí obzvlášt?.
Oba mají jiný styl jízdy, na každém se jede jinak! I když nevím kolik lidí to pozná nebo se dokáže p?izp?sobit tak je to spíš potom co komu sedne více.

Rychlé setupy jsou ?asto velmi živé a t?žko ?iditelné, je to jako jezdit po hran? nože, sta?í málo a p?etá?í to, nebo sta?í málo jindy a nedotá?í to. Ale když se to trefí tak je to dobré a jede to rychle.

Další sety budou na KY2 a KY3 na LFSW, nezkoušel jsem.

---

Také pozor na kvalifikaci, i když kvalifikace skon?í, stále mohou být auta na trati po 4-5min a zajížd?t poslední m??ené kolo. Uvoln?te prosím tra? kdo už nepojede a také po?kat než ostatní dojedou, bude to chvíli trvat než jako na krátkém FE.


---

Record poko?en, 4:03.95.
SP3: 3:00.01 tuším.
Setup: m?j viz výše co posílal bavorák + malé úpravy, zkouším a u?ím se, prost? se mi cht?lo dneska jezdit trochu. Je ale t?žký na ovládání a to zejména ze za?átku, ghost a bavorák by ho utáhnuli, musí se hnát a h?át jinak pojede h??e.



Replay není nebo? fórum neustále stávkuje a odmítá na?íst stránku ?i nahrát soubor :|
Jestli ho n?kdo chce má 4.7MB a? mi napíše.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 10.3.2013 at 18:10.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2013   #9
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Trochu mi trvalo než jsem zjistil, že KY International je KY Long X

Zkusil jsem Ghost?v set (díky) a po pár kolech PB 4:05.65, docela mi sedí, p?kn? se ?ídí plynem. Horší je, že jakmile mi to párkrát trochu ust?elí, tak se p?eh?eje zadek (vnit?ky) a jde to do kytek, což je tak 3. kolo. Moc si se setupováním netykám, takže v?tší chytrost než zmenšit odklony do longu nevymyslím.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2013   #10
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Trochu mi trvalo než jsem zjistil, že KY International je KY Long X

Zkusil jsem Ghost?v set (díky) a po pár kolech PB 4:05.65, docela mi sedí, p?kn? se ?ídí plynem. Horší je, že jakmile mi to párkrát trochu ust?elí, tak se p?eh?eje zadek (vnit?ky) a jde to do kytek, což je tak 3. kolo. Moc si se setupováním netykám, takže v?tší chytrost než zmenšit odklony do longu nevymyslím.
Basic Guide
Advanced Guide
Technical Reference

To pro za?átek sta?í. Ostatní jsou r?zn? po netu, pro reálná auta nebo pro jiné simulátory a další vysv?tlení technická.

Musíš v?d?t co by jsi cht?l. Snížit teploty není zrovna moc reálné, protože pokud je snížíš tak potom by jsi m?l jet rychleji a tím pádem to zase oh?eješ. Jde jen o to se nau?it jezdit tak aby jsi to h?ál tak akorát. A nejlépe mít setup aby se h?áli všechny pneumatiky rovnom?rn? ale zárove? se to dob?e ovládalo. U zadohrabu se h?ejí zadní ?asto více ale né vždy (s k?ídlami se m?že h?át i p?edek více.)

LX auta, n?kde byl napsaný takový tip snad v LFS manuálu, možná u LX, p?edek se nastavuje tvrdší aby to bylo ?iditelné, spíš to ale ?ekl takto, chceš na p?edku mít nedotá?ivost v n?jakém nastavení. Není problém LX nastavit neutráln? ale potom to bude po?ád p?etá?et.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2013   #11
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Díky, Google znám a ?íst umím Jde spíš o zkušenosti a ?as zkoušet. Hromada v?cí se dá ud?lat vícero zp?soby, ?asto to jde proti sob? (d?láš kompromisy) a ?asto tím rozbíjíš n?co jiného. Kolik kde p?idat/ubrat chce nejen teorii, ale i hodn? praxe a nebo hodn? zkoušení.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2013   #12
goerge
Newbie

 
Join Date: 21.9.2004
Location: Brno
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Díky, Google znám a ?íst umím Jde spíš o zkušenosti a ?as zkoušet. Hromada v?cí se dá ud?lat vícero zp?soby, ?asto to jde proti sob? (d?láš kompromisy) a ?asto tím rozbíjíš n?co jiného. Kolik kde p?idat/ubrat chce nejen teorii, ale i hodn? praxe a nebo hodn? zkoušení.
Moje ?e?
Ješt?, že se tu najdou samaritáni a pod?lí se o svoje nepovedené setupy
goerge is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2013   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Tak pro me dneska 4:03.83 na Ghostovo setu.
1. mezicas 0:55.3X (myslim ... a to je tam jeste nejmin desetina)
2. mezicas 1:56.7X-8X (uz si nepamatuju)
3. mezicas 2:59.7X (myslim)
...takze v poslednim sektoru delam nekde chybu

Zajeto v poslednim kole 5-kolovyho sprintu a teploty OK.
Taky: kdyz to nekde ustreli, jde to hodne blbe krotit. Jinak ale pekne zivej set, hezky najizdi do vetsiny zatacek, nekde mam porad problemy to trefit tak, jak chci.

Jackyho set je oproti tomu neutralni az nedotacivej. Teploty pneu jsem snad nedostal nad 70 stupnu, takze to chce asi o dost brutalnejsi jizdu. Na tomhle setu jsem hned v prvnim merenym kole dal 4:04.3X. Jak sam autor pise, chtelo by to idealne neco mezi tema dvouma setama.

Bez pedalu bych si vazne na KY ani neskrt
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2013   #14
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by goerge View Post
Moje ?e?
Ješt?, že se tu najdou samaritáni a pod?lí se o svoje nepovedené setupy
Nepovedené? No na tom nepovedenym setu co jsem uploadnul minule jsem vyhrál kvalifikaci, byl 2. ve sprintu a vyhrál dlouhý závod. Možná byl nepovedený, ale m? se na n?m jelo dob?e. Ten set jsem posílal i online lidem na serveru a a? se podívají, jestli se to n?jak liší (vyjma odklon? na dlouhý závod). A úpln? to samý m?žu ?íct o tom, co jsem sem dal te?. Neni to v setu, je to rukama. Ale když si umíš p?ipravit set, aby to tvým rukám navíc ješt? vyhovovalo, je to výhoda. Samoz?ejm? je to muj set, takže to asi nebude sed?t každému. Mám rád p?etá?ivost a p?vodn? to bylo ješt? p?etá?iv?jší. Musel jsem nakonec ud?lat kompromis, protože to moc pálilo zadní gumy.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2013   #15
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja len doplnim ghosta ,neni to len o sete ,je to si spravit set tak aby ti vyhovoval, kazdy jazdime inac. A to je to ze detaily rozhoduju
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2013   #16
goerge
Newbie

 
Join Date: 21.9.2004
Location: Brno
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Nepovedené? No na tom nepovedenym setu co jsem uploadnul minule jsem vyhrál kvalifikaci, byl 2. ve sprintu a vyhrál dlouhý závod. Možná byl nepovedený, ale m? se na n?m jelo dob?e. Ten set jsem posílal i online lidem na serveru a a? se podívají, jestli se to n?jak liší (vyjma odklon? na dlouhý závod). A úpln? to samý m?žu ?íct o tom, co jsem sem dal te?. Neni to v setu, je to rukama. Ale když si umíš p?ipravit set, aby to tvým rukám navíc ješt? vyhovovalo, je to výhoda. Samoz?ejm? je to muj set, takže to asi nebude sed?t každému. Mám rád p?etá?ivost a p?vodn? to bylo ješt? p?etá?iv?jší. Musel jsem nakonec ud?lat kompromis, protože to moc pálilo zadní gumy.
To jsi m? špatn? pochopil, asi byl jeden normální smilye málo. Tak teda . ?ti: tisíceré díky za setup
goerge is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2013   #17
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Tak pro me dneska 4:03.83 na Ghostovo setu.
1. mezicas 0:55.3X (myslim ... a to je tam jeste nejmin desetina)
2. mezicas 1:56.7X-8X (uz si nepamatuju)
3. mezicas 2:59.7X (myslim)
...takze v poslednim sektoru delam nekde chybu

Zajeto v poslednim kole 5-kolovyho sprintu a teploty OK.
Taky: kdyz to nekde ustreli, jde to hodne blbe krotit. Jinak ale pekne zivej set, hezky najizdi do vetsiny zatacek, nekde mam porad problemy to trefit tak, jak chci.

Jackyho set je oproti tomu neutralni az nedotacivej. Teploty pneu jsem snad nedostal nad 70 stupnu, takze to chce asi o dost brutalnejsi jizdu. Na tomhle setu jsem hned v prvnim merenym kole dal 4:04.3X. Jak sam autor pise, chtelo by to idealne neco mezi tema dvouma setama.

Bez pedalu bych si vazne na KY ani neskrt
4:03.87 v?era

P?edposlední sektor 2:59.75 a v posledním to kazím, poslední zatá?ka je peklo bez pedál? to si pamatuju i z XR2 že tam se špatn? chytám.

Bez pedál?, hmm, no popíšu to asi takto, ob?as auto zatá?í ale volant je rovn?
Pak to zašlápnu na podlahu a lehkými kontra to rovnám aby se to nep?eto?ilo. Ur?it? víc h?eji zadní pneumatiky na myši, to už jsem zjistil d?íve.

To abych si do ned?le n?co doladil když už i Lala jezdí 3.xx
Budou v?tší souboje, hurá!

---

Setupy jezdí všechny dob?e, na všech zajedu 4.XX, ale poté je rozdíl když se mi n?jaký poda?í jestli se mi poda?í si ho doladit pro sebe a najít tu správnou nedotá?ivost pro v?tšinu zatá?ek s mým myš/klávesnice stylem.
3.87 je to stále na mém setupu co je výše jen jsem ho op?t "náhodn?" pom?nil podle zkušeností z jiného setu.

První 2 sety na LFSW KY3 hotlap jsou dobré, jsou to ale WR sety a to se ob?as p?kn? blb? dola?uje od té doby co hotlap má to p?edeh?ívání gum. Úpln? to m?ní balanc setu. Ty podvozky jsou ok, ono na LX není moc co vymýšlet je to spíše o tom co komu sedne a jak si to doladí pro sebe ?i pro konkrétní tra?.

Ghostovo p?evody jsou vcelku OK, p?evody na ostatních setupech je v?c dolad?ní pro KY31 ?i rozdíl mezi rychlým hotlap a pomalejším tempem na závodní verzi. Osobn? jsem n?kde ?azení ubral a jinde si ho zase p?idávám.


Komu Ghostovo set p?etá?í moc tak si p?idejte p?ední rebound o 0.5 nebo o 1.0 a uvidíte jestli to pom?že. Ale nevím jestli už ho tam nemá už te? dost vysoký. ?i ubrat p?ední odklony a vyrovnat se s tím že to bude a n?co h??e zatá?et, na m? jsou vysoké dost. ?i si zm?nit pom?r antiroll. Možností je více, záleží jakou p?etá?ivost odstranit a jak moc, zase to bude více nedotá?ivé n?kde. Nelze mít živý setup který dob?e zatá?í ale nep?etá?í. To je jen o rukách a nau?it se to nep?etá?et.

Ghost jezdit umí velice dob?e a tak ten živý setup u?ídí.

Není na škodu ob?as vzít t?žký ale dobrý setup na ovládání, který je moc živý a na n?m se nau?it to auto lépe ovládat, nep?izp?sobobvat setup ale styl jízdy. Což by se s tím Ghostovo dalo, ?ídit se to dá i na myši klávesnici, jenom já jsem to trochu pálil.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 12.3.2013 at 13:51.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2013   #18
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Není na škodu ob?as vzít t?žký ale dobrý setup na ovládání, který je moc živý a na n?m se nau?it to auto lépe ovládat, nep?izp?sobobvat setup ale styl jízdy. Což by se s tím Ghostovo dalo, ?ídit se to dá i na myši klávesnici, jenom já jsem to trochu pálil.
ja to obcas tiez robim ze si vezmem extremne pretacavy setup (ale dobry setup), na ktorom na zaciatku neviem zajazdit nic no potom po case ked si na to zvyknem...byt na neho jemny, tak pridu take casy, ze az cumim...a to mam stale pocit, ze nejazdim dobre no casy su aj tak viac ako uspokojive...nieco to ma do seba tie tazke setupy...stabilita setupu obycajne ubera na rychlosti...treba vzdy najst kompromis...o tom je cele setupovanie, ale to uz tu bolo spomenute stokrat
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2013   #19
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Dakujem Ghostovi za setup... aspon sa je od coho odrazit tak po miernych upravach jeho setupu sa dostavam stabilne niekde okolo 4:07:5X po cca 2 hodinach treningu a zmenach setupu. Dufam ze do nedele to este o tych 1 alebo 2 sekundy zlepsim. Prvy sektor davam podobne ako pisete.. v druhom uz naberam skoro sekundu a pol (zrejme v tej tiahle pravej po dlhej rovinke) a v poslednom nejaku sekundu. Takze mam co dohanat. Ak sa dostanem s casom pod 4:06: budem spokojny
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 12.3.2013   #20
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ja to obcas tiez robim ze si vezmem extremne pretacavy setup (ale dobry setup), na ktorom na zaciatku neviem zajazdit nic no potom po case ked si na to zvyknem...byt na neho jemny, tak pridu take casy, ze az cumim...a to mam stale pocit, ze nejazdim dobre no casy su aj tak viac ako uspokojive...nieco to ma do seba tie tazke setupy...stabilita setupu obycajne ubera na rychlosti...treba vzdy najst kompromis...o tom je cele setupovanie, ale to uz tu bolo spomenute stokrat
Je to fajn a celkom vyzva zvykat si na tazky setup.. ale v hodinovom preteku sa mi stopercentne stane moment ked predriftujem nejaku dlhu tiahlu koli nepozornosti, len aby som nevyletel mimo trat.. a potom so sebou vleciem vriace gumy dalsie 2 kola a stratim na tom x krat tolko ako s o trochu pomalsim setom ale stabilnymi casmi
Puma /// is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.