Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.5.2010   #21
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No prave...v jednom komentari na SME bolo dobre napisane, ze opozicia pada na tom, ze nema dobrych recnikov. Lebo ked napriklad Miklos hovori o niecom v com ma 100%nu pravdu, tak to vyzera, ze tomu on sam uplne neveri a na druhej strane ked Fico tara ocividne nezmysly, tak to znie tak, ze nic ine na svete nemoze byt taka pravda ako to co prave hovori. A ked sa nad tym nezamyslis, tak mu to aj uveris.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2010   #22
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

... toto dotiahol svojho ?asu k dokonalosti Me?iar, ktorý bol v rozprávaní nezmyslov taký presved?ivý, že im aj sám uveril.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2010   #23
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by Mambo View Post
Tak prece ty lidi ve vedeni strany a co urcuji jak bude strana vypadat nekdo musi volit. Muj odhad je ze to budou ti vespod bezni radovi clenove. Tak pokud videj a jesou nespokojeni se smerem kterym se strana vyda tak snad muzou zvolit jine vedeni ne ? Pokud to neudelali tak jim to asi az tak nevadi. Proto netusim jak je mozny ze by ti ze spodnich mist kandidatky meli byt az takova zmena oproti svinim nahore. Proste pokud ti lide ze spoda kand. nedokazali udelat poradek ve vlastni strane, tak nevim jak by ho mohli udelat po zvoleni ve vlade (a to jen pokud predpokladam ze jsou poctivejsi nez ty nahore a nejsou stejni ... ). Proto ja zastavam nazor volit pouze neparlamentni strany. Argument ze mozna budou horsi moc neberu, horsi uz to moc nebude a muzeme jen ziskat.
Souhlasim s timhle nazorem, parlamentni strany meli uz dost casu aby se predvedli. Navic se nam u koryta stridaji jen dve strany, coz je sice lepsi nez vlada jedne strany, ale ne o moc. Takova pseudodemokracie. Nedelam si iluze ze jsou neparlamentni strany v necem lepsi, ale za pokus to stoji. Alespon trochu omezit moc dvou velkych stran. Horsi uz to stejne ani byt nemuze. Zatim se rozhoduji mezi nekolika neparlamentnimi stranami, ale zprofanovanou TOPku rozhodne volit nebudu. Kalousek se Schwarzenbergem ve me zrovna nevzbuzuji duveru.
Jedine co vim jiste je to, ze se na 99 procent zucastnim voleb. Nemam rad nazory typu: "To nema smysl", "nic se nezmeni", apod.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2010   #24
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Poly View Post
Jedine co vim jiste je to, ze se na 99 procent zucastnim voleb.
toto je super veta... vies nieco naisto na 99%
inak pravda ze volit treba ist...ja som bol zatial vzdy a sice este nikdy moj kandidat nevyhral ale co sa da robit...verim ze to raz pride a mam dobry pocit z toho ked som sa vyjadril a potom sledujem tie vysledky ako nabiehaju ...to je taky pocit ako ked pozeram futbal na ktory mam staveny tiket
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2010   #25
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

na idnesu maji "volebniho radce"

jinac ja budu urcite volit doprava, zrejme ptaky nebo topaky
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2010   #26
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2010050907
alternativa pro ty, kterym se libi pirati
jet is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2010   #27
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Pardon tak mi napadlo, h?adanie mi hovorí že odpove? je "nie", ale pre istotu - ?eská koruna má pevný kurz vo?i €? Z toho vyplývajú zaujímavé dôsledky... ktoré si teraz v noci neviem domyslie?. ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2010   #28
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Pardon tak mi napadlo, h?adanie mi hovorí že odpove? je "nie", ale pre istotu - ?eská koruna má pevný kurz vo?i €? Z toho vyplývajú zaujímavé dôsledky... ktoré si teraz v noci neviem domyslie?. ;-)
H?adanie ma pravdu Pevny kurz nemame...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2010   #29
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Pardon tak mi napadlo, h?adanie mi hovorí že odpove? je "nie", ale pre istotu - ?eská koruna má pevný kurz vo?i €? Z toho vyplývajú zaujímavé dôsledky... ktoré si teraz v noci neviem domyslie?. ;-)
len keby malo € pevny kurz nezavisle od grecka tak by to bolo super a este keby mali ceny benzinu pevne ceny ale nie tie ktore maju teraz lebo to je pomaly neunosne
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2010   #30
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Tak jsem to tady tak prolítnul a docela m? p?ekvapuje, co lidí (hlavn? obecn? i mladí) chce volit TOP09. Docela se jim to povedlo, p?esko?it v?as z KDU-?SL. Všichni se schovávají za knížete a vychází jim to. No hold "machr na finance" Kalousek, "odborník" na armádu alias p?vkyn? Vlasta Parkanová a další se pot?ebují udržet u koryta... a jak jim to všichni žerou.
U mladých to pochopím, protože t?eba neví kdo to je Kalousek a jak hezky umí Vlasta zpívat, ale že i jiní...

PS: Tohle neni žádná agitka, to je jen zamyšlení. Ti ostatní nejsou o nic lepší.

Jinak naprosto souhlasím s Polym, a budu postupovat úpln? stejným zp?sobem.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2010   #31
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já furt nevím koho:
http://www.youtube.com/watch?v=VgCsCFXOYpk
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2010   #32
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Admirál Schwarzenberg: Jdeme do toho!
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2010   #33
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Nejlepší p?edvolební klip v historii ?eska.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2010   #34
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ako to tak sledujem tak vam (trochu aj mne ked zijem v cesku) to vobec nedopadlo zle... uz len aby sa podarilo postavit poriadnu koaliciu...
prvykrat som videl vystup Schwarzenberga a to je uplne super typek fandim mu
a ked na lidovky.cz napisali ze paroubek rezignoval a vraj nerezignoval tak zistujem ze tento portal je dobry akurat na to ked chce clovek zistit ze co nie je pravda tak sa tam ide pozriet (vid info o umrti talianskeho jazdca na brnenskom okruhu - netrufam si spamati napisat jeho meno aby som to nedoplietol)
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2010   #35
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ako to tak sledujem tak vam (trochu aj mne ked zijem v cesku) to vobec nedopadlo zle... uz len aby sa podarilo postavit poriadnu koaliciu...
prvykrat som videl vystup Schwarzenberga a to je uplne super typek fandim mu
a ked na lidovky.cz napisali ze paroubek rezignoval a vraj nerezignoval tak zistujem ze tento portal je dobry akurat na to ked chce clovek zistit ze co nie je pravda tak sa tam ide pozriet (vid info o umrti talianskeho jazdca na brnenskom okruhu - netrufam si spamati napisat jeho meno aby som to nedoplietol)
Jenže on doopravdy rezignoval 8)
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 29.5.2010   #36
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tady bych ?ek, že je to chyba socan?, kte?í si kolikrát nevidí do huby. Tady jim to uteklo, tak se to snažili ututlat a nechat "poctu" panu ex-premiérovi. Jinak pochybuju, že to se Sobotkou n?jak vytrhnou, tam to bude ješt? n?jaký ?as sk?ípat.

Jinak TOPka m? p?ekvapila výsledkem dost, pravicová v?tšinová koalice by mohla fungovat celkem dob?e, tak doufám, že se nebudou dva roky hádat a postrkovat a že se kone?n? n?kam pohneme, i když p?ehnan? d?v??ivej taky nejsem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #37
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Ja sem spokojeny. Sice nemusim VV, ale trojkoalice by mohla fungovat (alespon doufam). Tak jako Kida me mile prekvapila TOPka a mam urcitou radost z CSSD, ktere sem to fakt nepral
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #38
Merfi5
Newbie

 
Merfi5's Avatar
 
Join Date: 13.5.2007
Location: u Kladna
Posts: 88
Default

Z mého pohledu taky p?kné výsledky. Osobn? jsem ?ekal že TOP09 bude mít dost procent ale že jich bude tolik m? trošku p?ekvapilo.

Když už je tu tohle téma tak pro? podle vás CSSD a ODS mají tak málo hlas?? A naopak "nové" strany tolik ? Jeden z hlavních d?vod? je a to se asi shodneme všichni, že jsou tam po?ád ty samé ksichty. Podle m? další d?vod t?eba u TOP09, jejich p?ístup k mladším voli??m. Hodn? jim pomohl fenomén dnešní doby Facebook i když na n?m taky každý není, ale jejich ofiko stránka má dost fanoušk? a v?tšinu tvo?í mladí lidé. V?ci ve?ejné staví hlavn? na osob? Radka Johna kterého každý zná jako toho co odhaloval nepoctivé v televizi. CSSD hodn? uškodil jejich program pro d?chodce a v posledních dnech i události v ?ecku které se krásn? hodily pro další strany vzhledem k pom?r?m v kterých si tam žijí ( vysoké d?chody atd ). U ODS si netroufám tvrdit jak velký dopad m?la aféra Topolánka ve videu magazínu LUI, ale asi taky moc voli?? nep?idala. To? m?j názor.
__________________
Nejlepší brzda je soupe?ovo auto p?ed tebou.
Merfi5 is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #39
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Uvidime jak to ted ty 4 roky bude. Top a VV mi prijdou ponekud populisticke ale rad se necham prekvapit, ze se mylim.
Kazdopadne se tesim na velkou cistku u CSSD.

Kdyz jsem si doma delal hlasovani na necisto do odpadkoveho kose tak mi zbyli jen tri listky.
Svobodni, Bobosikova a Pirati.
Pirati mi sedli asi nejvic, tak jsem to zkusil.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 30.5.2010   #40
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Merfi5 View Post
Z mého pohledu taky p?kné výsledky. Osobn? jsem ?ekal že TOP09 bude mít dost procent ale že jich bude tolik m? trošku p?ekvapilo.

Když už je tu tohle téma tak pro? podle vás CSSD a ODS mají tak málo hlas?? A naopak "nové" strany tolik ? Jeden z hlavních d?vod? je a to se asi shodneme všichni, že jsou tam po?ád ty samé ksichty.....
No všechny staré známe xichty tam nebudou jelikož defenestrace se zda?ila a nap?. takový Langer se do sn?movny díky preferen?ním hlas?m nedostal ale musím se p?iznat že jsem nakonec nedefenestroval u ODS a volím jsem taktéž TOP09 Jinak si myslím že akce defenstrace 2010 m?la celkov? pozitivní efekt na celou spole?nost jelikož spousta lidí v?bec nev?d?la že se kroužkovat m?že a nikde to ani nikdy nebylo viditeln? psáno až letos.
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 30.5.2010 at 09:44.
Vitr is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.