Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.3.2009   #41
pagotamd
Newbie
 
Join Date: 15.4.2007
Posts: 82
Default

husty rozdeleni rostu , uz nevim kolikaty kolo,ale neunikl jsem kurefskej rane zezadu,ktera me pekne pokrivila pekac, nastesti geometrie zustala jaks-tak, dalo se celkem pekne zavodit ,cekal jsem mnohem vetsi problemy v tej sikane ,kde se jelo ale dost ohleduplne

tech 45 l bylo dost presny , kdybych nehledal vjezd do pitu ,tak sem asi jel v 60kole tankovat ,pac sem uz cekal kde to klekne
pagotamd is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #42
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Divize 2.

V kvali jsem nestacil akorad na vyborny cas Mysha. Sprint mi moc nesel, takze propad o dve mista.
V hlavnim zavode jsem tak trochu cekal problemy, prvni 4 kola to byl docela masakr. Spousta lidi se hnala dopredu a v sikane vznikaly zacpy. Nejak jsem to prezil a jakmile se pole trochu roztahlo, zacaly ty prave souboje. Nejlepsi byly asi ty s Rykem. Postupne jsem se dostaval dopredu a hodne jsem se tesil na souboj Poly - Branislav. Ten nakonec bohuzel nenastal... Brano se spolecne se Zipperem odporouceli do svodidel v T1. V druhe puli uz to bylo vicemene hotlapeni a snaha stahnout naskok na predni pozice, dojel jsem jeste Jakuba a Loukotu.
Rozhodne zajimavy zavodeni, akorad to nemuselo byt ze zacatku tak ostry.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #43
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

"Fast" Jarda - tvoj jazdecký štýl rozhodne neni ?istý a mal by si s tým nie?o robi?. V šprinte si bol svedkom mojej kolízie (za?iatok 4teho kola), ktorú si mimochodom zaprí?inil ty, pretože si ma ?ukol do zadného nárazniku ako pri PIT manévri (nevravím, že naschval), ja som následne buchol do Kurt_Kombajna, ten išiel do zvodidiel a následne po dvoch kolesách do m?a. On to síce ustál a išiel spä? na štyri, no po náraze som ja "driftom" zobral vnútro zákruty pod tým mostom, tesne okolo zvodidiel (zadné koleso išlo až na obrubník), myslel som, že to ešte udržím, následne však rana na vonkajšie zvodidlá. Š?astie, že sa nie?o podobné nestalo v hlavnom závode.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2009   #44
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
mello - za opetovne pripojovani na server, byt jen do spec - proste vypisovani hlasek, da se prirovnat k ruseni ala CHAT...
Omlouvam se, uz se to nestane... nechal jsem cteni pravidel na posledni chvili a pak mi pul dne nesel net, 3 min pred kvali se pustil...

Pocitej se mnou na pristi zavod... snad se muj poskytovatel internetu zase umoudri.

Last edited by mello; 16.3.2009 at 00:01.
mello is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #45
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Jakub_mt View Post
....
Replay ze sprintu jsem neuložil, takže nam?žu posoudit.
Vim o sob? že jezdim celkem tvrdym stylem, ale vždy jsem se snažil taktéž jezdit ?ist?. Já si zas taky myslim svoje o ?lov?ku, kterej mi dal ve sprintu ránu jako prase a já šel asi o 8 míst dozadu na konec. v Hlavnim závod? m? Megin taky dost tvrd? 2x atackoval a ?istý to nebylo.... Pokud chceš, tak to tady m?žeš ?íct všechno co ti na m? vadí a ostatní se m?žou p?idat, jen do m?, já jsem p?ipraven, já nemusim v?bec jezdit, pokud vám to ud?lá radost, zbavíte se p?ece toho nejv?tšího crashera na sv?t?, tak neni o co stát že...
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #46
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Vysledok druheho servera. Ale ako niektory by sa naozaj mali nad sebou zamysliet.
Ctu dobre, ze to vyhral clovek co jel na mysi???
Jestli jo, tak mu nepucujte do ruky volant, jinak tu mame dalsiho ufona!
mello is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #47
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Fast Jarda - nerozumiem tejto stratégií hrania sa na chudá?ika. To iste si predvádzal aj na tréningu. Ja nevravím, že si crasher, ani že nemáš už jazdi?, iba že máš jazdi? jemnejšie, aj ke? sú to preteky, nie je to o tom, hrnú? sa dopredu. Treba aj rozmýš?a? a ob?as radšej spomali?.
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #48
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Replay ze sprintu jsem neuložil, takže nam?žu posoudit.
Vim o sob? že jezdim celkem tvrdym stylem, ale vždy jsem se snažil taktéž jezdit ?ist?. Já si zas taky myslim svoje o ?lov?ku, kterej mi dal ve sprintu ránu jako prase a já šel asi o 8 míst dozadu na konec. v Hlavnim závod? m? Megin taky dost tvrd? 2x atackoval a ?istý to nebylo.... Pokud chceš, tak to tady m?žeš ?íct všechno co ti na m? vadí a ostatní se m?žou p?idat, jen do m?, já jsem p?ipraven, já nemusim v?bec jezdit, pokud vám to ud?lá radost, zbavíte se p?ece toho nejv?tšího crashera na sv?t?, tak neni o co stát že...
ja se podivam, jak jsi to jel a uvidime... pravidla jsou dany...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #49
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
d9 - ne?isté p?edjetí v 51. kole, takto ne(gif, 1,3MB)
ahoj, dotcenemu/ym se omlouvam, v te chvili jsem to videl jako jedinou moznost je do konce zavodu vubec predjet. po tom, co jsem shledl replay uznavam, ze to bylo neciste, v zavode jsem doufal, ze jsem dostal na uroven jimika pred turn pointem - sorry.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #50
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Jakub_mt View Post
Fast Jarda - nerozumiem tejto stratégií hrania sa na chudá?ika. To iste si predvádzal aj na tréningu. Ja nevravím, že si crasher, ani že nemáš už jazdi?, iba že máš jazdi? jemnejšie, aj ke? sú to preteky, nie je to o tom, hrnú? sa dopredu. Treba aj rozmýš?a? a ob?as radšej spomali?.
Nikdo si na nic nehraje, jsem jenom ?lov?k a ve sv?t? S2 se nepohybuju ješt? tak dlouho a nemám ješt? tolik zkušeností, svých chyb jsem si v?dom. Uvnit? jsem horkokrevný ?lov?k, i p?es to se snažim do t?ch souboj? chodit ?ist?, i když to bývá tvrd?. V tréninku si se asi koukal jenom na to, co šlo ode m? a ne co šlo do m?, což je taky podstata v?ci. Ale jak ?ikám, na kritiku ze všech stran jsem p?ipraven a po?ítám s ní, ze života jí snáším až až... Taky mám sv?j názor na pár jezdc? z naší komunity, že jezdí tvrd? jako já, nebo i h??, p?esto to nikde neprezentuju a myslim si o tom svoje....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #51
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quali: n?kde v p?lce pole, to mi vyhovovalo. Necht?l jsem být ani vzadu, ani moc vep?edu, takže jsem byl spokojen se svým mizerným ?asem

Sprint: Nooo, krásn? jsem si p?edjel v T1 na brzdy, o to v?tší p?ekvapení bylo, když jsem na vrcholu zatá?ky sledoval, jak se moje zp?tné zrcátko plní autem, které jsem p?edjel a dostal jsem po?ádnou ránu... díky.

Long: start spíš zezadu (10. od konce) a nep?išlo mi to nijak extra divoké. Trochu nehody byly, ale jel vždy o tolik míst víc vzadu, že jsem z dálky vid?l a vyhnul se bez v?tších problém?. Docela p?kn? jsem se prokousával, hezky si zazávodil s Losem (je fajn v?d?t, že m?žu najížd?t vedle n?koho do zatá?ek beze strachu, klidn? i ta šikana se hlemýždím tempem dá jet ve dvou ) a dostal se až na n?jaké 6. místo a hezky stahoval Jakuba. Už už jsem se t?šil na souboj, ale zezadu m? dojížd?l Branislav. N?jakou dobu jsem se bránil, chvíli mali?ko poodjížd?l, bohužel pak v táhlé zatá?ce pod mostem jsme jeli vedle sebe a LFS ukázalo jednu ze svých slabin. Bohužel lag, který nás oba nádhern? rozhodil po trati. Auto to našt?stí nijak neodneslo, ti t?i lidé, kte?í se nám vyhnuli (a jednoho jsem trochu rozhodil, pardon) si zaslouží obdiv Pád na 10. místo, ale to bylo možná jedin? dob?e Pak jsem totiž dojel op?t Lose a Lennyho a za?alo pár nejkrásn?jších kol celého závodu. Když se dva perou, t?etí se sm?je. Los by mohl vypráv?t, když p?i pokusu p?edjet skon?il najednou za mnou Krásn? jsme se p?etahovali a vydrželo by nám to možná do konce závodu, kdyby nás nedojeli jezdci o kolo. Tím pro m? prakticky závod?ní skon?ilo, uhýbáním se naše skupinka roztrhala, párkrát jsem pustil jezdce, který o kolo nebyl, protože to bylo promíchané... Pak také bohužel v pokoji nebyl klid a to se na soust?ed?ní podepsalo. Btw pít kafe na rovince také nebyl dobrý nápad

Nejvíc m? na celé závod? vadilo, jak ze za?átku mysho (doufám, že to nekomolím), který jel o kolo zp?t, zasahoval do souboj? na relativn? ?elních pozicích Chápu, že když je n?kdo o p?l sekundu i víc rychlejší, že se nechce zdržovat. Jenže ve chvíli, kdy do souboje zasáhne jezdec o kolo zp?t, kterému musela svítit modrá vlajka celé kolo (ono když se nacpe mezi dva spolu bojující jezdce...), tak to naštve. Stejn? tak v pozd?jší fázi závodu se tam kdosi podobným stylem pletl, dokonce i ránu v T1 jsem takto schytal... Jinak to bylo p?kné poježd?ní, jen škoda, že tak trochu klasicky, dojelo jen 15 jezdc?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #52
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

15 minut pred kvaldou sa mi podarilo prist domov takze som to ako tak stihol. Kvalda dopadla uspokojivo. 12. miesto. 1. start sprintu dopadol pre mna dobre, ale nasledoval restart. Druhy start sprintu uz tak dobre nezacal. Doplatil som na tlaciaceho sa Lennyho v T1 a stratil dost pozicii. Takze nic moc.

Quote:
Originally Posted by Jakub_mt View Post
... po pár kolách sa to utíšílo a krúžil som asi 20 kôl tesne za Meginom, ?o som si vážne vychutnával. Ke? som ho kone?ne predbehol, Megin to neviem pre?o vzdal a aj sa odpojil, o rados? menej . ....
tak tak, super ciste pojazdenicko, bol si bol rychlejsi ale darilo sa mi zostavat vpredu aj ked nakoniec sa ti to predsa podarilo. Super suboje... Par kol po nich som stratil koncentraciu v pasazi pod mostom, dostal som sa do kolizie so zvodidlami a bola z toho strecha. Takze preto disconect.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
... v Hlavnim závod? m? Megin taky dost tvrd? 2x atackoval a ?istý to nebylo....
Jaj tak to si bol ty ten vytrubujuci 'jazdec'?! To trubenie si si doniesol z dema? Takychto mam najradsej. Mozno keby si o sebe nedaval tak hlasito vediet, tak sa nezlaknem a nezatvaram ta - az je teda pravda o tych atackoch. To si este pozrem v zazname...

Edit: este k tomu trubeniu... v S2 su uz jazdci tak skuseny ze vacsinou na 100% vedia kde sa ten druhy nachadza, preto vseobecne sa dlhodobe sustavne vytrubovanie moc neoblubuje (ja ho priam neznasam) K cistym subojom patri vzajomny respekt a u mna ho straca kazdy kto vytrubuje ako blazon.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 16.3.2009 at 10:17.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #53
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Super závod, už dlouho jsem si takhle nezajezdil.

Kvali: 3. místo spokojenost, minutu p?ed kvali jsem ješt? jezdil na jiném servru s FZR. ?as nebyl zrovna z nejlepších, ale každé kolo bylo lepší a lepší, což bylo ok.

Sprint: 2. místo, na startu jsem p?edjel bílé xfg p?ede mnou a pak se s nim celá 4 kola tahal o umíst?ní, bylo to p?kný.

Long: Za za?átku se mi da?ilo postupovat dop?edu a vyhnout se kolizím. Jenže ta osudová p?išla zrovna až za polovinou závodu, kdy už bylo pole roztažené a nebyla šance to dotáhnout zpátky. Takže nakonec asi 7. místo, ale bylo to fakt super. Trochu jsem se trápil v T1 na brzdách, takže mi docela dlouho trvalo, než jsem našel to svoje správné tempo, ?ímž jsem dával možnosti k p?edjetí a zárove? jich i využíval. Takže neskute?ná p?etahovaná v každém kole... Výsledek sice mohl být lepší, ale to je jedno, zábava byla dobrá.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #54
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Kvali: celkom ok neako sa mi podarilo obsadit boxy pri konci boxoch ,cize som si odkruzil svoje nakoniec: 3

Sprint: bol namna az moc kratky neako sa mi podarilo vyuzit chybicku ostatnych tak nakoniec: 2

Long: Hroza des , hrozna tlacenica s nasledkami ,ktoru sposobovali jazdi ako tuner_cz a spol. Dost nefer sa mi zdala akcia *Eismana co spravil naschval v sprinte ,ale budiz .Potom este aj pocas zavodu daval hlasky ,na ktore absolutne nebol nikto zvedavy. Celkovo neako moc chatu bolo. Ale spat k zavodu. Z poslednych poziicii som sa neako cez zopar kolizii a 360tok prepracoval peknymi subojmi ,az na sieste miesto (alebo siedme?) kde som sa rychlo priblizoval Zipperovi ,kde sa pri bocnom obtierani objavil zazracny lietajuci skriatok menom lagovic a neako nas zacaroval na dorifto racers , Prepac este raz zipper. Opat prepad niekde na 12-13 miesto a znova stihacia jazda smerom do top 5 . Dost ma vyviedol z miery Ryko ktory ma trafil ako vychadzal z boxov ,nasledne spomalenie a na tom so v tej chvili stracal 20+ sekund ,tak som sa uspokojil s konecnym 5

skratena verzia: Q:3 S:2 L:5

Reaplaye mam ,na poziadanie poslem
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #55
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Nejaký report náhodou nebude?
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #56
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

kdyz ho nekdo napise, tak proc ne
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #57
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Nebylo by od v?ci založit i samostatný thread pro výsledky, nebo je alespo? dávat do 1. postu? Rád bych se taky podíval jak to dopadlo, i když jsem nejel .
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #58
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

vysledky na LFSWorldu...
Server #1, sprint
Server #1, long
Server #2, sprint
Server #2, long

je to nezavazne pozavodeni, tak po me pls nechtejte dalsi servis... kdyz to nekdo ze sve vlastni vule udela (trebas statistiky), tak je rad do 1. postu dam...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 16.3.2009 at 15:57.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #59
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Replaye:
Server #1: pack
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2009   #60
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
vysledky na LFSWorldu...
Server #1, sprint
Server #1, long
Server #2, sprint
Server #2, long

je to nezavazne pozavodeni, tak po me pls nechtejte dalsi servis... kdyz to nekdo ze sve vlastni vule udela (trebas statistiky), tak je rad do 1. postu dam...
http://forum.czechlfs.net/showpost.p...9&postcount=33 v klude to mozes presunut do prveho postu a ten moj post zmazat ,vecer mozes spravit statistiky aj zo serveru 1
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.