Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.9.2008   #21
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
Zacatek zavodu fantasticky spousta pretahovani a tesnych souboju - dekuji hlavne Gepasovi, ktereho jsem se nemohl "zbavit" nakonec se povedlo, i kdyz to stalo spoustu nervu a casu - jeste jednou diky
taky díky uzil sem si to ale mel sem strasny strach, ze to nekde prepisknem a trefime se, to se nestalo ale nejaky kontakty tam myslim byly (pokud si vzpominam)...


K zavodu:

Kvali: na kvalifikaci jsme nasadili Kelise, pac mu to nejvic slo, jezdil super casy, povedlo se jen jedno ostre kolo, porad se tam nekdo plantal...

Zavod: prvni zatacka byla hodne husta tak sem se radeji drzel u kraje a snazil se vyhnout kontaktu s tema rychlejsima, bojoval sem ale porad sem stracel pozice, souboje byli krasny a vse slo podle planu, pak sem vyletel z trati jen kvuli me chybe, blokli se mi kola tesne pred zatackou ale bez poskozeni sem pokracoval dal, prislo stridani a Kelis sedl za volant a hnal ale bohuzel to prehnal, na konci pit vypl omezovat o chvili driv a byla penalizace tak Kelis spichal do depa a uhanel kupredu, povedlo se mu predjet par aut ale pak sam parkrat vyletel z trati ale porad jel, u 2 stridani sedl za mys Cayman a vydal sem k cili, meli jsme uz asi kolo ztratu na prvniho ale chteli sme videt sachovnicovy prapor, Cayman se snazil, uhybal na modrou ale uhybani pred KxR Radek a bohemian tusim se mu stalo osudnym, hlidal si je v zrcatku ale uz si tak nehlidal trat a stacil jeden spatny najezd do zatacky a uz letel vzduchem a bohuzel pristal na strese, tim pro nas zavod skoncil, nastesti jsme se vlezli do 75% odjetyho zavodu takze jsme byli klasifikovani...

No kazdopadne, byl to nervak jak svina, myslel sem, ze po prvnich 5 kolech praskne hlava adrenalinem ale pak se to uklidnilo a jel sem vlidu a pohode...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #22
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
... Jen je ob?as t?eba krotit i sám sebe a držet si zdravý "odstup".
Presne jak rikas. Dva lide si tu stezuji, ze jezdci na modre vlajce neuhybaji, ale ja ten pocit nemel. Spis si myslim, ze dotycni by se meli ridit tim co pise wood. Nemuzou prece cekat, ze tu kvuli nim budem jezdit po trave.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.9.2008   #23
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Jinak k fair play - ne?ekl bych, že se ze závod? vytrácí. Jen je ob?as t?eba krotit i sám sebe a držet si zdravý "odstup".
Souhlas, mám pocit, že p?etrval zvyk ze sprint event?, kdy se každej snaží urvat co nejvíc a co nejrychlejc. Je pot?eba si uv?domit, že tady je na to toho ?asu o "n?co" víc.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #24
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007 View Post
// Jo a este k tomu fairplay - kludne to poviem verejne. Pred 2-3 rokmi ligove zavody vyzerali UPLNE inak. Jazdilo sa plech na plech aj cele kola a clovek si to fakt uzil. A dnes ? ...
<rejp> pred 3 rokama jsi licenci jeste nemel </rejp>

jinak k zavodu jen kratce. priprava moc velka nebyla, takze kvali tusim 19. misto. o to lepsi pozavodeni bylo potom, az jsem ani necekal, jak si zazavodim a uziju si to. i kdyz teda posledni pulhodinu jsem bojoval, abych neusnul za volantem.
pro priste to chce ale naladit poradny set, pul hodinky ok, dalsi pulhodinky se muselo zahrivat.
SIR is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #25
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Snad sem nikomu pri zavodech neublizil vim o jednom stuchu v T1 s devdem me ale to bylo bez problemu doufam.
No to bylo úpln? v pohod?
__________________

devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #26
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

s ufounama jsem si krasne zazavodil. kid, sir, polam, jimik, krpas a dalsi uz si nepamatuju ale super sice jste byly rychlejsi ale dokazal sem odolavat a v urcite fazi vam i trosku poodjet. fakt super race. jen skoda ze sme s woodem vic nenaplanovali strategii. takhle sem jel ja vic v zavode nez on ale kdyz sme to meli tak pekne rozjety byla dalsi zastavka zbytecna

Devdem: to jsem rad:-)

Jinak s poustenim na modrou sem nemel zadnej trabl ani s klukem od noleru s tim nickem chasm69 nebo jak. proste vse ukazkove.

Prvni kola byly pecka sem fakt necekal ze to bude tak v klidu. AKorat v kole za Safety Carem sem myslem ze se nervove zhroutim. ale udrezel sem kontakt s attim a neudelal diru za sebou takze ok.

Prvni kola po startu byyl proste pecka souboje plech na plech tri vedel sebe dalsi dva za vama to je mazec.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #27
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Presne jak rikas. Dva lide si tu stezuji, ze jezdci na modre vlajce neuhybaji, ale ja ten pocit nemel. Spis si myslim, ze dotycni by se meli ridit tim co pise wood. Nemuzou prece cekat, ze tu kvuli nim budem jezdit po trave.
Ja sa nes?ažujem ak nemusím, vždy h?adám najvhodnejší okamžik na predbiehanie a vždy dávam dostato?ný ?as aj na prípravu pre jazdca ktorého idem predbieha? pod modrou vlajkou, ve?akrát idem aj pomalšie dlhšiu dobu aby si uvedomil, že bude predbiehaný a v riskantných pasážach sa rozhodujem pod?a toho ako jazdca poznám (skúsenosti a štyl) takže aj ked predbieham o kolo jazdca tak sa snažím o zážitok z jazdy, to že došlo ku kontaktu s Kurtom považujem skôr za nedorozumenie, lebo jeho poznám ako férového jazdca - nikdy som s ním problém nemal, ale kritizoval by som skôr tých ktorý s tým skúsenosti nemajú a neriadia sa zdravím rozumom a vysvetlujú si modrú vlajku ako že "predbehni ma ak to dokážeš!" Od nikoho som nikdy nechcel aby kvôli predbiehaniu jazdil po tráve.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #28
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

koukal sem na replay nehody Jimika a Bohemiana a podle meho nazoru by se to stalo asi kazdymu protoze bohemian byl v mrtvym bode zrcatka a tudis ho neslo vubec videt a az se tam obevil, bylo uz pozde neco delat...

jen nechapu bohemianovo chovani po skonceni zavodu, prijde mi to trochu zvlastni...

doufam, ze nikomu nevadi muj nazor na tuhle nehodu...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #29
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Atti Honyi View Post
Ja sa nes?ažujem ak nemusím....
Tebe jsem nemyslel
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #30
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
koukal sem na replay nehody Jimika a Bohemiana a podle meho nazoru by se to stalo asi kazdymu protoze bohemian byl v mrtvym bode zrcatka a tudis ho neslo vubec videt a az se tam obevil, bylo uz pozde neco delat...

jen nechapu bohemianovo chovani po skonceni zavodu, prijde mi to trochu zvlastni...

doufam, ze nikomu nevadi muj nazor na tuhle nehodu...
Ono to není jen o vizualním kontaktu. Zkušený závodník, za krerého Jimika mám by m?l poznat kde je soupe? v daný okamžik víc než jen podle zrcátek. (hluk motoru, pozice auta p?ed zatá?kou, poslední místo kde ho spat?il, ......) Poku? si i tak n?kdo neví kde soupe? je m?l by držet stopu a ne ji nahle m?nit. Takže bych se proslov? "že by to ud?lal každej" zdržel. Tímhle m? Jimik hodn? sklamal. Co se tý?e chování po závod?, asi nikoho by nepot?šilo v posledním kole p?edat pozici n?jv?tšímu konkurentovi v d?sledku nehody, za kterou nemužeš.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)

Last edited by Radek CZ; 3.9.2008 at 22:29.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #31
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Tímhle m? Jimik hodn? sklamal. ...Co se tý?e chování po závod?, asi nikoho by nepot?šilo v posledním kole p?edat pozici n?jv?tšímu konkurentovi v d?sledku nehody, za kterou nemužeš...
Jasne ze by to nikoho nepotesilo ale tohle je trochu moc...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 3.9.2008 at 22:34.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #32
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
koukal sem na replay nehody Jimika a Bohemiana a podle meho nazoru by se to stalo asi kazdymu protoze bohemian byl v mrtvym bode zrcatka a tudis ho neslo vubec videt a az se tam obevil, bylo uz pozde neco delat...

jen nechapu bohemianovo chovani po skonceni zavodu, prijde mi to trochu zvlastni...

doufam, ze nikomu nevadi muj nazor na tuhle nehodu...
Co presne po skonceni zavodu ti vadilo ? To jak jsem do Jimika vzteky po zavode strkal ? Jestli jo, tak to byly nervy a to se snad da pochopit, nemusel jsem, ale uz se stalo...
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #33
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
Co presne po skonceni zavodu ti vadilo ? To jak jsem do Jimika vzteky po zavode strkal ? Jestli jo, tak to byly nervy a to se snad da pochopit, nemusel jsem, ale uz se stalo...
jo, to presne sem myslel ale nejsem v tve kuzi takze presne nevim, jak ses citil na konci...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #34
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Nedá mi to , neobháji? si svojho tímoveho kolegu.
Nikto nemôže prehlási?, že Bohemian v tom bol nevinne, lebo by to bola úplna hlúpos?. Vybral si zákrutu, v ktorej sa nie ideálne predbieha, Jimik išiel vnútornu obrannú stopu, ano je pravda snažil sa nadbehnú? si viac ako bolo možné. To by sa dalo považova? za chybu, ale ?o potom predviedol Bohemian, ako si išiel stopu do tej zákruty ako keby nikoho nemá ved?a seba nemalo obdoby. Druhý kontakt, ktorý sa stal fatálnym, sa dal o?akáva?. 2 dôvody :

1. Jadzi su pripojený na serveri, u každého je šanca minimálneho lagu, LFS ma štrbinky a išli spolu v sebe doslova zakliesnený tak dlho, že sa stalo ?o sa stalo. Lag a Bohemiana odstrelilo.

2. Taký skúsený jazdec ako Bohemian, ktorý citujem "od tebe fakt rady kde mam predbíhat nepotrebuju" alebo "víš co si múžeš....", by si poradi? asi naozaj mal da?. Neviem ?i ?akal, že Jimik pôjde pri 2.-om kontakte rovno a vyletí von z trate.

Navyše keby som sa na to mal pozera? z takeho hladiska, že pri zavode sa nemože ni? sta? a posudzoval by som každého ?loveka za robota, tak Bohemian pri návrate na tra? po tom ako bol odstrelený lagom, nemal ?o nabúra? do Jimika. Pre?o napr. nepustil plyn, alebo nepribrzdil ? To som ale nemienil rozobera?, len som to chcel ukázat ako príklad, ako vy beriete normálny incident, kde nebol ani jeden z jazdcov výrazne poškodený na úkor druhého. Bohužial ke? hovoríte, že vediete priamy súboj s Certom a že Jimik(teda VCz) vám to s prepá?enim posralo, nemožem s vami súhlasi?. Tak isto poškodený sa môžme cíti? aj my, mohli sme sa viac priblíži? k NRG...

Nikto nehovorí, že Jimik chybu neurobil. Zárove? však podotýkam že Bohemian v tom nebol tiež nevinne, skôr by som povedal, že to zavinil. Kedže ešte vedel, že Jimik je omnoho pomalší mohol naozaj po?ka?, zo zadu na neho nikto netla?il.

Dos? ma mrzí, že sa takéto veci rozoberajú na fóre, icq a pod. aj ke? som sa ku flamu pri?inil aj ja ale nedá sa ?íta? ako zakopávajú môjho tímového kolegu podzem neopodstatnene.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2008   #35
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
jo, to presne sem myslel ale nejsem v tve kuzi takze presne nevim, jak ses citil na konci...
Ja myslim že jsme ti to ve zkratce popsal. Možná máme oba jiný žeb?í?ek hodnot, ale m? p?ipadá vybourat n?koho v posledním kole 3 hodinovýho závodu ho?ší, než n?jaké žduchanice po závod?.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2008   #36
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Nedá mi to , neobháji? si svojho tímoveho kolegu.
Nikto nemôže prehlási?, že Bohemian v tom bol nevinne, lebo by to bola úplna hlúpos?. Vybral si zákrutu, v ktorej sa nie ideálne predbieha, Jimik išiel vnútornu obrannú stopu, ano je pravda snažil sa nadbehnú? si viac ako bolo možné. To by sa dalo považova? za chybu, ale ?o potom predviedol Bohemian, ako si išiel stopu do tej zákruty ako keby nikoho nemá ved?a seba nemalo obdoby. Druhý kontakt, ktorý sa stal fatálnym, sa dal o?akáva?. 2 dôvody :

1. Jadzi su pripojený na serveri, u každého je šanca minimálneho lagu, LFS ma štrbinky a išli spolu v sebe doslova zakliesnený tak dlho, že sa stalo ?o sa stalo. Lag a Bohemiana odstrelilo.

2. Taký skúsený jazdec ako Bohemian, ktorý citujem "od tebe fakt rady kde mam predbíhat nepotrebuju" alebo "víš co si múžeš....", by si poradi? asi naozaj mal da?. Neviem ?i ?akal, že Jimik pôjde pri 2.-om kontakte rovno a vyletí von z trate.

Navyše keby som sa na to mal pozera? z takeho hladiska, že pri zavode sa nemože ni? sta? a posudzoval by som každého ?loveka za robota, tak Bohemian pri návrate na tra? po tom ako bol odstrelený lagom, nemal ?o nabúra? do Jimika. Pre?o napr. nepustil plyn, alebo nepribrzdil ? To som ale nemienil rozobera?, len som to chcel ukázat ako príklad, ako vy beriete normálny incident, kde nebol ani jeden z jazdcov výrazne poškodený na úkor druhého. Bohužial ke? hovoríte, že vediete priamy súboj s Certom a že Jimik(teda VCz) vám to s prepá?enim posralo, nemožem s vami súhlasi?. Tak isto poškodený sa môžme cíti? aj my, mohli sme sa viac priblíži? k NRG...

Nikto nehovorí, že Jimik chybu neurobil. Zárove? však podotýkam že Bohemian v tom nebol tiež nevinne, skôr by som povedal, že to zavinil. Kedže ešte vedel, že Jimik je omnoho pomalší mohol naozaj po?ka?, zo zadu na neho nikto netla?il.

Dos? ma mrzí, že sa takéto veci rozoberajú na fóre, icq a pod. aj ke? som sa ku flamu pri?inil aj ja ale nedá sa ?íta? ako zakopávajú môjho tímového kolegu podzem neopodstatnene.
Už mám vztek pod kontrolou, takže ti odpovím s chladnou hlavou což po závodn? rozhodn? nebylo a bylo to poznat podle prvotní konverzace s Jimikem a již zmín?ným o?ukáváním po ukon?ení závodu.
Když jedu, tak beru tra? jako celek a nerozlišuju místa na vhodná a nevhodná na p?edjížd?ní, podl? m? se dá p?edjížd?t vždy a všude jen je to t?eba um?t z obou stran. Co se tý?e nájezdu do první zatá?ky tak to vidím takhle. Pod mostem ve stínu jedu 215km/h a Jimik se rozhodne najet si do zatá?ky tím zp?sobem že vybo?í doleva a já na to reaguju tak že zašlápnu brzdy a snažím se nevjet na trávu (v tu chvíli jedu LEVOU stranou po bílé ?á?e a milimetry m? d?lí od katastrofy) zbytek je už jen usilovné snažení projet danou zatá?ku bez následk? jak pro m? tak pro Jimika = zpomalení na 135km/h oproti 170km/h.
Ohledn? druhé zatá?ky lag nevylu?uju a k tomu tvému druhému záv?ru takhle. Ne! fakt od nikoho nepot?ebuju zaru?ené rady, kde se m?že a kde nem?že p?edjížd?t. "víš co si m?žeš..." nikde v naší konverzaci nepadlo tak si prosím nevymýšlej co t? napadne, viz. ICQ konverzace Od Jimika jsem fakt ne?ekal, že pojede rovn?. Spíš to, že ví kdo má ?umák p?ed ním a jak se najíždí do zatá?ky když máte n?koho takhle vedle sebe.
Dále v milisekundách nevyrovnám to, že se kloužu z trávy zp?t na tra?. Stihnul jsem aspo? reagovat tak n?jak volantem a snad jsem i zpomalil. Ohledn? ztráty bod? na jiné týmy to bylo spíš jen takové povzdechnutí, protože jak jist? uznáte nepomohlo to nikomu. Proti zavin?ní mnou bych se ohradil a to snad dokládá i podaný protest. Info o tom, že Jimik jede pomalu je asi p?i p?edjížd?ní hodn? d?ležitá, když je tam místo a já mám ?umák sice jen o pár cm p?ed ním tak p?edjíždím. Co jsem cht?l jsem už popsal tak si to p?eberte jak chcete.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2008   #37
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
"víš co si m?žeš..."
P?vodn? sem se tady k tomu už necht?l vyjad?ovat, ale stejn? už je o tom polovina vlákna. P?esn? tohle padlo asi dv? minuty po závod? p?ímo v lfs, když si do m? p?estal bourat.
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2008   #38
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

tu je kratke video s uvodom zavodu, pouzil som TV Director
www.in-sert.hostujem.sk/video_endurance.rar
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2008   #39
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
tu je kratke video s uvodom zavodu, pouzil som TV Director
www.in-sert.hostujem.sk/video_endurance.rar
Není to špatný. Jestli na tom ješt? budeš d?lat, tak zkus do t?ch +-20 minut spíš nama?kat highlights z celýho závodu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.9.2008   #40
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Není to špatný. Jestli na tom ješt? budeš d?lat, tak zkus do t?ch +-20 minut spíš nama?kat highlights z celýho závodu.
http://forum.czechlfs.net/showpost.p...9&postcount=14

btw. pokial to bude mozne, chcel by som zavody stremovat online. lenze musim zistit ako. nieco som cital v tomto threade (http://forum.czechlfs.net/showthread...light=director) ale zatial neviem ako dostat obraz z mojej obrazovky na internet live. cakam na Miriho, aby mi poradil
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.