Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.1.2008   #1
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default Round 1 - tiskovka divize 5

vysledky
replaye
Attached Images
File Type: jpg pcosocr1d5results.jpg‎ (130.4 KB, 70 views)

Last edited by Tommy V.; 29.1.2008 at 13:32.
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #2
awolCZ
Newbie

 
Join Date: 17.1.2008
Posts: 6
Default :)

Neni tu zadny reply, tak jsem se rozhodl sem taky neco napsat

LFS jsem si poridil teprve pred dvema tydny a tohle byl muj prvni cup, nemuzu tedy srovnavat, ale pocit ze zavodu jsem mel skvely. Chodim do prace a nemam tak moc casu hrat, proto jsem prisel uz v 19:00 na trenink, abych se rozjezdil. Zavod skoncil az po desate, takze musim priznat, ze jsem se pekne zapotil

Dojmy ze zavodu mam skvele. Da se ocekavat, ze v divizi 5 budou vetsinou novackove, proto me prekvapila ostra diskuse v jinych divizich. V te nasi zavod probihal povetsinou v pratelskem duchu, coz muze byt pro ostatni asi prekvapujici, ale mozna mezi novacky je na prvnim miste neudelat ostudu nez vyhrat. Nevim, mozna :-D

Co me trosku mrzelo, ze chybelo cele startovni pole, ktere jeste v prubehu vecera ridlo. Treba priste se to zlepsi.

Z vysledku jsem spokojeny, skoncit v prvnim turnaji v superpoli a prvni desitce neni zas tak hrozne. Trosku me mrzelo, ze svoji nepozornosti jsem pri ostrem kole v superpoli za sikanou nedobrzdil a smykem vyjel mimo idealni stopu.

V zavodech se ukazalo me nedostatecne testovani setupu, protoze mi v obou kolech kolem 15. kola odesla prava predni pneumatika, auto ztratilo prilnavost a ja tak pomalou jizdou prisel o 3 - 4 pozice. Ale i tak jsem s vysledkem a s celym vecerem spokojeny a tesim se na dalsi vecer, doufejme ze opet v pate divizi

Barbie|LukasPetrik
awolCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jsem rad ze jsis to uzil, propoceny triko po takovejch vecerech mam vzdy a asi v tom nebudem sami
jinak me taky neucast prekvapila, panove asi nemeli tak vysokou moralku a je to obecny trend ze jezdci postupne odpadaj (zatim v kazdy lize byl pocet v nasledujicich zavodech nizsi nez v prvnim)... jestli bude i priste divize 5 uvidime, byl bych rad
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #4
BooM
Newbie

 
BooM's Avatar
 
Join Date: 18.9.2004
Posts: 65
Default

Mam podobny pocity jako awol. V kvalifikaci jsem se chtel dostat do superpole, jen se mi vubec nedarilo. Nemel jsem moc casu na trenink a v zavodech jsem uplnej novacek, tak to podle toho i vypadalo. Cas jsem nedostal pod 1:29, i kdyz normalni offline treninky jsem za 1:27 jezdil v klidu, asi nervozita Nic tak jsem se tesil na zavod.

1.Zavod mi myslim vysel celkem dobre, startoval jsem z 12teho a chtel jsem se dostat do predu, uz v 2 kole mi to umoznili tre bojujici jezdci hned v zatacce pod mostem, takze jsem se vyhoupl trochu navrch. Casem jsem jich predjel jeste par, az jsem se dostal na 5. Jenze jsem jel dost jako prase a noob, takze to asi po 10 kole nevydrzeli gumy a kdyz jsem videl, ze jezdec prede mnou mi zacina znacne ujizdet tim, ze gumy byly prehraty, zacal jsem jezdit tak, abych je co nejvic setril. V klidecku jsem si jezdil kolecka, az sem v zrcatku asi v 17 kole zahlidl jezdce, kterej se ke me nejak neuprosne blizil. Vylozene nasrana maska cervenobile oktavky me docela deprimovala. Ale nakonec jsem to nejak odkrouzil, a verim, ze jeste par kol a asi by me dostal. Rekl jsem si ze pristi zavod musim jet jinak, aby gumy neco vydrzeli...

2.Zavod:Jenze start z druheho mista me donutil bojovat zuby nehty, takze opet behem 10 kola byly gumy nasra? Kazdopadne jsem si souboje s Vl?kem a Rejskem o predni pricky dost dobre uzival, doufam ze sem je nekde nevytlacil nebo do nich nejak moc nestrkl Jenze asi v 7 kole nebo kde to bylo, uz nevim, jsem natlak Rejska (???) uz nezvladl a v totalnim pressu a nervozite, jsem vlivem nezkusenosti nedobrzdil do te sikany co je za 1 checkpointem a letel jsem do kacera. Ani nevim ktery misto z toho bylo, postupem jsem myslim jeste par jezdcu predjel a dojel jsem 7.

Diky moc za super zavody, fair souboje, a doufam, ze priste zas

Martin Hajný <146>
BooM is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #5
awolCZ
Newbie

 
Join Date: 17.1.2008
Posts: 6
Default Gumy

Rovnou se jeste zeptam zkusenejsich, jak jde ochladit gumy rozehrate pres 100 stupnu, krome pomalejsi jizdy (kde jsem ztracel i nekolik vterin na kolo). Co treba obaleni gum bordelem? funguje to v s2?
awolCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

he
Quote:
Originally Posted by awolCZ View Post
Rovnou se jeste zeptam zkusenejsich, jak jde ochladit gumy rozehrate pres 100 stupnu, krome pomalejsi jizdy (kde jsem ztracel i nekolik vterin na kolo). Co treba obaleni gum bordelem? funguje to v s2?
heh zajimavy. musis jet tak abys je tolik neohrival. sladit set se stylem. poladit tlak , odklony. a jak je chladit zastavit a pocurat
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #7
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
jsem rad ze jsis to uzil, propoceny triko po takovejch vecerech mam vzdy a asi v tom nebudem sami
jinak me taky neucast prekvapila, panove asi nemeli tak vysokou moralku a je to obecny trend ze jezdci postupne odpadaj (zatim v kazdy lize byl pocet v nasledujicich zavodech nizsi nez v prvnim)... jestli bude i priste divize 5 uvidime, byl bych rad
bohužel jsem nejel, a?koli ?as byl, nicmén? tairovi jsem psal pro? nepojedu. osobní d?vody a nechu? a nevhodnost vzhledem k neovlivnitelné situaci. nechci rozebírat, neú?ast m? mrzí.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #8
awolCZ
Newbie

 
Join Date: 17.1.2008
Posts: 6
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
a jak je chladit zastavit a pocurat
To se dela jakym tlacitkem?
awolCZ is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #9
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by awolCZ View Post
To se dela jakym tlacitkem?
F13

sry za ot

proste musis sladit styl s pneu. octavka je na to potvora no
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #10
DragSVK
Newbie

 
Join Date: 21.1.2008
Posts: 8
Default

Moj dojem zo zavodu je dobry!Bolo to celkom fajn jazdilo sa mi dobre az na pneumatiky s tymi som mal velky problem.Div 5 bola poho klud a pohoda.Tesim sa na dalsi zavod kde sa pokusim mat lepsi vysledok bo tento nebol az taky dobry.Ale inak fajn
DragSVK is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2008   #11
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

Mna vykoplo 3x cez kvalifikáciu tak som išiel pozera? net ?o už...
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2008   #12
Xfinger
Newbie

 
Join Date: 30.1.2008
Posts: 1
Default

Ahoj, byly to skv?lé závody. Káždý (doufám) jezdil podle pravidel co to šlo. Pot?eboval jsem se nutn? dostat p?ed tebe a byla to fakt fuška. Mít po?ád v hlav?, že za žádných okolností nesmím p?edjet v rozporu z pravidli mi tuhly ruce.
1. závod fakt nechápu, licenci mám HODN? krátce a z 4té startovní pozice jsem prakticky v záp?tí šel na 2hou, po zmi?ované chyb? soupe??. Na druhém míst? jsem byl š?astný do chvíle, než jsem ve 3tím kole zjistil, že mám na to p?edjed. Ve ?tvtem (asi) jsem se dostal do vedení a za?al ujížd?t. Tím, že hrá?i za mnou musely ?elit vzájemným souboj?m, jsem komfortn? chladil gumy a jen hlídal rozestup.

2. závod start z 6tého. Bohužel tam se projevily pomalejší hrá?i p?edemnou a byl to neúprosný boj až do 18tého kola. Ze ?tvrtého místa v jedné zatá?ce nezkute?n? na druhé místo. Tento manévr však totáln? od?lal pneumatiky a tak jsem se musel spokojit se 4místem. Podívat se v rapley na tento 2hý závod všem doporu?uju. Krásný jen tak dál.
M?jte se krásn? lidi a jen tak dál s fair play závod?ním

Xfinger aliaz Jan Rejsek
Xfinger is offline   Reply With Quote
Old 2.2.2008   #13
SpeedyCZECH
Newbie

 
SpeedyCZECH's Avatar
 
Join Date: 15.8.2007
Location: Kralupy nad Vltavou
Posts: 7
Default Úžasné p?edjetí

Ahoj, jen chci ocenit fantastický manévr Honzy Rejska. Opravdu stojí za to se na tenhle majstštyk podívat. V nájezdu do zatá?ky jsem byl druhý. Šel jsem trošku pozd?ji na brzdy a auto za mnou toho využilo. Nicmén? ješt? pod n?j se vešel Honza a zatnul nás oba....V následujím kole však Honza v tom samém míst? ud?lal chybu a propadl se zp?t na ?tvrté místo.
Jinak díky všem, fajn poježd?ní?ko
Speedy = Petr Škrabal
SpeedyCZECH is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.