Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.6.2007   #81
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
myslim ze casy nejsou treba kazdej si udela obrazek o tom kdy to bylo.
Nepochybne, hlavne zmena peppo na peteracers (nebo jak) jako realne jmeno, chytre A nejde videt jak se pripojuje do hry sam
__________________
comm cz

Last edited by comm; 26.6.2007 at 17:48.
comm is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #82
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Nepochybne, hlavne zmena peppo na peteracers (nebo jak) jako realne jmeno, chytre
jasne to byla blbost ale ne duvod ho banovat.stacilo nechat admina aby mu to v klidu vysvetlil a ne dotoh kecat.co se tyce chovani pri staveni rostu ze sposutel race tak je to novacek a nevedel co se ma delat btw nidke to tusim neni popsany.ale proste furt to nebylo na ban. a kort na ban od tebe kterej na to nemel zadny pravo)
edit:kdyz sem jel prvni ligu nemit na sluchatkach xedoxe asi bych dopadl stejne
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #83
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Comme, já žasnu nad tím, jak jsi v 1. postu popsal event. P?itom práv? ty bys m?l radši zalézt n?kam do rohu a styd?t se. Ze všeho, co jsem tu ?etl mi p?ipadá, že propozice si ne?etl práv? ty...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #84
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tuhle ligu jsem bohužel z ?asových d?vod? nemohl jet, ale i tak napíšu to co jsem už napsal snad 10x d?íve: dokud to bude ve stavu "kluci, ale od p?íšt? za to kecání už fakt budou tresty" tak na serverech bude furt bordel a admin se bude jen doprošovat klidu. Na n?který lidi zkrátka nic jinýho neplatí.

1 v?ta = -1bod
2 v?ty = -5 bod?
3 v?ty = ban na daný ve?er a -10 bod?
(m?j návrh do Pr?b?h ve?era / CHAT, vypustit ?ást o napomínání a toto napsat ?erven?.. to kecání na serveru se ?eší po?ád a je nejvyšší ?as s tím n?co opravdu ud?lat). IMO jediný ?ešení je napsat konkrétní p?ísný tresty do pravidel a d?sledn? je uplat?ovat.

Adminovi sou?asný pravidla v podstat? nedávají páku na kecálky, maximáln? je pot?estat až poté, proto bych toto ustanovení p?epsal.

Jinak každý po p?e?tení logu od Kady si ud?lá obrázek sám, kdo d?lal nejv?tší bordel..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #85
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
V prilohach jsou logy vsech rozrazeni a startu 2. zavodu. Obrazek necht si udela kazdy sam. Nick "alfa ^v v. bolf" je nick "comm" zde na foru. Doporucuju cist od zactku od rozrazeni na sprint.
To je to pro? celou dobu píšu, že já stojím za rozhodnutím admina... dle m? d?lal co mohl... a rozhodn? mu nelezu do sedínky, jak mi bylo nazan?eno na ICQ ... Ješt? bych se cht?l omluvit za dv? v?ci... jedna je ta trapná poznámka p?i ?azení na sprint, kdy jsem se ptal Peetra nebo jak kde bydlí (docelal jsem se bavil a byl vážn? p?ipraven, pokud by byl blízko k n?mu zajít a p?ed?lat mu to ) opravdu to bylo nevhodné, ale ta rozjetá situace m? k tomu vybídla... když jsem pak ale vid?l co se d?je, tak jsem se umírnil a necht?l adminovi p?idávat práci. Další m?j proh?ešek byl na konci LONGu2 pá? jsem si nevšiml, že všichni nedojeli a n?kte?í již psali... ale je to samo moje chyba... Pokud se bude ve?er po?ítat, jako že by se m?l podle m? (s tím, že pokud se n?kdo cítí uk?ivd?n a? podá protest - to taky píšu po?ád) tak jsem p?ipraven za tyto dva proh?ešky p?íjmout trest.
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #86
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
1 v?ta = -1bod
2 v?ty = -5 bod?
3 v?ty = ban na daný ve?er a -10 bod?

Jinak každý po p?e?tení logu od Kady si ud?lá obrázek sám, kdo d?lal nejv?tší bordel..
+1
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #87
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

nechapu jak nekoho muze vubec napadnout v ligovym zavode spustit hlasovani o udeleni banu, nemluve o tom toto podporit... to ze nekomu neco trva, ze neni zbehly v menu v lfs nebo ma jinej duvod, rozhodne neni duvod pro ban! Ja jsem pro bodove potrestani vsech co se na tomto podileli (jak spustenim hlasovani, tak hlasovanim samotnym)...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #88
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
nechapu jak nekoho muze vubec napadnout v ligovym zavode spustit hlasovani o udeleni banu, nemluve o tom toto podporit... to ze nekomu neco trva, ze neni zbehly v menu v lfs nebo ma jinej duvod, rozhodne neni duvod pro ban! Ja jsem pro bodove potrestani vsech co se na tomto podileli (jak spustenim hlasovani, tak hlasovanim samotnym)...
jj..jsem pro nejvyssi trest..vsechny bych popravil..vcetne sebe,pac jsem to podporil...hlavne ze vsechno ostatni je v poradku...
btw pokud nekdo dela takovy kokotiny tak jako ten fesak co dostal kick,podporim hlasovani zase...zrovna tak si vypnu prijem zprav...me totiz nezajima,ze nekdo jede do depa,z depa nebo blbe odstartoval...

tohle je dopad totalni nepripravenosti...pokud chci delat neco a urovni,tak pro to musim neco udelat a ne jen sehnat bomba ceny atd. kdyz uz se jede o celkem dosti spickove ceny je treba byt spickove pripraven...sice je hezky,ze se lide ve svem volnem case venuji ostatnim,ale preci jen,kdyz uz neco delam tak poradne.chyba je jak na strane organizatoru tak i na strane jezdcu...
kde je to pohodovy jezdeni,kdy se vsichni znali,pak se sesli,pokecali,zasmali se svejm chybam a bylo to.zaslo to moc daleko...tohle megalomanstvi nema smysl...zdejsi komunita neni dle meho mineni jeste pripravena na takoveto akce...
osobne uvazu dost vazne zda se dalsich podniku ucastnit,pac jezdeni,kde slo predevsim o zabavu je zrejme v nedohlednu...

jo a klidne me strhnete milion bodu,pac tohle je celkem kvalitni komedie a za ty body me to stoji
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #89
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
jj..jsem pro nejvyssi trest..vsechny bych popravil..vcetne sebe,pac jsem to podporil...hlavne ze vsechno ostatni je v poradku...
btw pokud nekdo dela takovy kokotiny tak jako ten fesak co dostal kick,podporim hlasovani zase...zrovna tak si vypnu prijem zprav...me totiz nezajima,ze nekdo jede do depa,z depa nebo blbe odstartoval...

tohle je dopad totalni nepripravenosti...pokud chci delat neco a urovni,tak pro to musim neco udelat a ne jen sehnat bomba ceny atd. kdyz uz se jede o celkem dosti spickove ceny je treba byt spickove pripraven...sice je hezky,ze se lide ve svem volnem case venuji ostatnim,ale preci jen,kdyz uz neco delam tak poradne.chyba je jak na strane organizatoru tak i na strane jezdcu...
kde je to pohodovy jezdeni,kdy se vsichni znali,pak se sesli,pokecali,zasmali se svejm chybam a bylo to.zaslo to moc daleko...tohle megalomanstvi nema smysl...zdejsi komunita neni dle meho mineni jeste pripravena na takoveto akce...
osobne uvazu dost vazne zda se dalsich podniku ucastnit,pac jezdeni,kde slo predevsim o zabavu je zrejme v nedohlednu...

jo a klidne me strhnete milion bodu,pac tohle je celkem kvalitni komedie a za ty body me to stoji
Konecne nekdo normalni, uff.
__________________
comm cz
comm is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #90
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
btw pokud nekdo dela takovy kokotiny tak jako ten fesak co dostal kick,podporim hlasovani zase...
Kazdej nekdy zacinal....

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
tohle je dopad totalni nepripravenosti...pokud chci delat neco a urovni,tak pro to musim neco udelat a ne jen sehnat bomba ceny atd. kdyz uz se jede o celkem dosti spickove ceny je treba byt spickove pripraven...
Mluvis opravdu o divizi 3?
Kada is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #91
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Kazdej nekdy zacinal....

Mluvis opravdu o divizi 3?
jj mluvim..nebo divize 3 je nejakej povl ci odpad?
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #92
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet View Post
jj mluvim..nebo divize 3 je nejakej povl ci odpad?
Jen bych podotknul, že já jsem jel t?i ve?ery a t?ikrát v divizi 3 a pouze v jediné byly n?jaké problémy... nebo teda davová nekáze? nebo si to nazv?te jak chcete
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #93
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Souhlasim s Pablem o zavedeni trestu za chat. kdyby nebyl chat, nebo v nejake omezene mire, tak vse slo zvladnout dobre, nebo alespon lepe a nemusel by z toho byt thread jak svina.

Trochu me mrzi lidi, co tu rozhazuji, ze si je mame vyskrtnout z ligy,co takhle ten jeden vecer jen tak prehlednout? Osobne sem asi vic v pohode, protoze bych to presel a doufal, ze to priste bude lepsi. A kdyz ne, proste nepojedu,kolik je lidi, kteri nejedou a jsou prihlaseni ? Vzdy nejaci byli.

novacci by si meli zvykat, ne vzdy a vsude je vse idealni a podle planu a to i v 1. CZ lize

Tot muj nazor na vec, nezastavam se nikoho, jen se panove zamyslete nad svojim chovanim, nebot tam prameni tento megauberhardcorebig thread. V D3 jsem nebyl, ale dovedu si vse predstavit.

Jeste posleni vec, adminovani velke ligy neni sranda, ale to uz tu receno bylo a rozvadet to nebudu


.
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 26.6.2007 at 20:54.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #94
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

hmm kebyze ja som administrarator tak zakazany chat:
porusenie 1x kick 2x ban
v ligovom zavode davat BAN hlasovanim bez administratora to snad ani neni mozne vsetkym co hlasovali okamzite BAN ano OKAMZITE
aj kebyze na tom serveri ostanu 5 ludia...
co sa tyka noveho rozradovania pri 3 starte v 2 longu je to vec administratora moze aj nemusi to urobit ja by som to urobil ale s upozornenim ze toto je posledne rozradovanie a dalej moze byt max admin restart
Inak vsetkym co sa pohorsuju nad zlou organizaciou nech nabuduce nejdu a zorganizuju si vlastne ligy ono je to hrozne jednoduche...
Bigman is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #95
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

zaujimave citanie... doteraz som ani len netusil, ze je nieco take mozne v ligovom zavode :/

ciastocne suhlasim s vyrokom

Quote:
Originally Posted by rostreet
...kde je to pohodovy jezdeni,kdy se vsichni znali,pak se sesli,pokecali,zasmali se svejm chybam a bylo to.zaslo to moc daleko...
nech sa na mna nikto nehneva, ale je to pravda - cim viac ludi jazdi LFS, tym viac debilov je medzi nimi... to, ze niekomu prasknu nervy, pochopim, ale nech sa drzi toho, ze ide PRVU LIGU a nie HOG-FARM-RACE... tym jednak zdrzuje admina a vsetkych ostatnych a hlavne kazi dobru atmosferu na serveri... a verte tomu, ze to ovplyvni jazdecke vykony a celkovy zazitok zo zavodu dost znacne...

som za tvrde trestanie akychkolvek ofenzivnych vyrokov a za hlasovanie o bane nehovoriac...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #96
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Celý den jsem byl v tahu a co nevidím ve?er - p?kn? se to tu pohlo.

Ad BAN: pokud dostanu trest za podporu hlasování, p?ijmu ho, jak jsem už psal (ruka byla rychlejší než hlava). Je p?kné se zastávat nová?ka. Já jsem jím taky a tak se na to snažím dívat i z jeho pohledu. Sonyk psal "nechat admina vše vysv?tlit" - to myslím bylo ud?láno - pochopil jak si zm?nit jméno a to taky ud?lal, i když z Peppo na Peterracers. Pak jsem 3x vid?l, jak nám to všem sko?ilo z menu do závodu a on vystartoval z boxu => nesnažil se znovu jméno zm?nit! A ?ekalo se a ?ekalo a ?ekalo!!!! Ty ?asy by to do toho výpisu fakt cht?lo (tím se nezastávám comma - chatoval a to furt). Trp?liv? jsem pozoroval (m?j chat najdete až po konci 2longu) co se d?je a opravdu jsem si v první chvíli pomyslel, že to hlasování dal Admin a už jsem to fakt ?ekal!!! Bylo to opravdu neúnosné!!! A to i na nová?ka!!! Nereagoval na výzvy, nenapsal ani že nechápe, že chce pomoct, ... . Jako nová?ek se m?l tím spíš snažit, aby vše probíhalo korektn? a ne se pokoušet odstartovat, když na n?j ostatní ?ekají.

Co se týká trest? za chat - uvítám je s otev?enou náru?í! Vše se tím zp?ehlední a zrychlí.

Co se týká Admina - nezávidím mu situaci. Ale dle mého jednal správn?. Jediné co mu vytknout je P?EHANANÁ TRP?LIVOST.

Na záv?r bych ješt? dodal, že pro takovéto spory by u toho ?lov?k, který je chce posuzovat, m?l být!!!

Last edited by ToFire; 27.6.2007 at 01:12.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #97
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
myslím že tu vubec v první ?ade nešlo o golema, kterej prost? byl hodn? naštanej pa? neprávem (z?ejm? nevidel sem replay) startoval z boxu ci jak tobylo.urcite prehnal to sproste slovo.

Ale hlavnim duvodem tu bylo tusim adminovani cele div ale lidi to tu prekroutili

A myslim si ze kazdej jede tak aby dojel co nejlip at uz je to div 1 ci 5. kazdej ma nejakeho soupre a nejaky cil.
LeGolem vyp?nil ..... o to šlo p?edevším co se týká spor? o LONG2. Myslím si že zbyte?n?. M? to taky koplo p?ed Longem1 a nenadával jsem (ale to už se opakuju). Není v silách admina uhlídat vše u takovéhoto závodu, když p?i tom i jede. Bu? s tím musím po?ítat, nebo protestovat pozd?ji. A koplo ho to za jeho vlastní špatný start. To kopnutí p?edchozí, po kterém se p?ed?lával rošt bylo tak, že do závodníka X vrazil v T1 závodník Y a toho X to koplo - takže za to X nemohl.

Myslím, že pro p?íští sérii by bylo dobré ukládat i replaye z lag strat?, lecos by se vysv?tlilo.

Last edited by ToFire; 27.6.2007 at 01:14.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #98
bomba
Newbie

 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 11
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Ad BAN: pokud dostanu trest za podporu hlasování, p?ijmu ho, jak jsem už psal (ruka byla rychlejší!). Je p?kné se zastávat nová?ka. Já jsem jím taky a tak to vidím i z jeho pohledu! Sonyk psal "nechat admina vše vysv?tlit" - to myslím bylo ud?láno - pochopil jak si zm?nit jméno a to taky ud?lal, i když z Peppo na Peterracers, pak jsem 3x vid?l, jak nám to všem sko?ilo z menu do závodu a on vystartoval z boxu => nesnažil se znovu jméno zm?nit! A ?ekalo se a ?ekalo a ?ekalo!!!! Ty ?asy by to do toho výpisu fakt cht?lo (tím se nezastávám comma - chatoval a to furt). Trp?liv? jsem pozoroval (m?j chat najdete až po konci 2longu), co se d?je a opravdu jsem si v první chvíli pomyslel, že to hlasování dal Admin a už jsem to fakt ?ekal!!! Bylo to opravdu neúnosné!!! A to i na nová?ka!!!
jj jak jsem psal...cekani bylo uz neuveritelne a navic nesla videt zadna snaha o zmenu jmena jak pises....porad dokola poustel zavod!

docela mne bavi jak tady nekteri pisou ze to byl novacek...tak asi taky neumel cist nebo nevim....tohle by pochopilo i 10lete dite...

ty reci o tvrdem trestu jsou fajn ale kdo tam necekal asi tezko pochopi...navic mi unika trochu vyznam nejakych bodu kdyz vlastne zadne nejsou...

nekteri by si meli uvedomit ze jsou lidi co si chcou proste v klidu zazavodit! a nejde jim za kazdou cenu ziskat body popripade cekat na nekoho 10 minut nez si nastavi jmeno...
__________________
alfa | Murín Ond?ej cz
bomba is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #99
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by bomba View Post
jj jak jsem psal...cekani bylo uz neuveritelne a navic nesla videt zadna snaha o zmenu jmena jak pises....porad dokola poustel zavod!

docela mne bavi jak tady nekteri pisou ze to byl novacek...tak asi taky neumel cist nebo nevim....tohle by pochopilo i 10lete dite...

ty reci o tvrdem trestu jsou fajn ale kdo tam necekal asi tezko pochopi...navic mi unika trochu vyznam nejakych bodu kdyz vlastne zadne nejsou...

nekteri by si meli uvedomit ze jsou lidi co si chcou proste v klidu zazavodit! a nejde jim za kazdou cenu ziskat body popripade cekat na nekoho 10 minut nez si nastavi jmeno...
P?esn?. Jako nová?ek ne?ekám žádné super umíst?ní, jsem rád za pár bodu (a s takovouhle možná skon?ím i v mínusu ), snažím se moc nevykukovat a hlavn? moc nep?ekážet na trati ostatním. Podle toho to taky vypadalo v L2. Jel jsem chvíli na 1.míst? a nakonec dojel snad 6tej a a? se ozve jeden jedinej, kterýho jsem svojí jízdou poškodil (ne?íkám, že jsem se neSNAŽIL bojovat). Naopak jsem o?ividn? rychlejší poušt?l. Jde mi p?esn? o tu jízdu, pocit ze závodu a neú?astním se závod? proto, abych ve?er trávil pozorováním jednoho "trotla", kterej se ani nesnaží! Pr*el mi p?i tom ?ekání p?ir?stala ke k?eslu.

Jak to tu pozoruju, tak si n?kte?í myslí, že ten BAN jsem vlastn? podpo?il jen tak, možná z netrp?livosti, možná z hecu, možná jsem cht?l vyskoušet, zda to funguje, ... . Ve skute?nosti jsem toho m?l fakt už dost, ?ekat a ?ekat, jak si n?kte?í p?es zákaz chatují a jiní se snaží startovat, a jiní nereagují na admina, ... a tak jsem ?ekal ... a ani v telce taky nic nebylo .... Už jsem byl zakouslej do stolu klidn? se p?i?te podívat, jak hluboko!!!

Jo, vobesral to jeden nová?ek! Pak m? to taky mrzelo! Hlasovat jsem nem?l, když to nebylo na admin?v popud, ale ta nervozita byla všude kolem a už se to fakt nedalo vydržet. Byl to impuls a ješt? jednou se budu opakovat, prvn? jsem odhlasoval a pak si všiml, že to neza?al admin!!!
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #100
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Cool

P?esn? jak píše ToFire. Jak já se t?šil na další závod. Nejd?ív jsem byl vyšokovanej, protože jedu na divokou kartu a heslo nakonec dostal n?co málo p?ed osmou hodinou. Kvaldu jsem zazdil, ale v??il si do závod?. Jel jsem vlastn? druhý závod ligy a v prvním jsem se musel taky p?ejmenovat . Hlasoval jsem pro ban, trest p?ijimám, a? jakýkoliv (tak n?jak jsem se domníval, že hlasování m?že vyvolat pouze admin, což mne samoz?ejm? neomlouvá). Chat byl opravdu velký a osobn? mám pocit, že kluci z ?ela kvalifikace (první dva) m?li pocit, že nám to žaba??m co jezdí 2:18 musí ukázat i mezi závodama.

Navrhuji, abychom se všichni hodili do klidu a normáln? si pokecali, t?eba skute?n? v hospod?. Jsem z ?B, tak se ozv?t?
devdem_kk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.