Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.10.2007   #21
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

ok. coz se tedy nekde sejit po skonceni zavodu ? Probrat to, kde ten Janis delal nejvic chyb a tak Ja zrovna odjizdim z Plzne. Vecer bych mel byt zase na netu, tak se jeste muzem nejak domluvit.
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=77&dateline=117177805  7

Last edited by Sali; 14.10.2007 at 20:50.
Sali is offline   Reply With Quote
Old 14.10.2007   #22
Sali
Member

 
Sali's Avatar
 
Join Date: 25.10.2004
Location: PLZE?
Posts: 175
Default

Tak zavody byly pekny, pocasi pralo, docela jsem si to uzil. Libil se mi Dan Michl v divizi D4, ktery po vylete do kacirku, tusim hned nekde po startu, nasledne predvedl se svym Lotusem senzacni stihaci jizdu a nebyt predcasne ukonceneho zavodu, tak mohl byt prvni. Skvela jizda Dane, gratuluji
Jo a jinak me docela rozesmal simulator forumle 1 ktery si divaci mohli vyzkouset v ramci doprovodneho programu. Jak jsem o tom uslysel z amplionu, zvedavost mi nedala a hned po 1. zavode jsem se sel podivat coze to tam maj za simulator. Onim simulatorem bylo Grand Prix 4, dnes docela archaicka vec Po svezeni v 301 me to prislo takovy nejaky smesny. Ale jinak nic proti serii Gran Prix od Geofa Grammonda. Ve sve dobe to nemelo konkurenci. Sam jsem u toho stravil spoustu casu. Tak jsem se tam tak trochu zasnil a predstavil si misto toho 301ku, LFS a v nem originalni trate. To by nemelo chybu
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=77&dateline=117177805  7
Sali is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.