Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.4.2006   #1
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

tak co? :drive: jak jste dojeli? S kym jste se nabourali? (o) piste piste a piste ot: ot: ot:
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #2
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

kvalda - vyšlo to do desítky :drive:

superpole - totální sprasení, jak to jinak slušn? napsat, myslel jsem , že to doženu v šikan? a bác 10 flek

sprint - poda?ilo se mi n?jak se prodrat na 7 pozici :up:

long - po všech t?ch chybách 5 flek, myslím, že jsem nikoho nesejmul a všem dík za závod :lama:
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #3
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Cht?l bych se omluvit Tomášovi Válovi a Š. Sýkorovi za nehodu v 1. kole, to auto co se tam válelo vzh?ru nohama jsem byl já.. N?jak jsem jel slep? stopu Petra Mikeze, jeho ale vykopnul obrubník, m? tím pádem taky, ale on to narozdíl ode m? ubrzdil a nenaboural.. Ješt? jednou sorry.
Poté jsem se prolet?l vzduchem a s upln? zni?eným autem zapadl do písku -> musel jsem odstoupit.
Gratuluju Jetovi, dát všem kolo koukal jsem na závod z jeho pohledu a je to fakt ufon..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #4
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

qual : nebol som rozjazdeny, 8.miesto... :brow:
superpole : 5.miesto
race : dohnal ma Jimik > 6.miesto
long : zo zaciatku zavodu tí v predu isli velmi pomaly, co je logicke, avsak asi to nepochopili tí v zadu a hnali sa dopredu ako by za nimi bol Jet a nie raz skrtli moje auto... vyvrcholilo to zltou vlajkou a skoncenim Attiho na streche, coz som nestihol dobrzdit, kedze bola zabrata 3/4 cesty a este som do neho praskol (sorry atti)
potom som sa vybral do boxov na opravy a doplnenie paliva, ale kedze zastavka bola neplanovana a asi o 7-8min skor ako som mal naplanovane, tak som musel ist cca 10-12 kol setrne a asi o 0,5s pomalsie...
mechanici si zase zo mna robili srandu a opravovali ma takmer 20s, co uz... neskor vsak zavod zacal byt dost zaujimavy
mohol som dojst 6., keby ze mam este jedno kolo, zacal som dohanat Magorika, ale aj tak som celkom spokojny

dik za super zavody

PS : diky vsetkym co ste ma v qual pustili pred seba :up:
PS2 : informacia pre Chaosa a dalsich tratovych komisarov - pri vjazde do pits som siel mimo vyznacenych ciar, kedze ma z prava predbiehal K4Ri a nechcel som ho blokovat pripadne vystrasit
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #5
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

Dnes jsem to pekne mastil, mel jsem jet 3. div. sam. Omlouvam se ti Pavle, myslim, ze jsi to tam byl ty, komu jsem skodil v sikane, sorry. Gratuluji vitezi a vsem zucastnenym.
Peet is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #6
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

omluva vsem za lagy co jsem zpusobil, nevim co si to dneska na me provider pripravil... :fry:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #7
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

omluva prijata .. sou to zavody pro zabavu takze z toho vedu nedelam

kvali: sem se divil ze vsichni byli tak pomaly a ja se umistil na 9.miste

superpole: nevim jak ale nak se mi podarilo zustat na 7.pozici

sprint: sem to poprasil .... nakonec asi 11.misto

long: jak uz napsal pablo mel sem nehodu v 1.kole ... tak sem asi 5kol jeste odjel abych nemusel 2x do boxu a pak sem se snazil jet co nejlip. kdyz sem byl za losem tak sem chytl smyk stejne jako on ... jenze on ho ustal a ja ne . tak sem jezdil a jezdil a v 40minute sem si rek ze zrychlim protoze me uz ufoni predjeli (diky nim sem ztratil na lose pred sebou asi 15 sec.. takze mi ujizdel asi o23sec) sem prepnul na HL mod, zajel sem si pb a nakonec lose dojel na 5 sec coz se mi libilo.

mno tesim se na pristi "zavod" a preju stesti vsem krome Jeta ten ho ma az az
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #8
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Cht?l bych se omluvit Tomášovi Válovi a Š. Sýkorovi za nehodu v 1. kole, to auto co se tam válelo vzh?ru nohama jsem byl já.. N?jak jsem jel slep? stopu Petra Mikeze, jeho ale vykopnul obrubník, m? tím pádem taky, ale on to narozdíl ode m? ubrzdil a nenaboural.. Ješt? jednou sorry.
Poté jsem se prolet?l vzduchem a s upln? zni?eným autem zapadl do písku -> musel jsem odstoupit.
Gratuluju Jetovi, dát všem kolo koukal jsem na závod z jeho pohledu a je to fakt ufon..
Taky se ti omlouvam, dnes jsem byl mimo.
Peet is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #9
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

:-)

kvalda nejaksom sa umiestnil 10 ty tym padom super pole, pozbieral so nejaku travu a tak strasny cas ktory napriektomu stacil na 8 miesto

v kratkom

ma hned v prvej zakrute po starte ma zvonka skrtol kari (spoter rval juar in da midl zlava kari z prava polma asi) ale neprezil som to :-) aj vdaka ubohemu framerate som to nezrovnal (grafika nepomohla holt bude treba procak)

dlhy pretek som startoval vdaka neuspechu v kratkom :-) z hadam 6 teho miesta
po nejakych zaspatych startoch a obijani mantinelov som sa dostal na prve miesto kde som kruzil zo 10 kol urobil si celkom pekny naskok, vzadu sa to urcite len tak mlatilo :-) no potom som zacal dobiehat netolickeho, tesil som sa ze ho preskocim ale chyba trava hodiny a predbehol ma jet :-( tak som sa tesil ze ho reku zopar kol dobre zbrzdim :-(

no a potom som siel dost blbo prepadol som sa postupne na 5 te miesto tak som siel do pitu, vysiel som na siedmom mieste este sa to nejak posachovalo aby som nakoniec skoncil siesty :-) , pred koncom som pustil jeta o kolo a dosiel to na istotu, jak sa poznam by som sa ete niekde vysekal v bezvyznamnom suboji :-)

celkovo spokojnost umiesnenie vysoke hlavne ked pozriem na mizerny :-) best lap :-))
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #10
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

kvali: zív
superpole: lol mi dosel benzin asi 10m pred cilem.. ale jeste to dalo na celou vterinu pred druhym...
sprint: zív
long: zív ...jen pripominka k blue flag a pousteni, myslim pan honyi a sykora jsou az prilis gentelmani , atti me poustel tak vehemnte ze zbrzdil vsechny za mnou a pekne se to pomlelo, sarag zas uhejbal driftem,az jsem se lek.. naopak u k4riho jsem nevedel jestli me necha nejaky misto nebo jestli me vystreli do kosmu...

autocros :craz:
jet is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #11
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

no tak pro me to bylo cely takovy v mlze. auto jsem tentokrat vubec nemel v ruce, nejak si to delalo co chtelo, a to i presto, ze jsem mel na my pomery moc natrenovano. Trat se mi nelibila, ale vsechno to bylo asi hlavne tim, ze jsem poprve jel s lidma co to maji v ruce o hodne vic nez ja :-)

takze v kvalifikaci jsem se drzel vzadu,
v kratkym zavode po uvodni skrumazi se nekteri propadli a kupodivu me vsichni uz pak nedokazali predjet, takze jsem byl asi 4. od konce. (pocital jsem vzdycky poradi od konce, protoze to pro me bylo jednodussi :-))
v dlouhym zavode jsem po skrumazi vypad na druhy misto, kupodivu jsem ho i nekolik kol drzel, pak jsem ale zacal uhybat okolojedoucim autum a postupne jsem se dostal aspon do me "domaci" druhe desitky. Benzin mi vysel az do posledniho kola, pak jsem si trochu nechal cmrndnout do nadrze (plus opravy plechu, naprav a nedobrovolne i nejaka ta vymena gum-povely do pitu jsem se jeste v LFS nenaucil) a vysledek- asi opet 4. od konce.

jsem rad, ze jsem zkusil D1, bohuzel me to klickovani mezi rychlejsimi auty stalo par desitek vterin. chce to vic zkusenosti a ne tuhle divnou trat....

diky diky diky. doufam ze jsem vam moc neublizoval.

EDIT to JET k tomu uhybani, pred tebou je lepsi se klidit, v nekterejch vinglech jedes treba o 20 km/h rychlejc nez ja, tak to te radsi za kazdou cenu pustim, nez aby ses mi zapichnul v zatacce do rezervy :-)
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #12
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Dneska jsem maximáln? spokojenej. A?koliv ješt? p?ed závodem jsem se týhle kombinace auto/tra? d?sil, tak výsledek byl nad všechny moje o?ekávání. Ale abych nep?edbíhal...

Kval: Start rovnou z garáže, ale stejn? m? n?kdo omet hned na most?... No, ale nevzdal jsem to a po pár kolech jsem zajel ?as, kterej nebyl ani v tom nejlepším možným scéná?i, kterej jsem pro ve?er m?l. Takže jsem to zaklap a šel si v klidu va?it ?aj. Nakonec jsem byl na pro m? skv?lým 13. míst?.

Superpole: To se m? našt?stí netýkalo, takže jsem si v klidu moh usrkávat ten ?aj, byl výbornej.

Sprint: To už se m? op?t týkalo. M?l jsem trochu nerva, že nestartuju poslední, tíhu situace jsem ale unes a moc jsem se nikomu neplet (doufám). Pak m? ale ve 2. kole p?edjížd?l Veyron a to m? trochu rozhodilo, takže jsem se propad n?kam na konec. Ale nevadí, sprint je mi asi tak volnej jako výsledky superpole a kvali...

Long: Start ze 3. místa mi na pohod? moc nep?idal. Poved se mi raketovej start a tak jsem se stih v klidu srovnat do ?ady. A od tý doby jsem pak tém?? celej závod jel pod takovým tlakem, o kterým se mi ani nezdálo. V?d?l jsem, že skoro všichni za mnou jsou rychlejší, ale necht?l jsem jim nic dát zadarmo. Takže jsem vždycky tak 0,5 - 1 kolo p?edstíral odpor, dokud jsem neud?lal nep?edstíranou chybu a soupe?i m? nep?edjeli. Kupodivu se ale p?eze m? nehnali tak rychle a v takovým po?tu, jak jsem na za?átku ?ekal, takže jsem si kroužil tu svojí vyhlídkovou jízdu a bezmezn? v??il svojí geniální strategii na 0 pitstop?. +/- jsem se po?ád pohyboval v první desítce, což m? moc t?šilo. No, pár chyb jsem pak ud?lal, asi nejlepší byla jízda p?lkou auta po h?bitovní zdi, našt?stí se to obešlo bez následk? a moh jsem pokra?ovat dál. Ke konci m? pak dotahoval Losík, chvilku jsem mu d?lal zajíce a po (ne)vynucené chyb? jsem svojí 10. pozici pokorn? p?epustil. Letmo jsem juknul do nádrže a polilo m? horko, když jsem zjistil, že už mám naftu jenom na jedno a kousí?ek kola. V tu chvíli jsem se za?al modlit k Jetovi, aby už moje trápení ukon?il. Modlitba byla vyslyšena a tak jsem zase šlápnul po?ádn? na plyn. A hle, co to moje bystré oko nevidí, žlutá te?ka znázor?ující Losovo auto se pomalu, ale jist? p?ibližovala. P?ed posledním splitem už jsem byl nalepenej na Losíkovo kufru a ?ekal na skulinku, která nakonec p?išla hned za pr?jezdem šikanou a tak jsem si t?sn? p?ed cílovou páskou vzal zpátky svoje t?žce vyd?ený 10. místo. Juch?...

Na záv?r op?t gratulace, tentokrát ufonovi(?m) i všem ostatním, kte?í dojeli do cíle. Z mýho pohledu to byl supr závod. :drive:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #13
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Kvalifikacia: Zacalo to velmi zle. V prvom ostrom kole som nabural do gum v prvej sikane, co mi poskodilo uplne lavy predny tlmic, takze som rychlo skocil do garaze s tym ze som stratil najmenej dve kola. Casy stale nic moc okolo 18.20 ale ked som si vsimol ze takito zly cas mi staci na superpole, tak som sa uvolnil a nakoniec z toho bol pre mna krasny cas asi nieco okolo 17.60 a druhe miesto :up:

Superpole: Nervozita vzrastala tak ako sa na mna blizil rad a ked uz som bol na rade tak som si povedal ze pojdem kolo na istotu. Tak sa aj stalo prvy medzicas 31.02 a druhy 52.75 v cieli to stacilo na cas okolo 18.40 co mi prekvapujuco stacilo na 3 miesto :up:

Sprint: Dakujem Sallimu za pustenie na starte (mas to u mna), no a potom nic zaujimave stabilnymi casami som si drzal rozostup od Kubika co sa mi aj podarilo. Nakoniec super druhe miesto :up:

Long: Opat dakujem Sallimu za pustenie na starte (mas to u mna dvojnasobne). Postupne som spolu s Jetom za chrbtom predbiehal jednotlivych jazdcov ktory sa vysekali. Az sa Jetovi podarilo predbhenut ma a potom sme sa dostali za Attiho ktory nas chcel pustit. Lenze na moju aj Atiho smolu on videl iba jeta takze po nom sa vratil do idealnej stopy v ktorej som bol v podstate uz ja a tak sme sa do seba nijako zaklienili a potom sme sa smykali smerom na mur, ja som z toho vyviazol celkom dobre. Chcem sa Attimu ospravedlnit a tak isto aj dalsim ktori do neho naburali(K4ri, eraser). Z tejto havarie som mal dost poskodene riadenie tak som sa bal ist rychlo ale do dep som este nemohol za benzin. Za chvilu bol za mnou Jimik, ktory isiel tak rychlo ze mi po kole neostavalo nic ine ako sa v tomto suboji vzdat. V 7. kole som nastivil mechanikov ale ty zas ako zvyknu pracovali velmi rychlo a auto mi opravovali len 3 sekundy plus 4 sekundy tankovali, cize pit stop nebol az taky dlhy. Potom som isiel stihaciou jazdou, dobehol som Loukotu ktory ma pred seba pustil (mas to aj ty u mna :-) ), potom som dobehol salliho ten ma zas pustil (mas to uz u mna trojnasobne), az som sa dostal za woodbiho, ktory sa snazil ma nepustit, ale po mozno mikrochybicke na vyjazde T4 ak sa nemylim, bol mnou predbehnuty :rasta:. Poto do pitov zavitali Jimik s Jardom, necakal som ze ich predbehnem ale stalo sa tak. Predo mnou bol uz len Kubik a Jet, na Kubika som stracal okolo 26 sekund, ale jedno best lap za druhym a Kubikove problemy s predbiehanim okolo pomalejsich jazdcov mi zabezpecilo iba 15 sekundovu stratu, ktora mi stacila na to aby som ho predbehol v depach.

Celkovo: Ja tomu asi neuverim ale zas to bol pre mna najlepsi zavod, sam nechapem tomu ako som sa mohol dostat az na 2. miesto. :drive:

Edit: Najviac som sa zapotil okolo 50 minuty ked ma skoro dvakrat odpojilo, bolo to hrozne sledovat ako mi rastie ping a ako vsetky auta na trati stoja >:-(
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #14
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
EDIT to JET k tomu uhybani, pred tebou je lepsi se klidit, v nekterejch vinglech jedes treba o 20 km/h rychlejc nez ja, tak to te radsi za kazdou cenu pustim, nez aby ses mi zapichnul v zatacce do rezervy :-)
:thinking: :drive: :burn:
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #15
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

tak ja mel asi nejhorsi zavod ligy..

na svatky jsem byl na chalupe (a za felixem, ktery vas vsechny zdravi) takze jsem moc nenajezdil, a vratil se v pondeli asi hodinu pred potvrzeni ucasti..

poprve co si pamatuju jsem nejel superpole, a startoval z uzasneho 14. mista. Dojel jsem 10.

long jsem chtel neco zajet, z pulky pole na hodinu se da. bohuzel jsem kolidoval s k4rim jiz v lap dve, a musel do boxu (kam se dojel opravdu sotva ) a ztratil sem cele drahocene kolo. na trat jsem se navic vratil primo do chumlu, takze mi svitilo BLUE FLAG a postupne jsem musel poustet jezdce. Ikdyz jsem fofroval celkem slusne, dojel jsem nekde myslim 14, takze nejhorsi vysledek
Commander is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #16
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
Ikdyz jsem fofroval celkem slusne, dojel jsem nekde myslim 14, takze nejhorsi vysledek
:up:
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #17
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
Ikdyz jsem fofroval celkem slusne, dojel jsem nekde myslim 14, takze nejhorsi vysledek
Co jsem tak na tebe koukal v kvali, tak m?žeš bejt rád, že jsi v?bec dojel. Každý druhý kolo jsi jezdil šikanu do cíle hlavou dol?...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #18
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

jako vzdy STATISTIKY

Race1

Race2
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2006   #19
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Quote:
Originally Posted by Commander
Ikdyz jsem fofroval celkem slusne, dojel jsem nekde myslim 14, takze nejhorsi vysledek
Co jsem tak na tebe koukal v kvali, tak m?žeš bejt rád, že jsi v?bec dojel. Každý druhý kolo jsi jezdil šikanu do cíle hlavou dol?...
:shut: :sofa:

nj, prisel jsem na to az v zavodu jak se to ma projet
Commander is offline   Reply With Quote
Old 20.4.2006   #20
K4Ri
Newbie
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Brno
Posts: 40
Default

Quote:
Originally Posted by jet

naopak u k4riho jsem nevedel jestli me necha nejaky misto nebo jestli me vystreli do kosmu...
...Okolnosti me donutily si projit replay a specialne na tvoje predjizdeci manevry sem se soustredil. Z ceho si mel takovej strach? Nejspis nejsi zvyklej na to, kdyz pred tebou nekdo vylozene nezastavi.. :thinking:
__________________
*FWD-power on BAD wheels!*
K4Ri is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.