Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.1.2008   #1
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Tlacovka ANTIK BMW Cup - SO6R - D1

Ako som sa dopocul od Bigmana a Mina vdaka bohu ze som sa dostal do 1. divizie. Ale stastie mi tam moc neprialo.

Kvali: tusim 12. s priemernym casom

Sprint: Jazdil som opatrne ale bohuzial v 4. kole Magorika pretocilo v T1 Pepo sa o neho zahakol, ja som brzdil a za mnou Eraser mozno tiez, ale uz asi neskoro (bolo to predsa v zakrute a bol tesne za mnou) a vysledok bol moj polet mimo trat! Skoda. Tak som to videl aspon ja. Je mozne ze tam bol aj dajaky LAG.

Long1: Isiel som este opatrnejsie, hlavne pri zltych vlajkach ale aj tu som stretol dajake formulky tusim napriec cez trat. Neviem co som robil, ale ku zaveru som mal velke problemy pri brzdeni v poslednej zakrute a vzdy pri podradovani som isiel do smyku. Aj preto som stratil v zavere dve pozicie a skoncil dakde na konci.

Long2: Opat hned v prvych kolach, tusim Ondrejko sa ocitol sprieceny krizom, a ja som uz typicky nestihol zareagovat. Taktiez som skoro otocil v T1 Ryka, sorac chlape! Neskor v sikane si sa smykol - to som uz isiel pred teba. Celkom sa mi darilo vyrovnane jazdit a po chvile hotlapenia som dohnal Pepa a Putnika. Jazda za inymi mi moc nesla. Putnika by som obiehal len s velkym rizikom tak som ani moc netlacil. Skoda toho ze ma nas dobehol Ryko a ja som neodolal, ale aj tak to bol moj najlepsie vysledok za vecer. Okolo 10 miesta.

Mesto + FBM FUUJ!!! Uz sa tesim na normalne trate. A Fern Bay neratam
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline  
Old 21.1.2008   #2
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Kvali: Nad me ocekavani zajel jsem 4. nejrychlejsi cas

Sprint: Snazil jsem se neudelat chybu po startu jsem byl na pozici kterou jsem si vyjel v kvalifikaci. Za mnou byl Poly a cekal na mou chybu, ktera taky prisla v T1 jsem probrzdil a Poly toho okamzite vyuzil nakonec 5. misto

Long1: Opet jsem se drzel pravidla jet opatrne. Zavod se vyvijel v klidku, ale mel jsem obrovsky respekt k sikane, kterou nebyo lehke projizdet ve velke rychlosti. Asi v 8. kole jsem prave v tehle sikane dostal smyk. Spadnul jsem tedy na 8. pozici a zacal jsem stihat Miriho. Po par kolech jsem s Mirim svadel pekne souboje, i kdyz byl nekdo pomalejsi ne vzdy se dalo dobre predjizdel diky teto krkolomne trati. Nakonec se to ovsem povedlo navic odstoupil jeden z jezdcu SDI kvuli pripojeni a ja tak dojel na 6. pozici.

Long2: Na start jsem se diky obracenemu poradi dostavil na 5. pozici. Po odstartovani jsem se v T1 probojoval az na 2. misto za Attiho. Pak jsem se snazil dojet ho, ale nic lehkeho to nebylo. Probehlo par peknych souboju a nakonec jsem ho na brzdy zdolal. Strategie v tu chvili byla jasna ujizdet co nejrychleji nez se rychlejsi jezdci prokousaji startovnim polem.To se taky darilo za mnou jedouci Harad ztracel nejake 3s, nicmene po kousiccich ubiral. Predposledni kolo mi pekne zavaril jeden z jezdcu okolo, ktery mi chtel nejspise uhnout, ale rozhodnul se to udelat ne zrovna dobre. Musel jsem dupnout na brzdy a modlit se aby toho Harad nevyuzil. Posledni kolo jsem odkrouzi v poklidu a dojel si tak s 1s naskokem pro vitezstvi

Celkove spokojenost skoda v 1. longu.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline  
Old 21.1.2008   #3
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Na preteky v kombinacii FBM a mestska trat som sa neskutocne tesil... Bohuzial som ale vedel, ze v sobotu ma caka flamovanie na plese, takze v nedelu som bol ako chodiaca mrtvola... podla toho to na trati obcas aj vyzeralo...

Kvalifikacia sa pre mna skoncila skor ako sa zacala... prve kolo, smyk, zvodidla, strecha, spectate... start teda z posledneho miesta...

Povedal som si, ze budem jazdit maximalne opatrne, aby som sa vyhol chybam a pripadnym koliziam... bohuzial oparna jazda je asi u mna este viac nachylna na chyby a nevyrovnane casy, ktore ma sprevadzali cely vecer... podpisalo sa pod to urcite aj moje len na 50 percent fungujuce telo...

V sprinte par kolizii, par predbiehacich manevrov... pamatam si len to, ze som neskoncil posledny...

V longoch bola moja taktika jasna - ist pokial mozno na istotu a ak bude moznost, ziskat par miest... to sa mi v celku podarilo, skoncil som prvom preteku myslim na 12. mieste a v druhom este o nieco vyssie... Druhy long vyzeral pre mna velmi nadejne, ale bohuzial som sa tretol s eraserovovou neovladatelnou formulou v plnej rychlosti a nasledovala neskutocna rana.... nastastie bolo FBM pojazne, takze som mohol pokracovat dalej... po pretekoch som obvinoval erasera, preco nezastavil auto a isiel mi rovno do cesty, ale ked som si pozrel replay, bolo jasne, ze bol v smyku a auto nemohol ovladat... skor som mal ja spomalit a vyhnut sa mu... takze moja chyba... zavod som ale nevzdaval a dostal som sa v cieli myslim az niekde k prvej desiatke...

Celkovo mozem byt spokojny, aj ked moja jazda mala ku kvalitnej velmi daleko... nedokazal som jazdit vyrovnane a bezchybne kola, uvidime ako nabuduce...

Inak podla mna bola kombinacia FBM a SO6 paradna... keby bolo na mne, spravil by som ligu cisto len z mestskych trati... FBM som si tiez celkom oblubil, aj ked jazdenie v porovnantelnej FOX je imho vacsia vyzva...
Ryko is offline  
Old 21.1.2008   #4
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Kvali:hruza tusim nekde kolem 15 mista
Sprint:celkem pekny zavod nic mene nekde na konci pole
Long:krasny souboje pekny zavod az na par mich chyb,dojezd na 11 postu
Long: pekny soupereni tusim,ze s Peppo byla to parada pak prisla asi v 18 kole krize kdy Miri byl v sikane pretoceny ma hloupost lehce sem si pribrzdil a uz se to vezlo smyk svodidla a vsichni co jeli zamnou tak sem jim pekne zneprijemnil situaci moc se omlouvam a jak na potvoru sem jak trouba odpalil spojku takze propad ze 6 fleku az na 13

Pozn:Uz od kvali sem se trapil s nastavenim a nepriznivim vetrem mesto a FBM nejde dohromady
To:Motto moc se omlouvam za to jak sem te zabrzdil mel sem spojku upecenou a myslel sem,ze to na rovinu stihnu buhuzel si byl moc rychlej a ja pomalej omlouvam se
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by CHS-LukiCZ; 21.1.2008 at 12:00.
CHS-LukiCZ is offline  
Old 21.1.2008   #5
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
To:Motto moc se omlouvam za to jak sem te zabrzdil mel sem spojku upecenou a myslel sem,ze to na rovinu stihnu buhuzel si byl moc rychlej a ja pomalej omlouvam se
V pohode nakonec to dobre dopadlo
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

Last edited by Motto; 21.1.2008 at 13:18.
Motto is offline  
Old 21.1.2008   #6
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Quote:
Originally Posted by Ryko View Post
Bohuzial som ale vedel, ze v sobotu ma caka flamovanie na plese, takze v nedelu som bol ako chodiaca mrtvola...
Soucitim s tebou ja byl taky po plese
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline  
Old 21.1.2008   #7
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Quote:
Originally Posted by Motto View Post
Soucitim s tebou ja byl taky po plese
Lenze na tvojom vykone to na rozdiel odo mna nebolo vidiet... asi si menej pil a tancoval...
Ryko is offline  
Old 21.1.2008   #8
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Prvy zavodny vecer mi vysiel k maximalnej spokojnosti. Najskor som sa zo stastim dostal do D1, kde som sa mohol naplno sustredit na vlastnu jazdu bez chyb a bez strachu, ze ma niekto zozadu zostreli.
Vedel som, ze na vacsinu skusenych jazdcov v D1 rychlostne nemam, tak som zvolil konzervativnu taktiku. To znamenalo nepustat sa do zbytocnych subojov, opatrne jazdit sikanu a setrit pneumatiky(neprebrzdovat do zakrut).
To vyslo, stastne som sa vyhybal vsetkym stojacim autam na trati a vsetky preteky bezproblemov odkruzil do ciela. Tato supia taktika, ked som za cely vecer nikoho klasicky nepredbehol bola uspesna najme v druhom longu, kde stacila na 7 miesto. V sprinte a prvom longu to bolo na miesta niekde za prvou desiatkou.

Pre mna to bol prvy zavodny vecer, kde som dokazal jazdit cely cas konstantne a dal 53 mozno pomalsich, ale bezchybnych kol. Spokojnost.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline  
Old 21.1.2008   #9
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: Vysiel som s taktikou 1 zastavky v boxoch, lebo vtedy z nepochopitelnych dovodov som po par kolach vyrazne stracal v 2. rovinkovom sektore...Zo zaciatku ma zaskocil vietor, kedze fukal von zo sikany, par kol trvalo, kym som nasiel idealnu stopu a rychlost, parkrat som narazil na nejakeho jazdca, cistych kol bolo len par, nakoniec mi este aj doslo palivo, takze s 3. miestom spokojnost...

Sprint: V T1 som predbehol Aliena, zacal som dotahovat ghosta, pamatam len na par chyb na oboch stranach, nakoniec som sa na vyjazde z vracacky v poslednom kole dostal hned zanho, ale stacilo to len na 2. miesto s 0.06s stratou.

Long1: Opat som hned po starte predbehol Aliena, pustil som sa za ghostom, do asi 10 kola som sa drzal hned zanim, ale potom to zas zacalo...stiahnem par stotin v 1. sektore, ale v 2. sektore niekolko desatin stratim...topspeed s prazdnou nadrzou bola o 2-3km/h nizsia ako na zaciatku s plnou...ako po zavode niekto povedal, muselo to byt spalenym motorom, co mi dovtedy vobec nenapadlo, kedze som bol v tomto zvyknuty na praskanie motora, ktore vo fbm nebolo pocut...ghost sa zacal vzdialovat, dotahoval sa poly, ktory by ma v pripade zavodu na 25 kol v 2. sektore urcite predbehol...2. miesto

Long2: 9. miesto na starte, v t1 a sikane mi nejake SDI zalagovalo, takze sry za spomalenie v T1 a za tukanec v sikane...Samozrejme som si zase nedal pozor na podradzovanie, jedina sanca dotiahnut niekoho bol zaciatok 1. sektora, aby som sa do 2. sektora trochu vzdialil...Takto sa mi podarilo s miernym odporom predbehnut Attiho a zacal som stahovat Motta, ktory sa mi velmi nevzdialoval, pretoze tie desatiny, ktore som stratil v 2. sektore som stiahol v 1. Nakoniec este zauradovali o kolo pomalsi jazdci, ktori najprv spomalili Motta, potom vo vracacke aj mna...opat 2. miesto


Skoda toho motora, vobec som si to neuvedomal, mohlo to dopadnut ovela lepsie, ale aj tak je dobre
__________________

Last edited by Harad; 21.1.2008 at 16:12.
Harad is offline  
Old 21.1.2008   #10
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

kvalda: po stresujucom uvode ligy (ked vsetkych odpojilo) som sa nejak nemohol urobit lepsi cas a nakoniec som urobil 9. miesto

sprint: v extra kratkom sprinte sa mi podarilo dostat pred magorika a 8. miesto som si udrzal

long1:

long2: v 3. kole som stretol Polyho v T1 a po kontakte ho otocilo (ja som nemal kam uhnut). v 5. kole som pred sikanou stretol Miriho, ktory divne pribrzdil, nasledoval naraz a ja som ostal na trati. sledoval som mapku, aby okolo mna vsetci presli. bohuzial pri cuvani na trat som zachytil erasera, ktory nasledne nabural do steny a odtrhol obe kolesa na lavej strane. za toto si uctujem -10b vid propozicie. v 8. kole ma Poly v T1 dobehol, ja som pretocil auto a pri navrate do spravneho smeru som odpiekol spojku. zvysok preteku som sa uhybal ostatnym a snazil sa dojst 75%, aby som dostal body aspon za posledne miesto.

Last edited by Ondrejko; 21.1.2008 at 16:49.
Ondrejko is offline  
Old 22.1.2008   #11
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quali: Trosku jsem bojoval s vetrem takze jsem byl rad za 5. misto.

Sprint: Celkem bez problemu jsem si drzel 5. misto a po Mottove chybe jsem se dostal pred nej. Sice me jeste v zaveru nebezpecne dotahoval ale sprint byl moc kratky na to aby me predjel.

Long1: Zajimave souboje s Alienem ktery nakonec odstoupil po kolizi v sikane a jelikoz pred nim chyboval i Motto, tak jsem se snadno dostal na 3. misto.

Long2: Hned v prvnim kole jsem ztratil asi 3 pozice a pak prisla kolize s Ondrejkem v ostre zatacce za cilovou rovinkou. (nemas se za co omlouvat byla to samozrejme moje chyba ) Pri predjizdeni jsem si zacal najizdet jako obvykle ke svodidlum ale nejak jsem si neuvodomoval ze by jeste mohl byt vedle me. Kdyz mi to doslo tak jsem se snazil rychle uvolnit misto a po drobne kolizi jsem zustal stat napric na trati. Nastesti jsem nikoho nesestrelil a po tom co vsichni projeli jsem se vydal na stihaci jizdu. Chvili jsem musel chladit spojku, ale nastesti nebyla moc prehrata. Postupne jsem se dostaval pred zavodniky kteri taky chybovali a nekteri me dost potrapili.. Myslim ze to byl Luki ktereho jsem nemohl asi 2 kola predjet.
Abych to zkratil - 6. misto takze spokojenost.
Poly is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.