Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.6.2009   #501
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
tohohle aspektu bych se nebal, spis bych ho hledal primo na okruhu,jak uz bylo zmineno..

celkove mi brno nepripada moc dobry okruh pro zavodeni v autech(zkusenosti a pocity z her), ovsem pro motorky je paradni..

a opravdu myslite vazne to srovnani s nejakym lolpoharkem F2?
tenhle aspekt je ale bohuzel taktez dost dulezity... vetsina lidi co se kolem F1 pohybuje, je zvykla na nejaky komfort a dostatek 4*+ hotelu je nutnosti... nebo snad myslis, ze by panove zkousli spat pod stanem?

nerikam ze to je jediny duvod, ale je to jeden z dalsich... to, ze v aute je brnensky okruh o nicem je celkem jasne...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2009   #502
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

myslel sem spis, ze bych se toho nebal, protoze pri motogp se to taky jakztakz zvlada
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2009   #503
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no sice jsou to oba "nevyssi sporty" ve svych odvetvich, ale z tohodle hlediska je nelze srovnavat... F1 je proste F1... na F1 jsem sice osobne jeste nebyl, ale co jsem slysel od lidi co byli, tak je to jeste vetsi "cirkus" nez MotoGP, kde jsem uz na nekolika zavodech byl...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2009   #504
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Co se tyce zvladnuti fanousku myslim ze by v brne nebyl problem ale ostatni veci by problem byl. Preci jen na MotoGp je tu taky mraky fanousku

tusim ze za motogp brno dostalo i nejaky oceneneni
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2009   #505
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
tusim ze za motogp brno dostalo i nejaky oceneneni
Máš recht, 2x byla GP Brna vyhlášena jako nejlepší v sezón?, ale roky si ?íct netroufnu.

Navíc Brno o F1 už jednou p?išlo, když v 80. letech mí?ila F1 na východ Evropy, tak mezi adepty bylo i Brno, ovšem vyhrál Ma?arský Hungaroring. Pravda, byla to jiná doba, ale ten okruh by ur?it? vypadal jinak z hlediska infrastruktury, zázemí.... ale o5, byla to jiná doba.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2009   #506
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Co se tyce zvladnuti fanousku myslim ze by v brne nebyl problem ale ostatni veci by problem byl. Preci jen na MotoGp je tu taky mraky fanousku
akorat je krapet rozdil mezi motorkarema, z kterych vetsina nema problem bydlet v kempu pod stanem a lidma co maj ferrari a podobna auta...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2009   #507
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
akorat je krapet rozdil mezi motorkarema, z kterych vetsina nema problem bydlet v kempu pod stanem a lidma co maj ferrari a podobna auta...
tjn
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2009   #508
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
Nez neco napisu, tak by me zajimalo jaky zkusenosti mas ty ze zahranicnich okruhu?
Dotaz m?l lehce arogantní tón, protože odpov?? "to si asi v brn? nikdy nebyl" i když moc dob?e víš, že byl m? trochu zvedla hladinu domapinu no offence. Jinak já návštevnost Brna porovnávám podle MotoGP kde je návštevnost takováto http://www.automotodrombrno.cz/Uploa...spectators.pdf Je sice pravda že není moc kde sed?t ale správnému fanouškovi je to jedno Mimoto zopakuji to už po t?etí mluvil jsem o "nové sérii" ne o F1
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2009   #509
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Dotaz m?l lehce arogantní tón, protože odpov?? "to si asi v brn? nikdy nebyl" i když moc dob?e víš, že byl m? trochu zvedla hladinu domapinu no offence. Jinak já návštevnost Brna porovnávám podle MotoGP kde je návštevnost takováto http://www.automotodrombrno.cz/Uploa...spectators.pdf Je sice pravda že není moc kde sed?t ale správnému fanouškovi je to jedno Mimoto zopakuji to už po t?etí mluvil jsem o "nové sérii" ne o F1
tak to zes tam byl mi nejak uniklo. Kazdopadne ta "nova serie" mela v umyslu F1 zastoupit.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 28.6.2009   #510
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

komedie @ http://aktualne.centrum.cz/sportplus...html?id=641090
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2009   #511
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Tomyšem recitovaná básnická pocta Icemanovi z dnešního p?enosu tréninku. MP3 kuriozita tady.
EDIT: dnes komentátor nakousl téma simracing a rfactor.

Last edited by Los[cz]; 11.7.2009 at 19:16.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2009   #512
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Sebastian Loeb by se mohl brzy p?edstavit v kokpitu F1.

"Jestli bude Toro Rosso pot?ebovat pilota, rád pom?žu," prohlásil Loeb. "Slyšel jsem, že by mohl odejít Sebastien Bourdais, ale zatím se nic ned?je. Dokud se však nebude kalendá? rallye a formule p?ekrývat, stát se m?že všechno," dodal druhý muž pr?b?žného po?adí letošního šampionátu v rallye.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2009   #513
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Sebastien (Bourdais) by asi najviac ?udsky pookrial, keby ho vyrazili a zobrali na jeho miesta Paula Tracyho. ;-) Ale inak mu držím palce.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2009   #514
Ragnaros
Newbie

 
Ragnaros's Avatar
 
Join Date: 28.12.2007
Location: Plze?
Posts: 33
Default

Kouká n?kdo na kvalifikaci?

Co to proboha trefilo Massu do hlavy? Kus Barrichellovo auta? To se mi nezdá.
Ragnaros is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2009   #515
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Ragnaros View Post
Kouká n?kdo na kvalifikaci?

Co to proboha trefilo Massu do hlavy? Kus Barrichellovo auta? To se mi nezdá.
Já jsem stihl p?ijít až na 3. ?ást. Ale Massa je OK a zejtra nepojede co jsem tak sta?il ze streamu pochopit

EDIT: http://i27.tinypic.com/2n6xnw6.jpg

EDIT 2: Video: http://www.zshare.net/download/63139256bf175bfb

Last edited by Fast Jarda; 25.7.2009 at 15:35.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2009   #516
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Jj, byl to kus Barrichelova auta.
Docela drsný... jaká je šance, že se taková v?c stane dvakrát za týden? Ješt? že je to jenom tržná rána...

http://nakkitartsani.1g.fi/kuvat/temp/massa.mpg
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2009   #517
Mysho
Newbie

 
Mysho's Avatar
 
Join Date: 28.10.2008
Location: Bratislava
Posts: 49
Default

__________________
Mysho is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2009   #518
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Aktuální informace z F1 Sports:

Felipe Massa utrp?l poran?ní lebky a ot?es mozku. Bude muset být podroben operaci. Ukázala to vyšet?ení v budapeš?ské nemocnici AEK.

Massa z?stane na odd?lení intenzivní pé?e, jak dlouho, není zatím jasné.

Ferrari zve?ejní detailn?jší informace dnes ve?er.

EDIT: Felipe Massa podstoupil úsp?šnou operaci hlavy. Z?stává na pozorování na jednotce intenzivní pé?e v nemocnici v Budapešti. Vedle zran?né lebky má ot?es mozku a roztržené ?elo. O tom, jak se mu da?í, bude Ferrari informovat zase až ráno.

Last edited by Zdenek CZE; 25.7.2009 at 22:41.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 25.7.2009   #519
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

První Surtees a te? tohle To jsou letos neuv??itelné nešt?stí
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2009   #520
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Felipe Massa z?stává v budapeš?ské nemocnici, kde je podle dostupných zpráv ve stejném stavu jako v?era ve?er. Další vyšet?ení našt?stí nepotvrdila žádná poran?ní mozku a nejsou o?ekávány žádné komplikace.

Do Budapešti p?ilet?la Massova rodina v?etn? t?hotné manželky Anny Rafaely a tatínka Luize Antonia. Felipe a Anna Rafaela o?ekávají potomka v listopadu.

EDIT: Ferrari p?ed malou chvílí v tiskovém centru na Hungaroringu zve?ejnilo svou tiskovou zprávu, ve které informuje o stavu Felipeho Massy. Bohužel nep?ináší nic moc nového.

Podle ní je Massa ve stabilním stavu a ?ekají jej ješt? další vyšet?ení, zejména CT skeny. Mass?v stav také našt?stí nevykazuje žádné komplikace.

Velké ceny Ma?arska se dnes zú?astní jen 19 jezdc?, protože Massu nikdo nahrazovat nebude.

Last edited by Zdenek CZE; 26.7.2009 at 10:34.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.