Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.7.2011   #241
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Statistiky
Q
Sprint
Long
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #242
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Pr?b?žné výsledky zde

Replaye:
Kvalifikace | Závod 1 | Závod 2
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #243
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: Nasko?il jsem do rozjeté kvalifikace, trochu omezil p?i výjezdu z boxu Klouczecha, ale ten to vzal sportovn?. Stihl jsem jen jedno m??ené (mé první) kolo na téhle trati, ?asem to sta?ilo na 17. pozici. Podle nejrychlejšího kola v závodu jsem m?l ale v kvalifikaci slušnou rezervu.

Sprint: Start byl takový, jaká jsem od FXO ?ekal, takže následoval propad. V první zatá?kách jsem zažil leh?í krizovku, ale díky p?ednímu náhonu jí v klidu ustál, ale stálo mi to pár pozic. Ve zbytku závodu jsem hledal limity a p?edjel pár jezdc?, takže jsem dojel na 15. míst?.

Long: Do tohoto závodu jsem startoval z 12. místa. Po startu jsem za?al voln?ji, protože jsem to necht?l p?ehnat s pneumatikama u kterých jsem neznal životnost. Bohužel jsem se p?ipletl do kolize, tak jsem za?ínal z konce startovního pole a pustil se do stíhání soupe??. V tom mi pomohla i nehoda n?kolika jezdc?, po které jsem šel na 15. místo. P?kný souboj jsem si užil s Billem a Masterfulem, škoda Masterfulovo chyby. Do cíle jsem dojel na 10. míst?, takže spokojenost vzhledem k úvodu závodu.

Mým nejoblíben?jším místem na p?edjížd?ní byla ta nová zatá?ka o 180° na sjezdu z oválu.

Taky m? p?kn? vyd?sil AG Tom s bou?kou, protože bydlí 30 km od nás, ale nám se n?jakým zázrakem bou?ka vyhla.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #244
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Má n?kdo replaye prosím??

Jinak u nás taky prásklo, ale p?ipojení nevypadlo (sice se tomu divím), probliklo to a spadlo mi to na lištu. A než jsem se vzpamatoval, auto (gumy) bylo v háji zeleném, tak doufám, že jsem nikoho nesest?elil.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #245
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak tato tra? mi n?jak nesedla, sice p?kná, ale na m? az moc dlouha a po?ád jsem se nemohl dostat pod 4:11, to se povedlo az v Q a bylo z toho necekany 5.misto

Ve sprintu se toho moc neudalo a dojel sem na stejne 5.pozici

Hlavni zavod uz byl o necem jinym, hned prvni kolo mi dokazalo zvednout tepovou frekvenci ktera pak dlouho neustala , bylo to jak z nejakeho beckoveho filmu Formule nebo tak neco,
vzdy se prede mnou stala kalamita a ani nevim jak sem projel nejakou malou skulinkou ktera zustala volna a se zadrzenym dechem pokracoval dal az jsem se dostal na 6 misto, pak ovsem zacli dotahovat rychlejsi jezdci
a nastavali hezke souboje, ktere probihali az do posledniho kola, nakonec v cili 8. pozice, celkem spokojenost
Fajn zavody, celou dobu jsem se bavil

PS: v Q sem zapomnel na cekani, tak sem jenom vyjel ale hned mi to doslo, tak sem zas rychle zacouval zpet a chcipnul , za to omluva, ale stejne sem nejak nepochopil k cemu to je dobry ??
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #246
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post

PS: v Q sem zapomnel na cekani, tak sem jenom vyjel ale hned mi to doslo, tak sem zas rychle zacouval zpet a chcipnul , za to omluva, ale stejne sem nejak nepochopil k cemu to je dobry ??
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2861
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #247
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

aha, no *****, tos mi to radsi nemel psat , je to smutný
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #248
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

No co na to ?íci …
Q: d?s, b?s, díky provozu na trati jsem zajel jen jediné skute?n? Q kolo …

R1: Moje první závod?ní s FXO …. Start hrozný, ale dalo se to s p?edokolkou ?ekat, na rovince bez šance, ale v zatá?kách to auto bylo zase moc rychlý, takže po pár p?edjetích jsem bohužel oto?il TomaseAG v jedné pomalé zatá?ce. Myslel jsem si, že zkrátka odjede rychleji - neodjel :/, takže jsem musel ?ekat a p?edjelo nás celé startovní pole … pak jsem se zase zapojil do boj?, ud?lal pár p?edjetí a zase se mi neš?astn? poda?ilo oto?it druhého s týmu AG … takže další ?ekání a propady. V posledním kole jsem tam zmuchlal ješt? n?koho s RB4, který blokoval pozici ješt? urputn?ji než já, ale vytla?il m? daleko z ideální stopy a já už nem?l kam vyjet, takže to dopadlo velkým driftováním pro m? a velkým vyjetím mimo tra? pro n?j … v cíly 20.místo :/

R2: ten už dopadl líp, i když to FXO se 4% res je prost? tragický a na XRT nesta?í na rovince. Já se navíc n?jak nesžil dob?e s ABS, brzdil jsem strašn? brzy, takže až na jedno slušné kolo jsem se tam vyložen? plácal s p?eh?átýma pneumatikami celou dobu.
START op?t hrozný, ale to se dalo ?ekat. Pár š?ouchanc? plynoucích z toho, že prost?ední ?ást trati FXO vážn? sedí a v zatá?kách jsou tam XRT celkem pomalý, takže jsem se tam dostal na jedné z kratších rovinek do kontaktu s XRT z týmu APR, kdy jsme evidentn? ani jeden necht?li sundat nohu z plynu, což po menší p?etla?ované pro m? znamenalo malý výlet z trat?, a pro n?j zbyte?né hodiny … následovalo trochu drsn?jší p?edjetí RB4 a udržování druhé pozice v závod?. Jenže pak to šlo s pneumatikami od 10 k 5 a ze zadu se p?ihnala o dost rychlejší XRT. P?i stavu mých pneumatik se mi moc dob?e nejelo, takže to byla jen otázka ?asu, kdy se jim poda?í se p?edem? protla?it. Snažil jsem se, co FXO v tu chvíli dovolovalo, ale i za cenu urputného držení pozice v zatá?kách – hlavn? cílová rovinka pro m? znamenala bezmocné sledování toho, jak m? snadno XRT dojíždí a p?edjíždí :/. Konec závodu byl dost divoký, ale v cíli 7 pozice, což na tu bídu s FXO šlo, ale ty závodní ?asy hrozný – nemohl jsem se v?bec dostat do závodního tempa.

Ale jinak dobrý závod?ní … i když s FXR se mi tedy jezdí líp. To FXO je neskute?n? pomalý Sorry všem, kterým jsem své TDI obtiskl na auto, ale znáte to ... Diesel, ten prost? jen jede a jede
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #249
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No ja sa tiez vyjadrim, aj ked to bola hanba ako nikdy predtym
Q: vdaka dlzke trate sa mi podarilo dat jedno merane kolo, ale aj to bolo dost biedne, v druhom som sa zahrabal a bolo hotovo. Predtym som trenoval len velmi malo a toto bolo moje jedine merane kolo, ktore sa mi na trati podarilo zajazdit, v treningu som este bud upravoval setup alebo ma potom odpojilo.
R1: prve kolo sa este dalo, potom sa mi podarilo uvarit gumy a uz som len bojoval s autom a snazil sa nenabrat obrovsku stratu za predposlednym, no nepodarilo sa Mal som si radsej zobrat RB4, to viem uriadit aj s prehriatymi gumami, no nic, moja chyba Do R2 som radsej ani nenastupil.
PS: je to dosledok toho, ze v LFS som dlho nezavodil a pri Race 07 som si odvykol od LFS fyziky.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #250
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Má n?kdo replaye prosím??
Viz m?j post výše
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #251
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Q: Druhy misto... pohoda, ale umel sem lepsi casy a Ghostovi to asi nevyslo, takze na pole sem asi mel, ale druhy misto taky pekny.

S: Ghost trosku hur odstartoval takze sem mel sanci se dostat alespon vedle nej, ale byl sem na vnejsku a Ghost si to tam pohlidal. Pak uz krouzeni na druhym miste...

E: Sice se moc nedarilo se probijet dopredu, ale kdyz uz se to zacinalo otevirat tak sem se dostal na 8. misto a pak prisla bourka a byl konec

Tak snad priste to dopadne lip :-)
Felix is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #252
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Týden na dov?e, vrátili jsme se v sobotu ve?er, takže trénink žádný.
Zkusil jsem si asi 15 kol ho?ku p?ed závodem. Tra? úžasná, moje ruce podstatn? horší.

Q : Nad o?ekávání dobrý, mohl být o n?co malinko lepší, ale dohnala mi Popelka, tak jsem ji pustil, ta m?la v?tší šance než já.
20. místo spokojenost
S : Dojel jsem. Mohlo to být lepší, byl jsem i 14tý, ale po ?ukancích jsem se propadal.

R : Omluva všem za T3. Brzdil jsem normáln?, ale n?kdo (myslím asi P@cho) tam najednou skoro stál, já do n?j n?kdo do m? a už jsem stál o 180 obrácen?. Snažil jsem se rychle zmizet, ale nešlo to, pak byla skulina, tak jsem za?adil R a mizel, drobet jsem zbrzdil Ghosta, tak se omlouvám.
No a v 7 kole, kdy jsem se už prokousal kousek dop?edu, rána jako z d?la, prásklo a vše probliklo (spojení z?stalo - nechápu) a m? LFS spadlo na lištu. Co se d?lo potom, jsem vid?l až ted z replaye, smetl jsem Kinga (velká omluva. ) a auto šlo na ze? a caput. Zkusil jsem to, ale už by to bylo nebezpe?ný pro ty, co by mne dojeli o kolo, takže spec.

Ale už se se zadokolkou zlepšuj??????.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #253
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
...a m? LFS spadlo na lištu. Co se d?lo potom, jsem vid?l až ted z replaye, smetl jsem Kinga...
M? to tak tak ješt? vyšlo no lejzl si mi zadkem pravy dve?e Sem z toho málem m?l nad?lano v gatich
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #254
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

A já m?l radost, že už mám za sebou i Substance

Jen takový post?eh, taky, když n?koho p?edjedete nebo n?kdo vás, tak až do mezi?asu se vaše pozice nem?ní ???

Last edited by Petersbond; 11.7.2011 at 14:22.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #255
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Docela m? trápí v hlav? jedna v?c. Když jdu do souboje s n?kým na XRT (Te? mluvím navísost všeobecn? a vycházím z toho, co jsem za svou LFS kariéru zažil.), tak vím, že souboj bude regulérní, ?istý a oba si ho ?ádn? užijem. Navzdory tomu, že když bojuju s n?kým na FXO, ?i RB4, tak mi musí být dop?edu jasné, že ten druhý se nep?ed?e a klidn? n?jaký ten kontakt p?ekousne a nic se mu nestane, kdežto XRT se hned rozhodí a jde ven. Mám takový pocit jenom já, nebo jsem natolik zestárnul?....
Tohle je úpln? normální v LFS všude, to samý je FXR vs XRR, FZR.
Prost? ty auta jsou stabilnejší a lítaj ?umákem ven místo zadkem, nebo mají diferenciály zav?ený na p?edku atd. Je to škoda že lidi co s tim jezdí nejsou ob?as až tak ohleduplní.

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Q: lehce p?ibržd?n provozem, ale sta?ilo to s malým náskokem na pole.

S: start -> cíl

R: Zase chaotický první kolo. Lítalo to tam zleva, zprava... V 3. zatá?ce zaú?adoval n?jaký prohrnova?, který mi poslal bokem do cesty n?jaké xrt. Takže jsem t?ch pár pozic ztratil a zase odzadu. Následn? jsem se celkem pohodov? prokousával vp?ed, omlouvám se za kontakty JackYmu a HanzoviDD, do obou jsem vrazil v té samé zatá?ce ze 2. splitem, najíždim do ní jinak. S JackyM to bylo o n?co lepší, ale svorn? jsem se za?adil zpátky za n?j a nechal ho jet. Následn? m? ale JackY p?ed sebe pustil. Nevim pro?, d?kuji za to, ale p?íšt? to d?lat nemusíš. Mnohem t?žší o?íšek byl nevyzpytatelný HanzDD, který m?l z?ejm? p?ední gumy v dost bídném stavu a tak se jeho pohyb po trati nedal moc ?íst nebo p?edvídat. Promi? za tu srážku, ale brzdil jsem tam dýl jak ty a tomu se prost? nedalo vyhnout, brzdil jsem co to jde ale stejn? to dopadlo jak to dopadlo. Ale bylo mi jasný že takhle ne, tak jsem se stáhnul a zkusil to jinde. Dák už to bylo celkem v pohod?, p?ipojení vydrželo (Ag Petr bydlí o kousek vedle a tomu to padlo p?i bou?ce, m?l jsem št?stí že to nedopadlo stejn?). Škoda jen že vypadnul Felix a další, server dneska zase nep?ál.

EDIT: Tak to nebyl Petr, byl to druhý Ag s tou bou?kou.

EDIT2: Te? jsem si všimnul že jsem p?i vyhýbání se oto?enému Klouczechovi odpinknul Lalu a ten se oto?il o Felixe... Omlouvam se za to, ale musel jsem na trávu a m?l jsem plné ruce práce v?bec udržet auto na silnici, nebyl v tom žádný úmysl. Ješt? jednou promi?.

EDIT3: necht?l jsem ten start kvali komentovat, ale n?kdo kdo ne?te chat, forum nebo infomail se vždycky najde. Škoda.
Hehe kontakt v pohod?, já tam najíždim taky všelijak, s myšákem obzvláš?, jsem to pak myslim projel trošku driftíkem jestli se nepletu. Pozd?ji jsem t? pak takticky poušt?l na oválu, lepší šet?it gumy než je tam s tebou v bojích n?kde uva?it nebo se zbyte?n? vysekat.

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
...i když to FXO se 4% res je prost? tragický a na XRT nesta?í na rovince. ... To FXO je neskute?n? pomalý
No já m?l p?i závod? opa?ný pocit, n?kolikrát jsem na cílové rovince nebo na rovince pod mostem byl za FXO a bu? jsem se ho akorát držel nebo mi ujížd?l, prost? má lepší výjezd na rovinku a pak už ho nedojedu a to i když m?li 4% restrikci, to auto je leh?í o asi 150kg? A to moje 5ka byla docela kratší a ani na t?ch kratších rovinkách jsem to FXO n?jak nedojížd?l, pohopil bych že m? pak nebude t?eba sta?it na cílovce nakonci když tam mam 7000+rpm.
---
Q: jedu deru ne?ekam hodn? aut asi šet?ilo gumy a ?ekali tak jsem se rval dop?edu co to šlo.

S: Moc už nepamatuju jenom že jsem za n?kým visel a nebylo moc kde jak se dostat dop?edu. A jak koukam do stats tak prvních 7 na startu dojelo úpln? ve stejném po?adí.

R: Chaos, start n?kde odzadu, v T1 se to docela zastavilo, tak jsem ?ekal a nechal si místo pro manévry, n?kdo m? hned p?edjel, že jo Cagaš? V dalších zatá?kách se to tam n?jak vymlelo, postupn? jsem potkával auta nap?í? v silnici a r?zné kolize kde jsem jel i po obrubníku nebo trávou abych se vyhnul, ob?as to n?kdo n?kde oto?il v kolizi tak jsem jen tak tak prolet?l kolem. N?koho jsem i n?co líznul nebo? doty?ný stál na výjezdu ze zatá?ky a nedalo se jet vn?jší a na vnit?ní bych musel hodn? zpomalit což s davem za zadkem není moc dobré
Nakonec jsme se tak n?jak zdárn? procpali dop?edu, ob?as n?kdo blokoval ale brzy zjistil že asi p?ijde o kufr pokud bude pokra?ovat Ghost to tam ob?as p?kn? schytal od n?koho tak jsem si ?ekal až se tam navzájem vymelou.
Na za?átku se mi hned v n?jaké kolizi poškodil levý zadní odklon takže jsem m?l asi jenom -1 camber místo -2.8 co bylo na druhém kole, guma se h?ála defakto rovnorm?rn? byly zatá?ky kde byla na gum? stejná teplota nebo i v?tší ne vn?jšku, ale nejelo se na tom zase tak hrozn? a n?jak to nep?etá?elo což m? p?ekvapilo.
Posledních pár kol závodu jsem tla?il na Cagaše aby si tam p?kn? uh?ál gumy postupn? d?lal víc chyb a vypadalo to že zadní gumy opravdu selhávají, v posledních kolech jsem už m?l gumy tak n?jak rozumné tak jsem za?al dohán?t a v posledním jsem Cagaše p?edjel a pozici udržel až do cíle. Takže parádní druhé místo Což jsem ani ne?ekal, vždycky totiž skon?ím v n?jaké boura?ce v T2-3 a pak se nem?žu dostat dop?edu p?es kolize a další nep?íjemnosti.

Parádní závod

Setup: hehe, n?jaký m?j, p?ed závodem jsem tam od oka ubral odklony o asi 0.4 a doufal že se n?kde nevymelu, stejn? se to h?álo hodn? na vnit?ních.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #256
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Omlouvam se ze vcerejsiho vecera...byl jsem v Brne
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #257
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Je ?as zahájit doskuzi - chceme tu následující tra? ve stavu jakém je, tedy s tím velkým skokem?
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #258
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

tak ja to zahajim, tezko rict no, je blby ze uz je to krivy i pred a kdyz tam cpu XRT na plnej tak odchazej tlumice, a brzdit se mi zas nebude chtit , asi at to bude jakkoliv tak je to jedno, mozna nejlepe udelat retarder pred skokem
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #259
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Je ?as zahájit doskuzi - chceme tu následující tra? ve stavu jakém je, tedy s tím velkým skokem?
Nechat, nebo klidn? ješt? p?idat rampu ()

Te? vážn?... ta sou?asná varianta je dobrá. Kdyby jsme tam dali ten "objezd" tak by na tej trati bylo FXO ješt? o pár desetinek lepší než XRT a to taky nikdo nechce

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Jen takový post?eh, taky, když n?koho p?edjedete nebo n?kdo vás, tak až do mezi?asu se vaše pozice nem?ní ???

Je to tak jak ?íkáš. Vzhledem k tomu, že to jsou jen layouty a né plnohodnotné trat? (Z hlediska této problematiky), tak toto je jediný zp?sob jak ukázat jezdci jeho po?adí, které se dá aktualizovat pouze na mezi?asech.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #260
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Neskákat, ale dát šikanu a pak normáln? rovno. I když by mohl být t?eba sprint na pár kol se skokem a long bez n?j.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.