Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.12.2011   #1
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

@Chaos: to m? na tom všem nejvíc mrzí. Fakt by m? zajímalo pro? takovýhle nabídky odmítají. Bývala by to mohla být paráda mít Most nebo Škodovku v LFS. Fakt škoda.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 29.12.2011   #2
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
@Chaos: to m? na tom všem nejvíc mrzí. Fakt by m? zajímalo pro? takovýhle nabídky odmítají. Bývala by to mohla být paráda mít Most nebo Škodovku v LFS. Fakt škoda.
Kdyz se autori rozhodli pro VW Siroco, tak zjistili, ze musi predelat fyziku. Takze i kdyby prijali nabidku od Chaose, tak by to dopadlo asi stejne - cekanim na novou verzi.

Presto je to skoda, kvalitne zpracovana Skoda v LFS by byla vyborna.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 29.12.2011   #3
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

nj je to ve?ká škoda, ur?ite by LFS pomohlo ak by bolo aspo? otvorené pre komunitu tzn vlastné trate prípadne autá ... funguje to v iných "simoch" tak pre?o by nemohlo v LFS
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 29.12.2011   #4
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tu narazame prave na to, ze tvorcovia beru LFS ako vlastne hobby a ak tam nejake auto/okruh nechcu, tak ho tam nedaju bez ohladu na to, ze komunita by to brala vsetkymi desiatimi. A ja som na nich zanevrel hlavne kvoli tymto Chaosovym neuspesnym snaham. Treba si uvedomit, ze takych ponuk dostali urcite viac a od roku 2008 vzali iba VWS a Rockingham. Je to velka skoda a momentalne som uz dost skepticky, pretoze konkurencia ziskala obrovsky naskok. LFS nova fyzika pneumatik nezachrani, stale bude chybat zahrievanie brzd, voda, dynamicky cas, poskodenie (odpadavajuce spojlery slubovali v roku 2008) a k tomu je tu zastaraly graficky engine, ktory vsak nie je az taky podstatny. Vyvojari zaspali dobu a LFS udrzi pri zivote uz asi iba dokoncenie fyziky a zmena na open source alebo aspon moznost pridavat vlastne trate a auta.
A aj kvoli tymto veciam uz vkladam nadeje hlavne do rFactor 2, maju novy model pneumatik, dynamicke pocasie a vsetko co ma mat kvalitny simulator v sucasnosti+podporu modov.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.