Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Týmy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31.7.2008   #1
MiceMik
Newbie

 
MiceMik's Avatar
 
Join Date: 31.7.2008
Posts: 18
Post Chci založit team

ahoj chtel bych zalozit team ale hlavne S2.Prosím kdo chce do teamu jako Racer tak at sem napise kdyz tak tak se na necem dohodneme

ICQ:465460221
e-Mail: j.turek25@seznam.cz
Skype: jan.turek25

A prosím myslím ze to nemá cenu když tady nebudou nejmí? 4 lidi

predem dik za odpoved
MiceMik is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2008   #2
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Quote:
Originally Posted by MiceMik View Post
ahoj chtel bych zalozit team ale hlavne S2.Prosím kdo chce do teamu jako Racer tak at sem napise kdyz tak tak se na necem dohodneme

ICQ:465460221
e-Mail: j.turek25@seznam.cz
Skype: jan.turek25

A prosím myslím ze to nemá cenu když tady nebudou nejmí? 4 lidi

predem dik za odpoved
?ím to, že te? chce zakládat každej nová?ek "team"?
__________________
none
Miri is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2008   #3
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Být tebou, tak se nad tím trochu zamyslím. Cht?l bys do týmu k n?komu, kdo byl za poslední m?síc ve t?ech týmech? Chce to nabrat trochu víc zkušeností a být trp?liv?jší
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2008   #4
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Neviem ako ostatní, ale ja by som sa radšej do nejakého už založeného "prestížneho" tímu dostal, ako zakladal nový...

Takže ak by sa pre m?a niekde kde nejde ani tak o rýchlos? ako o rados? z jazdy našlo miesto, môžte sa mi niekto k?udne ozva?.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2008   #5
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by MiceMik View Post
ahoj chtel bych zalozit team ale hlavne S2.Prosím kdo chce do teamu jako Racer tak at sem napise kdyz tak tak se na necem dohodneme

ICQ:465460221
e-Mail: j.turek25@seznam.cz
Skype: jan.turek25

A prosím myslím ze to nemá cenu když tady nebudou nejmí? 4 lidi

predem dik za odpoved
Hele co jsem koukal na tvoje statistiky, tak jsi opravdu nová?kem. Užívej si LFS jak si to užíval ze za?átku každej, poznávej nový lidi a dej tomu ?as, uvidíš t?eba poznaš super kámoše a st?ma t? to bude bavit a založíte t?eba team, ale radím ti máš na to ješt? hooodn? ?asu. tak p?eju GL a HF a vítej
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.

Last edited by caNtwO; 2.8.2008 at 15:08.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2008   #6
Hades
Member

 
Hades's Avatar
 
Join Date: 4.7.2007
Location: Hranice na Morav? / okres P?erov
Posts: 228
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
výtej
Sry, ale nedalo mi to
Jinak máte pravdu, každý nová?ek vidí že existujou v LFS týmy, tak chce hned jeden založit, neberu jim to, taky sem založil team po pár dnech hraní LFS (samoz?ejm? vydržel tejden) Nejlepší by bylo s tím nesp?chat, jen tak si hrát a chodit na servery, poznávat nové lidi, a t?eba se i do n?jakého týmu dostat, to je podle m? lepší než tým založit, není s tím tolik starostí ..
__________________
Hades is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2008   #7
MiceMik
Newbie

 
MiceMik's Avatar
 
Join Date: 31.7.2008
Posts: 18
Default

Tak dík za rady
__________________
Team: -
Setupy: Inferno,Setupgrid.net
MiceMik is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2008   #8
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by Hades View Post
Sry, ale nedalo mi to
Jinak máte pravdu, každý nová?ek vidí že existujou v LFS týmy, tak chce hned jeden založit, neberu jim to, taky sem založil team po pár dnech hraní LFS (samoz?ejm? vydržel tejden) Nejlepší by bylo s tím nesp?chat, jen tak si hrát a chodit na servery, poznávat nové lidi, a t?eba se i do n?jakého týmu dostat, to je podle m? lepší než tým založit, není s tím tolik starostí ..
To mi povidej jako ty jo se zakládáním teamu já jsem taky jako každej cht?l honem honem jezdit za n?jakej team, tak jsem za?al vymejšlet nazev pozd?ji jsem se nau?il d?lat skiny a ud?lal jsem je tém?? na všechny auta, no a tak jsem si ?ekl tak jo mám dva kámoše tak to zkusíme. Založil se team Angel power racing, kluci fakt v poho, pak jsme p?ibrali ješt? dva, rozum?li jsme si a byla nezkute?ná sranda. A vo tom to je rozum?t si snima a prost? si to užívat... no a te? jsem vlastn? nedávno p?estoupil do Escargot racing teamu, pá? s klukama se znám od prvního svezení v S2 protože tam jezdí brácha... jen prost? nedoporu?uju se honem honem n?kam hrnout.. sta?í si jen po?kat a je to...


EDIT: To MiceMik tvoje icq jsem nenašel
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.

Last edited by caNtwO; 2.8.2008 at 09:10.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2008   #9
MiceMik
Newbie

 
MiceMik's Avatar
 
Join Date: 31.7.2008
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
To mi povidej jako ty jo se zakládáním teamu já jsem taky jako každej cht?l honem honem jezdit za n?jakej team, tak jsem za?al vymejšlet nazev pozd?ji jsem se nau?il d?lat skiny a ud?lal jsem je tém?? na všechny auta, no a tak jsem si ?ekl tak jo mám dva kámoše tak to zkusíme. Založil se team Angel power racing, kluci fakt v poho, pak jsme p?ibrali ješt? dva, rozum?li jsme si a byla nezkute?ná sranda. A vo tom to je rozum?t si snima a prost? si to užívat... no a te? jsem vlastn? nedávno p?estoupil do Escargot racing teamu, pá? s klukama se znám od prvního svezení v S2 protože tam jezdí brácha... jen prost? nedoporu?uju se honem honem n?kam hrnout.. sta?í si jen po?kat a je to...


EDIT: To MiceMik tvoje icq jsem nenašel

Moje ICQ je 465460221
__________________
Team: -
Setupy: Inferno,Setupgrid.net
MiceMik is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.