Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Média

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.12.2005   #321
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman
Quote:
Originally Posted by PerG
Quote:
Originally Posted by NASRAT
jo tady to je
:uhammer: :uhammer: lol takovej tuzing
až budeš um?t lepší,pak n?co kecej!
sem cekal kdo mi tohle napise ale kdyz uz bych mel ten program tak bych si s tim pohral to mi ver ale nebudu sosat buhvi kolika gigovy programy s mojim pripojenim 64Kbps a to ze je to hodne tuzing musis uznat
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2005   #322
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Tu je render mojich tymovych skinov, ktore robil Rayfighter.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2005   #323
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman
Quote:
Originally Posted by PerG
Quote:
Originally Posted by NASRAT
jo tady to je
:uhammer: :uhammer: lol takovej tuzing
až budeš um?t lepší,pak n?co kecej!
?? myslim, ze se tu nebavime o schopnostech renderovat (mimochodem, kdyz ja jsem renderoval svoje prvni sceny, tak velka cast fora jeste tahala kacera po kuchyni, takze kritizovat muzu ), ale o provedeni toho auta a o tom muzu zodpovedne prohlasit, ze bych se stydel zaparkovat vedle, natoz v nem primo ject. Porad mi nejde do hlavy, co vede nektery lidi k tomu neustale zhorsovat jizdni vlastnosti jinak dobrych aut.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2005   #324
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

to Perg: No ve foru ti to jde.

to Tairo: No mozna ze to i je tuzing, ale pripadalo mi to trochu svezejsi to malicko pozmenit nez jen pridat skin a render- toho je prece vsude docela hodne, ale modifikace sem videl zatim jen u me. Kazdopadne pokazdy kdyz neco delam tak ke konci us se mi to totalne nelibi takze se kritice nedivim

NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2005   #325
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

four Hrab? PerG: si ho stahni moc mb nema a ukaz jak ti to jde kdyz tu NASRAT kritizujes, je zajimavy ze rendery ktery nejsou udelany z prace Cechu nekritizujes
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2005   #326
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by NASRAT
to Perg: No ve foru ti to jde.

to Tairo: No mozna ze to i je tuzing, ale pripadalo mi to trochu svezejsi to malicko pozmenit nez jen pridat skin a render- toho je prece vsude docela hodne, ale modifikace sem videl zatim jen u me. Kazdopadne pokazdy kdyz neco delam tak ke konci us se mi to totalne nelibi takze se kritice nedivim
s modifikacemi to je tezke, protoze stejne jako konstrukteri aut by jsi mel sladit estetiku s funkcnosti. Proste se vyvarovat klasickeho tuzinku - uplacame co nejvetsi spojlery, dame "brutalni" kola, zavarime kliky, snizime, atd. Jako v realu - brutalni spojlery misto zlepseni aerodynamiky ji naopak velmi zhorsi a jeste vetsinou zhorsi i prujezdnost auta jinde, nez na dokonale rovne silnici, "brutalni" kola jsou naprd, protoze casto jen zvysuji neodpruzenou hmotnost vozu, zavarene kliky bez komentare, snizeni vede v podani tuzeru casto spise k tehdenci ustrelit do hodin, nez aby zlepsilo stabilitu, atd. A to vynechavam "podlozky" pod kola, nebo kola s velmi odlisnym ET, nez stanovil vyrobce a podobne chutovky.

Pokud najdes chvilku, zkus udelat neco bez techto propriet a uvidis, ze reakce budou razem priznivejsi
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 18.12.2005   #327
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
Quote:
Originally Posted by NASRAT
to Perg: No ve foru ti to jde.

to Tairo: No mozna ze to i je tuzing, ale pripadalo mi to trochu svezejsi to malicko pozmenit nez jen pridat skin a render- toho je prece vsude docela hodne, ale modifikace sem videl zatim jen u me. Kazdopadne pokazdy kdyz neco delam tak ke konci us se mi to totalne nelibi takze se kritice nedivim
s modifikacemi to je tezke, protoze stejne jako konstrukteri aut by jsi mel sladit estetiku s funkcnosti. Proste se vyvarovat klasickeho tuzinku - uplacame co nejvetsi spojlery, dame "brutalni" kola, zavarime kliky, snizime, atd. Jako v realu - brutalni spojlery misto zlepseni aerodynamiky ji naopak velmi zhorsi a jeste vetsinou zhorsi i prujezdnost auta jinde, nez na dokonale rovne silnici, "brutalni" kola jsou naprd, protoze casto jen zvysuji neodpruzenou hmotnost vozu, zavarene kliky bez komentare, snizeni vede v podani tuzeru casto spise k tehdenci ustrelit do hodin, nez aby zlepsilo stabilitu, atd. A to vynechavam "podlozky" pod kola, nebo kola s velmi odlisnym ET, nez stanovil vyrobce a podobne chutovky.

Pokud najdes chvilku, zkus udelat neco bez techto propriet a uvidis, ze reakce budou razem priznivejsi


No casem k tomu treba dojdu - na fyziku auta jsem teda vubec nemyslel zatim spis jen testuju co svedu s maxem delam asi 2 tydny takze to je spis o zkoumani atd. Az vsemu porozumim udelam neco promyslenejsiho. Ale videl jsem uz vetsi tuzing - tohle jeste ujde -
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2005   #328
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by PerG
Quote:
Originally Posted by NASRAT
jo tady to je
:uhammer: :uhammer: lol takovej tuzing

zkus zareagovat taky tady at vime co jsi vlastne zac.. zatim umis jen nadavat a kritizovat a vztekat se ale na odpoved v regulerni debate primo se tebe tykajici se asi nikdo nikdy nedocka co?

Kdyz uz si takovej frajer tak tam aspon neco smysluplnyho napis.. necekam nadavky

PEACE 4All
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2005   #329
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Ohlade NASRATOVYCH tuningov:
Nie je to take zle, ale je tam vela nepresnosti a chyb, ktore si zasluzia kritiku. Nehovorim ze viem viac ale chcelo by to viac prepracovat a potom dat na web. Napriklad ako je z toho spraveny kabriolet, tak to tam na niektorych miestach pretrca, to da asi upravit. Ked robis taketo modelovanie odporucam ti si precitat par manualov popripade si pozret video manualy o polygonalnom modelovani na www.3dstudio.cz.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 19.12.2005   #330
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

Quote:
Originally Posted by reyco
Ohlade NASRATOVYCH tuningov:
Nie je to take zle, ale je tam vela nepresnosti a chyb, ktore si zasluzia kritiku. Nehovorim ze viem viac ale chcelo by to viac prepracovat a potom dat na web. Napriklad ako je z toho spraveny kabriolet, tak to tam na niektorych miestach pretrca, to da asi upravit. Ked robis taketo modelovanie odporucam ti si precitat par manualov popripade si pozret video manualy o polygonalnom modelovani na www.3dstudio.cz.
Jo urcite tam mrknu. Zatim jedu podle metody pokusu a omylu. :rastanana:
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2005   #331
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

tak sem se opet po delsi dobe o neco pokusil
zde
SIR is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2005   #332
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

pekny :mag:

jak tam pridas tu oblohu _? ot:
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2005   #333
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

je nekde nejaky jednoduchy cesky tutor na materialy? chtel jsem uplnou jednoduchost, sedou podlahu mirne odrazivou. Nejen ze nevim jaky material vybrat jako zaklad, ani se mi ho nepodarilo zmenit na sedy, teda jednou jo, ale jakmile jsem vybral nektery z odrazivych, vzdy mi to delalo takovy sum jako ma na zemi SIR.
Takze kdyby nekdo napsal jak udelat material nejaky barvy a cim nastavit jeho odrazivost.. Typ materialu (odrazivosti) jako dlazba, ale nepotrebuju tam zadnou texturu dlazdic, staci mi jednolity :melt:
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2005   #334
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

moje xrr
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2005   #335
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

tomu teda rikam provokace!
ja tady skemram aspon o sedou podlahu a to nic, a pak si sem klidne hodis drevenou
chci udelat podlahu podobnou tyhle mozna spis svetlejsi, neco jako tohle ale rozhodne mnohem min odrazivou
samozrejne bych mohl jit cestou studia 3ds od zakladu, ale na ten muj jeden render..
no nakonec to stejne tak dopadne jak tak na vas koukam :whip:

EDIT: taxem na to prisel! kdyz dam plane a necham ho byt, materialy na nem blbnou a muzete menit parametry jak chcete, vubec to nefunguje a dela to kraviny. staci ale plane posunout o malinko nahoru (z>0) a vsechno je ok
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2005   #336
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
samozrejne bych mohl jit cestou studia 3ds od zakladu, ale na ten muj jeden render..
proste neumime
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2005   #337
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

stejna scena, ale neco jsem tam pridal
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2005   #338
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

tady je jeden muj vytvor, nic extra, ale pro me docela nostalgie
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies

RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2005   #339
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by RiXXi
tady je jeden muj vytvor, nic extra, ale pro me docela nostalgie
:bow: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :drop: :vibes: :vibes: :vibes:
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2005   #340
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by MCz killman
Quote:
Originally Posted by RiXXi
tady je jeden muj vytvor, nic extra, ale pro me docela nostalgie
:bow: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :drop: :vibes: :vibes: :vibes:
jj,naadhera :bow: :clap:,uz mi zdobi plochu
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.