Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.6.2007   #1
enfee
Newbie

 
Join Date: 26.11.2005
Posts: 12
Unhappy Problem s volantem DFP

Zdravim. Mam problem s mym volantem DFP. Delsi dobu jsem nejezdil, takze jsem mel volant odpojeny a ted kdyz ho radne zapojim, tak volant se mi toci porad do prava a u konce se mi zase o nejakych 60° vrati zpet, tam se zasekne a jde zase doprava ke konci a tohle se deje porad dokola. Do toho blika jedno z tech dvou svetilek a v hernich zarizenich se mi volant porad zobrazuje a mizi, jako kdybych ho porad zapojoval a vyndaval z usb. Ovladace mam nainstalovane, co mi naposled jel normalne jsem s nema nic nedelal. Nechapu to. Nejdivnejsi na tom je, ze kdyz zapojim volant k brachovi do pc, tak bez problemu funguje jak ma. Nemel nekdo nekdy podobny problem? Nevi nekdo jak to spravit prosim? :/ Predem diky za pripadne rady...
enfee is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2007   #2
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

ja bych skusil preinstalovat ovladace
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2007   #3
enfee
Newbie

 
Join Date: 26.11.2005
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
ja bych skusil preinstalovat ovladace
bohuzel jsem je uz preinstaloval asi trikrat a zadna zmena se nekonala
enfee is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2007   #4
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Rekl bych, ze bud mas volant spatne zastrcenej do usb (konektor se nejak vikla), nebo je nalomenej/zlomenej kablik usb-volant, coz se u brachy na pocitaci nemuselo projevit. Zkusil bych s tim konektorem/kabelem nejak zaviklat.

Nemas nahodou v usb strcenych vic (rekneme vic nez 5) zarizeni? Neni ten pocitac nahodou notebook?
Kada is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2007   #5
enfee
Newbie

 
Join Date: 26.11.2005
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Rekl bych, ze bud mas volant spatne zastrcenej do usb (konektor se nejak vikla), nebo je nalomenej/zlomenej kablik usb-volant, coz se u brachy na pocitaci nemuselo projevit. Zkusil bych s tim konektorem/kabelem nejak zaviklat.

Nemas nahodou v usb strcenych vic (rekneme vic nez 5) zarizeni? Neni ten pocitac nahodou notebook?
Nene, tohle taky bohuzel neni pricinou problemu. Konektor je naprosto v poradku, nic se nevykla. Zkousel jsem to u brachy ve vice zastrckach a u me tez. Rozdil je jen ten, ze u nej to jde vsude a u me to nejde nikde. Zastrcky mam ok, protoze ostatni zarizeni mi funguji ok. Napr mys nebo kabel k mobilu. Vic toho pripojeneho nemam. Notebook nemam. Ale dik za odpovedi. Zkuste neco jineho, me uz nic nenapada Zkousel jsem preinstalovat ovladace na zakladni desku, ovladace vsech moznych periferii a nic nepomohlo. Proste to vypada, jako kdyby ten volant proste nechtel byt u me na pc ;O
enfee is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2007   #6
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Napis co mas za desku, windows, verze logitech profileru/ovladacu.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 1.6.2007   #7
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

tak si s tim volantem vazne promluv a rekni mu ze jestli te nebude poslouchat, tak uz si nikdy nezajezdi LFS a prodas ho nejakymu tuzerovi pro NFS pyco ucely
Ne, ted vazne, nevim co vsechno si mezitim ve voknech delal nebo co si ony sami delaly , ale kdyz nic nepomuze, tak asi zbyva plan B - reinstall windows.. zvlast kdyz si uz vetsinu veci vyzkousel, at uz sam nebo na rady ostatnich. Ja bych to tak resil, nema cenu se s windows hadat nebo je nejak premlouvat, z toho sem uz vylecenej. Mas to zaghostovanou cistou instalaci win? Kdyz neco samo od sebe nefunguje a pred tim to slo normalne a jinde to jde taky normalne, odinstalovani a nainstalovani ovladacu nepomaha tak nevim.. (me napada, ovladac si preinstaloval nebo odinstaloval a nainstaloval?) Maximalne jeste zkusit to nastartovat v nouzovym rezimu, co me takhle napada.. nebo preinstalovat ovladace od USB (rovnou treba na nejaky novejsi kdyz budou k dispozici)
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006

Last edited by NEXT; 1.6.2007 at 23:58.
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #8
enfee
Newbie

 
Join Date: 26.11.2005
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Napis co mas za desku, windows, verze logitech profileru/ovladacu.
A7N8X-E Deluxe, win xp sp2, verze profileru 4.60.349. vsechno mam stejne jako tehda kdyz jsem to hral naposled :/
enfee is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #9
enfee
Newbie

 
Join Date: 26.11.2005
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by NEXT View Post
NEXT
To bych musel rovnou formatovat cely disk a to ja nemuzu, protoze tady mam spoustu "legalnich" dat Jinac USB ovladace na mou zakl. desku A7N8X-E Deluxe jsem nesehnal. Ony snad ani nejsou. Takze tim to asi stejne nebude, protoze tyhle systemove veci mam stejne jako kdyz to jelo naposled. Ale kdo vi no... kazdopadne vam diky zatim za rady, ale volant stale nefunguje
enfee is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #10
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by enfee View Post
To bych musel rovnou formatovat cely disk a to ja nemuzu, protoze tady mam spoustu "legalnich" dat Jinac USB ovladace na mou zakl. desku A7N8X-E Deluxe jsem nesehnal. Ony snad ani nejsou. Takze tim to asi stejne nebude, protoze tyhle systemove veci mam stejne jako kdyz to jelo naposled. Ale kdo vi no... kazdopadne vam diky zatim za rady, ale volant stale nefunguje
nevim nevim, zbyva mi asi nez ti poprat hodne stesti tak tam jeste ten volant nech pripojenej a nech komp a win tak tyden ulezet, treba to pak zase pujde Je treba jeste mozny ze mezitim probehlo windows update a tim se to vsechno pos... Sem si ted vzpomel, ze neco podobnyho se stalo mozna kolegovi Galahetovi, ale nevim presne, zeptam se ho
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #11
enfee
Newbie

 
Join Date: 26.11.2005
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by NEXT View Post
nevim nevim, zbyva mi asi nez ti poprat hodne stesti tak tam jeste ten volant nech pripojenej a nech komp a win tak tyden ulezet, treba to pak zase pujde Je treba jeste mozny ze mezitim probehlo windows update a tim se to vsechno pos... Sem si ted vzpomel, ze neco podobnyho se stalo mozna kolegovi Galahetovi, ale nevim presne, zeptam se ho
Jojo dik Jinac nemam povolene zadne windows updaty takze tim to nebude
enfee is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2007   #12
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Jak píše NEXT, m?l jsem n?co "podobného" .... nehrál jsem asi m?síc nebo trochu déle, pak si chci zajezdit a volant se n?jak divn? to?il... nakonec se vzpamatoval a já spustil LFS, jenže mi v?bec nefungovala zp?tní vazba... mohl jsem s tím autem d?lat co jsem cht?l a nic jsem necítil,l jako kdybych jezdil na klávesnici NFS... zkoušel jsem taky vše možné, r?zné reinstalace a podobn?, ALE už ti fakt nevím co nakonec pomohlo... trápil jsem se s tím 3 dny a pak to "n?jak" spravil. Mám pocit, že jsem odinstaloval a smazal vše podstatné okolo LFS a poté naházel zp?t Jo a mimochodem mám stejnou desku takže MOŽNÁ máš stopu... více ti asi ne?eknu a okna update možná hrála taky svou roly, ale nevím
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2007   #13
enfee
Newbie

 
Join Date: 26.11.2005
Posts: 12
Default

nic kolem lfs ani ovladacu to nebylo byl jsem uz tak zoufaly, ze jsem dosel k reinstalaci windowsu, coz nepomohlo, tak jsem si rekl, ze bych mohl zkusit zapojit do zakladni desky usb panel od casu a hadejte jestli to pomohlo nechapu jak je to mozne, ale volant mi nefunguje v normalnich usbckach od zakladni desky, ale od casu jo. no hlavne ze to slape. jinac vsem dik za rady .) mejte se...
enfee is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #14
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Já tady dv? minuty p?emýšlím co by to tak mohlo být od "casu"... no vím že CASE, ale kdyby jsi napsal rovnou, že do USB co máš na sk?íni... a nebude to "náhodou" tím, že máš USB?ka co máš vzadu špatn? nasazené ?i blbé už od výroby? nebo jiné v?ci ti tam normál fungují?!
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 5.6.2007   #15
enfee
Newbie

 
Join Date: 26.11.2005
Posts: 12
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
Já tady dv? minuty p?emýšlím co by to tak mohlo být od "casu"... no vím že CASE, ale kdyby jsi napsal rovnou, že do USB co máš na sk?íni... a nebude to "náhodou" tím, že máš USB?ka co máš vzadu špatn? nasazené ?i blbé už od výroby? nebo jiné v?ci ti tam normál fungují?!
case no usb vzadu jsou v poradku, vsechny ostatni veci tam funguji. asi si proste s tim volantem nepadli do oka no kazdopadne diky bohu, ze mam jeste ty usbcka ve skrini .)
enfee is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.