Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.7.2006   #1
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default tiskovka MotoMarket HotHatch Cup D1 round4

Westhill nemam moc rad a ani na nom nemam moc odjeto, podle toho taky vypadal zavod
KVALIFIKACE
na 1. sem stracel nejakych... 3 vteriny celkove 17.
KVALIFIKACNI ZAVOD
jednim slovem CHAOS sami bouracky este k tomu mam snizeny detaily takze sem otoceny jezdce
vydel na posledni chvili, ale nak sem proklickoval a nakonec 11
SPRINT 1
kick sry ze sem se furt pripojoval priste se pripojim az dojedete
SPRINT 2
no coment 16.
LONG
no to bych taky raci nekomentoval este k tomu sem 5 kol pred koncem zlomil tlumic a vubec sem
rad ze sem se doplazil do cile jako 16.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2006   #2
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Qual> v poslednim kole 2. misto za Jetem, spokojenost

QRace> Hned po startu jsem se dostal na 1. misto, ale na konci prvniho kola me jet prekvapil predjizdecim manevrem kde jsem to necekal a abych nas nezboril oba, vylet mimo trat a naraz do svodidel, ztrata 2 mist, dokonceni na 4. pos.

Sprint1> Nejakym zazracnym zpusobem jsem se dostal opet na 1. misto a hra nervu zacala. 7 nebo 8 kol s Jetem 2 sec za mnou, musel sem na to slapat a neudelat chybu. Nakonec s tepem snad 180 projizdim cilem na 1. miste!

Sprint2> Nekolik hooodne peknejch zavodnich momentu, dvere na dvere s Jetem nekolik zatacek apod., ale na strane druhy chyby v T1, kde me diky vetr asi jako temer kazdyho prekvapila moc velka rychlost... Nakonec v cili nekde v polovine pole...

Long> po par kolech 1. misto a snaha dojet Jeta, ale nedarilo se i presto ze obcas chyboval (ale to ja taky...)
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2006   #3
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kval:sám jsem zíral...3. místo a moje pb

kval závod: celkem pohoda, 3. místo

1. sprint:trefa do patník? u cesty a výlet mimo tra?...myslím 9. místo

2. sprint:nádherné souboje myslím, a nakonec 5. místo cca

long:nepovedl se, 9. místo se št?stím

Westhill nenávidím, a asi ho nikdy nep?estanu nenávid?t ....doufám, že rychle zapomenu, ale už se moc t?ším na FE black
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #4
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

qual
s r2 to jezdi samo, takze poleposition celkem s prehledem, i kdyz ostatni se s tim naky moc nemazali

qual race
byl jsem sirokej v t1 kde me predjel chaos. to se mi moc nelibilo a tak jsem zautocil v predposledni zatacce, ale moc jsem neodhadl rychlost a studeny r3 me trochu zradily a vynesly vic nez jsem cekal.. takze chaos, ac bez kontatku se mnou, opustil na okamzik trat a ztratil nejake pozice... 1.

sprint1
stejna chyba jako v qual race :/ zase ztracim pozice v t1. jimik ale pak chybuje a ja se dostavam bez problemu pred nej, na chose jsem byl uz kratkej... 2.

sprint2
bleee.. vitr me odfouknul nekolikrat v t1 mimo drahu a ja se celej zavod akorat trapil.. trochu to zprijemnily souboje s ostatnimi, ale stejne nic moc... 7.

long
v t1 jsem se nejakym zatracnym manevrem posunul asi o 5 nebo kolik pozic a to bylo asi klicove pro zavod, trochu jsem se utrhnul a ujel tak hlavne chasovi kterej uz pak nemel sanci me dohnat.. od 4. kola jsem hotlapil, nakonec 1.

westhill jsem nemel, nemam a nikdy nebudu mit rad a v kombinaci s fwd je to pro me opravdove utrpeni.. never more.
jet is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #5
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

KVAL: ?asy okolo 1.45, v polovi?ke kvaldy som mal dobre našliapnuté kolo,ale po šikane som natrafil na nejakého Vcz-áka,ktory ma spomalil. Nakoniec s ?asom 1.44.74 4. miesto

KVAL.ZAVOD: Po predbehnutí Jimikom v sikane 5.miesto

SPRINT1: Po Itarovej chybe,ke? ma minul len o centimetre pri preletení cez cestu som sa dostal na 4.miesto,na ktorom som aj došiel.

SPRINT2: Hrôôza. V t1 sa rovno predomnou stretlo viacero áut, spomalenie, prepad na 17/18 miesto. V?aka vetru som asi 2x preletel cez T1,nakoniec 11.

LONG: To?ko chýb ako v longu som neurobil po?as celej ligy... Najprv som v T1 vrazil asi do Attiho,ktorého som si všimol stá? až na poslednú chví?u - zase som za?ínal od konca. Pekné súboje s magorikom, ale potom som vyletel mimo trat a kým som sa dostal spä?, mal som na?ho stratu 20 sekún,ktoru som už nedohnal. V poslednom kole som mal ešte šancu predbehnú? salliho,ale nedal sa a do cie?a sme vošli po boku so salliho mierným náskokom. 12. miesto
__________________

Last edited by Harad; 18.7.2006 at 13:08.
Harad is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #6
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Po dlouhe dobe v D1, zazraky jsem necekal, ale byl to rozhodne muj nejlepsi ligovy vecer.

Q: Rozjizdel jsem se dlouho, az v poseldnim kole jsem zajel cas na 18. misto.

QR: Po startu jsem se protahl na 16. misto, ale v T2 prisel masakr. Uz z dalky jsem videl letat Lose, tak jsem radsi brzdil driv. Na to nejak nereagoval Alien a postrcil me a to hned 2x. Pak jsem se ve smyku srazil jsete s Attim a kdyz jsem se vracel do stopy, tak jsem najel do Pugy (sry). Od toho jsem se odrazil zpatky do rozjizdejiciho se Aliena, ktery me odeslal rovnou do SIRa a tak jsem se ocitl na poslednim miste. Na konci prvniho kola jsem uz dohnal SIRa a Lose. Los se v posledni zatacce trochu rozskotacil a sejmul SIRa, ja jsem se jenom tak tak vyhnul. Pak jsem predjel jeste dva jezdce, kteri se nachazeli v trave a na cilove pasce jsem neuspesne atakoval Saliho, nakonec 14.

R1: Uz po startu jsem uhybal rostreetovi a Woodovi, kteri se jaksi nesikovne srazili. Pak krouzeni na konci prvni desitky, dokud jsem se pri pokusu o predjeti nesrazil se SIRem (sry). Nez jsem se vyhrabal, tak 16. misto. (Jeste pri vyjizdeni na trat mi pred nosem prejel po strese Wood, az jsem se lekl) Po nejakych kolizich a odstoupenich jsem nakonec dojel 12.

R2: V T1 mi smykem prejel pred chladicem Duuku, o ktereho jsem se zastavil. Za mnou jedouci Harad uz to neubrzdil a vystrelil me smer bariera. Znicena leva strana auta = pit. Pak uz jsem to jenom dokrouzil na 18. miste.

Long: Parada, nadhera! Start z druhyho mista, pak jsem vic nez kolo vedl az do chyby za sikanou. Nastesti nic vaznyho, takze jsem pokracoval na druhym miste. To uz jsem za sebou ale videl dvojici Chaos, jet. Prvni me predjel jet, Chaosovi jsem chvilku vzdoroval, ale vyjel jsem mimo trat. V tom samem kole jsem ale predjel Woodbina, takze jsem se dostal na treti misto, ktere jsem bez problemu drzel az do posledniho kola, kdy me v prvni zatacce predjel Jimik (za coz ho uprimne nenavidim... :-) ). V cili nakonec 4. misto, stastny jako blecha, jdu to oslavit .

PS: Diky mechanikum z eNeRdŽy za setup. ;-)
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #7
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Kvalda: Pohodi?ka pohoda, hned v prvním ostrým kole jsem dal svoje pb 1:45,88... Spokojenost, nikam už jsem se nehnal. Nakonec p?knej 12. flek.

Kval-race: Na za?átku se to trochu semlelo, tentokrát beze m?. Polepšil jsem si o 3 místa a v posledním kole dal op?t pb, takže spokojenost.

Sprint 1: Na startu m? semlel Rostreet, když zkoušel stejnou fintu jako v lag startu. Tentokrát mu ale nevyšla a šli jsme bok po boku do svodidel. Odnes to tuším ješt? Atti, což m? moc mrzí. Ale jinak ok, jelo se dál. Asi ve 3. kole mi n?kdo naházel pneu v šikan? p?ímo p?ed auto, z ?ehož byla efektní jízda po st?eše a p?ekvapení Kida ze zálohy. Poškození našt?stí žádný, jen jsem m?l o p?lku menší výhled z auta. B?hem zbylých kol jsem si pak dal pár neš?astník?, co pov?tšinou sekali trávu kolem trati, nakonec celkem slušnej 14. flek.

Sprint 2: Tentokrát se mi da?ilo víc, ve zdraví jsem dojel až do první zatá?ky... Koukal jsem na replay a to, že jsem byl katapultován pry? z trati, byla jenom blbá shoda náhod, takže se omlouvám za to "po?astování" na vaši adresu po skon?ení závodu. Njn, holt jsem jenom ?lov?k. Zbytek sprintu jsem dokroužil už jenom z povinnosti, navíc jsem jel víc po tráv? než po trati. Aspo? že jsem nedostal kolo.

Long: Protože jsem byl ve druhým sprintu nejlepší, m?l jsem i nejlepší pozici na startu dlouhýho závodu. Hned na za?átku se p?eze m? p?ehnal Kid s ultrarychlou fazolí. Pak jsme se trochu ko?kovali, dokud nás nedojel Jet. Jako tradi?n? jsem se p?ed ním schoval do trávy. Pár kol na to se p?eze m? p?ehnal Chaos, i když jemu už jsem p?edstíral odpor (marn?). Kroužím si to tak na 4. míst? a ?ekám, kdy se p?ižene další ufon, ale ono furt nic. Nakonec se za mnou zformovali brat?i Loukotové a po chvíli dohadování, kdo si m? dá první, se za mnou vydal Jimik. Op?t jsem p?edstíral odpor, pak jsem ud?lal chybu (tu už jsem nep?edstíral) a byl p?ede mnou. Když se starší brácha dozv?d?l, že jsem lama, šlápnul na to a pár zatá?ek p?ed koncem závodu si m? dal taky. I tak jsem ale dokroužil na pro m? krásným 6. míst?, takže maximální spokojenost. Kone?n? jsem vám moh ukázat, za? je toho turbošnek...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #8
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Post statistiky

kvalifika?ní závod
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...04_DIV1_Q.html

sprint ?.1
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...4_DIV1_S1.html

sprint ?.2
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...4_DIV1_S2.html

dlouhý závod
http://www.volny.cz/tvala/lfs/mmhhc/...04_DIV1_L.html

Last edited by Los[cz]; 18.7.2006 at 02:02.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #9
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

kvali: vzal jsem rovnou nastaveni na zavod, jak je u me zvykem. zajel sem prumer a byl cca uprostred pole

kval.race: no comment

sprint 1: no comment

sprint 2: tak tady jsem si moc pekne zazavodil, diky vsem

long: nebyt zbytecne chyby, byl bych 5. nakonec ale 10. vcelku taky peknej zavod

PS: pro jezdce s XFR: UFR je sice mensi nez XFR, ale neni tak maly jak si nekteri mysli
SIR is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #10
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

pro me vsechny tri zavody byly horolezecke vystupy. ja jsem spokojen, asi nejhezci zavody. WE mam rad a rad budu mit.

PS: vsiml jsem si ve druhem sprintu jedne okate FERRARI strategie.

edit: jezdec c. 2 pousti pred cilem jezdce ?. 1
jezdec ?.1
8. 1:45.490
9. 1:45.190

jezdec ?.2
8. 1:46.910
9. 1:48.310

Ma to jezdec ?. 1 zapotrebi

Last edited by Loukota; 18.7.2006 at 13:34.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #11
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

nojo bratri loucky ? zeby ?

:-) tiez som v esicku videl zrazu jeden smaril blinkre a vymenili si poziciu :-) krasa :-)

inac som nadmieru spokojny :-) 5 5 8 kebyze mi dakto povie ze takto dopadnem tak ho vysmejem :-), jazdil som prd a slo sami celkom dobre, hoci ma sialene bolela hlava asi z roboty, aj ked som isiel dost na istotu a blbo brzdil t1 prilis skoro a pod a vela tam stracal tak som to nakoniec slusne doklepal
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #12
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by magorik
nojo bratri loucky ? zeby ?
ne nas jsem nemyslel. myslel jsme jiny tym. ja jen bratrovi nekladl odpor pri predjizdeni kdyz byl rychlejsi.
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2006   #13
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

sak v poho len drazdim :-) kurna a co tak mne ukazat tie blinkery aj ked je pravda ze som bol pomalsi :-( pekna teamovka v kazdom pripade :-) my sme sa z haradom celkom dobre drazdili o teamovke ani rec :-)
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote
Old 19.7.2006   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

U Vcz perfektn? brzdil myslím Salli

Jel jsem za Jimikem, Salli ho po ryhlé šikan? pustil a potom m? p?kn? dlouho držel za sebou, protože ta pasáž moc na p?edjížd?ní není. Pustil m? až na cílovce, a to už byl Jimik dááááleko p?ede mnou
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 19.7.2006   #15
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

vcz> no proste ty zly ste tady vy
jet is offline   Reply With Quote
Old 19.7.2006   #16
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Koukám, že se to proti nám p?kn? obrátilo
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 19.7.2006   #17
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Jimik: Za to posledni kolo te nemam rad.... ;-D
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.7.2006   #18
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222
Jimik: Za to posledni kolo te nemam rad.... ;-D
Já ho nemám rád za celý závod /joke/
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2006   #19
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
U Vcz perfektn? brzdil myslím Salli

Jel jsem za Jimikem, Salli ho po ryhlé šikan? pustil a potom m? p?kn? dlouho držel za sebou, protože ta pasáž moc na p?edjížd?ní není. Pustil m? až na cílovce, a to už byl Jimik dááááleko p?ede mnou

proto je dobre kdyz je v div. co nejvice VCz. alespon ted vidis jak jsem se ja citil v demu, kde z 10 aut bylo 6 BandW (nastesti jste vsichni jeli proti vsem).
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2006   #20
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Loukota
proto je dobre kdyz je v div. co nejvice VCz. alespon ted vidis jak jsem se ja citil v demu, kde z 10 aut bylo 6 BandW (nastesti jste vsichni jeli proti vsem).
6 nee, kdyz sme se sesli vsici tak nás bylo 5, jinak byli tam i ojedin?lé chvilky kdy jsme si pomáhali
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.