Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: S ?ím byste nejrad?ji jeli letní pohár?
XRT s civilním podvozkem 7 36.84%
LX kategorie (pravidla domluvou/ dalším hlasováním) 4 21.05%
RAC K1 Attack spec. (1% restrikce, +160kg -> 48/52 + rozumné nalazení podvozku) 12 63.16%
jiné (RWD bez slik?) 5 26.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 19. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.5.2013   #121
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
otev?ený RAC a FZ5, jak jsem psal, ale pro byl snad jen JackCY a Bavorák.
+ Popelka, FastJarda, se p?idali pozd?ji. Bavorák, Lála nemám zdání.

Tím pádem je to okolo:

FZ5: 4 JackCY, Lubik, Popelka, FastJarda
RAC: 6 JackCY, Pablo, Kid222, Klouczech, Popelka, FastJarda
LX6: 1 B?lda

Ty možnosti hlasování byli dosti omezené a tak se to spíš kecalo než hlasovalo.
N?kdo dával omezené RAC a zapom?l dát jiné RWD atd.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.5.2013 at 00:21.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #122
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Jak to vidím, tak hlasujících a diskutujících je tak málo, že se nepojede nic, ale klidn? m?žem jet LRF, nebo n?co na st?ída?ku, TBO, LRF, XFG/R po dvou závodech, mn? je to asi jedno už. Kdyby aspo? toho RACka pár lidí zkusilo...ale takhle. To už si nemá cenu s tím d?lat práci a radši jet n?co, co se dá srovnat s LFSW.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #123
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Ja bych to tak tragicky nevidel. Proste neco rozjed a uvidime jak se to vyvrbi. Nikdy nevyhovis vsem. Podle ankety je vetsina ochotna akceptovat RAC s omezenym setupem. Takze kdyz omezis nastaveni tak, aby nebyli znevyhodneni mysaci, tak bych se toho nebal. Letni sezona je vzdy malo obsazena, takze tak jako tak muzes byt rad kdyz se sejde vice jak deset lidi na zavod. Osobne mi je jedno co a v jakem formatu se pojede, svezu se rad v jakemkoliv organizovanem zavode.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #124
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
+ Popelka, FastJarda, se p?idali pozd?ji. Bavorák, Lála nemám zdání.

Tím pádem je to okolo:

FZ5: 4 JackCY, Lubik, Popelka, FastJarda
RAC: 6 JackCY, Pablo, Kid222, Klouczech, Popelka, FastJarda
LX6: 1 B?lda

Ty možnosti hlasování byli dosti omezené a tak se to spíš kecalo než hlasovalo.
N?kdo dával omezené RAC a zapom?l dát jiné RWD atd.

iRacing off topic, tak to klidn? promažte modi.
Já myslel pro pokra?ování s LXky si byl jen ty, já a Bavorák. Najednou už pro LXka nejsi, jo?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #125
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post

FZ5: 4 JackCY, Lubik, Popelka, FastJarda
RAC: 6 JackCY, Pablo, Kid222, Klouczech, Popelka, FastJarda
LX6: 1 B?lda
Já jsem i pro LX6 a FZ5
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #126
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja muzu jet praktiky s cimkoliv, ale nechci zavazne rikat, ze ANO jdu do toho.
U me je to podle casu a ten budu PRES LETO venovat spis jinym aktivitam.

Sem tam se treba svezu, kdyz to bude vypadat na zajimavy zavodeni s vic lidma.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #127
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Jak to vidím, tak hlasujících a diskutujících je tak málo, že se nepojede nic,
V?tšina lidí ?eká na výsledek, nebudou si tu dopisovat, když o 3 posty dál je "zase všechno jinak". Prost? se rozhodni co chceš jet, smi? se s tím, že v lét? tak jako tak bude mén? lidí a uvidíš. Já jsem pro jakýkoliv rwd auto s road pneu, rád bych H?ko, FZ5 když má ABS mi nevadí (snad abs po?eší ty praskající pneu). Mnohem víc lidí odpadne na ?as než na volbu auta. Sám ?íkám, že jestli bude závod od 19h, tak v lét?, když mohu do 21h n?co d?lat venku, ur?it? nebudu chtít od 18h sed?t zav?ený doma. Nebo taky ten den m?že být hnusn? a budu u toho PC sed?t celé odpoledne. Takže podobn? jako Lala. Proto bych to nehrotil a nevkládal do organizace n?jaké super úsilí, prost? už n?co ?ekni a m?žeme za?ít, nemusíš ?ekat na ?ervenec
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #128
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
V?tšina lidí ?eká na výsledek, nebudou si tu dopisovat, když o 3 posty dál je "zase všechno jinak". Prost? se rozhodni co chceš jet, smi? se s tím, že v lét? tak jako tak bude mén? lidí a uvidíš. Já jsem pro jakýkoliv rwd auto s road pneu, rád bych H?ko, FZ5 když má ABS mi nevadí (snad abs po?eší ty praskající pneu). Mnohem víc lidí odpadne na ?as než na volbu auta. Sám ?íkám, že jestli bude závod od 19h, tak v lét?, když mohu do 21h n?co d?lat venku, ur?it? nebudu chtít od 18h sed?t zav?ený doma. Nebo taky ten den m?že být hnusn? a budu u toho PC sed?t celé odpoledne. Takže podobn? jako Lala. Proto bych to nehrotil a nevkládal do organizace n?jaké super úsilí, prost? už n?co ?ekni a m?žeme za?ít, nemusíš ?ekat na ?ervenec
AMEN
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #129
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Já jsem se tu dosud nevyjád?il z toho d?vodu, že 1) je mi úpln? jedno, s ?ím se pojede, beru cokoliv. Sice omezené setupy nemám v oblib?, ale co už. A 2) jsem prost? n?m?l koule a ?as na to pro?ítat eseje v podání JackCYho
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #130
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by flame View Post
já jsem se tu dosud nevyjád?il z toho d?vodu, že 1) je mi úpln? jedno, s ?ím se pojede, beru cokoliv. Sice omezené setupy nemám v oblib?, ale co už. A 2) jsem prost? n?m?l koule a ?as na to pro?ítat eseje v podání jackcyho
+1111 :d

EDIT: Každopádn? bych n?co jel, jsem si kv?li B?ldovi p?enastavil volant a sehnal náhradní ?adicí páku od DFP. T?eba by m? to mohlo zpomalit.
EDIT2: Je v plánu ješt? H a spojka, ale na to momentáln? nemam peníze.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 15.5.2013 at 19:07.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #131
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Jak mám n?co jednozna?n? ?íct, když set vyzkoušel snad jen JackCY (který ?ekl že na tom jet nechce a že je všechny pá - ne mimo kv?li jiné lize), Ghost a HonzaNB, kte?í by na tom jeli. Když vyzkouší zbytek a ?ekne se "je to good, na tom pojedem rádi." nebo "no ješt? to zkus zklidnit, je to moc divoké" tak m?žem jet ten RAC, ale ?íct pojedem RAC klidn? s K1 setem a pak po prvním závod? slyšet no to se nedá ?ídit, na tom nejedu, tak to by se mi otev?ela kudla v kapse, kdyby to p?edtím nevyzkoušeli. Navíc jen jezdit s v?domím, že mají všichni stejný materiál a nemuset ?ešit set je myslim docela luxus.

Organiza?n? je ale nejjednodušší a závodnicky zajímavé jet n?jaký open class bez omezení, ?ili XFG/XRG, TBO, ?i LRF (nevím, jaké jsou restrikce mezi auty do lig, pokud n?jaké jsou, ale myslím, že FXO a LX6 nejspíš n?jaký mají). P?ípadn? to prost?ídat.... 2 závody každý class, p?kn? postupn? podle obtížnosti, což?

No a na ?ervenec ?ekám kv?li zkouškovému a dovolené na konci ?ervna.
Jsem ale velmi pro, že bysme si mohli dát termín a pravideln? se do vypuknutí poháru jednou týdn? scházet a spole?n? trénovat + zazávodit. Aspo? se uvidí, kolik lidí bude jezdit a jestli má smysl n?co po?ádat, protože pro 10 aut to nemá cenu a m?žem jezdit klidn? jen takový sranda match.

PS: Ghost dob?e ty, ale nebál bych se p?idat až na 540, jestli ti to volant umož?uje. Na 400 je to jen pro rF kv?li tomu, že tam se jezdí vesm?s sliky a placky ?i formule s malým rejdem - pro formule kolikrát ubírám i na 270). Pro RBR to musí být nastaveno v device, ten si to neumí vzít z profilu pro RBR a zjistil jsem, že LFS taky ne, takže je to na 540. Víc není v rallye ?iditelné (a na 540 taky borci v reálu jezdí) a nedá se na to po?ád myslet to p?enastavovat tam a zp?t kv?li LFS na 720.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #132
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Pokud te zajimaji restrikce, tak zde jsou snad vsechny pouzivane https://www.lfsforum.net/showthread.php?t=76057

Co se tyka treninku, tak nejsem proti - pro mne je zatim nejvic vyhovujici st - pa od 20:00
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #133
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Martine já ti p?j?ím G25, jestli chceš.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #134
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Pokud te zajimaji restrikce, tak zde jsou snad vsechny pouzivane https://www.lfsforum.net/showthread.php?t=76057

Co se tyka treninku, tak nejsem proti - pro mne je zatim nejvic vyhovujici st - pa od 20:00
Díky za feedback. No abysme nep?išli hned p?ed startem o dva dobré jezdce (pokud budou chtít jet, až se n?co vybere), tak za sebe to vidím taky na st?edu/?tvrtek a kv?li zahrádká?um pozd?ji, ideáln? t?ch 20-20:30.

PS: Našel jsem restrikce pro TBO (FXO 5% a XRT 1% myslím) ale pro LRF nic...tak asi bez restrikce tedy.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 15.5.2013 at 22:46.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #135
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Já jsem se tu dosud nevyjád?il z toho d?vodu, že 1) je mi úpln? jedno, s ?ím se pojede, beru cokoliv. Sice omezené setupy nemám v oblib?, ale co už. A 2) jsem prost? n?m?l koule a ?as na to pro?ítat eseje v podání JackCYho
Ako hovoris...mne sa tato tema tiez citat nechce a ked bude nieco ucele a kompletne v jednom prispevku, ktory bude informacne prinosny, tak si to precitam a s velkou pravdepodobnostou poviem, ze idem, ak to nebude fakt blbost. Tak hlavne treba definovat co bude, kedy a ako a nie mlatit prazdne reci a pisat posty, ktore musim scrollovat (nic proti JackCY, ale podla mna to fakt nikto necita, takze zbytocna namaha)
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #136
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Ako hovoris...mne sa tato tema tiez citat nechce a ked bude nieco ucele a kompletne v jednom prispevku, ktory bude informacne prinosny, tak si to precitam a s velkou pravdepodobnostou poviem, ze idem, ak to nebude fakt blbost. Tak hlavne treba definovat co bude, kedy a ako a nie mlatit prazdne reci a pisat posty, ktore musim scrollovat (nic proti JackCY, ale podla mna to fakt nikto necita, takze zbytocna namaha)
priznavam sa ja to citam... ale po takom prispevku si musim dat na chvilu pauzu
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #137
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
priznavam sa ja to citam... ale po takom prispevku si musim dat na chvilu pauzu
Já též, ob?as to dokonce musím dát per partes.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #138
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Lightbulb

Pánové, já jsem dycky po p?e?tení všech t?ch p?ísp?vk? už tak vy?erpaný, že zvládnu zmá?knout už jen k?ížek v pravém horním rohu. Natož abych tady ješt? n?co psal. Ale vyjád?ím se taky. Jelikož minimáln? polovin? ?e?ím co tady píšete (u Jackyho je to asi 99%) nerozumím, tak je pro m? i pro vás zbyte?né abych tu n?co k tomu psal...

A prost? chcu jen napsat, že rád pojedu cokoliv organizovaného se známými lidmi, se kterými se dá normáln? domluvit a pobavit.. a s ?ím je m? úpln? šumák. S LX jsem taky nikdy nejel. Ale bylo to prost? dané. Když budete chtít jet s LX6, pojedu. RAC pojedu. XRT pojedu. XFG/XRG pojedu. Je mi to vážn? jedno. Samoz?ejm? pokud mi to ?as dovolí. A ani k tomu nepot?ebuju žádné speciální nastavení. Když chcete jednotný set, tak dejme XFX nebo XRX. Já vím, že je to pomalé. Ale je to sranda. Nebo n?kdo kdo umí ud?lat sety a? n?co vytvo?í a pojede se na tom. Vždy? pokaždé, když Ghost sdílel sv?j set na fóru tak min. 75% pole jelo na jeho setu a šlo to (myslím teda ). Ned?lal bych z toho zbyte?n? žádnou v?du, vždy? už jen tady ty "blbiny" s nastavováním a psaním slohových prací, kterým skoro nikdo nerozumí a ne?te je, a snažit se p?iblížit n?jakému reálnému autu Vám vzaly už tolik ?asu. Nevím no jestli je to tak d?ležité. Já si po?kám, až tady padne n?jaký verdikt a pak se s tím pojede no . Reagovat na v?ci, kterým nerozumím se mi nechce a to asi v??in? lidem. Proto asi tady taky píše tak málo lidí. Jen si to p?e?tou, jsou z toho "chytrý" a jdou rad?i jinam . Omlouvám se, jestli jsem se n?koho dotkl. Je to prost? jen m?j názor jak to vidím já

P.S.: Stejn? jsem ty Jackyho slohy n?kdy ?etl a doufal, že budu o n?co chyt?ejší

A asi je mi taky celkem jedno kdy se bude jezdit. Když to bude p?es týden k ve?eru cca. 20 hodina super. Kdyžtak ten víkend no..
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 16.5.2013   #139
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

M? je to též celkem jedno, i když závody s LRF byly vždycky moje oblíbený. Cokoli to ale bude (mimo formule), tak m? to bude zajímat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.5.2013   #140
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Pokud te zajimaji restrikce, tak zde jsou snad vsechny pouzivane https://www.lfsforum.net/showthread.php?t=76057

Co se tyka treninku, tak nejsem proti - pro mne je zatim nejvic vyhovujici st - pa od 20:00
Díky. Taky bych to spíše vid?l na pozd?jší ?asy 20-21. S tím že se m?že stát že n?které ned?le bude jiná liga a nebo mi LFS v?bec vypadne alespo? po dnešních informacích se tak m?že stát.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
nic proti JackCY, ale podla mna to fakt nikto necita, takze zbytocna namaha
S tím ani nepo?ítám, kdo chce si to pro?te, ostatní vidí že je to dlouhé a p?esko?í to. Já d?lám to samé.

B?lda pro n?co se rozhodni, bu? to nech podle hlasování nebo ud?lej nové. Ale nemá smysl v "každém druhém" p?ísp?vku se p?iklán?t k n??emu jinému, pak to každého mate a neví co se vlastn? bude organizovat
Topic je stále na XRT tedy.

Myšák jsem tu asi už jediný, m? sta?í otev?ené brzdy (klidn? si ?ekn?te maximální sílu to mi nevadí já si stejn? nastavím slabší) a úhel ?ízení, zbytek si zpatlejte jak vám to vyhovuje, já to jindy také patlám. Nebo se optejte Ghosta t?eba n?jaký ten závodní setup poskytne. Horší bude sehnat a odsouhlasit n?jaký "civilní setup". Když bude alespo? jasné jaké auto tak se pak m?že ?ešit setup a lidi zkoušet, jestli se do toho tedy pohrnou to zkoušet a napsat sv?j názor.

Za m? platí volba jiné RWD. XRG, FZ5, RAC, RCC, TB4, Sl0w, ... nebo co se tam najde. Zbytek odpadá nebo? to má slicky, UFB, FBM, MRT5, FJX, FJR, FOX, ...
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.5.2013 at 00:47.
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.