Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.4.2013   #21
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
EDIT 26.4. : Tak kone?n? pár kol pod 1:59, konkrétn? 1:58.92, 1:58.94, 1:58.96, zajetá dokonce v tomto po?adí. A prosím rychlíky o mentoring, Ghostovo 1:55.xxx m? d?sí a deptá.
Koukni se jak jezdí Ghost. I mali?ká chyba nebo odchylka od stopy t? bude stát 0.2s a v n?kterých zatá?kách i více. Na rovinkách to nedoženeš je to všechno o pr?jezdu zatá?ek. Porovnej si sektory a na nejhorší se zam??.

V?tšinou jezdíte pomalý výjezd ze zatá?ek, pozd? p?idáváte plyn a nebo obecn? pomalejší pr?jezd aby se to dalo ko?írovat.

Když už to jde jezdit rychle tak se potom ladí stopa aby byla co nejkratší a nejrychlejší, tam se dá n?co okoukat ale p?i jízd? na hran? je to také co kdo zvládne a ?ím to ovládá.

Je to malá tra? a výhodn? p?etá?ivý setup je zde dobrý.

Osobn? mám na Astonech také problém, nebo? v?tšina zatá?ek je na pedály a na rychlejší pr?jezdy než já na Astonu jezdím, moc brzdím abych potom mohl hodn? p?idat plyn když nemám pedály a to m? brzdí.

Ur?it? se nau?it jízdu na hran? smyku.

Velký úhel na volantu zde asi nebude moc dobrý, tra? má hodn? ostrých zatá?ek, pokud tedy nejste chobotnice.


Uložit si replay a podívat se jak jezdí ostatní.

Jezdit jezdit a jezdit. Zkoušet r?zná nastavení vozu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 26.4.2013 at 14:59.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2013   #22
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Teorii znám, spíš sem myslel na mentoring na trati, zkouknout jak jedu a ?íct, kde je to blb?.

Jízdu na hran? trénuju od té doby, co jsem sedl za volant.

Kde mám vzít replay Ghosta a jiných rychlík?, když jsem ješt? nepotkal na Astonu nikoho jiného, než HonzuNB?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.4.2013   #23
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Teorii znám, spíš sem myslel na mentoring na trati, zkouknout jak jedu a ?íct, kde je to blb?.

Jízdu na hran? trénuju od té doby, co jsem sedl za volant.

Kde mám vzít replay Ghosta a jiných rychlík?, když jsem ješt? nepotkal na Astonu nikoho jiného, než HonzuNB?
Nevím, zeptat se jich.

Mentoring na trati je spíš na teamspeak nebo na zprávy. A ty chyby v?tšinou stejn? lidi znají, jen s nimi nic ned?lají, nebo jim to nejde je zm?nit.

Špatné pr?jezdy tam mám skoro po celé trati ale dost t?žko se s tím n?co d?lá.

Navíc na A22 jde jezdit n?kolik možností p?evod? a s každými se dá jet n?co lépe a n?oc h??e, tedy alespo? m?.

Nevím jestli ostatní trénují, já tomu tentokrát moc nedal, n?co dneska, n?co zítra a to snad bude sta?it. Alespo? se nep?etrénuju


M?žu ti napsat splity jaké jsou dobré:

pod 0:41
pod 1:09
pod 1:27
celkem pod 1:57

pro kvalifikaci celkem pod 1:56
pro ufony stálé nízké 1:56

Ale to už tu je také vid?t i z Ario statistik.

Týmový kolega ti m?že poradit, na to se hodí nejezdit sám.

Tým? je tu dost, už je jen na nich jak moc týmov? spolupracují.

---

?ím víc tu tra? jezdím tím víc jí nenávidím. Krom? faux rouge tam není zatá?ka co se nejede na 2 nebo maximáln? na 3, podle nastavení. Zlatý AS7.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 28.4.2013 at 03:00.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2013   #24
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Heslo na dnešní ve?er rozesláno. Dnes pojedeme op?t za bezv?t?í.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2013   #25
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post

M?žu ti napsat splity jaké jsou dobré:

pod 0:41
pod 1:09
pod 1:27
celkem pod 1:57

pro kvalifikaci celkem pod 1:56
pro ufony stálé nízké 1:56


?ím víc tu tra? jezdím tím víc jí nenávidím. Krom? faux rouge tam není zatá?ka co se nejede na 2 nebo maximáln? na 3, podle nastavení. Zlatý AS7.
1. mezi?as - checked, n?jakých 40.7x vy?aruju ob?as
2. max 1:09.4x
3. 1:27.4x

celkov? moje PB 1:57.54, když by se to sešlo 1:56.xxx, pod ani náhodou, když zajedu v kvald? pod 58, budu rád.

A ?ím víc tu tra? jezdím, tím jí mám radší, dokonce tak jednou ?adím i za jedna za p?edposledním mezi?asem.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2013   #26
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: pod 58 jsem nedal,sta?ilo to na 10. místo,pro m? zatím nej výsledek v Q
S: do 7 kola jsem jezdil na 11. míst?,pak došlo ke kontaktu s Gogou v nejhorším míst?,promi?,najížd?l jsi dost levým obloukem a ne?ekal jsem že pojedeš až na pravý obrubník kde jsem byl já.
Dojezd 17.
L: start byl težký,v šikan? na kopci mela,p?ede mnou se objevil Štengl nap?í?,náraz z boku a šel na boudu,pak jsem se dostal na 11. místo a pak byl t?žký souboj s Exnerem o 10 pozici,nakonec jsem 10 flek uhájil.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2013   #27
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Nejpohodov?jší kvali sezony => 1, PB.

S: P?esn? se potvrdilo co jsem p?edpokládal - Bavorák extrémn? napálené první kolo. Byl tam jeden kontakt, ale v pohod?. Moje filozofie závod?ní je jiná. První kolo jedu, abych se rozkoukal, oh?ál auto (gumy) a tak n?jak se dal do pohody. Bavorák m? z mojí idylky sice rychle probral, ale jak jsem chytil tempo, už to bylo moje. Start - cíl.

L: Start ok, n?jaké ?ukance v první zatá?ce, ale s klidnou hlavou jsem sundal nohu z plynu a po?kal jak se to vyvine. P?ede mnou se pomlelo pár aut, ale na vše jsem byl p?ipraven a zvládnul jsem to. Obzvlášt situace za šikanou byla hodn? ostrá, ale náraz jsem ?ekal - ustál jsem to bez potíží. Bohužel to odneslo trochu auto, nastavení podvozku se zm?nilo a bylo to p?etá?iv?jší než jsem cht?l. Ale nebylo to nic, s ?ím bych se nesrovnal. Ve 3. kole jsem dojel skupinku na ?ele, která ?ítala asi 5 aut. Nejeli moc rychle, ale bylo tam hodn? husto, takže dostat se dop?edu cht?lo trp?livost. Tentokrát jsem si v??il a tak jsem jel klidn?ji a ?ekal na p?íležitost. Ta p?išla, takže jsem se probojoval vp?ed za Jacka. Za?al jsem ho stahovat a n?kdy kolem 10. kola v poklidu p?edjel. Cht?l jsem pak hotlapit, ale p?ílišná p?etá?ivost vlivem poškození mi to kazila. Ale p?i soust?ed?né jízd? to bylo po?ád dost rychlé na to, abych si každým kolem budoval v?tší náskok a p?itom zbyte?n? nep?et?žoval pravou p?ední. V cíli tak v pohod? 1., navíc nejrychlejší kolo. Takže z dnešního ve?era maximum bod?. Spokojenost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2013   #28
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Heslo na dnešní ve?er rozesláno. Dnes pojedeme op?t za bezv?t?í.
?tu brzy

-----------------

Setup: patlanina co jsem d?lal pro bavoráka na AS7, n?co jsem v?era zkoušel a dalo se na tom jezdit. Na všem se mi jelo špatn? nebo? se nedá p?idávat plyn a tady se plynem vyložen? zatá?elo v každé zatá?ce. Ale tak n?jak to jelo, p?i kvald? jsem ho v druhé ?ásti poupravil a zkusil a pak ho vzal i do Sprintu kde to to?ilo docela slušn?. V endu to jelo p?kn? ze za?átku ale potom jak se odleh?ila zadní náprava tak to už tolik nazatá?elo a pot?eboval bych p?enastavit si setup jako to jde s autama na slickách. Dojel jsem a to bylo hlavní.

Kvalda: T?žká nádrž trénuju na závod, moc mi to nejde, zm?na setupu na to?iv?jší a lehkou nádrž a? to zkusím do závodu a zajedu t?eba n?jaký lepší ?as. Výsledek nic moc a k svému PB z minulého týdne se nep?iblížím nebo? ty sektory neposkládám.

Sprint: Lag start? Zleva jsem jí dostal, nevím kolik aut se tam nacpalo nebo co se d?lo. Tak jsem jel levým bokem do T1 ale pak m? nabrali a oto?ili na st?echu. Ostrý už dobrý. Lala m? tam trápil a né a né p?edjet Ježka? Ob?as jsem to zkusil ale spíš jsem to nechal nebo? nebylo moc kde. Nakonec se poda?ilo i Ježka jsem asi zkoušel p?edjet ale už nebyl ?as zaúto?it po?ádn?.

Endu: Start celkem ok. Jenom v T2 op?t jako p?i p?edchozích startech, sešrotovalo se to tam dohromady, n?kdo mi pošteloval zadní toe zleva a následn? p?ední toe zprava. Ale jelo to ok. Ob?as se na m? n?kdo ?ítil zezadu na brzdách to jsem opravdu nechápal a ?ekal jenom že m? sest?elí. Kid se zablokoval za vedoucími auty díky oto?enému roštu, nakonec n?jaké chyby p?išli a p?edjel jsem. Další už netvo?ili tak silnou p?ekážku. Moc dlouho se mi ujížd?t neda?ilo, Ghost byl hned v záv?su a už p?i soubojích jsem ho vid?l. Pak se asi zasekl na chvíli aby si popovídal s Kidem a nakonec na to šlápnul a ujel. P?i 1s na kolo jsem ani já netvo?il velikou p?kážku, zvlášt? když všechny moje výjezdy z pomalých zatá?ek jsou bez pedál? ot?esné. Na rovince draft a p?edjel. Chvíli jsem okokoukával co se dalo ale nijak mi to nepomohlo, spíše naopak a pak jsem se vracel ke své starší stop?. Když bych jí tolik nekazil jela dob?e. Ghost následn? trošku zvolnil ale i tak získával ?asto náskok od 0.5-1s. Druhé místo, spokojen, hlavn? že auto dojelo bez vážných kolizí do cíle

Jdu zjistit co tam trio lala, bavorák, kid provád?lo. N?jak jsem to nepochopil když jsem koukal na tabulku pro? se to tam zaseknulo. Odhaduji že Kid bránil, Lala nedokázal p?edjet, Bavorák se cpal když mohl ale nevyšlo to, potom snad n?jaká kolize s Lalou a pitstop :/


Prosím o statistiky

Gratulace Ghostovi k ukázkové jízd? a výsledku
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 28.4.2013 at 22:34.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2013   #29
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska to šlo rychle a bez problém?, což m? pot?šilo, i když ta ú?ast...

Q: 7., osobák zlepšený o cca 7 desetin.

Sprint: V prvním kole vylet?l Flame v T2. Chvíli jsem pak kroužil za Novackým, který m? p?edjel po startu a ne a ne se p?ed n?j dostat, ale d?lal chyby, tak jsem jedné z nich nakonec využil, p?kný 6. flek.

Long: Start se mi poprvé v sezon? doopravdy povedl, na prvním splitu už jsem byl 5., po chvíli i t?etí a vícemén? jsem na té pozici byl celý závod poté, co jsem p?edjel Pabla a Kaplavku a co m? p?edjeli Ghost s Jackem. Pak nastalo repete z minula, držel jsem za sebou zbývající mpwr, kte?í se nikam moc nehrnuli, takže jsem je udržel až do 57. minuty, kdy m? p?edjel Lala. Bavo asi kv?li palivu zahnul do boxu, takže op?t super umíst?ní, tentokrát 4.

Poslední závod (ano, poslední) na Fernbay snad bude líp obsazený, je to tra? na LX jako d?laná. Sezonu už prodlužovat nebudu, ale m?žu slíbit, že budu p?emýšlet o podzimn?-zimní lize, tentokrát možná trochu netradi?ní (pam?tníci možná budou v?d?t ).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 28.4.2013 at 22:46.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.4.2013   #30
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Q: vylepšil som si PB o nejakych 40 stotin a dostal sa prvykrat s casom pod 1:58 takže kvali 8. miesto.. spokojnost

S: kruzil som na peknej pozicii 6. ale Kid sa ma cely cas drzal ako kliest robil som neskutocne vela chyb a T2 som zahol normalne mozno 1x za 8 kol . Nakoniec 7. celkom spokojnost

L: po starte tusim 4. ale dost sa to mlelo.. dobiehal som jazdcov ktorych brzdili pomalsi v predu.. ale nebolo kam a tak sa postupne dostavali za chrbat dalsi. Postupe sa pridali chyby a neschopnost robit casy pod 1:59 stale som kontroloval zrkadla, cas a nesustredil sa na jazdu . V cieli 8. miesto .. dalo sa lepsie keby som sa dokazal sustredit
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #31
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Škoda, že jsem nem?l ?as a po p?íchodu na server v 18:55 jel první kolo v?bec, protože tra? se ukázala jako velmi p?kná. Ani jsem ho nedojel a za?ala Q, takže jsem jen zjistil, jak jdou zatá?ky, jak je najet jsem v?bec netušil.

Q: set zde z fóra (úpln? mi nesed?l, ale fungoval), 14. místo, mnohem lepší, než jsem doufal (vlastn? jsem se divil, že nejsem poslední, což m? i trochu d?silo do závodu)

S: vyjel jsem v prvním kole na trávu, propad na 19, p?i stíha?ce jsem trochu bokem ?uknul J. Pi?kara, sorry. Nakonec i díky chybám ostatních 12.

E: Start z 4, brzy 2. ?ekal jsem jen na rychlíky. Jak jsem se propadal, ?uknul jsem J. Novackého, sorry. Poté jsem kroužil na 9 a vypadalo to, že bych na podobném míst? mohl i +- skon?it. Jenže dotek s L. Jezkem m? poslal do pneu -> 12. Brzy jsem to sjel zase na 9 a te? už to opravdu vypadalo, že dojedu. Jenže moje (ne)p?íprava (WR set) a bug ve fyzice pneu znamenaly, že mi v 50. minut? v poslední zatá?ce bouchlo PP kolo. Tak hodn? jsem s tím nepo?ítal, že jsem si toho všiml až když jsem minul vjezd do box? a musel odjet celé kolo s defektem. Takže propad na 14, v cíli 13.

Last edited by Pablo; 29.4.2013 at 13:10. Reason: bouchlo mi samoz?ejm? PP kolo, ne LP jak jsem napsal p?vodn?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #32
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Prosím 44. J. Novacký aby zanechal divebomb pokus? kdy nemá žádný p?esah p?ed autem p?ed sebou (naopak je vzdálen s prostorem mezi vozy) a snaží se vybrdit nep?im??en? do vnit?ní stopy i když na vnit?ní stopu nemá nárok a poté tak zp?sobí kolizi vozidel. Vedoucí auto má právo na svojí vlastní stopu, tedy ideální stopu a i na stopu která m?že být co nejmén? výhodná pro soupe?e pro p?edjetí.

První 3-4 kola endu. Poškozuje to vozidlo vedoucího jezdce a zp?sobuje mu ?asovou ztrátu, smyk, apod.

Toto není kontatkní závod?ní.

Je lepší brzdit d?íve nežli pozd?ji.
Když už probrzdím tak auto posílám ven do vn?jší stopy a né do vnit?ní abych n?koho nabral.

Myslím že to všichni ocení.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.4.2013 at 00:31.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #33
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

M?že n?kdo dát replay? V?bec netuším, co se to semlelo. A tak jsem se t?šil.

Last edited by Petersbond; 29.4.2013 at 00:28.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #34
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
M?že n?kdo dát replay? V?bec netuším, co se to semlelo. A tak jsem se t?šil.
Zdrclo se to za T1 tak moc že Kapal se dostal do "kleští" a nem?l kam jet a oto?ilo ho to. Atd. zbytek spíše chyby jezdc? co jsem zahlédl když do cházelo ke kolizím, n?kdo probrzdil a nabral dalšího nap?íklad.

Endu ti nahraju, zbytek nemám.

Endu replay
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.4.2013 at 00:43.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #35
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Replaye: Kvalifikace | Sprint
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #36
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Prosím 44. J. Novacký aby zanechal divebomb pokus? kdy nemá žádný p?esah p?ed autem p?ed sebou (naopak je vzdálen s prostorem mezi vozy) a snaží se vybrdit nep?im??en? do vnit?ní stopy i když na vnit?ní stopu nemá nárok a poté tak zp?sobí kolizi vozidel. Vedoucí auto má právo na svojí vlastní stopu, tedy ideální stopu a i na stopu která m?že být co nejmén? výhodná pro soupe?e pro p?edjetí.

První 3-4 kola endu. Poškozuje to vozidlo vedoucího jezdce a zp?sobuje mu ?asovou ztrátu, smyk, apod.

Toto není kontatkní závod?ní.

Je lepší brzdit d?íve nežli pozd?ji.
Když už probrzdím tak auto posílám ven do vn?jší stopy a né do vnit?ní abych n?koho nabral.

Myslím že to všichni ocení.
nedobrzdil som zrovna za tebou, kedze som si neuvedomil rychlost z draftu n rovinke sorry. Neviem preco menujes zrovna mna ... ale tolko tukancov kolko som dostal z kazdej strany ani nepocitam , a zakazdym som to riesil driftom s volantom skoro na doraze takze takych momentov aj zo stranych ostatnych bolo hafo
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #37
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
nedobrzdil som zrovna za tebou, kedze som si neuvedomil rychlost z draftu n rovinke sorry. Neviem preco menujes zrovna mna ... ale tolko tukancov kolko som dostal z kazdej strany ani nepocitam , a zakazdym som to riesil driftom s volantom skoro na doraze takze takych momentov aj zo stranych ostatnych bolo hafo
Jmenuji, protože se m? to týkalo a z draftu za mnou to nebylo co jsem vid?l. S ostatními jsem kolize nem?l tak je nejmenuji. Kdo chce se na replay podívá, první 3-4 kola endu, ud?lá si záv?r sv?j. Dobrž?uješ tak že svým p?edním kolem najedeš na zadní kolo vedoucího vozidla nebo? nedobrzdíš a snažíš se zajet do vnit?ní stopy. Další bylo naopak pokus a p?edjetí vn?jškem v poslední zatá?ce kdy jsi ale skon?il ve smyku a skoro jsi m? z vn?jšku zav?el. Máš to hodn? blízko ke kolizím kdy to už nebudou jen škrábance. Nevadí mi agresivní jízda, vadí mi jízda nebezpe?ná která ohrožuje ostatní. To? vše.

Proto jsem na tebe také ob?as troubil když jsi se p?i?ítil.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #38
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Zmar, zmar a zase zmar...

Q: Nic moc, do 19:02 byl v klubu poslední zákazník, který mi navíc p?kn? nadzvedl mandle, takže jsem p?išel cca o 3min kvali a navíc jsem byl ješt? nervní. Ne?ekal jsem tedy žádný zázrak, cht?l jsem zajet aspo? pod 1:58, což se nepovedlo, ale jen o kousek - 1:58.01 a 9. místo na roštu, to bylo ok.

EDIT: Povedlo se - 1:57.96, po sko?ení do box? po kvald? jsem navíc zjistil, že to bylo na endurance setu, kterou jsem na poslední chvíli testoval a ve sp?chu jsem ho nep?epnul na kvalifika?ní, OMG.

S: Zaspaný start. Dále místo toho, abych bojoval o 7. místo, jsem v 5. kole po obrovském p?est?elu první pravé nechal Štengla s Kapalem dojet na dost?el, uhlídal jsem to, ale další kolo následoval výlet do trávy po Faux Rouge, velmi špatný pr?jezd z pravé a následný pr?švih, kdy jsem se cht?l za?adit za Štengla, neodhadl jsem vzdálenost a rozto?il ho - ?ímž se mu chci omluvit, sypu si popel na hlavu. Následkem toho nás p?edjel zadarmo Kapal, Exner, Goga, Baran?ík, Dvo?ák a p?ede m? po ?ekání na Štengla i na n?j nalepený Horák.

E: Op?t zaspaný start..pak super souboje nap? s Lalou a Flamem, nicmén? v 19. kole p?išla od LFS podpásovka, v poslední zatá?ce mi praskla pravá p?ední pneumatika, která m?la podle grafiky do poslední chvíle dobrou teplotu vzduchu a sice dost opot?ebovaný, ale vizuáln? stále dostate?ný vzorek . Zjistil jsem to až p?i kontrole pneu na rovince za boxy, takže z p?kného 9. místa se preze m? p?i loudání s prasklou pneu dostal Goga s Horákem a Baran?ík s Exnerem a pak i další p?i pitu. V posledním kole jsem si ješt? ješt? trochu spravil chu? p?edjetím TBartha, ale to byla malá út?cha na tolik ztracených pozic.

Tak p?íšt? snad bez kolizí a technických problém?...
__________________

Last edited by Belda_CZ; 29.4.2013 at 16:00.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #39
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Strašn? jsem se t?šil po nepoda?eném BL.

Q: PB bylo pod 58, ale jen jednou, tak jsem to ani v kvali ne?ekal. Nebylo to nejhorší.

S: Docela se da?ilo jezdit kolem 10. místa, pro m? dost dobrý. postupn? jsem dojel dva p?ede mnou a dostal se dokonce i na 8. místo, ale pak neš?astný ?ukanec a n?kolik oto?ek o 360° a propad až na 13. místo. Nooo zkusil jsem to znovu a lepší než 11. místo to už nešlo.

L: Ve sprintu mi dal ?ukanec B?lík z race-clubu a v longu se to m? povedlo za Rouge Ježkovi (race-club). Vyneslo m? to rychleji než jeho a dostali jsme se vedle sebe, já ve smyku. Velká omluva - nebyla to odveta.
Z?stal jsem stát bokem a dostal p?ímý zásah a po n?kolika kotrmelcích to z?stalo na st?eše - do hááájeeeee. Myslel jsem, že mi jebne. Pak takový chabý pleas pokus o restart.
Pro m? velká sm?la, myslel jsem, že dám n?jaké body.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2013   #40
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
nicmén? v 19. kole p?išla od LFS podpásovka, v poslední zatá?ce mi praskla pravá p?ední pneumatika, která m?la podle grafiky do poslední chvíle dobrou teplotu vzduchu a sice dost opot?ebovaný, ale vizuáln? stále dostate?ný vzorek .
Z toho jsem m?l strach v posledních kolech. Také se mi nejvíce opot?ebovával ten vnit?ek pravé p?ední. I bez pedál? se to dalo uhlídat, i když brzdy jsem m?l tak jako v setupu co jsem posílal, dost vzadu stejn? se to rádo blokovalo. Chce to pustit brzdu trošku když se to za?ne smýkat jinak se kolo zastaví a prod?eš tam plošku a potom ti to praskne. Což se ti asi stalo v poslední zatá?ce tam se brzdí dlouze. Na teplotách nezáleží tolik, už se mi poda?ilo takto prod?ít i studenou pneumatiku na FZ5 d?íve.

---

Petersbond: a já myslel že to bylo kv?li kolizím v T1, T2, T3.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.