Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Vyhlášení Smis GTR Endurance Cup 2009
04.12.2009 5 33.33%
11.12.2009 4 26.67%
18.12.2009 6 40.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.5.2009   #161
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak to gratz k druhýmu místu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2009   #162
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

To byl fakt moc tuten race.

Q jsme nezajeli dob?e, ale n?jak jsme to vyvoslily v závod?. Gepas 1. úsek dotáhl na 3. místo a já šel na v?c. Nemohl jsem se dostat do rytmu, natoš do tempa a prokau?oval jsem to na 5. místo. Poté šel zas na ?adu Gepas a dotáhl to po odstoupení Ghosta na 3. místo p?ed Banány já to zas ztratil, Kalio jel fakt jak UFOn a ani jsem se nenadál, tak byl fu?. Nakonec p?kné 4. místo.

Malý GTRka nesnášim! hlavn? toho Ufišuka mr?avýho, zlatý velký zadohraby... t?šim se na další race.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2009   #163
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

esteze mame to ufr za sebou lebo to je neskutocne...to neni mozne ako to lieta na strechu...inak ked som si zvykol ako sa to sprava tak sa to ako tak dalo ukocirovat ale tie budky...hruza...to bolo proti vsetkym fyzikalnym zakonom...
tesime sa na dalsi zavod...AWD ...to je sice pekne...ale mesto bude viac brutal jak toto...tam nie su unikove zony...tam chyba a cele zavesenie kolies v pazi...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2009   #164
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Q dopadla líp než jsem ?ekal. Start ok, konkurence se držela dob?e a do pitu se p?eci jen najelo. Potom kroužit a kroužit a kroužit dokud se nestalo to co se tu stává víc než ?asto, navíc s UFR které mi jako v?tšin? absolutn? nevadí a n?co s ním mám naježd?no. Pak už jen tuhý boj mezi zbývajícími ?ty?mi posádkami
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #165
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

M? se taky v jednu chvíli poda?il dvojitý kotoul, našt?stí jsem ale nakonec dopadl na tlapky, takže jsem mohl utíkat dále :-)
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #166
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Vzhledem k pom?rn? slabé ú?asti tohoto Cupu uvažujeme o zavedení tzv. "záchranného safetycaru". Je to sice proti všem zásadám závod?ní, ale je také škoda, když ke konci 3hodinového závodu krouží po trati pouze 4 auta.

Ve zkratce by se jednalo o toto: V p?ípad? havárie auta, které by skon?ilo na st?eše nebo na boku, vyjel by z box? safetycar a doty?ného oto?il zp?t na kola.
Je nám jasné, že toto bylo nejaktuáln?jší zrovna v?era, ale bohužel už je to prost? pry?. S nejv?tší pravd?podobností bychom to zavedli od p?íštího závodu.

O p?esném zn?ní pravidel týkající se záchranného safetycaru budete v?as informováni v dodatku SGEC.

Prosíme Vás o názory, výtky, p?ipomínky k této v?ci. Díky.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #167
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
V p?ípad? havárie auta, které by skon?ilo na st?eše nebo na boku, vyjel by z box? safetycar a doty?ného oto?il zp?t na kola.
Jsem spíše proti. Osobn? vítám co nejrealisti?t?jší zážitek a obracení aut zp?t na b?íško, aby mohly pokra?ovat v závodu je takové "zvláštní" (ani bych neprotestoval, kdyby byly opravy zakázané úpln?) ... o to je to v?tší adrenalin, když ?lov?k ví, že to pro n?j m?že kdykoliv skon?it. Chápu snahu o v?tší ú?ast, ale ne za každou cenu.
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #168
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

To se m?že rovnou povolit takovej ten restart auta mezerníkem. Když si p?edstavim, že projíždim kolem "ota?e?e" aut na kola, tak bych asi vybouchnul smíchy a skon?il na st?eše taky. Ale co když ten pomocnej SC to auto kopne rovnou z trati? (na FE to je klidn? možný), to už potom zachránit moc nejde. Ale chce to ješt? domyslet, dal bych k tomu n?jakou penalizaci za cizí pomoc, ale to se doladí. Na druhou stranu ta jízda s plnym rizikem - chyba - konec je adrenalinov?jší jak už bylo ?e?eno. Že bych byl 100% pro se ?íct nedá, ale proti taky nejsem.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #169
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by ORBman View Post
Jsem spíše proti. Osobn? vítám co nejrealisti?t?jší zážitek
A dání auta do specdate ihned po nehod? také není zrovna blízské realit?.
Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
To se m?že rovnou povolit takovej ten restart auta mezerníkem.
Reset auta je úpln? jiná v?c, to ti opraví poškození, dá novou spojku i pneu a ješt? t? postaví na tra?, takže to je blbost.

Taky si uv?domte, že na "boud?" m?žete skon?it né vlastní vinou, a t?eba po 2,5 hodinách jízdy. (to jen p?íklad)
K té penalizaci nevím no, doty?ný už by byl myslím dostate?n? potrestán ztrátou ?asu, než se k n?mu SC dostane (podle délky trati a místu nehody) a t?eba i nucené opravy. Bylo by to v ?ádu minut, né-li celých kol (1,2,3)

Ale dobrá, dobrá, diskutujme dál
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #170
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
Vzhledem k pom?rn? slabé ú?asti tohoto Cupu uvažujeme o zavedení tzv. "záchranného safetycaru". Je to sice proti všem zásadám závod?ní, ale je také škoda, když ke konci 3hodinového závodu krouží po trati pouze 4 auta.
No vzhlem k tomu ze nas na startu bylo 6 si myslim ze to neni tak strasny. Umrtnost 33,3% je s UFR + BLGP celkem dobra statistika. Jsem teda pro aby se nic takoveho nezavadelo, auta se kteryma se ted pojede uz se tak snadno neprevraci...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #171
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Po?káme na další ohlasy a podle Vašich p?ísp?vk? potom rozhodneme ano/ne
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #172
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Já bych to spíš vid?l jinak. Tenhle cup jezdí v podstat? 3 a p?l posádek a když se podíváme na další závody - SO4@FXR - no problem, WE1@XRR - no problem (akorát z písku se XRR nevyhrabe - v IGTC na to mají "push-car" RB4), AS3@FXR - no problem. Jediný problém vidim v FE4R@XFR. Tam to bude fakt o hubu, mnohem víc než závod v?era. Bych spíš zm?nil tra? na jinou variantu FE (t?eba gold), p?eci jen black je dost dlouhá tra?, bude nás zase sotva 5 a p?íhodných míst k "boudování" je tam hrozn? moc.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2009   #173
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
WE1@XRR - no problem (akorát z písku se XRR nevyhrabe - v IGTC na to mají "push-car" RB4)
tady bych byl taky pro ten push-car

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
FE4R@XFR. Tam to bude fakt o hubu, mnohem víc než závod v?era. Bych spíš zm?nil tra? na jinou variantu FE (t?eba gold), p?eci jen black je dost dlouhá tra?, bude nás zase sotva 5 a p?íhodných míst k "boudování" je tam hrozn? moc.
tady bych souhlasil s tim autem na prevracovani a taky bych dal neco kratsiho
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2009   #174
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default Smis GTR Endurance Cup 2009 - výsledky

Výsledky zde .
masterful is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2009   #175
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Výsledky zde .
konecne nejaky body pro APR
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2009   #176
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Ze 14 p?ihlášených tým? startovalo 6, omluvily se 2 .... a zbylý jsou kde?
A pak si st?žujte na foru, že není co jezdit.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2009   #177
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
A dání auta do specdate ihned po nehod? také není zrovna blízské realit?.

Taky si uv?domte, že na "boud?" m?žete skon?it né vlastní vinou, a t?eba po 2,5 hodinách jízdy. (to jen p?íklad)

K té penalizaci nevím no, doty?ný už by byl myslím dostate?n? potrestán ztrátou ?asu, než se k n?mu SC dostane (podle délky trati a místu nehody) a t?eba i nucené opravy. Bylo by to v ?ádu minut, né-li celých kol (1,2,3)
Spectate je relativn? podobné tomu, že je auto odstran?no z trati (nap?. je?ábem). Obracení auta ze st?echy zp?t na kola mi nic reálného nep?ipomíná a je to takové arkádoidní.

To, že ?lov?k m?že být vy?azen ze závodu i cizí vinou, je celkem normální a k závod?ní to pat?í.

Taky se bojím, že by jízda za takovým obracecím "safety carem" byla docela zmatek. Bu?to ho nesmím p?edjet, pak ale co d?lat v moment?, kdy "pracuje" na oto?ení ... anebo ho smím p?edjet, pak mne ale m?že zásadn? ohrožovat p?i obracení.
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2009   #178
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
Ze 14 p?ihlášených tým? startovalo 6, omluvily se 2 .... a zbylý jsou kde?
A pak si st?žujte na foru, že není co jezdit.
Pokud by nám to organizáto?i povolili, pravd?podobn? by Banáni byli schopni postavit do v?tšiny zbývajících závod? na rošt i druhé auto (?ekn?me BT-015).
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2009   #179
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

ORBman > viz. post #171

Edit: m?že být

Last edited by jirka.svs; 27.5.2009 at 15:42.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2009   #180
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by ORBman View Post
Spectate je relativn? podobné tomu, že je auto odstran?no z trati (nap?. je?ábem). Obracení auta ze st?echy zp?t na kola mi nic reálného nep?ipomíná a je to takové arkádoidní.

To, že ?lov?k m?že být vy?azen ze závodu i cizí vinou, je celkem normální a k závod?ní to pat?í.

Taky se bojím, že by jízda za takovým obracecím "safety carem" byla docela zmatek. Bu?to ho nesmím p?edjet, pak ale co d?lat v moment?, kdy "pracuje" na oto?ení ... anebo ho smím p?edjet, pak mne ale m?že zásadn? ohrožovat p?i obracení.
kdyby bylo jedno SC, ktery by vedlo startovni pole a druhy vuz by pracoval na otaceni auta, bylo by po tvem problemu
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.