Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.11.2005   #161
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Replaye divize 1:
Kvalifikace
SuperPole
1. závod
2. závod

Replaye divize 2
Kvalifikace
SuperPole
1. závod
2. závod
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #162
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2Nite: jeste jsem zapomel, pubstat nerozlisuje velky/maly, takze jako kontrola lfswnicku to neni idealni

2Chaos: ano, tato casova souslednost je myslim idealni, alespon se ted tak jevi
doplne jeste informaci o konci prihlasovani na zavod, coz jsem ja navrhoval na tu nedeli jako hotlapy

2Agarash: to me mrzi zvlast proto ze jsi tymovy kolega, ale v pondeli pres den stejne nic nezajedes a odsunuti konce na 18h nas dostane tam kde to bylo. Nekomu se na posledni chvili uploadnuty HL neobjevi v rozrazeni a bude se to resit po 18h a to uz by zase mely byt rozeslane maily..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #163
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
2Chaos: ano, tato casova souslednost je myslim idealni, alespon se ted tak jevi
doplne jeste informaci o konci prihlasovani na zavod, coz jsem ja navrhoval na tu nedeli jako hotlapy
no jelikoz kdo nebude mit hotlap nepojede, tak to z toho vyplyva...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #164
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2Nite: jeste jsem teda mozna uplne nepochopil kdy by se kontroloval HL. Clovek se prihlasi, pak potvrdi cimz vznikne seznam pravdepodobnych jezdcu a v 18:00 z nich vypadnou ty co nemaj HL? To zas budou reklamace.. Fakt bych popremyslel o nutnosti mit HL pri prihlasce. Protoze kdyz to checkne az pri potvrzovani, tak uz s tim clovek nic neudela, protoze bude po uzaverce a kdyz se to bude kontrolovat az v okamziku rozrazovani, tak se najdou jedinci co mit HL nebudou a budou rvat jak to ze jim to dovolilo prihlaseni a potvrzeni a pak nakonec nemuzou jet.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #165
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
no jelikoz kdo nebude mit hotlap nepojede, tak to z toho vyplyva...
obavam se ze ne pro vsechny zcela zrejme
najdou se lidi, co poslou HL vcas a budou se chtit prihlasit / potvrdit az v pondeli. jim treba nedojde ze HL nemohl byt zaznamenan protoze do nedele nebyli na listu lidi pro ktery to HL zaznamenava - ja vim ze to teoreticky jasny je, ale nic se nezkazi kdyz to bude jeste i jasne napsany
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #166
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Nitemare

.......

nekdo si stezoval taky ze je to prehnane komplikovany zaregistrovat se na zavod a pak to este potvrzovat tesne pred zavodem... takze bych mel vysvetlit proc to takhle je...
v minuly sezone bylo totiz dost pripadu, ze se nekdo nezucastnil zavodu, ale neomluvil se z nej, a pak blokoval misto ve vyssi divizi tem, kteri mohli jet... takze ted pokud se zaregistruje nekdo na zavod a nepotvrdi ucast tesne pred zacatkem zavodu, nepocita se s nim automaticky v rozrazeni do divizi...

......
stezoval jsem si ja, ze to je zadost o zadost, nevim, jestli jeste nekdo jiny. V systemu bych takovy problem nevidel, jako hlavne v tom, ze ani nemuzes nikomu napsat RTFM, protoze zadny manual neni. Timto zaroven oslovuju lidi, co maji obcas prebytek nejakeho toho volneho casu:

nebylo by od veci sesmolit manual k niteho rozhrani, grafiku kolem, aby ligove stranky nejak vypadaly atd. Muzeme to samozrejme vsechno nechat at to udela Nite, ale ja a urcite vetsina ostatnich bude radeji, kdyz ho toto nebude zatezovat a bude moct vesele scriptovat Ostatne nerad bych, aby se jednoho dne Nite proste zaradil do davu a prohlasil "tak dalsi na radu, ja uz na to seru".

Dale, jelikoz to tu jeste nepadlo, tak bych chtel podekovat myslim ze za vsechny Kadovi, za rychle napsani zalozniho rozrazeni.

Zaverem prosba vsem, predevsim novackum:

zkuste pochopit, ze toto uz neni jen lanparty, sponzory to neco stoji na cenach, organizatory a adminy na casu a nervech, tak se snazte i svym chovanim prispet k vyssi urovni ligy. Vim, ze to na prvni pohled vypada jak prudici kecy a otrepane fraze, ale jelikoz nase firma sponzorovala letni ligu, tak o tom neco vim a verte mi, ze kdyz se obcas nekdo choval jak hovado, admin hledal provaz a nejblizsi strom, tak me taky xkrat napadlo "se na to taky muzem vysrat, tenhle bordel sponzorovat". Vubec bych se nedivil, kdyby i jen behem techto dvou zavodu litalo neco podobneho hlavou i powderovi, tak se snazte, at je i pro nej liga radosti a muze hrde svym zakaznikum rict "podivejte se , co sponzoruju, super hra, super spolecnost lidi a sponzorstvi bylo to nejmensi, co jsem pro ne mohl udelat". Jinak by se taky mohlo stat, ze dalsi sponzori proste nebudou a budeme vybirat startovny, aby jsme vitezovi koupili aspon tabulku cokolady, nebo liga spadne na uroven trosku pocetnejsi lanparty (casem mozna ani trosku pocetnejsi).
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #167
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by powder
ješt? n?co málo prozradím .... alkohol bude sice jen pro plnoleté a ty co po akci ne?ídí, ale pohled na p?kné mladé modelky ve spodním prádle a plavkách bude pro každého, stejn? tak jako možnost zazávodit si s ligovým vozem SROC p?ímo p?ed zraky všech p?ítomných.
B) :love: :love: :ghug: :coup: :clap: :misch: :vibes: :brows: :brows: :brows:
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #168
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Jardier
Quote:
Originally Posted by powder
ješt? n?co málo prozradím .... alkohol bude sice jen pro plnoleté a ty co po akci ne?ídí, ale pohled na p?kné mladé modelky ve spodním prádle a plavkách bude pro každého, stejn? tak jako možnost zazávodit si s ligovým vozem SROC p?ímo p?ed zraky všech p?ítomných.
B) :love: :love: :ghug: :coup: :clap: :misch: :vibes: :brows: :brows: :brows:
taky uz se tesim, az osaham, pomazlim a pritisknu ke rtum modelky ve spodnim pradle a dlouze a pozorne budu pozorovat lahve a sklenice s alkoholem..... Nebo to je naopak? Ted v tom mam zmatek
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #169
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
m?j návrh na ?asovou souslednost:

ned?le p?lnoc - uzáv?rka hotlapování

ned?le p?lnoc
| - potvrzovaní ú?asti
pond?lí 18:00

pond?lí 18:01 - rozeslání info mail?

pond?lí 19:30
| - jízda
pond?lí 22:30

ad povinné hotlapy - jsem pro, dote? to šlo i bez nich jen díky benevolenci, kterou už nemám... zajet jedno kolo a poslat ho je práce na max 5 min...
... a b?h nám dal sv?tlo ...

tak jak je to psáno - beru všemi deseti :up:


to Agarash: pokud nem?žeš hotlapit jindy než v pond?lí, zkus to hned to p?íští

O tom to p?ece je, na p?ípravu a HL a lad?ní setu je hafo ?asu, tak pro? to nechávat na poslední hodinu p?ed startem, no ne ?

Petr CGY
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #170
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
Quote:
Originally Posted by Chaos
m?j návrh na ?asovou souslednost:

ned?le p?lnoc - uzáv?rka hotlapování

ned?le p?lnoc
| - potvrzovaní ú?asti
pond?lí 18:00

pond?lí 18:01 - rozeslání info mail?

pond?lí 19:30
| - jízda
pond?lí 22:30

ad povinné hotlapy - jsem pro, dote? to šlo i bez nich jen díky benevolenci, kterou už nemám... zajet jedno kolo a poslat ho je práce na max 5 min...
... a b?h nám dal sv?tlo ...

tak jak je to psáno - beru všemi deseti :up:


to Agarash: pokud nem?žeš hotlapit jindy než v pond?lí, zkus to hned to p?íští

O tom to p?ece je, na p?ípravu a HL a lad?ní setu je hafo ?asu, tak pro? to nechávat na poslední hodinu p?ed startem, no ne ?

Petr CGY
taky beru a sem pro zadny vyjimky nepotvrdi nejede neposle hl nejede
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #171
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

me treba taky vytoci kdyz se pred kvali nekdo zepta na kolik se jede a kol a kolik to zere to je tak tezky to zajet jedno kolo
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #172
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
m?j návrh na ?asovou souslednost:

ned?le p?lnoc - uzáv?rka hotlapování

ned?le p?lnoc
| - potvrzovaní ú?asti
pond?lí 18:00

pond?lí 18:01 - rozeslání info mail?

pond?lí 19:30
| - jízda
pond?lí 22:30

ad povinné hotlapy - jsem pro, dote? to šlo i bez nich jen díky benevolenci, kterou už nemám... zajet jedno kolo a poslat ho je práce na max 5 min...
dal bych nekde vote ale ja sem 10000000% pro
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 15.11.2005   #173
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Já jsem taky pro to co navrhoval Chaos.Ta uzáv?rka Hl bude dobrá.Te?ka se mi stávalo, že když sem šel ráno do školy, tak sem byl v div1 a p?išel sem a byl sem v div2 a už sem nestihal zajel lepší takže bych byl pro
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #174
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

jj jsem taktéž pro
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #175
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
Já jsem taky pro to co navrhoval Chaos.Ta uzáv?rka Hl bude dobrá.Te?ka se mi stávalo, že když sem šel ráno do školy, tak sem byl v div1 a p?išel sem a byl sem v div2 a už sem nestihal zajel lepší takže bych byl pro
to si pamatuju z ALSC na posledni zavod .... te odsunul Losik .... :shh: :shh:
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #176
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Quote:
Originally Posted by Sarag 91
Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
Já jsem taky pro to co navrhoval Chaos.Ta uzáv?rka Hl bude dobrá.Te?ka se mi stávalo, že když sem šel ráno do školy, tak sem byl v div1 a p?išel sem a byl sem v div2 a už sem nestihal zajel lepší takže bych byl pro
to si pamatuju z ALSC na posledni zavod .... te odsunul Losik .... :shh: :shh:
jj a te? málem v 1.závod? SROC :no:
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #177
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no k odsouvani bude asi dochazet stejne, pac se urcite najde nekdo kdo bude hotlapit do posledni chvile...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #178
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

rozrazeni pro dalsi zavod je k dispozici na http://liga.liveforspeed.cz/?page=2
Nitemare is offline   Reply With Quote
Old 16.11.2005   #179
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

ja uz mam hotlap poslany pomerne dlouho, ale v rozrazeni nejsem... :?:

EDIT: aha, ja se musel nejprve prihlasit
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 25.11.2005   #180
Boris
Newbie
 
Join Date: 3.3.2005
Location: Semily
Posts: 30
Default

Já pako zapom?l že v pond?lí jedu do Essenu takže nejedu....... :weep:

....... ale na druhou stranu....... :trampo:
__________________
:drive:
Boris is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.