Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.12.2008   #1641
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Hlavne, ze porad chcete realna auta a realne trate a kdyz vam konecne udelaji prvni seriove auto, tak brecite, ze je zase moc realne, protoze ma ABS a mozna i ESP. Nadavate jak to ubira na zabave aniz byste v tom odjeli jediny zavod. Vydaji SERIOVY Sirocco, ne ZAVODNI verzi co jela 24h na tej vasi ******** smycce. Smirte se s tim.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1642
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Hlavne, ze porad chcete realna auta a realne trate a kdyz vam konecne udelaji prvni seriove auto, tak brecite, ze je zase moc realne, protoze ma ABS a mozna i ESP. Nadavate jak to ubira na zabave aniz byste v tom odjeli jediny zavod. Vydaji SERIOVY Sirocco, ne ZAVODNI verzi co jela 24h na tej vasi ******** smycce. Smirte se s tim.
Pokud vim, nerikal jsem o Sciroccu nic spatneho. Vyjadroval jsem se jen k MOZNOSTI zakazat pomocniky na serverech, ne je vsechny uplne zrusit. Pomocniky vitam jako zpestreni a ukazku toho, jak dokazou devs v dnesni dobe verohodne napodobic temer cokoliv, ale kdyz uz jsem u te reality, v zavodech se s pomocniky taky nesetkas. A nechapu, proc motas, jestli je zavodni, nebo ne. I kdyz je seriove, tak by tu moznost vypnuti mela byt. Navic takove XRTcko je taky seriovy auto a nema pomocniky. Treba u FZ5 a formuli taky nejde serverech zakazat TC. Takze treba takova simulace F1 se neda udelat podle realnych pravidel, protoze je tu stale moznost toho, ze by toho nekdo zneuzival.

Souhrnem: nevadi mi, ze je v LFS auto s pomocniky (koneckoncu takova uz tam jsou). Jen navrhuji, aby nastaveni bylo vice variabilni a dalo se z obsahu LFS vytezit maximum. Tzn. treba pokud by Scirocco patrilo ciste hypoteticky do kategorie TBA a jelo by se napr. WTCC, tak aby se pravidla mohla srovnat pro vsechny stejne (TBAcka ABS nemaji a ve VW by se mohlo tajne vyuzivat).
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1643
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Osobne si myslím, že LFS devs, vä?šinou diskutujú s komunitou v test patch fórach... Takže ak bude viac ?udí názoru ako Sparco, myslím, že takú vec spravia. Ale pod?a m?a to nebude treba, pretože tieto pomoci budú ur?ite vypnute?né v nastaveniach auta a je ešte ve?mi otázne ?i pomôžu k lepším ?asom alebo nie... zbyto?ná polemika nad vecou, ktorá ešte prakticky nebola v LFS odskúšaná...
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1644
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

@Sparco: to nebylo konkretne jen na tvuj post, ale obecne.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1645
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Takže ak som to pochopil správne, nebude patch, alebo nebude iba Scirocco?
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1646
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Jen Scirocco nebude - tedy bude, ale až pozd?ji. Ale test patche asi budou, protože bude Scawen opravovat n?jaký ty bugy. Ale žádnej oficiální patch s vylepšenejma interiérama a novou tratí ne?ekej
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1647
Sparco
Member

 
Sparco's Avatar
 
Join Date: 19.2.2008
Location: Praha 4 - Hodkovi?ky
Posts: 143
Default

[quote=reyco;95618]Osobne si myslím, že LFS devs.../quote]

No nejde ani tak o to, jestli to urychli, nebo ne, ale spis, aby byla moznost pro vsechny nastavit stejny metr, kdyz je treba. A prakticky to odzkousene je, protoze to neni problemem jenom ABS, ale i TC. Nechci nejak rejpat, mozna ze to jeste nikdy nebylo treba a v oficialnich ligach se da spolehat na cestne slovo zavodniku, co se tyce pravidel, ktera nejdou nastavit. Ale nechapu, proc napr. povinny pohled z kabiny jde nastavit a takovehle technicke prvky ne... No dost mozna mam jenom blbej napad

PS: nevi se, co bude v Sciroccu za motor a v jake kategorii? 2.0 TFSi mi s 200 koni prijde slaby na to, aby patrilo do TBA, takze mozna bude VW osamocen. Nebo to bude naftak?
__________________
Objem ni?ím nenahradíš! A když už není co vrtat, použij kompresor!
Sparco is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1648
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Malé poupravenie
TBA - to be added
TBO - trieda áut v LFS, nie?o s Turbo ..... ?alej neviem

Nechápem stále tvojím úmys?om, ?o je na TC tej ako ju teraz v LFS poznáme zlé ? Napr. ke? sa išiel 3h endurance s FZ5, každý sa mohol rozhodnú? ?i pôjde s TC alebo nie... napr. ja som bol odhodlaný ís? bez nej ale pneu mi museli vydrža? 1 a pol hodiny, tak som ju po pár kolách zapol. Strácal som, hlavne na úsekoch kde sa išlo ve?mi pomaly ale pridalo to životnosti gúm a ako jeden z mála som na nich 1 a pol hodiny prešiel. Napr. strelili Attimu, Ghostovi..

Chcel som tým poveda?, že možnos? vo?by sa mi pá?i, pridáva to na zábave a na možnosti taktizova?
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1649
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Malé poupravenie
TBA - to be added
TBO - trieda áut v LFS, nie?o s Turbo ..... ?alej neviem
Co je TBA? A nemyslel tim sklon?ný TBO (bez TBA)?

BTW TBO je akornym pro TurBO podle m?. Nebo Turbo Boost Open
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1650
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Malé poupravenie
TBA - to be added
TBO - trieda áut v LFS, nie?o s Turbo ..... ?alej neviem

Nechápem stále tvojím úmys?om, ?o je na TC tej ako ju teraz v LFS poznáme zlé ? Napr. ke? sa išiel 3h endurance s FZ5, každý sa mohol rozhodnú? ?i pôjde s TC alebo nie... napr. ja som bol odhodlaný ís? bez nej ale pneu mi museli vydrža? 1 a pol hodiny, tak som ju po pár kolách zapol. Strácal som, hlavne na úsekoch kde sa išlo ve?mi pomaly ale pridalo to životnosti gúm a ako jeden z mála som na nich 1 a pol hodiny prešiel. Napr. strelili Attimu, Ghostovi..

Chcel som tým poveda?, že možnos? vo?by sa mi pá?i, pridáva to na zábave a na možnosti taktizova?
ale zatim mi to prijde jako kdyby mi sef rekl: "Zitra nemusis do prace a dostanes zaplaceno jako kdyby jsi tam byl". Co by vetsina lidi udelala je jesny. Stejny to je podle me v LFS.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1651
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Co je TBA? A nemyslel tim sklon?ný TBO (bez TBA)?

BTW TBO je akornym pro TurBO podle m?. Nebo Turbo Boost Open
a co treba xrT, rB4, fxO

EDIT: jeste TBA - To Be Added
SIR is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1652
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
ale zatim mi to prijde jako kdyby mi sef rekl: "Zitra nemusis do prace a dostanes zaplaceno jako kdyby jsi tam byl". Co by vetsina lidi udelala je jesny. Stejny to je podle me v LFS.
A smím v?d?t, na ?em zakladáš tento názor, když VWS ješt? nkdo (v této podob?) nem?l možnost ?ídit? Navíc znovu opakuji, jde o test patche, pokud to p?idává neadekvátní výhodu, tak to velmi pravd?podobn? devs upraví. Jak ?ekl ag, po?ád si st?žujete, a? se stanecokoli, auto je blb?, esp je blbé, abs je blbé... Tip: v nfs abs ani esp není

EDIT: Spraco: objevils asi ameriku, že bude vws ve vlastní t?íd? a to mezi FXO a XFG se ví už dost dlouho...
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1653
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
ale zatim mi to prijde jako kdyby mi sef rekl: "Zitra nemusis do prace a dostanes zaplaceno jako kdyby jsi tam byl". Co by vetsina lidi udelala je jesny. Stejny to je podle me v LFS.
Lenže ty hovoríš o veci úplne jasnej, ale ABS a TC a podobné pomoci, nie sú tak jednozna?né, ?i pomôžu alebo nepomôžu... Chceš mi poveda?, že na FZ5 sa oplatí jazdi? s TC ? Možno pre tých, ktorí sa uspokoja s horším ?asom áno ale inak ur?ite nie... A tak isto to bude aj s ostatnými pomocami. A keby to tak nebolo, kto ti zakazuje ma? ich zapnuté... zaoberáte sa dos? kravinami

A ja teraz spolo?ne s vami..
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1654
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
ale zatim mi to prijde jako kdyby mi sef rekl: "Zitra nemusis do prace a dostanes zaplaceno jako kdyby jsi tam byl". Co by vetsina lidi udelala je jesny. Stejny to je podle me v LFS.
Rek bych ze ne...
Felix is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1655
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

furt samy tlachy. ja rozhodne nemam strach ze bych prohraval proti nekomu kvuli tomu ze ma zaply abs ci jinou elektroniku a kdo jo, je divnej a lama k tomu..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1656
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Podle m? VW nebude s ABS a ESP rychlejší, protože p?edokolka se sama o sob? ovládá dob?e. Takže když bude volnost nastavení t?chhle prvk? nepozastavoval bych se nad omezeníma. (Jen pokud by n?kdo cht?l povinn? na?idit tyhle prvky.) Každopádn? porad budeme mít všichni stejný podmínky, nechci ABS a ESP nenastavim si je, myslim si že je to s nima rychlejší vemu si je.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1657
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

K ABS... ?áste?n? souhlasím se Sparcem. "Originální" LFS auta (road), který vycházejí z hlav devs, v?tšinou ABS nemají. Takže t?eba UF1, XFG, XRG, XRT a ob? LX by se bez téhle fi?ury mohly dost dob?e obejít. Nevím, kdy se za?alo masov? zavád?t ABS, ale myslím si, že tyhle auta vychází z doby, kdy auta ješt? ?ídil ?lov?k a ne naopak.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1658
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
A smím v?d?t, na ?em zakladáš tento názor, když VWS ješt? nkdo (v této podob?) nem?l možnost ?ídit? Navíc znovu opakuji, jde o test patche, pokud to p?idává neadekvátní výhodu, tak to velmi pravd?podobn? devs upraví. Jak ?ekl ag, po?ád si st?žujete, a? se stanecokoli, auto je blb?, esp je blbé, abs je blbé... Tip: v nfs abs ani esp není
tim jsem narazel napriklad na jiz zmineny viskozni diferak

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
K ABS... ?áste?n? souhlasím se Sparcem. "Originální" LFS auta (road), který vycházejí z hlav devs, v?tšinou ABS nemají. Takže t?eba UF1, XFG, XRG, XRT a ob? LX by se bez téhle fi?ury mohly dost dob?e obejít. Nevím, kdy se za?alo masov? zavád?t ABS, ale myslím si, že tyhle auta vychází z doby, kdy auta ješt? ?ídil ?lov?k a ne naopak.
konecne nekdo kdo nas pochopil
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1659
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Darmo sa tu tešíte, že budete ma? ABS alebo podobné pomôcky, takému Jetovi, Ghostovi a podobným vesmírným monštrám je to šumafuk ?o mu nastavíte aj tak ho nikdy neuvidíte v spätom zrkadle iba ked Vás bude dáva? o kolo
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2008   #1660
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by reyco View Post
Lenže ty hovoríš o veci úplne jasnej, ale ABS a TC a podobné pomoci, nie sú tak jednozna?né, ?i pomôžu alebo nepomôžu...
uz tu bol post o tom ako sa jazdi s a bez ABS a s cim to je rychlejsie...
http://www.lfsforum.net/showthread.p...28#post1005928

jedine ze by sa to zazracne aj vdaka odkladu opravilo... co, ale v poste o odklade spominane nie je...

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
K ABS... ?áste?n? souhlasím se Sparcem. "Originální" LFS auta (road), který vycházejí z hlav devs, v?tšinou ABS nemají. Takže t?eba UF1, XFG, XRG, XRT a ob? LX by se bez téhle fi?ury mohly dost dob?e obejít. Nevím, kdy se za?alo masov? zavád?t ABS, ale myslím si, že tyhle auta vychází z doby, kdy auta ješt? ?ídil ?lov?k a ne naopak.
Dalsi do klubu, ktory pochopil co som sa snazil napisat aj ja v predoslych postoch
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.