Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.5.2008   #141
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Byl bych dost rad, kdyby se preslo na system startovni cislo = vysledne poradi z nejblizsi predchazejici ligy. Pokud se prihlaseny nezucastnil nejblizsi predchazejici ligy, tak by dostal pridelene cislo zacinajici od 201 dale, dle casu zaslani prihlasky.
Souhlas, je fakt, že by i pro lidi nejezdící v top ten byla v?tší motivace nevypoušt?t závody, když stejn? nezískají žádnou cenu. Prost? každej by te? o n?co bojoval. Navíc by se vy?ešila spousta problém? a hádání. Jen p?i bodové rovnosti by se stalo co? Stejné ?íslo nebo by rozhodoval po?et lepších míst (1. bych ne?íkal, kv?li divizím a kv?li tomu, že nemusí vyhrát nikdy)?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #142
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Jen p?i bodové rovnosti by se stalo co? Stejné ?íslo nebo by rozhodoval po?et lepších míst (1. bych ne?íkal, kv?li divizím a kv?li tomu, že nemusí vyhrát nikdy)?
Kdyz je bodova rovnost, tak se to v soucasne dobre rozhodne poctem prvnich mist, kdyz ten je shodny, tak pocet druhych mist atd.

EDIT: Prvni v prvni divzi je 1. (to zni divne), prvni v druhe divizi je 33. (zalezi na poctu ucastniku daneho vecera v prvni divizi) Tak to chapu ja, ale jasno by v tom mel udelat Chaos.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 28.5.2008 at 09:26.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #143
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no pokud by se udelovala cisla podle poradi, tak by na divizich nezalezelo, bylo by to z celkovych vysledku minule ligy... a poradi v celkovych vysledcich je dano propozicema...

Quote:
Originally Posted by Propozice
V p?ípad? vyrovnaného po?tu bod? bude rozhodovat po?et vyhraných závod?, v p?ípad? rovnosti vyhraných závod?, bude rozhodovat umíst?ní v posledním závod?.
mozna by si prvnich 10 mohlo cislo zvolit, zbytek dle poradi...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #144
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

pri poctu teamu v zavodech a rozdeleni kazdeho teamu na nekolik podteamu se mi zda 3 znaky dost malo. Aby potom clovek nepotreboval prekladaci tabulku, jaka zkratka je jaky team
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #145
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
mozna by si prvnich 10 mohlo cislo zvolit, zbytek dle poradi...
To by nejspis delalo neplechu. Prvni by si zvolil 15ku a co by pak dostal 15.?
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #146
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Obecn? s návrhem Kady souhlasím až na pár drobných výhrad (vypustit " -", zkracování po slabikách atd) co tu už padly. Sám jsem navrhoval podobnou v?c už dávno (když byly dohady o reálných jménech), ale n?jak se to neujalo. M?j návrh ohledn? barev spo?íval v zákazu ?erný a tmav? modrý ve jménu, není to v rychlosti k p?e?tení a admin?m to zt?žuje práci.
Co bude na zna?ce mi je tak trochu jedno, ale protože tam n?kte?í mají celkem divný texty, ty ?ísla by to mohly sjednotit.
P?id?lování ?ísel podle po?adí z minulé ligy se mi sice moc nelíbí (jsem zvyklý na svoje), ale p?ipouštím, že to má jen výhody, takže bych se s tím smí?il.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #147
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
To by nejspis delalo neplechu. Prvni by si zvolil 15ku a co by pak dostal 15.?
hmm to je fakt...

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
M?j návrh ohledn? barev spo?íval v zákazu ?erný a tmav? modrý ve jménu, není to v rychlosti k p?e?tení a admin?m to zt?žuje práci.
souhlas
Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Co bude na zna?ce mi je tak trochu jedno, ale protože tam n?kte?í mají celkem divný texty, ty ?ísla by to mohly sjednotit.
cislo mi nic nerekne, musim se podivat do startovni listiny a navic je cislo i jinde na aute... radsi bych tam videl LFSnick, jelikoz dost lidi nema spárovanou mnozinu real jmen s mnozinou LFSnicku...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #148
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
cislo mi nic nerekne, musim se podivat do startovni listiny a navic je cislo i jinde na aute... radsi bych tam videl LFSnick, jelikoz dost lidi nema spárovanou mnozinu real jmen s mnozinou LFSnicku...
Však píšu že mi to je jedno, ale protože LFSnick vidím kdykoliv když stisknu ctrl+shift, na zna?ku stejn? ?asto není vid?t nebo je daleko a k nep?e?tení a nick se nemusí vejít, tak zkrátka zna?ku stejn? neberu jako n?co ?ím se bude admin ?ídit, beru to jen jako kousek plochy na aut? a ?íslem ?eším, aby na tom kousku plochy nebyly "závadný" texty. Ale jestli tam bude LFSnick, no problem, m? se vejde p?esn?
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #149
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

na znacku mozna nazev (zkratku) ligy?

do jmena souhlasim s formatem 3 pismena tag (barvy prvnich dvou znaku pro tym, posledni barva rozlisi podtym???), mezera, prvni iniciala a tecka, mezera, prijmeni

duvod pro krestni jmeno jako inicialu je prave sjednoceni jmen, co se vzhledu tyce, protoze pokud by inicialu meli jen ti s dlouhymi jmeny, tak by stejne vznikla nepravidelnost
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #150
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
cislo mi nic nerekne, musim se podivat do startovni listiny a navic je cislo i jinde na aute... radsi bych tam videl LFSnick, jelikoz dost lidi nema spárovanou mnozinu real jmen s mnozinou LFSnicku...
Jsem taky pro LFSnick a to kvuli videum. Kdyz se na nejaky koukam, tak proste nevim na koho presne se zrovna koukam ("n0000000b" a "FWDsucks" vim kdo je, ale tim to konci). Nebranil bych se ani nazvu ligy nebo zkratce pokud si to sponzor bude prat.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #151
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

S trema znakama na tag+mezera souhlasim. Dulezity je, aby tam kazdej mel ty 3 znaky + mezeru, jmena jsou pak dobre zarovnany, viz World Series.
Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
M?j návrh ohledn? barev spo?íval v zákazu ?erný a tmav? modrý ve jménu, není to v rychlosti k p?e?tení a admin?m to zt?žuje práci.
Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
souhlas
Jmeno urcite jednotnou barvou, to je to hlavni, o co mi jde. V tagu bych klidne cernou i modrou povolil.
Quote:
Originally Posted by Tairo
pri poctu teamu v zavodech a rozdeleni kazdeho teamu na nekolik podteamu se mi zda 3 znaky dost malo.
ALeRT se nevleze, co sa da robit, bude z toho ALT. Podle myho jsou 3 znaky rozumnej kompromis. Podteamy se daji uz odlisit jen barevne.

Ad. zkraceni jmena, nemyslel jsem "Rob. Kot.", ale "Rob. Kotlaba", tzn vzdycky plny prijmeni a co nejvic ze krestniho jmena.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #152
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
ALeRT se nevleze, co sa da robit, bude z toho ALT. Podle myho jsou 3 znaky rozumnej kompromis. Podteamy se daji uz odlisit jen barevne.
ja myslel spis to, ze na rozliseni teamu budou 2 znaky, protoze se teamy deli jeste na podteamy, takze u nas potom spis AL1, AL2. Pripadne ALL, ALW, ALP a tak podobne. A v takovych zkratkach u vsech teamu aby se potom CeRT (nebo CRT) vyznal V pripade barev si zase moc nedovedu predstavity asociace na team, protoze hodne tagu si pamatuju spis podle kombinace barev, co dany team pouziva. Holt si prinejhorsim vyrobim "prekladovou tabulku teamu"
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #153
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

K dispozici je 23 znak?, takže nevidím d?vod, pro? nedat na teamtag 5 + mezera a na jméno zbyde 17, což by m?lo sta?it všem, pokud použijí formát X. YYYYYYYYYYYYY
M? se vejde celý jmého a ješt? spousta znak? zbyde
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #154
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
K dispozici je 23 znak?, takže nevidím d?vod, pro? nedat na teamtag 5 + mezera a na jméno zbyde 17, což by m?lo sta?it všem, pokud použijí formát X. YYYYYYYYYYYYY
M? se vejde celý jmého a ješt? spousta znak? zbyde
V pripade CeRTu (aspon za me) +100. Predstavte si, ze vam po trati jezdi samej monitor (CRT).
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #155
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

U jmena bohate staci jen prvni pismenko pak tecka a prijmeni.

EGT - O. Sladký

myslim ze nejaky tri pismenka ze jmena by nekdy zneli divne
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #156
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
K dispozici je 23 znak?, takže nevidím d?vod, pro? nedat na teamtag 5 + mezera a na jméno zbyde 17, což by m?lo sta?it všem, pokud použijí formát X. YYYYYYYYYYYYY
M? se vejde celý jmého a ješt? spousta znak? zbyde
misto mezery bych dal radsi svislitko, aby to oddelilo
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #157
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Vyhoda povinnych 3 znaku je v tom, ze jsou pak jmena ve vysledcich pekne zarovnany. 5 znaku nektery tymy nevyuzijou a jmeno bude couhat z rady. Jeste je moznost dat misto tymovyho tagu startovni cislo a jmeno tymu dat na poznavacku.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #158
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

taky prispeju svoji troskou vody do mlyna...
sjednotit jmena ve hre by to urcite chtelo (duvody uz napsany byly). pro omezeni nekterych barev jsem taky, ale spzku bych nechal kazdymu takovou, jakou chce mit (i kdyz nektery spzky nejsou moc vhodny, vzpominam si na RcA, kde mel nekdo znacku "smrdim" a ja kdyz ho dojel, tak jsem se po zbytek zavodu smal a nemohl jsem ho predjet). nick nebo tym na SPZ je imo zbytecny, auta vetsinou poznavam podle skinu a kdyz nejaky skin neznam, neda se nic delat, nijak me to vetsinou netrapi.

cisla jsou mi jedno, ale co mi vadilo bylo, ze jsem mel minulou sezonu stejny cislo jeste s jinym autem. nez abych zase videl na trati jinou "88", tak budu radsi pro cisla podle poradi v minule lize

EDIT:

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Vyhoda povinnych 3 znaku je v tom, ze jsou pak jmena ve vysledcich pekne zarovnany. 5 znaku nektery tymy nevyuzijou a jmeno bude couhat z rady. Jeste je moznost dat misto tymovyho tagu startovni cislo a jmeno tymu dat na poznavacku.
napad se mi libi, ale zda se mi to nefer pro ty tymy, co maji delsi tag. co takhle dat povinnych 5 znaku a kdo by mel jenom 3, tak tam loupne treba mezeru?
napr.:
_NRG |SIR
CeRT |Kid
ALeRT|Tairo

EDIT2: musel jsem dat pred nas tag podrtrzitko, mezeru mi to na zacatku nebralo + jsem zahodil barvy

Last edited by SIR; 28.5.2008 at 20:41.
SIR is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #159
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by SIR View Post
EDIT:


napad se mi libi, ale zda se mi to nefer pro ty tymy, co maji delsi tag. co takhle dat povinnych 5 znaku a kdo by mel jenom 3, tak tam loupne treba mezeru?
napr.:
_NRG |SIR
CeRT |Kid
ALeRT|Tairo

EDIT2: musel jsem dat pred nas tag podrtrzitko, mezeru mi to na zacatku nebralo + jsem zahodil barvy
Nejd?ív jsem cht?l oponovat, ale SIR?v nápad se mi líbí. Pro týmy s delším tagem to bude ideální a my s mén? znaky tam holt práskneme mezeru(y).

Pro ?ísla podle poslední sezóny jsem taky, stejn? tak vítám zp?ehledn?ní celého formátu jmen, i když tohle bude mít ur?it? hlavní dopad pro administrátory. Ale jezdc?m se na to ur?it? taky bude dívat lépe .
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 28.5.2008   #160
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

maju cisla nejaky prakticky vyznam? v svk lige som ich zrusil a vobec mi nechybaju. (naspat ich vratim, az ked budeme zavody vysielat v TV)
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.