Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.2.2006   #141
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222
Tak tohle Lambo se mi MOC libi 8O
doufam ze takhle to vypadat nebude...
Commander is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2006   #142
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by windmouse
kde na to vydelat aby me nezavreli???

nadhera moc moc moc
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 22.2.2006   #143
marlin
Regular Member

 
marlin's Avatar
 
Join Date: 1.12.2004
Location: Okrouhlá
Posts: 533
Default

to nekoupis, leda puvodniho z 50tych let, a predelat si ho
__________________
modelky

klik sem
marlin is offline   Reply With Quote
Old 28.2.2006   #144
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

tohle by nebyla spatna dodavka pro rodinu. Reci marketinkovyho srace- pro sportovne zalozene ridice :shut:
http://i.tuning.cz/video/0582/Renault_Espace_F1.mov

:drive:
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 28.2.2006   #145
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
tohle by nebyla spatna dodavka pro rodinu. Reci marketinkovyho srace- pro sportovne zalozene ridice :shut:
http://i.tuning.cz/video/0582/Renault_Espace_F1.mov

:drive:
tak to je karka motor F1 neco podobnyho sem snad videl ve Fiatku abarth :drive:
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 28.2.2006   #146
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

no jo, renoltak aby se neozval
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 28.2.2006   #147
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Je tak tohle chci koenigsegg ccx
estimated top speed of 245 mph 8O :drive:
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.2.2006   #148
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
no jo, renoltak aby se neozval
:shut: :sofa:
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2006   #149
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

ad Kaipan
Quote:
Originally Posted by Chaos
jj tyhle jizdni vlastnosti se uz za min penez asi poridit nedaj
no pokud beres cenu stavebnice tak asi ne, ale jako hotovku nabizim
Ariel Atom
300hp/500kg = 600hp/tuna
0-100 za 2.9s
a to vse za 29000 liber
(stovnejte s cenou Enza, to je vykonove zhruba podobny)

edit: na webu maj sice vyssi cenu (35k), ono tech 300hp je za priplatek, normalne je 220hp, pak jeste moznost 275hp ale pisou i mensi hmotnost..
no v kazdym pripade v tyhle cene zadny auto takhle nepojede
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2006   #150
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

tak tohle bych si nemohl koupit, v tom se proste pomalu jezdit neda a kombinace se stavem nasich silnic by byla doslova smrtelna
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2006   #151
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

opravil jsem cenu, jsem se preslechl, ale i tak
ono skoro zadny rychly dreamcar neni na nase silnice, to si nevyberes, spis mi slo o to, ze za malo penez muzes mit na predem zkontrolovany silnici, pripadne letisti/okruhu tolik muziky, jako bys normalne mel s autem za 20 mega, ktery je ale jinak taky nepouzitelny a ke kterymu se bez vyhry ve sportce nikdy nepriblizis

edit: tak jeste oprava, podle infa Autowebu stoji nejsilnejsi verze v prepoctu 1 170 000Kc, 17x min nez srovnatelny Enzo
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2006   #152
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
opravil jsem cenu, jsem se preslechl, ale i tak
ono skoro zadny rychly dreamcar neni na nase silnice, to si nevyberes, spis mi slo o to, ze za malo penez muzes mit na predem zkontrolovany silnici, pripadne letisti/okruhu tolik muziky, jako bys normalne mel s autem za 20 mega, ktery je ale jinak taky nepouzitelny a ke kterymu se bez vyhry ve sportce nikdy nepriblizis

edit: tak jeste oprava, podle infa Autowebu stoji nejsilnejsi verze v prepoctu 1 170 000Kc, 17x min nez srovnatelny Enzo
no me tohle ani moc v realu nelaka, v lfs se mi libi sportacky, ale v realu spis tihnu k praktickym autum, posledni, o co jsem rozsiril vozovy park, je ford tranzit, protoze uz mi stvalo vecne skladat kocarek, kdyz jsme nekam jeli Tady s nim zajedu jak je, jen ho prikurtuju Jinak auto, co uz "kupuju" par let je stary hranaty velky ARO, nevim proc, ale me se to auto libi. Jen manzelka vzdycky prska, kdyz ho chci koupit, ze je to oskliva krabice
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2006   #153
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

ja takovym vysokym krabicim nerozumim, ale nebude uz lepsi koupit nejajkyho UAZa v krasne matne zeleni ?
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2006   #154
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
opravil jsem cenu, jsem se preslechl, ale i tak
ono skoro zadny rychly dreamcar neni na nase silnice, to si nevyberes, spis mi slo o to, ze za malo penez muzes mit na predem zkontrolovany silnici, pripadne letisti/okruhu tolik muziky, jako bys normalne mel s autem za 20 mega, ktery je ale jinak taky nepouzitelny a ke kterymu se bez vyhry ve sportce nikdy nepriblizis

edit: tak jeste oprava, podle infa Autowebu stoji nejsilnejsi verze v prepoctu 1 170 000Kc, 17x min nez srovnatelny Enzo
to ale neni pointa super aut stejne jako mi starsi bratr cpe ze murcielagu da na okresce Focus RS, na trati EVO.. jo at si ho klidne da, me to doopravdy netrapi, ale teoreticky az ja budu mit Murcie a on Focus tak si muzem rict ze na okresce je on rychlejsi

stejne tak enzo a spol, to neni o cena/vykon. A verim ze bys bral taky spis to Enzo nez Ariela
Commander is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2006   #155
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

sny ma kazdej jiny... ja az budu prachatej , tak si urcite zadny ferrari nekoupim, moje sny se taky spis ubiraji k tem kolibrikum.

edit jenze kdyz tak nad tim uvazuju, ja nikdy prachatej nebudu. sakra....
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2006   #156
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2Commander: mozna si me spatne pochopil, ja vim ze dream car neni jen o cena/vykon, ale tentokrat jsem to opravdu myslel na ten vykon, protoze jsem s tim Arielem zacal v souvislosti za kolik penez muzes mit jaky jizdni vlastnosti, respektive jak dobry jizdni vlastnosti se daj poridit za cenu Kaipana. Ze je trapny s Arielem prijet na premieru do Carnegie Hall je vec jina, tentokrat jsem myslel jen to sportovni svezeni.

p.s.: jo, bral bych zadarmo radsi Enzo misto Ariela, ale jenom proto, ze je tak drahy. Okamzite bych ho prodal a postavil si barak, koupil par mych "vysnenych" aut a zbylo by na nejaky letadylko, pripadne par cest okolo sveta Enzo je jedno z aut, ktery se mi ale absolutne nelibi (byl jsem metr od nej).
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2006   #157
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
2Commander: mozna si me spatne pochopil, ja vim ze dream car neni jen o cena/vykon, ale tentokrat jsem to opravdu myslel na ten vykon, protoze jsem s tim Arielem zacal v souvislosti za kolik penez muzes mit jaky jizdni vlastnosti, respektive jak dobry jizdni vlastnosti se daj poridit za cenu Kaipana. Ze je trapny s Arielem prijet na premieru do Carnegie Hall je vec jina, tentokrat jsem myslel jen to sportovni svezeni.

p.s.: jo, bral bych zadarmo radsi Enzo misto Ariela, ale jenom proto, ze je tak drahy. Okamzite bych ho prodal a postavil si barak, koupil par mych "vysnenych" aut a zbylo by na nejaky letadylko, pripadne par cest okolo sveta Enzo je jedno z aut, ktery se mi ale absolutne nelibi (byl jsem metr od nej).
hihi, no jasne, ale i kdyby si ho "nesmel" prodat

btw me se taky nelibi, a byl jsem 1cm od nej (ochmatavat to nehodlam)
nejvetsi ***** je, ze melo mokrou strechu od deste, a jak otevrel dvere tak mu vsechno steklo na ty super drahy sedacky Auto za 20 mega do kteryho tece.. Nezapomenu
Commander is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2006   #158
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by dmichl
ja takovym vysokym krabicim nerozumim, ale nebude uz lepsi koupit nejajkyho UAZa v krasne matne zeleni ?
UAZ uz je uplne nekde jinde, preci jen s arem se da jeste v realu jezdit, aniz by clovek nacpal hafo penez do benzinu|plynu O nafte ani nejak neuvazuju, kdyz vidi clovek ty ceny, tak uz to neni tak vyhodne, jako pred lety a spolehat se na levne zdroje nafty prez kamarady take nejde porad
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2006   #159
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
Quote:
Originally Posted by Pablo
2Commander: mozna si me spatne pochopil, ja vim ze dream car neni jen o cena/vykon, ale tentokrat jsem to opravdu myslel na ten vykon, protoze jsem s tim Arielem zacal v souvislosti za kolik penez muzes mit jaky jizdni vlastnosti, respektive jak dobry jizdni vlastnosti se daj poridit za cenu Kaipana. Ze je trapny s Arielem prijet na premieru do Carnegie Hall je vec jina, tentokrat jsem myslel jen to sportovni svezeni.

p.s.: jo, bral bych zadarmo radsi Enzo misto Ariela, ale jenom proto, ze je tak drahy. Okamzite bych ho prodal a postavil si barak, koupil par mych "vysnenych" aut a zbylo by na nejaky letadylko, pripadne par cest okolo sveta Enzo je jedno z aut, ktery se mi ale absolutne nelibi (byl jsem metr od nej).
hihi, no jasne, ale i kdyby si ho "nesmel" prodat

btw me se taky nelibi, a byl jsem 1cm od nej (ochmatavat to nehodlam)
nejvetsi ***** je, ze melo mokrou strechu od deste, a jak otevrel dvere tak mu vsechno steklo na ty super drahy sedacky Auto za 20 mega do kteryho tece.. Nezapomenu
:sofa:
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2006   #160
dmichl
Member

 
dmichl's Avatar
 
Join Date: 30.10.2005
Location: Brno
Posts: 242
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
Quote:
Originally Posted by dmichl
ja takovym vysokym krabicim nerozumim, ale nebude uz lepsi koupit nejajkyho UAZa v krasne matne zeleni ?
UAZ uz je uplne nekde jinde, preci jen s arem se da jeste v realu jezdit, aniz by clovek nacpal hafo penez do benzinu|plynu O nafte ani nejak neuvazuju, kdyz vidi clovek ty ceny, tak uz to neni tak vyhodne, jako pred lety a spolehat se na levne zdroje nafty prez kamarady take nejde porad
tak pak Lada Niva 1.7i- to se da koupit snad i jako funglovka a pritom to taky vypada jako veteran
navic auto navstevniku.... kdyz by se na to hodily original pruhy....

ale nechci ti nejak rozmlouvat ARO
__________________
______________________________
lemra racing team. L| Dan Michl
dmichl is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.