Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.8.2008   #1381
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Budme optimisti mozno sa uz 2 roky robi usilovne na S3
ale mozno aj nie, ja osobne do jesene 2009 pri LFS urcite vydrzim a potom sa uvidi co dalej.
Inak to nove auto mi pride absolutne nezaujimave, hlavne ked sa da vlastne "vyrobit" aj dnes restrikciou z fxo.
Ale povedzme si narovinu, aky velky problem je urobit v editore auto, hlavne ked vam dodaju 3d model priamo z tovarne ????,myslim si ze je to dost rychlovka takze takychto aut sa este mozno zopar dockame.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1382
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by Chvaty View Post
Ale opravdu nutný je zapracovat na modelu poškození, alespon mechanickejch ?ástí na aut?. Aby crashe?i dostali sbohem. Ono by se jim to pak špatn? jezdilo s ruplou poloosou apod.. Nebo když je motor nacpanej skoro v kabin? a furt to jede, to je taky trochu pro zasmání.
?ekl bych, že Scawenovo "I cannot say (even roughly) when it will be - but I can say you might as well forget about driving it until a long time from now." mluví za vše. Scawen už d?íve ?íkal, že v jednom z následujících patch? se do?káme odlamovatelných ?ástí auta (zatím jen aerodynamických ?ástí, pokud jsem správn? pochytil). Takže se dá p?edpokládat, že Scirocco dostaneme až s novým modelem poškození, což bych odhadoval na vánoce nebo první ?tvrtletí p?íštího roku.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1383
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
Budme optimisti mozno sa uz 2 roky robi usilovne na S3
To je jeden ze scéná??, ve kterej doufám, protože jinak bych musel souhlasit s Jetem... "kde se ku**a ten Eric fláká?"
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1384
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
..., hlavne ked vam dodaju 3d model priamo z tovarne ????,myslim si ze je to dost rychlovka takze takychto aut sa este mozno zopar dockame.
ee to neni az tak snadne vw dela v cathii v5 (woyta bude vedet ten v tom dela) a ste pokud vim modely do maxu tak aby byli pouzitelne nedostanes, protoze tyto programy modeluji parametricky, ale muzu se mylit my mame v praci pro/e.
A oddeleni designu, ktere dela prezentacni veci v maxu dela modely na beton high poly modely a nejaka optimalizace poctu polygonu do hry je jim ukradena
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1385
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by DoN View Post
taky se mi libi, jak si kazdy dokaze udelat zavery o tom, jake to jsou vyderacske kurvy, co jsou na prachy a komunita je nezajima, protoze ODMITLI most a octavku...mate k tomu snad blizsi informace, nez tu jednu vetu od chaose?
nejsem si vedom, ze bych to nekdy nekde spojoval do tyhle souvislosti... a Most i Octavku jsem jim nabizel, to je fakt, dalsim faktem je, ze na Most rekli ze ne, ze chteji jako prvni udelat nejakej okruh co maj oni blizko (coz mi rekli az pote co jsem vsechno vyjednal, pac na prvni mail jestli by o to meli vubec zajem rekli ze jo) a ze mozna nekdy v budoucnu (coz uz asi nenastane, pac Most je v rF) a s Octavkou to byla podobna story...
Jestli v tom hrajou roli penize nebo jen ciste to, ze nektery z devs tam Scirocco chtel se muzem jen dohadovat a spekulovat...

A nerikam, ze dalsi real auto v LFS je spatne, jen nechapu proc vybrali tohle, kdyz je na svete x jinejch aut, ktera by udelala vetsi radost...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1386
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Zkuste se na to taky podívat z tý druhý stránky, kone?n? se n?jaká automobilka rozhodla prezentovat svoje auto v po?ádným simulátoru. Pár "promo" her už jsem v kompu m?l a tém?? všechny jsem po 5 minutách nev??ícnýho kroucení hlavou smazal. Sv?tlou výjimkou bylo jenom BMW M3.

Takhle si aspo? p?ípadnej zájemce o scirocco m?že p?ed jeho koupí vyzkoušet, jestli se ta která zatá?ka dá projet ve 250 km/h nebo nedá. Pak zjistí, že nedá, a auto si nekoupí...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1387
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
ee to neni az tak snadne vw dela v cathii v5 (woyta bude vedet ten v tom dela) a ste pokud vim modely do maxu tak aby byli pouzitelne nedostanes, protoze tyto programy modeluji parametricky, ale muzu se mylit my mame v praci pro/e.
A oddeleni designu, ktere dela prezentacni veci v maxu dela modely na beton high poly modely a nejaka optimalizace poctu polygonu do hry je jim ukradena
No vsechny plochy zive nejsou. Na design se pouziva modul freestyle (3m jedna licence) kterej produkuje mrtve needitovatelne plochy. Ted se prechazi na modul XV5 (600k jedna licence) ktery produkuje zive plochy. Export dat do 3d maxe nebo nejakeho podobneho SW neni tak velky problem. Je na to modul pro export. Vetsi problem je uprava 3D modelu do jednodusi podoby kterou zvladnou zpracovat vase slaba PC. Proste mooc detajlni geometrie.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1388
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Chvaty View Post
Oni nám jednou za uherák prost? hodí n?jakej miniupdate formou 3D interiéru v pár autech a nebo sníženim hmotnosti auta o pár kil. a my se z toho mužem zbláznit, ale tak na chvíli, pak je to p?i starym.
Jak vidis, tak to funguje spolehlive Nevsiml jsem si, ze by byl nejaky odliv lidi. Snad to vsechno nevyzere iR nez se devs vzpamatuji.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1389
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
...nadavani na erica...
Po?et post? na ofic fóru:
Scawen - 3425
Victor - 2536
Eric - 0
Možná by jenom sta?ilo, aby jednou za ?as napsal malou zprávu na fórum o tom, co d?lá, protože takhle to opravdu vypadá (a dost dob?e možná to tak je), že se jenom fláká.
-
K pen?z?m: Pokud se n?jak výrazn? nezm?nil pom?r hrá?? po tom, co byla zavedena demo licence a polský seznam S2 licencovaných hrá?? nelže, tak to znamená, že si devs na zas tolik pen?z nep?išli (v pom?rech herního pr?myslu), každopádn? se ale ?adí mezi nejbohatší nezávislé vývojá?e. Pokud nepo?ítáme náklady na server, softwareové vybavení a n?jaké spolupracovníky (nap?. design LFS Worldu asi nebyl zadarmo), a p?edpokládáme že si výd?lek rozd?lili rovným dílem, tak nám vychází cca 2.25 milion? korun ro?n? = pr?m?rn? 187500K? m?sí?n? pro každého. Ale jak ?íkám, tak je to ve skute?nosti o n?co mén?. Celkový výnos LFS za ty roky bych odhadoval na n?jakých 21-23 milion? korun.

Ale po?ítám jenom s p?ibližnými ?isli, protože se mi nepoda?ilo najít žádný celosv?tový seznam S2 licencovaných hrá??. Navíc jsem nezapo?ítával necelou tisícovku S1 licencovaných
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org

Last edited by Kdo.vi; 20.8.2008 at 19:35.
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1390
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
...pr?m?rn? 187500K? m?sí?n? pro každého...
A prumerne mesicni naklady prumerne rodiny v Londyne jsou cca 120 000 Kc, takze pohoda Navic si myslim, ze rovnym dilem nejdou.

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
Celkový ?istý zisk LFS za ty roky bych odhadoval na n?jakých 21-23 milion? korun.
Zisk != Vynos, jestli opravdu myslis zisk, tak to jsi ustrelil.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 20.8.2008 at 15:22.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1391
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Jak vidis, tak to funguje spolehlive Nevsiml jsem si, ze by byl nejaky odliv lidi. Snad to vsechno nevyzere iR nez se devs vzpamatuji.
Podle m? co se týká složky "racing" z "online racing simulator", moc spolehliv? nefunguje. Minulý týden jsem m?l pár dní tendence zajezdit, online bylo asi 600 lidí a p?itom na serverech skoro nikdo. Ud?lal jsem si malý pr?zkum a bylo jasno.. Polovina demo a z t?ch asi 320 nedemo bylo 240 na cruise, n?co na can reset, obojí mám vypnuté. Jediné co se dalo jet byla CTRA (ale zrovna bylo blbé kombo) a BTCC 2008 -kopalo m? (m?j problém). Jinak v podstat? nic krom? tradi?ní GTR/AS Nat, na což mám alergii, 3 roky stejné kombo. Z toho je pro m? vid?t, že tu opravdu chybí n?jaký systém jak má iR (se safety ratingem) atd. Kdyby tohle nesuplovala CTRA, tak kvalitní online poježd?ní skoro zmizelo. Já doufám, že se LFS hne tím pro m? správným sm?rem, a implementace reálného auta tím sm?rem je (rozhodn? lepší, než kdyby implementovali další arcade nesmysly). Je ovšem otázka, jestli z dlouhodob?jšího hlediska je implementace "FXO s restriktorem" p?ínosem. Tím myslím p?ínosem pro okruhové závod?ní, pro cruise Scirroco nepochybn? p?ínos bude
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1392
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Zisk != Vynos
Vím, p?vodn? jsem myslel výnos, ale te? na to koukám a nechápu, jak jsem k tomu došel.
M?žeme s jistotou tvrdit, že bylo zakoupeno 27000 S2 licencí (CTRA systém momentáln? registruje 27023 závodník?. N?kte?í z nich sice mají jen S1, ale ur?it? tam nejezdí všichni s S2), což d?lá jistých 648 tisíc liber (= n?jakých 19,5 milionu korun).
Když jsem se pokoušel zjistit, kolik je vlastn? S2 licencovaných hrá??, našel jsem seznam polských hrá??, podle kterého je jich 690. Polských hrá?? je 1,5% (tady p?ichází možnost pro nejv?tší odchylku, protože se do grafu "Licensed racers per country" zapo?ítávají všichni hrá?i s licencí, tedy i S1 a demo). Z toho se dá spo?ítat (doufám, že správn?), že by S2 licencovaných hrá?? mohlo být 45995. Pro jistotu jsem tedy po?ítal s 40000 licencemi (abych jim moc nep?idával ), což znamená 960000 liber = 29 milion? K?.
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1393
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
......40000 licencemi (abych jim moc nep?idával ), což znamená 960000 liber = 29 milion? K?.....
Pekne jsi mu vypocital prijmy Z tebe by meli na financaku radost. Jeste jsi mel dopsat: "a tim padem nam pane Scawen dluzite na danich XY K?"
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 20.8.2008 at 22:34.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2008   #1394
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

a tim padem nam pane Scawen dluzite na danich 201600 liber (teda snad to vede jako firmu, jinak by platil skoro dvojnásobnou da? a m?l bych ho za blba ;p)

Už s tím radši kon?ím
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2008   #1395
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

z ofiko fora>
video: http://uk.youtube.com/watch?v=_w5KAku9cwM
par fotek:
http://www.esl.eu/de/gallery/event/27897453/
http://www.esl.eu/de/gallery/event/27897454/
http://www.esl.eu/de/gallery/event/27897562/
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2008   #1396
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
A nerikam, ze dalsi real auto v LFS je spatne, jen nechapu proc vybrali tohle, kdyz je na svete x jinejch aut, ktera by udelala vetsi radost...
taky to nechapu a doufam ze to nejsou argumenty z posledniho autocaru.
Pry si staci pohodlne sednout a odkrouzit 24h Nordschleife aniz byste museli prehmatavat po volantu, ubirat plyn pri razeni nebo nedej boze tancovat s nohama po pedalech.
Mozna ho tam taky chteji dat kvuli tomu, ze na 24H Nordschleife porazilo Porsche 911 RSR, ktere ma temer nekonecny zavodnicky rodokmen a z toho preci plyne, ze Scirocco je nejlepsi

Dnesni auta me fakt nebavi. Sem zvedavy na dobu, kdy na to vsichni prijdou a zacnou kupovat stare "rachotiny" s manualem a nejlepe bez synchronu.

EDIT: asi si zmenim avatar kdyz woyta po me obslehl zoidberga
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2008   #1397
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
asi si zmenim avatar kdyz woyta po me obslehl zoidberga
[/size]
Neobsleh. Ale uznej ze ze tohle neslo nepouzit jako avatar.


Koukam na Youtube nejakej jouda si snazi nahnat page rang fake videem Shirocca.
Jinak uz se tesim.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2008   #1398
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Tak muj názor na Scirocco je pozitivní. Jsem rád za každou novinku v LFS. Myslim, že nejd?ív vyjdou ty slibovaný zm?ny (update Westhillu, to poškození atd. a pak až dý? vyjde Scirocco). A podle m? Eric pracuje taky na t?ch interiérech, je jich celkem dost na dod?lání...
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2008   #1399
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

dalsie ingame obrazky VW
http://www.gamegeneral.bplaced.net/live-for-speed.html
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2008   #1400
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
Ten model vypadá super, koukn?te t?eba na zrcátko a pak na zrcátko u FXO..
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.