Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.1.2007   #121
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

samozrejme ze nemuze:-)

killman:jj prouzek na slipech pot v ocich
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #122
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by NASRAT View Post
takze dokud mam horkou hlavu,


jestli chctete jezdit takhle tak si jezdete sami. Luki me odpalil dvakrat na stejnym miste nejdriv v prvnim kole kdy jsem se propadl z 1 na posledni a pak tusim v 7kole kdyz jsem ho dojel, predjel ..

berte to jako protest - drobny stouchance beru. ale tohle us podle me nebylo Fair

.....kdyz si teda zacal,ze "takhle ne"......tak bych chtel vedet tvuj komentar k prujezdu skoku do posledni na cil......????? sonyka si netrefil jen tak tak...kdyby si te nehlidal a jel normane...tak si ho vygumoval !!!Tohle me udelat v realu...tak nemas vejlozky na kombineze....jen tak mezi nama devcaty
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #123
DemoVerze
Member

 
DemoVerze's Avatar
 
Join Date: 15.11.2005
Posts: 160
Exclamation Protest

Nesouhlasim s vysledky z tohoto kola finaleA.

Nesportovni chovani ktere predvedl Sonyk nema obdoby.

Ano, jezdime pro zabavu, ne pro nejaky podelany body, ale kdyz ti tu zabavu nekdo umyslne kazi a neni potrestan, nebo v nasem pripade je dokonce respektovan, tak nechci videt jak budete jezdit pristi zavody a dalsi a dalsi. Zkratka takhle se nejezdi. Nemusim sem davat stejny replay jako kolega NASRAT, cihnete se do nej kdo ma zajem videt pravdu. Drobne sarvatky beru, ale dvakrat za sebou vykopnout, to neni fair ani trochu!!!!

Timto podavam protest!

Tepic.

Last edited by DemoVerze; 28.1.2007 at 22:30.
DemoVerze is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #124
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
.....kdyz si teda zacal,ze "takhle ne"......tak bych chtel vedet tvuj komentar k prujezdu skoku do posledni na cil......????? sonyka si netrefil jen tak tak...kdyby si te nehlidal a jel normane...tak si ho vygumoval !!!Tohle me udelat v realu...tak nemas vejlozky na kombineze....jen tak mezi nama devcaty

komentar - tady je: byl jsem z celyho toho "ferovyho zavodu" pekne nasranej tak jsem tu posledni proste prolit

btw - skocil jsem tam kde bylo misto - nikoho jsem nesejmul..

Last edited by NASRAT; 28.1.2007 at 23:00.
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #125
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

trosku vam tady narusim flame vysledkama


jinak ohledne protestu, jak je podat je v pravidlech
SIR is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #126
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ale protesty musite podat mailem...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #127
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by DemoVerze View Post
Nesouhlasim s vysledky z tohoto kola finaleA.

Nesportovni chovani ktere predvedl Sonyk nema obdoby.

Ano, jezdime pro zabavu, ne pro nejaky podelany body, ale kdyz ti tu zabavu nekdo umyslne kazi a neni potrestan, nebo v nasem pripade je dokonce respektovan, tak nechci videt jak budete jezdit pristi zavody a dalsi a dalsi. Zkratka takhle se nejezdi. Nemusim sem davat stejny replay jako kolega NASRAT, cihnete se do nej kdo ma zajem videt pravdu. Drobne sarvatky beru, ale dvakrat za sebou vykopnout, to neni fair ani trochu!!!!

Timto podavam protest!

Tepic.
ehm ted sem se kouknul v prvnim kole za prvnim splitem sem jel za tebou a dyl brzdil bohuzel me auto uhlo do prava a otocil sem te jo moje chyba uznavam ale potom na tech skokach pred skokem do cilovy zatacky sem nemohl udelat nic jel sem zatebou a ty si si najel vic do prava tim padem predeme a ve skoku sem te tuknul(s kolama ve vzduchu neazbrzdim) a ty si se otocil.nechtene ale stalo se.btw od tebe tam bylo stouchancu za cilovkou taky dost:-)


btw: pro slid3rgas(sory jestli sem zkomolil jmeno, uz vim o co de byla to rana ale pohoda nastesti z autem nic.


to nasrat:ja jsem teda jel nesportovne podle demoverze a jak je sportovni to ze si se propad a tak prolitnes hlava nehlava posledni usek at uz je tam kdo je tam.sportovni chovani jak svine.

btw:nadava se ze nekdo jede nesportovne ale predevsim se ten kdo nadava musi podivat sam na sebe
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 28.1.2007 at 22:39.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #128
MCz killman
Regular Member

 
MCz killman's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Posts: 966
Default

Quote:
Originally Posted by NASRAT View Post
komentar - tady je: byl jsem z celyho toho "ferovyho zavodu" pekne nasranej tak jsem tu posledni proste prolit
uz se na to vyse*te
__________________
street driftmachine in progress
MCz killman is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #129
DemoVerze
Member

 
DemoVerze's Avatar
 
Join Date: 15.11.2005
Posts: 160
Default

jinak ohledne protestu, jak je podat je v pravidlech[/quote]


Jo, mas to tam rediteli..
DemoVerze is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #130
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 29.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Kalsete nato... @sonyk: skoro dobre ale 2 S tam nemam.. jj koukal sem nato tobe to neudelalo nic ja myslel ze jo ale po skouknuti repleye sem to odnes spis ja ja vim je to neprijemny kdzy vam nekdo skazi race ale tak je to hlavne 4FUN! tak kdyz se to nekomu nelibi podejte oficialne protest oni ho potrestaj stratou bodu a je to ale myslim ze nikdo zvas nejel moc fair play!
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #131
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

heh hosi ja chci videt vas jak pojedete vklidu as vas jeden a ten samej odpali dvakrat stejnym zpusobem na stejnym miste
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #132
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by NASRAT View Post
heh hosi ja chci videt vas jak pojedete vklidu as vas jeden a ten samej odpali dvakrat stejnym zpusobem na stejnym miste
mno nechci se nikoho zastavat ale poprvi to byl uplne fair souboj dva velde sebe v zatacce a ty si se cpal ode zdi proto hodiny, btw uz tolikrat me nekdo dvakrat nabral i ja nekoho
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #133
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

zapomnel jsem, ze ty vysledky jsou neofiko ofiko budou az po tech protestech
SIR is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #134
DemoVerze
Member

 
DemoVerze's Avatar
 
Join Date: 15.11.2005
Posts: 160
Post Re

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
ehm ted sem se kouknul v prvnim kole za prvnim splitem sem jel za tebou a dyl brzdil bohuzel me auto uhlo do prava a otocil sem te jo moje chyba uznavam ale potom na tech skokach pred skokem do cilovy zatacky sem nemohl udelat nic jel sem zatebou a ty si si najel vic do prava tim padem predeme a ve skoku sem te tuknul(s kolama ve vzduchu neazbrzdim) a ty si se otocil.nechtene ale stalo se.btw od tebe tam bylo stouchancu za cilovkou taky dost:-)


btw: pro slid3rgas(sory jestli sem zkomolil jmeno, uz vim o co de byla to rana ale pohoda nastesti z autem nic.


to nasrat:ja jsem teda jel nesportovne podle demoverze a jak je sportovni to ze si se propad a tak prolitnes hlava nehlava posledni usek at uz je tam kdo je tam.sportovni chovani jak svine.

btw:nadava se ze nekdo jede nesportovne ale predevsim se ten kdo nadava musi podivat sam na sebe

Cenim si tveho doznani, jen bych rad, abys vedel, ze mas jet tak, abys to dobrzdil a neohrozil tak jezdce pred tebou. Pkud na to nemas, tak nesmis jezdit tak blizko. Na predjeti jsi stejne nemel, o tom neni pochyb.. V takovem pripade musis cekat na chybu jezdce pred tebou. Ja taky brzdil, kdyz to predemnou nekdo hodil bokem uplne nesmyslne, tak jsem ho proste nepredjel. To je sportovni chovani. Ne jet jako blazen bez hlavy.

Dost kecu, at rozhodne rejza co s tim.
DemoVerze is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #135
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

jeden pribeh k veci:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #136
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by DemoVerze View Post
Cenim si tveho doznani, jen bych rad, abys vedel, ze mas jet tak, abys to dobrzdil a neohrozil tak jezdce pred tebou. Pkud na to nemas, tak nesmis jezdit tak blizko. Na predjeti jsi stejne nemel, o tom neni pochyb.. V takovem pripade musis cekat na chybu jezdce pred tebou. Ja taky brzdil, kdyz to predemnou nekdo hodil bokem uplne nesmyslne, tak jsem ho proste nepredjel. To je sportovni chovani. Ne jet jako blazen bez hlavy.

Dost kecu, at rozhodne rejza co s tim.
je dekuju za skoleni myslim ze lfs jezdim dyl a vsechno co si tu napsal dobre vim.ale ubrzdil bych to jenze natlucene auto zahlo do prava(jo mel sem s tim pocitat)a docela by neskodilo kdybysi z ty vejsky spadnul trosku dolu.jak muzes vedet ze bych te tam nepredjel zas moc nemachruj.a u toho druhyho. no byl em za tebou v mistech kde se nebrzdi ale tvoje auto tam zpomalilo asi podhrabnuti kol na skoku proto to ja neovlivnim.btew taky umim uhnout nebo ubrat kdyz ma nekdo problemy.

nekdo si holt mysli ze je king a nikdo na nej nemuzu a kdyz se nekdo opre hned je zle.tesim se az smolar vecera sejra rozhodne klidne uznam chybu kdyz tak rozhodne.nedela mi to problem.moje chyby to byly ale myslim si ze to byly takove souboje co do rallycrossu patri a po tom co sem jel RcA1 to vim a taky se tam se mnou nikdo nemazal
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 28.1.2007 at 22:50.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #137
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
mno nechci se nikoho zastavat ale poprvi to byl uplne fair souboj dva velde sebe v zatacce a ty si se cpal ode zdi proto hodiny, btw uz tolikrat me nekdo dvakrat nabral i ja nekoho


fajn - takze podle tebe jsem ta </> co jezdi nefer ja... ok

priste pojedu fairove jak luki
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #138
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by NASRAT View Post
fajn - takze podle tebe jsem ta </> co jezdi nefer ja... ok

priste pojedu fairove jak luki
o prirozeni tu nidko nemluvi ale ten prvni souboj byl proste uplne v poradku ale bohuzel tvuj vuz dostal hodiny.sly ste oba tvrde do zatacky opreny o sebe to snad ani jinak dopadnout nemohlo:-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 28.1.2007 at 23:01.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #139
DemoVerze
Member

 
DemoVerze's Avatar
 
Join Date: 15.11.2005
Posts: 160
Exclamation Re

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
je dekuju za skoleni myslim ze lfs jezdim dyl a vsechno co si tu napsal dobre vim.ale ubrzdil bych to jenze natlucene auto zahlo do prava(jo mel sem s tim pocitat)a docela by neskodilo kdybysi z ty vejsky spadnul trosku dolu.jak muzes vedet ze bych te tam nepredjel zas moc nemachruj.a u toho druhyho. no byl em za tebou v mistech kde se nebrzdi ale tvoje auto tam zpomalilo asi podhrabnuti kol na skoku proto to ja neovlivnim.btew taky umim uhnout nebo ubrat kdyz ma nekdo problemy.

nekdo si holt mysli ze je king a nikdo na nej nemuzu a kdyz se nekdo opre hned je zle.tesim se az smolar vecera sejra rozhodne klidne uznam chybu kdyz tak rozhodne.nedela mi to problem.moje chyby to byly ale myslim si ze to byly takove souboje co do rallycrossu patri a po tom co sem jel RcA1 to vim a taky se tam se mnou nikdo nemazal
Posledni slovo bych rad dodal. Ano, opravdu si myslim, ze jsi na predjeti nemel. Nemachruju, vim to, mel jsi prilezitost a popadl jsi to za pacasy, ovsem tim nefer taktem. Dost. Jezdis sice dele, ale neznamena to, ze lepe!!!
Ano mel jsi to brzdeni predvidat.

Fajn ze v tom mas uz jasno.
DemoVerze is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2007   #140
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
o prirozeni tu nidko nemluvi ale ten prvni souboj byl proste uplne v poradku ale bohuzel tvuj vuz dostal hodiny.sly ste oba tvrde do zatacky opreny o sebe to snad ani jinak dopadnout:-)
takze abych to shrnul ---- kdo prasil byl Luki a Ty ---- konec

tak si tady hazejj rozumy
NASRAT is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.