Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.5.2005   #101
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
Tak podle poslednich zprav by mi volant mel dorazit 19.5. Snad je to pravda. Uz se tesim...
:guitarnana:no tak hura :drive:
  Reply With Quote
Old 20.5.2005   #102
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja
Tak podle poslednich zprav by mi volant mel dorazit 19.5. Snad je to pravda. Uz se tesim...
dneska je 20.5. tak co???
  Reply With Quote
Old 20.5.2005   #103
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

hurahurahura, uz mam DFP Je to naprosto super, pri zapnuti 900 stupnu toceni je radicka nezbytnost, pac na hledani cudliku neni cas Pocit z jizdy je totozny, jako u auta s posilovacem. Jinak kdyz si chci zajezdit, tak mam zapnuto na 300 stupnu, zatim mi to prijde jako idealni, clovek jeste nemusi prehmatavat, ale je to dostatecny rozsah na citlive rizeni. naprosta bomba je, ze pri 300 stupnich volant omezuje tim, ze vas zarazi pomoci ff, takze zadne tvrde rany na dorazy.

P.S.: naprosto mi dostava, kdyz potrebuju vycouvat a mam 900 stupnu, jak tam clovek radickou kopne zpatecku a ted jednou rukou, jako v aute s posilovacem vytoci plnej rejd, couvne, vytoci opet jednou rukou druhy rejd, kopne jedna radickou a necha srovnat kola pri rozjezdu Je to fakt jak ve skutecnem aute
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2005   #104
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

kde si ho koupil a kolik te stal? je nekde naka recenze?
jet is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2005   #105
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by jet
kde si ho koupil a kolik te stal? je nekde naka recenze?
recenze
  Reply With Quote
Old 21.5.2005   #106
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by jet
kde si ho koupil a kolik te stal? je nekde naka recenze?
koupe
tady si ho muzes objednat,pry ho sezenou do 24 hodin...moc tomu neverim,pac jich je tady opravdu malo...je lepsi project online obchody a obvolat je ,jestli je skutecne maji,abys nedopadl jako ja,kdyz jsem si ho objednal v cybexu,kde mi rekli ze ho mam do tydne a pak jsem cekal mesic...nakonec jsem ho poridil u czechcomputeru :uhammer:
  Reply With Quote
Old 21.5.2005   #107
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet
Quote:
Originally Posted by jet
kde si ho koupil a kolik te stal? je nekde naka recenze?
koupe
tady si ho muzes objednat,pry ho sezenou do 24 hodin...moc tomu neverim,pac jich je tady opravdu malo...je lepsi project online obchody a obvolat je ,jestli je skutecne maji,abys nedopadl jako ja,kdyz jsem si ho objednal v cybexu,kde mi rekli ze ho mam do tydne a pak jsem cekal mesic...nakonec jsem ho poridil u czechcomputeru :uhammer:
U nas v plzni je momentalne mame do 48 hodin, ale je to do doby, nez dojdou. A cena pro me a pro jezdce lfs je take o parset korun nizsi, nez tech 3800
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2005   #108
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
Quote:
Originally Posted by rostreet
Quote:
Originally Posted by jet
kde si ho koupil a kolik te stal? je nekde naka recenze?
koupe
tady si ho muzes objednat,pry ho sezenou do 24 hodin...moc tomu neverim,pac jich je tady opravdu malo...je lepsi project online obchody a obvolat je ,jestli je skutecne maji,abys nedopadl jako ja,kdyz jsem si ho objednal v cybexu,kde mi rekli ze ho mam do tydne a pak jsem cekal mesic...nakonec jsem ho poridil u czechcomputeru :uhammer:
U nas v plzni je momentalne mame do 48 hodin, ale je to do doby, nez dojdou. A cena pro me a pro jezdce lfs je take o parset korun nizsi, nez tech 3800
kdybyste radsi zlevnili pivo :jump:
ja za ten volant vysolil 3600 :sofa:
  Reply With Quote
Old 21.5.2005   #109
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

pivo neprodavame A volant mi vysel jeste levneji, ale je to tim, ze jsou na me u nas v praci hodni
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2005   #110
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
pivo neprodavame A volant mi vysel jeste levneji, ale je to tim, ze jsou na me u nas v praci hodni
:munch: co to je prace??? :cool2:
ne vazne kolik vychazi u vas v podniku? :bigeyes:
  Reply With Quote
Old 21.5.2005   #111
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by rostreet
Quote:
Originally Posted by Tairo
pivo neprodavame A volant mi vysel jeste levneji, ale je to tim, ze jsou na me u nas v praci hodni
:munch: co to je prace??? :cool2:
ne vazne kolik vychazi u vas v podniku? :bigeyes:
presne cislo z hlavy nevim. Hlavne jezdim ted s razenim na radicce a s analogovou spojkou a je to narez!!! :drive: Sice casy naprosto hrozny, ale ten pozitek z jizdy je pekny
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2005   #112
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

tak jsem si dal v ramci testovani noveho volantu par kol v S1 FerBay Club se 4kolkou - jak ja uz se tesim na normalni trate, blackwood je vazne o nicem v porovnani s ostatnimi tratemi
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2005   #113
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
tak jsem si dal v ramci testovani noveho volantu par kol v S1 FerBay Club se 4kolkou - jak ja uz se tesim na normalni trate, blackwood je vazne o nicem v porovnani s ostatnimi tratemi
ja se hlavne tesim na ty novy rychly trate... riznout zatacku s GTT ve 220 na hrane, s zadnym prostorem na chybku... to mi bude nahanet husi kuzi v S1 je jen jedna takova zatacka -> SC Long Rev, leva za cilovkou -> maso! :up:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2005   #114
vlk
Newbie
 
Join Date: 24.4.2005
Posts: 6
Default

pokud by mel nekdo zajem, prodavam volant MOMO racing forcefeedback, stary cca 14dni, novy za 3600, nyni 2800 :nanallama:
vlk is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2005   #115
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by vlk
pokud by mel nekdo zajem, prodavam volant MOMO racing forcefeedback, stary cca 14dni, novy za 3600, nyni 2800 :nanallama:
jdes taky do DFP?
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2005   #116
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Tak uz mam taky DFP. Ja jsem sliboval driv, neco o nem napisu. Ale ted nemam moc casu, takze tak nejdriv za mesic nebo dva, az budu mit vic casu a hlavne zkusenosti s nim.
Musim dat zatim zapravdu SIRovi, ze je to nezvyk.
Ale je fakt, ze pod rukama oproti Formula Force citite poradnej material, nikde ani znamka po nejakej vuli, zadny skubani force feedbacku, perfektne citlivej a pedaly se mi zdaj taky lepsi. Minimalne maj super ten mechanizmus proti klouzani na koberci.
Fakt tech penez nelituju. Ten rozdil by stal i za vic.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2005   #117
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

:bow:chtel bych tady verejne podekovat 00Jovi za to ze mi zcela nezistne poslal svuj upgradovany pedal od wingmana a umoznil mi zase jezdit (ten muj uz jsem asi trikrat neuspesne spravoval), jsem ti nadosmrti zauzlovan :drive:
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.6.2005   #118
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Jak jsem uz jednou psal, opravdu to nestoji za rec :up: Rado se stalo.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2005   #119
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Jak to je s tim Driving Force Pro? Uvazuju o vymene wingmana, bud za MOMO nebo za DFP. Ale to DFP je na PS2, to jako funguje normalne na PC?
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2005   #120
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by SosaK -CZE-
Jak to je s tim Driving Force Pro? Uvazuju o vymene wingmana, bud za MOMO nebo za DFP. Ale to DFP je na PS2, to jako funguje normalne na PC?
Na fóru už to n?kdo psal, tak se zkus kouknout. Ale nevím, kde to p?esn? bylo, od toho tu jsou povolan?jší lidi.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.