Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Jaký den se Vám hodí nejvíce?
16. února 5 27.78%
17. února 2 11.11%
23. února 4 22.22%
24. února 3 16.67%
nevyhovuje mi ani jeden z t?chto termín? - uskute?nit sraz pozd?ji 11 61.11%
Multiple Choice Poll. Voters: 18. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.3.2008   #101
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Proto bych chtel vsechny upozornit, aby prisli vcas!!! Musime se sejit presne v 15.00. Jakmile budeme vsichni, vykoupime jednu jizdu, tak abychom v ni byli vsichni, pak si pujdeme na tech 50-60 minut sednout a poklabosit. Ono to tak akorat vyjde. Aspon se pozname jinak nez z avataru
Vyvstava mala otazka. Kolik chcete dat jizd? Ja to vidim urcite na 2. Abychom necekali zbytecne dlouho na druhou jizdu, tak bych predtim nez nasedneme do motokary, koupil dalsi jizdu. Pocitam, ze nekteri po druhe odpadnou, takze treti a dalsi jizdy se asi budou uz jezdit v mensi skupine a vice chaoticky. Dalsi lidi jako chaos apod. maji v planu dorazit casem (jestli vubec), takze pripadne doplni odpadliky.
KartCentrum neni moc dobre misto na klaboseni, protoze jedna jizda stoji asi jako 4 coly (1cola=2,5dcl). Pivo nepredpokladam, protoze vetsina pojede automobilem. Bylo by proto rozumné více jezdit a mén? kecat, ale to a? si kazdy prebere sam...ostatne jsme ve svobodne zemi (teda aspon se tak tvari)
Pripadné pripominky, navrhy, stiznosti, nebo zkusenosti a napady na vylepsi srazu se neostychejte napsat.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #102
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Jel bych tak ty 2 nebo 3 jizdy, pokud neumru tak klidne vic, ale jednu jizdu urcite vynecham a budu fotit zavodniky
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #103
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

To je dobre ze se obetujes. Ja bych stejne fotil jenom fleky.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #104
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default

Jestli se do ty doby stihnu uzdrzavit, tak taky dorazim.

otazka/pripominka/navrh: Je v planu presun do nejaky hospody?

otazka: nema nekdo volny misto v aute na odvoz z phy abych tam nemusel sosat limonadu?

navrh: kdyby nekdo chtel, tak u me je moznost prespat. Myslim, ze 5 lidi se vejde v poho...
Muzzy is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #105
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Jestli pojedu svym autem a ne kamosovym, tak bych mohl nekoho vzit, ale nechce se mi delat taxikare, takze bych vzal lidi smer branik, modrany, kr?. Kdyby vas bylo vic, tak bych se mozna slitoval a vzal vas nekam na metro (napr. Smichov, Kacerov). Hacek je v tom, ze byste se mi museli prizpusobit ohledne casu odchodu.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #106
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Jel bych tak ty 2 nebo 3 jizdy, pokud neumru tak klidne vic, ale jednu jizdu urcite vynecham a budu fotit zavodniky
.....nechod vokolo a napis na ferovku ,ze nemas kondicku,ze jsi slabej na plice a ruce taky nemas nic moc....cili nevydrzis vic jak 2 jizdy.....
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #107
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by xedox View Post
.....nechod vokolo a napis na ferovku ,ze nemas kondicku,ze jsi slabej na plice a ruce taky nemas nic moc....cili nevydrzis vic jak 2 jizdy.....
Spis nemam prachy
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #108
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

existuje seznam lidi co tam jdou ?
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #109
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

update prvni zpravy

Pokusim se o seznam a kdyz tam nekdo nebudete, tak se ozvete. Stejnetak kdyz na seznamu budete a neprijdete.

JENDAN
Sparco
Bill
Miri
AdamCZ
Sh!nE
Gotha
LinuxCZE
TonyG
Spangler
(MCz killman)
(RavenakCZE)
(
Chaos)
(wrbiic)
(
Muzzy)
(
rostreet)

__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 10.3.2008 at 19:54.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #110
Bill
Newbie

 
Bill's Avatar
 
Join Date: 13.10.2007
Location: Praha
Posts: 25
Default

Quote:
Originally Posted by Muzzy View Post
otazka: nema nekdo volny misto v aute na odvoz z phy abych tam nemusel sosat limonadu?
Vyjizdim z jizniho mesta tak nepis kde bydlis nebo bych te mohl vyzvednotu nekde u metra trasy C.
Bill is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #111
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Koukam ze ucast vypada slibne, uz se nemuzu dockat
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2008   #112
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

jeste aby dorazili ti co to slibili
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2008   #113
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

tak panove je to tady. Pocasi je krasne, teplota relativne nizka (neni treba intercooler ), takze kdo vaha at nevaha!!!
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #114
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Nakonec nas dorazilo relativne dost. Seslo se nas 9. Miri prislibil, ze napise nejaky report, takze kdyz si chvilku pockate, tak se dockate. Pro nedockavce jsem naskenoval vysledky. Kdyby se vam zdalo ze jsou otocene, tak je to proto, ze to ta recepcni blbe vytiskla.
Sraz byl z meho pohledu dobrej. Jizdy motokarou me docela zklamaly. V prvni jizde jsem trikrat polibil mantinel. Mam z toho na zadech sram pres tri zebra. Pro priste si musim pamatovat, ze se jezdi mezi pneumatikama. V druhy jizde jsem chytnul strasnou motokaru...spis sá?ky s nahonem na zadni. Nepotesila me ani interaktvni trat. Bylo pridano nekolik pomalu se pohybujicich sikan.
On helmet video me taky zradilo. Po narazu se prehravani prerusilo a ze zaznamu se mi podarilo zachranit pouze jeden a ctvrt kola.
Nastesti lidi, kteri se dostavili vykompenzovali vsechny zminene negativa. Po odjeti dvou jizd jsme se rozhodli pro trochu akcni presun na hostivar, kde byl Chaos se svoji 301. Pri premisteni kapitan felicie (ja ) zmatl za sebou jedouci zbytek vozu, kdyz se snazil odbocit na Brno.
To je asi vsechno co bych k tomu rekl. Vice napise Miri.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #115
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Z meho pohledu opravdu vydarena akce! Na motokrach se seslo lidi tak akorat, jizdy dle meho nazoru ok, nebylo to zadne hotlapeni, ale zabava super. 1. jizdu jsem v T1 skrtnul pneumatiky, ktere me otocily o 180° a motokara byla seknuta hned u vjezdu do T2, musel sem vyskocit a sam motokaru vyprostit. Byl to celkem adrenalin, jelikoz kolem projizdely motokary a slo tu o nohy. Jedou jsem dokonce musel skakat do motokary kvuli kolem projizdejicich zavodniku. Jizda druha byla o neco horsi, jak casove tak i zazitkem. Vyfasnul jsem motokaru, ktera chcipala, tudiz sance na pekny cas zanikla. Ke vsemu jsem s Mirim vyjizdel jako posledni z boxu a pred nami byla jedna slecna, ktera zrejme nikdy nic neridila nebo byla uplne blba (sry) uz ve vyjezdu z boxu se zastavila a nebyla schopna zatocit volantem. Takto jsme tam s Mirim propasli 1 kolo. Moc prijemne. Holcina to potom takhle "davala" skoro v kazde zatacce, takze sice o zabavu postarano, ale nahanet cas nemozne. Celkove moc pekne zavody, obzvlast prujezd zatackou, kde jsem se vyhybal asi 3 motokaram najednou. Presun na akci za Chaosem byl skvele zpestreni dne. pocity z 301 jsem napsal do prislusneho threadu. Cesta zpet celkem krkolomna, jelikoz vecerni praha a jedna jednosmerka dovedou divy Alespon jsme s Mirim videli prumyslovou oblast prahy

Diky Mirimu za odvoz a vsem zucastnenym za super pokec, jsem rad ze jsem vas poznal a kazdopadne akci musime nekdy zopakovat. Fotky budou snad vecer
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 16.3.2008 at 10:41.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #116
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Celkove moc pekne zavody, obzvlast prujezd zatackou, kde jsem se vyhybal asi 3 motokaram najednou.
Skoda ze to video selhalo. Rad bych se se vsemi podelil o prujezd touto zatackou. Holcina me trochu skripla. Myslim, ze bych to dokazal projet pomerne v pohode, kdybych vedel, ze ta holka pojede anti-stopu. Nikdy nezapomenu na tvuj sibalsky vyraz ve tvari, kdyz si me preletnul.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #117
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

video. Nic moc ale lepsi nez nic.
http://www.youtube.com/watch?v=p_Pr2UmiBgI
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #118
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

fotky, bohuzel kvuli osvetleni maznute... za akcni fotky z motokar dekuju Muzzimu...

http://spangler.cz/photos/LFS_meeting/
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #119
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

ted jsem si toho vsimnul. Mas v title te stranky spatne datum. Tenhle mesic je brezen a ty tam mas 15.2.2008
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 16.3.2008   #120
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

a nebylo by spatny pro nas nezucastneny udelat treba na tej hromadnej fotce popis kdo je kdo...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.