Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.4.2009   #981
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

nenech si mnou kazit radost, ale ciste z venku toho auta musim rict, ze co se nevzhledu tyce, tohle opravdu trumfuje i fabii...

a jinak, je to made in slovakia?
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2009   #982
karlik
Member

 
Join Date: 30.4.2006
Location: Skalica na Slovensku
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
nenech si mnou kazit radost, ale ciste z venku toho auta musim rict, ze co se nevzhledu tyce, tohle opravdu trumfuje i fabii...

a jinak, je to made in slovakia?
neni to made in slovakia, a ohladne NEvzhledu by som povedal že fábia je o moc škaredšia ako toto, ale 100 ludí 100 chutí...
možno ked to uvidíš na vlastné o?i, zmeníš trochu názor.
__________________
C2D 6600, MB Asus P5B, 4GB DDR-2-667, nVidia 8800GTX, 500GB HDD, X-Fi Gamer, LCD Acer AL2051W, G15 keyboard, MX1000 mouse, G25 wheel
karlik is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #983
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Me se to libi....... Je to novy auto, se zarukou, hezci nez fobia..... fandim ti
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #984
karlik
Member

 
Join Date: 30.4.2006
Location: Skalica na Slovensku
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Pajik CZ View Post
Me se to libi....... Je to novy auto, se zarukou, hezci nez fobia..... fandim ti
dík aspo? niekto...
__________________
C2D 6600, MB Asus P5B, 4GB DDR-2-667, nVidia 8800GTX, 500GB HDD, X-Fi Gamer, LCD Acer AL2051W, G15 keyboard, MX1000 mouse, G25 wheel
karlik is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #985
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by karlik View Post
dík aspo? niekto...

Víš co, když ti to bude n?kdo hanit, ne?eš to. Máš nový auto, tak máš jistotu, že je v cajku, a když ne, existuje servis a záruka.... Kdo to samý m?že ?íct u ojetiny? Jasný, KIA nepat?í mezi nejprestižn?jší zna?ky, ale co..... Jezdí to, a pokud se to líbí tob?..... Já osobn? bych se nebránil ani DACII, logan v kombiku...... velký nový auto...... pro? ne? Vše je otázkou priorit Pro m? je t?eba lepší ten pocit, že je auto nevylítaný, v po?ádku a se servisem, než prestiž zna?ky. Te? mam peugeotka 306 kombika rok 98, je to hezký auto, není nejslabší, a velikostí (m?) vyhovující (vozim psa ) ale když vidím, co do toho budu muset ješt? investovat, no fuj... prost? moje p?íští auto bude funglovka ale hold nemam možnost si po?ídit auto za 200 000+, a v týhle cenový kategorii p?i požadovaný velikosti hold nový BMW není
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #986
karlik
Member

 
Join Date: 30.4.2006
Location: Skalica na Slovensku
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Pajik CZ View Post
Víš co, když ti to bude n?kdo hanit, ne?eš to. Máš nový auto, tak máš jistotu, že je v cajku, a když ne, existuje servis a záruka.... Kdo to samý m?že ?íct u ojetiny? Jasný, KIA nepat?í mezi ................fuj... prost? moje p?íští auto bude funglovka ale hold nemam možnost si po?ídit auto za 200 000+, a v týhle cenový kategorii p?i požadovaný velikosti hold nový BMW není
ono ja som uvazoval o starsom aute, mal som nasetrene cca 5000€ a uvazoval som o Honde Civic 3dv. ale ked stat zaviedol srotovne tak som pripocital 2000€ a to uz je predsa viacej penazi a reku ci kupim 8 rocne za 5000-6000€ alebo nove za 12000€ tak to je dobry rozdiel, tak som ponahanal peniaze od rodicov a uz je nove auticko, skodovjenka isla do srotu, ono to bola taka mala vyrobna CO2 a emisii.
a jak sem pisal 100 ludi 100 chuti nekomu sa lubi nekomu nie...
__________________
C2D 6600, MB Asus P5B, 4GB DDR-2-667, nVidia 8800GTX, 500GB HDD, X-Fi Gamer, LCD Acer AL2051W, G15 keyboard, MX1000 mouse, G25 wheel
karlik is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #987
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by karlik View Post
ono ja som uvazoval o starsom aute, mal som nasetrene cca 5000€ a uvazoval som o honde civic 3dv. Ale ked stat zaviedol srotovne tak som pripocital 2000€ a to uz je predsa viacej penazi a reku ci kupim 8 rocne za 5000-6000€ alebo nove za 12000€ tak to je dobry rozdiel, tak som ponahanal peniaze od rodicov a uz je nove auticko, skodovjenka isla do srotu, ono to bola taka mala vyrobna co2 a emisii.
A jak sem pisal 100 ludi 100 chuti nekomu sa lubi nekomu nie...

+1
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #988
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Pajik CZ View Post
Já osobn? bych se nebránil ani DACII, logan v kombiku...... velký nový auto...... pro? ne?
no mel sem podobny nazor, ale pak se znamy zminil, ze to neni pozink...

karlik, jak rikam, nenech si mnou kazit radost, kazdemu se libi neco jineho.
a ted delali test v autosalonu, abych rekl, nelibilo se mi to ani v pohybu, jen me prekvapilo, ze to auto je vetsi nez na prvni pohled vypada.. no a tvrdili, ze to je auto ze ziliny
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #989
karlik
Member

 
Join Date: 30.4.2006
Location: Skalica na Slovensku
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V. View Post
no mel sem podobny nazor, ale pak se znamy zminil, ze to neni pozink...

karlik, jak rikam, nenech si mnou kazit radost, kazdemu se libi neco jineho.
a ted delali test v autosalonu, abych rekl, nelibilo se mi to ani v pohybu, jen me prekvapilo, ze to auto je vetsi nez na prvni pohled vypada.. no a tvrdili, ze to je auto ze ziliny
ja sem uz pisal 100 ludi 100 chuti, inak wikipedia hovori ze: Assembly Gwangju, South Korea, asi maju v autosalone zle informacie http://en.wikipedia.org/wiki/Kia_Soul
musim skuknut autosalon
__________________
C2D 6600, MB Asus P5B, 4GB DDR-2-667, nVidia 8800GTX, 500GB HDD, X-Fi Gamer, LCD Acer AL2051W, G15 keyboard, MX1000 mouse, G25 wheel

Last edited by karlik; 9.4.2009 at 14:58.
karlik is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #990
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Pajik CZ View Post
Te? mam peugeotka 306 kombika rok 98, je to hezký auto, není nejslabší, a velikostí (m?) vyhovující (vozim psa ) ale když vidím, co do toho budu muset ješt? investovat, no fuj... prost? moje p?íští auto bude funglovka
Takže ty nemáš peníze na servis a proto si koupíš nový auto, který ztratí 50kk? hodnoty (u lepších 100k) jen tím, že p?ejedeš práh autosalonu? Jinak tím Loganem se jdi projet, možná t? to p?ejde. Ale jak píšete, 100 lidí 100 chutí.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #991
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Karliku, na mudrlanty se vybodni.
Mas pekne nove auto ktere se ti libi, nebudes se v nem krcit jako zajic, mamina te pochvali, deti budou jasat, mas to v zaruce, pojede to potichu, asi i za malo, nikdo ti to neukradne, tak at se to klidne sousedovi nelibi...
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #992
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Presne ako vravia ostatní. Nekupoval si auto im, ale sebe .
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #993
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

vsetko je to o tom, kto ma ake priority... ja osobne by som nove auto nechcel, jazdenky maju v sebe kus historie a aspon si navravam, ze ked sa o ne staram, tak sa mi odvdacia a podrzia ma v nudzi

drzim palce, nech vydrzi strasne vela bez problemov, len benzin a benzin (ci naftu?) donho
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2009   #994
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Presne tak, je to o prioritach, kazdy ma jine pozadavky. Nove auto je fajn, jen aby mel clovek zaruku, musi jezdit na pravidelne servisni prohlidky, ktere nejsou u nekterych aut nejlevnejsi. Na druhou stranu je o auto dobre postaranu (pokud se v servise na auto jen nepodivaji s rukama v kapse ) a az se ho jednou budes chtit zbavit je to urcite + Mnoho lidi na to slysi Co se tyce vzhledu tak tahle kara je peknejsi v realu nez na obrazku u nasi slavne fabie mi to prijde uple naopak

Jinak souhlas 100 lidi, 100 chuti to vystihuje vse Hlavne at jsi spokojen GL!
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2009   #995
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

co sa tyka servisov... co som pocul, ako menia olej, som rad, ze si robim auto sam...

vyleju olej, zasrobuju naspat, vymenia filter a doleju... takze je tam dost aj stareho oleja...
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2009   #996
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Takže ty nemáš peníze na servis a proto si koupíš nový auto, který ztratí 50kk? hodnoty (u lepších 100k) jen tím, že p?ejedeš práh autosalonu? Jinak tím Loganem se jdi projet, možná t? to p?ejde. Ale jak píšete, 100 lidí 100 chutí.

Heh, špatn? pochopeno - mám na servis peugeotka, básník cht?l ?íct, že nový auto je prost? auto bez následných investic ?ekn?me na 60 000 km? A co se tý?e jízdních vlastností- mám psa, takže na silnici fakt nezávodím
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2009   #997
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Pajik CZ View Post
Heh, špatn? pochopeno - mám na servis peugeotka, básník cht?l ?íct, že nový auto je prost? auto bez následných investic ?ekn?me na 60 000 km? A co se tý?e jízdních vlastností- mám psa, takže na silnici fakt nezávodím
Pochopeno dob?e, nepochopil jsi ty m?. Když si koupíš 3 roky starý, bude stavem jako nový ale bude stát polovinu až t?etinu. Vyjde t? tedy nap?. o 50kk? mí? než nový levný, ale bude to auto o t?ídu (spíš 2) výš (výbavou, vlastnostma, ..). T?ch 50 máš na p?ípadný opravy, ale ty u 3letýho auta nebudeš pot?ebovat. Nový není taky bez investic. Dokoupíš zimní/letní kola a další v?ci, co v základu nejsou, musíš na prohlídky, aby ti platila záruka, m?nit olej atd musíš stejn? jako u ojetiny. Samoz?ejm? když má ?lov?k pen?z p?ebytek, není d?vod kupovat ojetý, ale to není p?ípad v?tšiny lidí. Potom mi p?ijde, že si ty "žádné následné investice" u nového auta kupuješ sakra draho.
Ta poznámka na záv?r nebyla ani tak o jízdních vlastnostech Loganu, sta?í si zkusit dráhy ?azení, kvalitu posedu atd atd. Ono je hezký ?íct nový kombík za 200, ale mrkni do ceníku. Za tu cenu bez posilova?e, výškov? nastavitelný seda?ky, volantu, pás?, 1 airbag.. o n??em v elektrice atd v?bec nemluvím. To je se zav?ením obou o?í na cestu do krámu, 200km bych v tom jet necht?l, natož t?eba na dovolenou. Ale jak už se x krát ?eklo, 100 lidí 100 chutí
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #998
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by karlik View Post
tak uz je to doma...
dobre si kupil
http://autoviny.zoznam.sk/cl/100202/...terier-ma-Soul
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2009   #999
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Ondrejko:
Quote:
Kia Soul vyhrala ocenenie amerického magazínu Ward’s Autoworld za prevedenie interiéru.
Ameri?ania interiéry vedia .
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2009   #1000
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Driv bylo korejske auto synonymem pro nespolehlivost. Toho se ale v posledni dobe velmi rychle zbavuji.
Za takovou i30 bych se vubec nezlobil.
Loganoj bych se vyhnul. Pod kapotou je starej Renalult a setrilo se kde mohlo.
Svicky napriklad zapaluji 2x za ctyri doby.
V Loganoj jsem jel a to auto se mi vubec nelibi. Ale nekomu muze stacit.

BTW Spanglere neprebiva ti navic jeden ramecek kolem manzety radici paky?
Mam tu stredovej tunel (vcetne rucky a radicky) z Octavia 2 na H shifter a chybi mi ten ramecek.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.