Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KOVODEMONT Endurance 2011

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.1.2011   #61
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
ale disconnect se muze stat kdykoliv a komukoliv kord za 6 hodin a plno lidi to muze odradit , kdyz pak treba 5 hodin jezdi a pak endešlus ... ja bych pak asi vyhodil volant
ja som vsetkymi desiatimi za tracker ale nie za SC po disconnecte niekoho...to nedava najmensiu logiku... a ako Zabii napisal akurat sa zhusti pole co niekomu moze vyhovovat a niekomu nie ale vnesie to nespravodlivost pre tych vpredu ze sa ti za nimi dotiahnu bez akejkolvek namahy a ich ziskany naskok bude uplne zniceny...tymto sposobom sa moze stat ze jazdec po disconnecte nebude mat ziadnu stratu a to sa nerovna technickej poruche pri ktorej vzdy nejaka strata je...
disconnect je pre mna v lfs nahrada malych poruch ktore lfs nevie simulovat a ktore si vyzaduju cas na opravenie a tym padom sposobia jazdcovi (teamu) stratu...SC obycajne nevychadza pretoze auto je aj s poruchou schopne dojst do boxov...
a v tejto teorii spolahlivost pripojenia odpoveda spolahlivosti techniky v reale
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2011   #62
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Nehled? na to, že si spoustu lidí p?eje, aby v LFS byly zakomponováný r?zné poruchy a defekty aut b?hem závod?, proto berte tohle jako jednu z možných nehod, prost? místo, aby vám praskla guma, nebo n?co jinýho, tak máte disconnect....
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2011   #63
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Dal som si 25 kolie?ok v kuse a mám kontrolnú otázku - "bouda" znamená "KO", áno? :-)

Si predstavujem, ako preberám auto po 5 hodinách do posledného stintu, ?ažké auto, studené pneu, kolega ma povzbudzuje, máme ešte šancu na šieste miesto... hups, nemáme. ;-)

Edit: Hmm, alebo po "HELP" je možné že by sa organizátori pokúsili auto oto?i?...? Pochybujem, asi nie.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 27.1.2011 at 23:21.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2011   #64
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Nooo, na to je tuším práve PC. ?o potom neviem, musíš kuk do pravidiel.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 27.1.2011   #65
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

"Stane se-li, že n?který ze závodník? se dostane do situace, kdy nebude moci dále pokra?ovat, tak tuto skute?nost oznámí do chatu zprávou !sc." - teda zrejme aj v prípade odpo?inku kolesami hore. Neviem odkia? som zobral to "help", správne teda "!sc".

Edit: A samozrejme do spectate až ke? na to ?lovek dostane pokyn od nadriadeného. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2011   #66
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
"Stane se-li, že n?který ze závodník? se dostane do situace, kdy nebude moci dále pokra?ovat, tak tuto skute?nost oznámí do chatu zprávou !sc." - teda zrejme aj v prípade odpo?inku kolesami hore. Neviem odkia? som zobral to "help", správne teda "!sc".

Edit: A samozrejme do spectate až ke? na to ?lovek dostane pokyn od nadriadeného. :-)
To "help" jsi vzal ze starších propozic. S KxR jsme dali hlavy dohromady a trochu jsem jim to p?epsal
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2011   #67
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ja som vsetkymi desiatimi za tracker ale nie za SC po disconnecte niekoho...to nedava najmensiu logiku... a ako Zabii napisal akurat sa zhusti pole co niekomu moze vyhovovat a niekomu nie ale vnesie to nespravodlivost pre tych vpredu ze sa ti za nimi dotiahnu bez akejkolvek namahy a ich ziskany naskok bude uplne zniceny...tymto sposobom sa moze stat ze jazdec po disconnecte nebude mat ziadnu stratu a to sa nerovna technickej poruche pri ktorej vzdy nejaka strata je...
disconnect je pre mna v lfs nahrada malych poruch ktore lfs nevie simulovat a ktore si vyzaduju cas na opravenie a tym padom sposobia jazdcovi (teamu) stratu...SC obycajne nevychadza pretoze auto je aj s poruchou schopne dojst do boxov...
a v tejto teorii spolahlivost pripojenia odpoveda spolahlivosti techniky v reale
tracker by m?l byt, probereme to s kolegama a dáme vedet jak to bude. to co ?íkas taky ma hlavu a patu a pak že bude spousta modrych vlajek. Nerad bych aby tohle lidi odradilo ale aby se lidi bavily.
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2011   #68
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

2: substance

pokusi se te prevratit zpet na kola, az kdyby to proste neslo, tak bys skoncil ale snaha bude
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2011   #69
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Áno rozumiem, díky.

A napadla mi jedna prosba - prosím nepoužívajte na dôležité oznamy priamo v LFS chate ?ervenú farbu - možno je to tým že mám znížený farbocit (myslím si že vidím normálne, ale ke?že som nikdy inak nevidel tak to neviem posúdi?, u o?ného tie farebné kolieska som po pár stranách v prdeli) a neviem to dobre pre?íta?... díky za pozornos?.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2011   #70
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Áno rozumiem, díky.

A napadla mi jedna prosba - prosím nepoužívajte na dôležité oznamy priamo v LFS chate ?ervenú farbu - možno je to tým že mám znížený farbocit (myslím si že vidím normálne, ale ke?že som nikdy inak nevidel tak to neviem posúdi?, u o?ného tie farebné kolieska som po pár stranách v prdeli) a neviem to dobre pre?íta?... díky za pozornos?.
dufam ze vidis aspon cervene brzdove svetla to je celkom uzitocne v motosporte
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2011   #71
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
dufam ze vidis aspon cervene brzdove svetla to je celkom uzitocne v motosporte
(odstránené nadávky) ;-)

Jasné, len niektoré kombinácie farieb mi akosi nejdú, semafóry vidím OK aj v reáli. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2011   #72
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Jak to vypadá s tím Streamem, bude???
masterful is offline   Reply With Quote
Old 29.1.2011   #73
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Smile

tak stream bude u Kida p?es race dicector tak bude na co koukat už se na to tesim
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2011   #74
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
tak stream bude u Kida p?es race dicector tak bude na co koukat už se na to tesim
...možná ne 100%. Mám problémy se zvukem a když se mi nepoda?í je vy?ešit, tak bude jenom zvuk LFS bez komentá?e.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2011   #75
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
...možná ne 100%. Mám problémy se zvukem a když se mi nepoda?í je vy?ešit, tak bude jenom zvuk LFS bez komentá?e.
to by vobec nevadilo...hlavne onboardy keby si daval a komentar ani netreba...aspon mne nie
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2011   #76
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
to by vobec nevadilo...hlavne onboardy keby si daval a komentar ani netreba...aspon mne nie
asi tak, komenta?e nejsou tak d?lezity, už tak s tim bude prace a hlavne nejde komentovat a pak delat SC nebo slo by to ale už tak je to dost prace
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2011   #77
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
...možná ne 100%. Mám problémy se zvukem a když se mi nepoda?í je vy?ešit, tak bude jenom zvuk LFS bez komentá?e.
Já se teda na komentá? rozhodn? t?ším, snad to vy?ešíš.
Quote:
Originally Posted by kremilekcz View Post
asi tak, komenta?e nejsou tak d?lezity, už tak s tim bude prace a hlavne nejde komentovat a pak delat SC nebo slo by to ale už tak je to dost prace
D?lat SC a stream je dost práce to jo, ale p?idat k tomu komentá? už není tak t?žký. Nemusíš na nic klikat jenom mluvit a když bude zrovna za volantem muže ml?et.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2011   #78
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Jestli bude testrace, tak bych to na n?m potom mohl odzkoušet. Jinak sed?t v SC a do toho sledovat závod by mi nem?lo d?lat problém, je to jenom jedno zmá?knutí klávesy.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.1.2011   #79
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Jestli bude testrace, tak bych to na n?m potom mohl odzkoušet. Jinak sed?t v SC a do toho sledovat závod by mi nem?lo d?lat problém, je to jenom jedno zmá?knutí klávesy.
Tak to je jedin? dob?e, super.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 1.2.2011   #80
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak stream by nakonec m?l být, m?žou chodit i lidi pokecat do éteru p?es TSko... v?era jsme to n?jak po?ešili s jednou chybkou, ale to už je jenom taková mali?kost. Kdokoli by p?išel na kanál, tak by si muesl uml?et jedno moje já, jinak by slyšel svoje echo.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.