Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.10.2007   #61
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by TesterX[PJ] View Post
V pondeli prasule odeslany, ale zatim nic. Me uz to demo stve.
Zdar, objednával jsi p?es distributora v ?R (Actual Linux)? Jestli jo, tak se pravd?podobn? jen zdržel p?evod pen?z, nebo jsi neuvedl správn? VS v platb? nebo tak n?co, protože fungujou spolehliv?. Kdyžtak je zítra kontaktuj, platba se ur?it? najde.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2007   #62
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Zdar, objednával jsi p?es distributora v ?R (Actual Linux)? Jestli jo, tak se pravd?podobn? jen zdržel p?evod pen?z, nebo jsi neuvedl správn? VS v platb? nebo tak n?co, protože fungujou spolehliv?. Kdyžtak je zítra kontaktuj, platba se ur?it? najde.
obcas se stane, ze nekdo uvede spatne udaje, ale jak pise Pablo, staci zavolat a dohleda se to. Pokud nekomu nedojde licence do 3 dnu od odeslani penez (dele by snad dnes mezi bankami bezet penize nemely), tak zavolejte, nebo poslete maila, at mame co nejdriv dalsiho kolegu na virtualnim asfaltu
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2007   #63
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Spitfireovi dostal voucher kód až po necelých 2 týdnech .
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 28.10.2007   #64
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by M1k3 View Post
Spitfireovi dostal voucher kód až po necelých 2 týdnech .
U Actualu pri platbe na ucet? Jeste jsem nezazil, aby takovou dobu bezela v soucasnosti platba mezi bankami a po obdrzeni penez na ucet byva odeslan voucher vetsinou jeste ten samy pracovni den (pokud jsou spravne vyplneny udaje u platby a my ji mame podle ceho identifikovat). Je jich vzdy dostatecna zasoba nakoupenych dopredu, tak neni ani duvod zdrzovat jejich odeslani.
U dobirek vim, ze se parkrat stalo, ze to posta vratila kvuli preklepu a hodnekrat se nam vratil neprevzaty balicek (s informaci, ze ho zakaznik odmitl prevzit), prestoze na nej zakaznik cekal a urcite nic neodmitnul prevzit. Bohuzel pri dobirce neni zatim na vyber jina firma se srovnatelnou sluzbou.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2007   #65
TesterX[PJ]
Newbie
 
Join Date: 10.10.2007
Posts: 5
Default

Na icq nikdo neni a kdyz tam zavolam, tak jste na obede. Bojim se, ze az tam zavolam pozdeji, tak uz budete mit zavreno.
TesterX[PJ] is offline   Reply With Quote
Old 29.10.2007   #66
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by TesterX[PJ] View Post
Na icq nikdo neni a kdyz tam zavolam, tak jste na obede. Bojim se, ze az tam zavolam pozdeji, tak uz budete mit zavreno.
na icq 318 283 590, ktere je v kontaktech, jsem dnes cely den a zadna nevyrizena zprava se mi neukazala. Kazdopadne kolega si vzpomnel, ze nekdo volal kvuli licenci (ovsem az potom, co jsem se ho na to zeptal ) a maila jsem ted cetl, takze hned odepisuji zpatky. Skutecne se tentokrat stala chyba na nasi strane, tak doufam, ze to nebude casteji nez jednou za 10 let
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2007   #67
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Ja taky cekal na voucher cca 2 tydny. Ja to bral jeste pres liveforspeed.cz a trefil jsem se do dovolenych.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2007   #68
amput
Newbie

 
Join Date: 25.6.2006
Posts: 8
Default

Musim pochvalit ACTUAL LINUX s.r.o. za rychlost.....v nedeli jsem s2 objednal, zaplatil pres net a ve stredu jsem mel key v mailu ....sice mezi spamem ale to neva Diky
amput is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2007   #69
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Ja taky cekal na voucher cca 2 tydny......
a nebylo to pred vice jak 10ti lety?
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2007   #70
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Loni na konci srpna. Ja mam licenci jen neco lehce pres rok.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2007   #71
Endli CZE
Newbie
 
Join Date: 20.7.2007
Location: Czech Republic - Ostrava
Posts: 12
Default licence na dobírku

?aute,cht?l bych si objednat na dobírku licenci.Myslíte,že je lepší si objednat všechno (licenci,obal,CD a doklad) nebo sta?í jen licence a doklad?Jde mi o to,jestli se dá všechno,co je na tom CD stáhnout z netu.A nejsou s dobírkou n?jaké problémy?Dík
Endli CZE is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2007   #72
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

to co je na tom cd jde stahnout i z netu, jinak s dobirkou vetsinou problemy nebyvaji.. volba je jen na tobe
jet is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2007   #73
Endli CZE
Newbie
 
Join Date: 20.7.2007
Location: Czech Republic - Ostrava
Posts: 12
Default

OK,tak já prubnu tu dobírku a asi jen ten kód a doklad.
Endli CZE is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2007   #74
Beliar
Newbie
 
Beliar's Avatar
 
Join Date: 13.11.2007
Location: Chomutov
Posts: 26
Default

Ahoj kluci.. Dojde mi to v pohod? do chomutova??? doufám že ano
__________________
Hledám
Hledám schopného webmastera, který umí a dokázal by se postarat o www stránku pro clan. Pište mi do PM po p?ípad? na ICQ. Dík. :bowdown:
Beliar is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2007   #75
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Beliar View Post
Ahoj kluci.. Dojde mi to v pohod? do chomutova??? doufám že ano

Do Jirkova urcite jo, ale do Chomutova uz teda pochybuju.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2007   #76
Beliar
Newbie
 
Beliar's Avatar
 
Join Date: 13.11.2007
Location: Chomutov
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Do Jirkova urcite jo, ale do Chomutova uz teda pochybuju.
Jakto kdyz Chomutov je znamejsi a Okresni?
__________________
Hledám
Hledám schopného webmastera, který umí a dokázal by se postarat o www stránku pro clan. Pište mi do PM po p?ípad? na ICQ. Dík. :bowdown:
Beliar is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2007   #77
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

je pravda ze agarashuv humor je trochu zvlastni, ale tohle by mel pochopit i nezasveceny
jet is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2007   #78
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Nj, to je pravda, voni to totiz nevozi ani do Jirkova. Takova licence, to je nadmernej naklad a jak do cile nevede dalnice, tak se neda nic delat.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2007   #79
Beliar
Newbie
 
Beliar's Avatar
 
Join Date: 13.11.2007
Location: Chomutov
Posts: 26
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Nj, to je pravda, voni to totiz nevozi ani do Jirkova. Takova licence, to je nadmernej naklad a jak do cile nevede dalnice, tak se neda nic delat.
Ale vede.. Pojedež z prahy po D1 a pak odpo?íš na most. Pak se vydáš na Na Jirkov/Chomutv/Otvice a u Kauflandu najedeš na (Rychlostní silnici) ?.13 a jsi dokonce i u mého baráku
__________________
Hledám
Hledám schopného webmastera, který umí a dokázal by se postarat o www stránku pro clan. Pište mi do PM po p?ípad? na ICQ. Dík. :bowdown:
Beliar is offline   Reply With Quote
Old 1.12.2007   #80
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

nedavno si jeden obcan ?eskej republiky cez ANTIK chcel objednat LFS S2 licenciu. myslel som si, ze lacnejsie to pre neho bude ked to zaplati ceskymi korunami tak som ho odkazal na ACTUAL Linux (bolo to sposobene tym, ze ked chcem poslat peniaze do CR cez internet banking, musim platit extra sumu 300SK za prevod do cudzej meny).

neskor mi napadlo, ze su pravdepodobne aj ine alternativy prevodu ceskych penazi do slovenskej banky bez toho, aby sa uctoval extra poplatok ze prevod do cudzej meny ... myslim, ze ked sa peniaze posielaju na ucet postovou poukazkou, tak sa neplati extra poplatok za prevod. je to pravda alebo nie? ja som v tych veciach neskuseny a s peniazmi sa hrajem vyhradne cez IT banking.

ak by to bola pravda, tak LFS S2 licencia z ANTIKU (1100SK) po prepocte na ceske koruny (pri kurze 79.203 CZK za 100SK) by stala cca 871CZK.

dajte mi pls vediet ci to tak naozaj je alebo nie. thx
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.