Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.8.2007   #61
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Za jednorázový LRF závod bych se v?bec nezlobil, a myslím, že spousta dalších by jela taky
Jel bych, ale asi bych ur?il auto a ne kategorii, jinak bude jasný kdo co vezme podle trati - m? ty závody pak nep?ipadaj tak zajímavý jako se stejnýma autama (mluvím o LRF). FZ50 závod snad nepamatuju, takže pro? nezkusit..
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2007   #62
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Jel bych, ale asi bych ur?il auto a ne kategorii, jinak bude jasný kdo co vezme podle trati - m? ty závody pak nep?ipadaj tak zajímavý jako se stejnýma autama (mluvím o LRF). FZ50 závod snad nepamatuju, takže pro? nezkusit..
S FZ50 se snad jeste zadnej zavod nejel. Mozna bylo nejake LRF kde byly asi 2 FZ50.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2007   #63
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

http://flfs.actual.cz/view.php?cisloclanku=2007020005 :P
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2007   #64
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post

Jel jsem, ale to nem?žeš po?ítat jako "normální" závod
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2007   #65
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Však jsem to tak taky nemyslel
Taky bych dal n?co s LRFkem, ale spíš RAC nebo LX6 než FZ5
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 1.8.2007   #66
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Pro zájemce LRF - http://forum.czechlfs.net/showthread...8691#post68691
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 2.8.2007   #67
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Trochu opozdene stats.
Replay dodam na pozadani.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 3.8.2007   #68
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default 30.7.

Na tenhle zavod jsem se moc a moc tesi. Natrenovano jsem nejak extra nemel, protoze jsem musel chodit do prace. S kvalifikaci jsem byl spokojeny - konkurence byla velika

Zavod zacal hodne vyrovnane, nebyla nouze o predjizdeci manevry a o hajeni pozice.Startoval jsem z 11. mista a pomalinku se prokousaval startovnim polem. Okolo 10. kola jsem pocitoval potrebu toalet, ale nedalo se nic delat - to je tak kdyz si date pred zavodem pivko Za zminku stoji souboj s Kidem kdy jsme si nic nedarovali. Zavod vypadal slibne, az do te doby, kdy jsem riznul zatacku pred cilovou rovinkou moc z ostra a kutalel jsem se po strese. Nastesti jsem skoncil na kolech a pokracoval dale s velkou ztratou. Jako jeden z mala jsem jeste v polovine zavodu zajizdel do boxu opravit vuz, natankovat a vymenit obuti. Pak uz jen klidna jizda a ve finale 9. pozice. Odmenou pro me byla moznost zajit si na wc¨

Celkove moc pekny zavod, diky vsem zucastenym
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #69
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Trochu opozdene stats.
Replay dodam na pozadani.
ke? už organizuješ tak zaujímavé eventy tak by si mohol na buduce zavies? pravidlo povinného použita dvoch rôznych druhov pneu po?as závodu :P , to by mohlo niekoho prinúti? aj na 2 pitstopy, ?o ty na to?
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #70
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

takze s GTi GT a UF pouzit Rallycrossovy? a u ostatnich aut by to dopadlo tak ze by kazdej na jinejch odjel jen jedno kolo...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #71
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
takze s GTi GT a UF pouzit Rallycrossovy? a u ostatnich aut by to dopadlo tak ze by kazdej na jinejch odjel jen jedno kolo...
jj videl som rozne sety z inferna a boli na XFG použité hybridné pneumatiky, ale bolo by napríklad dané, že na jednom druhu by sa muselo odjazdi? minimalne 5kol

a pri ostatných vozoch by to mohla by? kombinácia cestné normálne/ cestné super a GTR-trieda + Formule - kombinácia dvoch druhov R-pneumatík R1/R2/R3/R4

všimol som si že aj zo záznamu sa dá pozrie? kto práve na akých pneumatikách jazdí, takže skontrolova? by sa to dalo

no a nakoniec: myslím, že je tam rozdiel jazdi? na dvoch rôznych druhoch pneu, pri?om povinná by bola len jedna výmena, takže kto by chcel odjazdi? ?as? závodu na jedných a ?as? závodu na druhých tak by nemusel dvakrát do boxu, bolo by to na stratégii
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #72
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

IMO nesmysl, spousta lidí nemá ?as zkoušet, která kombinace jak jede a co se vyplatí, trénovat na r?zných pneu atd, takže rozdíly mezi lidma se ješt? zv?tší a ve výsledku si mí? zazávodíme. Navíc p?ibude hodn? práce organizátorovi, já jsem rád, že Kid pár long? ud?lal a nezat?žoval bych ho kontrolou replay?, jestli n?kdo jel 5 kol nebo nejel. M? tyhlety vyum?lkovaný pravidla p?ipomínaj šaškárny z F1, dokud nebude v LFS pršet nebo se jinak m?nit povrch, nevidím d?vod pro? st?ídat pneu za n?jaký nesmysln? klouzavý.
Jeden povinnej pitstop v daných kolech jak bude v týmový bitv? ješt? beru, m?že to být zajímavý, i když uvidíme jak spravedlivý (když m? n?kdo poškodí auto a jemu se nic nestane, tak m? ješt? za odm?nu budou dlouho opravovat v boxech, takže ztratím 2x).
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #73
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

imo je to blbost jak mraky, jako vetsina ecclestonovych pravidel
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2007   #74
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
IMO nesmysl, spousta lidí nemá ?as zkoušet, která kombinace jak jede a co se vyplatí, trénovat na r?zných pneu atd, takže rozdíly mezi lidma se ješt? zv?tší a ve výsledku si mí? zazávodíme. Navíc p?ibude hodn? práce organizátorovi, já jsem rád, že Kid pár long? ud?lal a nezat?žoval bych ho kontrolou replay?, jestli n?kdo jel 5 kol nebo nejel. M? tyhlety vyum?lkovaný pravidla p?ipomínaj šaškárny z F1, dokud nebude v LFS pršet nebo se jinak m?nit povrch, nevidím d?vod pro? st?ídat pneu za n?jaký nesmysln? klouzavý.
Jeden povinnej pitstop v daných kolech jak bude v týmový bitv? ješt? beru, m?že to být zajímavý, i když uvidíme jak spravedlivý (když m? n?kdo poškodí auto a jemu se nic nestane, tak m? ješt? za odm?nu budou dlouho opravovat v boxech, takže ztratím 2x).
ok :-) nebolo to ešt vyskúšané, možno je to trochu prehnané, ale až taký rozdiel medzi R2 a R3 nie je, sú trochu pomalšie ale aj za vetra sa menia podmienky závodu
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.