Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.10.2010   #61
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Nikdo se nevymlouvá!
Když ud?lám p?i jízd? autem p?estupek,tak m? policajt (podle toho na jakýho zrovna narazím) dá bu? pokutu(trest)nebo m? domluví(napomene) a že by m? to p?íšt? mohlo vyjít dost draho!
Tímto chci ?íct,že by m? sta?ilo to napomenutí a že pokud by se to opakovalo,tak bych klidn? p?ijal i ten trest v podob? jaké ur?í admin (t?eba i vylou?ení ze závodu).
Je to m?j první EGT CUP,takže spíše sbírám zkušenosti,ale zatím to vypadá tak,že sbírám jenom tresty,což m? za?íná odrazovat od další ú?asti v EGT CUPu
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 25.10.2010   #62
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Hafik1 View Post
Nikdo se nevymlouvá!
Když ud?lám p?i jízd? autem p?estupek,tak m? policajt (podle toho na jakýho zrovna narazím) dá bu? pokutu(trest)nebo m? domluví(napomene) a že by m? to p?íšt? mohlo vyjít dost draho!
Tímto chci ?íct,že by m? sta?ilo to napomenutí a že pokud by se to opakovalo,tak bych klidn? p?ijal i ten trest v podob? jaké ur?í admin (t?eba i vylou?ení ze závodu).
Je to m?j první EGT CUP,takže spíše sbírám zkušenosti,ale zatím to vypadá tak,že sbírám jenom tresty,což m? za?íná odrazovat od další ú?asti v EGT CUPu
To myslis vazne co jsi napsal? Nechces abych mel zachvat vzteku(sem 50% cholerik) Radsi se k tomu nebudu dal vyjadrovat

EDIT: prejeti zlute jendana sem si zmotal s 00ja. takze vysetrovan bude 00Ja
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 25.10.2010 at 17:31.
sonyk is offline  
Old 25.10.2010   #63
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Hafik:
I to je soucast sbirani zkusenosti. Hodne pravidel (a prisnych trestu) je to, cim se lisi ucast v cupech od jen-tak-for-fun zavodu nebo public zavodu. Nenech se tim odradit. Tohle bude stejny ve vsech poradne oganizovanych soutezich. Nenech se tim odradit. Uc se.
Organizatori jsou jeste hodne mirni vzhledem k tomu, jake tresty muzou udelovat. Kdyby udelovali prisne podle pravidel/propozic jezdila by nas (treba kuli banun za chat) polovina.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 25.10.2010 at 17:29.
Lala is offline  
Old 25.10.2010   #64
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
substance dekuji - > vyvodim dusledky podle replaye

Jinak mam 7 lidi bude reseno pro prejeti zlute cary v kvalifikaci, nekteri jedinci 2x.
M?j názor je, že na výjezdu bych žlutou ?áru netrestal (v EGT WTCC se taky netrestala), protože ten kdo jí tam maloval m?l nejspíš IQ kon? tzn. takový ten typ co pije vodu z kýbla, když umývá schody. Mimochodem jsem se o tom v?era op?t p?esv?d?il když jsem se ji snažil dodržet a n?kdo tam kolem m? prolétnul ve 220km/h a m?l toho ur?it? plné brejle jak to utahoval aby m? netrefil. Je totiž hrozn? fajn jet n?komu na te?n? zatá?ky o stovku mén?......

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
.....
R2 : Op?t propad po T1. Ve druhém kole jsem to byl já, kdo oto?il V?tra. Moc se omlouvám (celý závod jsem jel s pocitem, že jsem ti to zkazil hned na za?átku). Po shlédnutí replaye jsem vid?l, že jsem t? opravdu sundal, ale je tam vid?t, že jsem brzdil dost a dost a nebýt Jardy, který m? zezadu nabral, tak bych t? (asi) neoto?il. P?esto se ješt? jednou omlouvám......
V pohod? ty za to nem?žeš, pohnojily to ti optimisti p?edemnou... Jinak rána to nebyla v?bec velká, bylo znát že jsi to zašlápl nadoraz, ovšem Gagarin crash model by LFS devs ud?lal ten zbytek

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
.....
EDIT:
Klouczech.Inferno - u tebe si nejsem jist, ptal jsi se pak, jestli nebyl chat povolen, ze jsi prave prisel a beru, ze kdyz se tam vesele kecalo, tak jsi se mohl domnivat, ze chat je povolen. -> Napomenuti.

-----------------
10 Kg dostanou:

KxR-Rodo
KxR-Hafík
KxR-Masterful

EGT Lubik
EGT Vitr
.....
Va?il jsem si ?aj a m?l jsem to rozepsané takže jsem to nevid?l ale je m? to šumák ty
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline  
Old 25.10.2010   #65
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
pánové, nevymlouvej te se, že jste p?i p?ejetí žluté nikoho neohrozili, na to se nikdo neptal... p?ejels - p?ejel...
He a my se zrovna tukli, kdyz jsem si daval pozor abych ji neprejel
mufisto is offline  
Old 25.10.2010   #66
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
M?j názor je, že na výjezdu bych žlutou ?áru netrestal (v EGT WTCC se taky netrestala), protože ten kdo jí tam maloval m?l nejspíš IQ kon? tzn. takový ten typ co pije vodu z kýbla, když umývá schody. Mimochodem jsem se o tom v?era op?t p?esv?d?il když jsem se ji snažil dodržet a n?kdo tam kolem m? prolétnul ve 220km/h a m?l toho ur?it? plné brejle jak to utahoval aby m? netrefil. Je totiž hrozn? fajn jet n?komu na te?n? zatá?ky o stovku mén?......


V pohod? ty za to nem?žeš, pohnojily to ti optimisti p?edemnou... Jinak rána to nebyla v?bec velká, bylo znát že jsi to zašlápl nadoraz, ovšem Gagarin crash model by LFS devs ud?lal ten zbytek


Va?il jsem si ?aj a m?l jsem to rozepsané takže jsem to nevid?l ale je m? to šumák ty
zlutou sem trestal vzdy a hlavne ve meste:-D a to s tim Gagarinem si napsal krasne
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 26.10.2010   #67
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Sonyk:

no sem zvedav co vyvodite z toho incidentu na konci 2. kola, vubec nevim co znamena HSK nebo jak , a hlavne bych nerek ze to byla neci nejak velka chyba, mufisto mi to tam sice trochu poslal a ja ho bohuzel na ty strane nevidel ale nic nefer sem z toho necejtil, proste zavodni napeti. Navic nevim jak Mufisto ale byla to moje prvni zluta vlajka v cupu tak doufam ze trest nebude nejak neforemny
Rodo is offline  
Old 26.10.2010   #68
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

No jak koukam tak zlutou sem mel uz z 1. rozjizdky ale to sem byl sundan v poslednim kole v T1 ale jinak sem cisty jak panenska blanka
Rodo is offline  
Old 26.10.2010   #69
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Hafik1 View Post
Nikdo se nevymlouvá!
Když ud?lám p?i jízd? autem p?estupek,tak m? policajt (podle toho na jakýho zrovna narazím) dá bu? pokutu(trest)nebo m? domluví(napomene) a že by m? to p?íšt? mohlo vyjít dost draho!
Tímto chci ?íct,že by m? sta?ilo to napomenutí a že pokud by se to opakovalo,tak bych klidn? p?ijal i ten trest v podob? jaké ur?í admin (t?eba i vylou?ení ze závodu).
Je to m?j první EGT CUP,takže spíše sbírám zkušenosti,ale zatím to vypadá tak,že sbírám jenom tresty,což m? za?íná odrazovat od další ú?asti v EGT CUPu
Popravde idealni by bylo, treba do pristiho cupu. jasna tabulka trestu.
zluta -
predjizdeni pod zlutou -
sestreleni -

Takhle se to dela dle rozpolozeni duse Ale nezoufej 10kg mas max na 1 zavodni vecer. Pokud to nesnizis uz v prubehu vecera.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 26.10.2010   #70
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Popravde idealni by bylo, treba do pristiho cupu. jasna tabulka trestu.
zluta -
predjizdeni pod zlutou -
sestreleni -

Takhle se to dela dle rozpolozeni duse Ale nezoufej 10kg mas max na 1 zavodni vecer. Pokud to nesnizis uz v prubehu vecera.
Souhlasím s tím a? je daná p?esn? výše trestu za konkrétní p?estupek
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 26.10.2010   #71
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Bohuzel zlute vlajky nejsou v LFS zrovna nejlepe reseny. Ne vzdy je jasne odkud kam zluta plati.
Nekdy naskoci zluta, ale nez dojedu k mistu kvuli kteremu vznikla tak se tam situace uklidni a ja tak nepoznam konec zlute.
HonzaNB is offline  
Old 26.10.2010   #72
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Bohuzel zlute vlajky nejsou v LFS zrovna nejlepe reseny. Ne vzdy je jasne odkud kam zluta plati.
Nekdy naskoci zluta, ale nez dojedu k mistu kvuli kteremu vznikla tak se tam situace uklidni a ja tak nepoznam konec zlute.
Zobrazování zlutých vlajek je v LFS divné. Pak jedine by tam musel být nekdo kdo jezdit nebude a bude to kontrolovat, aby do R2 závodu se stihly tresty rozd?lit. Jinak pro p?esné definování trest? jsem pro. Podmínky pro cupy mají být stejné.

Ale za p?ejížd?ní zluté boxové ?áry bych ud?lovat tresty pouze pokud bude povinná zastávka v boxech p?i závod?. V kvalifikaci pokud by se to dalo ud?lat softem aby upozornovalo aby se nevjížd?lo na trat by se toto taky trestat nemuselo.
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 26.10.2010   #73
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
vubec nevim co znamena HSK nebo jak
HSK = Hlavní sportovní komisa?

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Ale nezoufej 10kg mas max na 1 zavodni vecer. Pokud to nesnizis uz v prubehu vecera.
Dotaz. Taky jsem dostal trest za chat, v?bec nic proti tomu nemám, jen se ptám jestli je na jeden závod, nebo na jeden závodní ve?er?
V propozicích je napsáno, cituji: "Pro závaží za proh?ešky ?i penalizace se nevztahuje pravidlo maximálního závaží ve voze. Jezdec dostane závaží k tomu co již má(nemá) a poveze ho následující závod, kterého se bude ú?astnit"

Jinak se za ten chat omlouvám (jindy nepíšu v?bec), bylo to v návalu dojm? ze závodu a tv?j p?íkaz o ticho jsem p?ehlédl.

(malý trapný rýpanec : v propozicích je napsáno, že admin píše žlutou barvou )
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 26.10.2010   #74
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Rodo nevím pro? sem po?ád pletes žlutý vlajky.

?ešit se bude jak te vyndal muf a výjezdy z boxu jsou již vy?ešeny
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 26.10.2010   #75
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

?ára na výjezdu z pitu se p?ejížd?t nemá, nikdy, nikde.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline  
Old 26.10.2010   #76
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Sonyk :

no pac sem se bal abych jeste nevodsral ze sem ho sundal , omlouvam se tedy , ale ja na nej urcite protest podat nechci
ale ovsem jestli ma HSK jinej nazor kvuli chudakovi Vitrovi, tak to jest slovo bozi

tady aspon pro ulehceni, trictvrte kolovy pretahovani s Klouczkem o jeden flek rychta
http://www.youtube.com/watch?v=OE31xCB06zo

Last edited by Rodo; 26.10.2010 at 10:45.
Rodo is offline  
Old 26.10.2010   #77
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Sonyk :
no pac sem se bal abych jeste nevodsral ze sem ho sundal , omlouvam se tedy , ale ja na nej urcite protest podat nechci
ale ovsem jestli ma HSK jinej nazor kvuli chudakovi Vitrovi, tak to jest slovo bozi

tady aspon pro ulehceni, trictvrte kolovy pretahovani s Klouczkem o jeden flek rychta
http://www.youtube.com/watch?v=OE31xCB06zo
Neboj, diky nasim pravidlum... nemuze ten co dava protest byt potrestan. (Teda zatim nemuze, co bude pristi cup uvidime)
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline  
Old 26.10.2010   #78
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Neboj, diky nasim pravidlum... nemuze ten co dava protest byt potrestan. (Teda zatim nemuze, co bude pristi cup uvidime)
Ja ho prave nedavam
Rodo is offline  
Old 26.10.2010   #79
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

D?láte v tom zbyte?ný chaos.

Ve?er vše vysv?tlím a p?ipravím tabulku trest?

EDIT: uz se jen resi vyse trestu. zejtra to snad rozlousknem at muzete trenovat.

Jinak tabulku trestu a nove tresty mame pripraveny ale tenhle cup dojedem tak jak je jen uprsenime zlutou caru,vlajku a chat. ostatni dle propozic
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 26.10.2010 at 22:55.
sonyk is offline  
Old 29.10.2010   #80
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

BabyOnWheels: možná jsi m?j post p?ehlédl, ale nedostal jsem odpov?? na dotaz v postu #73.
Beru to tedy tak, že trest za chat je jen na jeden závod, nikoli na celý závodní ve?er. Snad to tak platí .
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:02.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.