Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.7.2006   #41
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by (CZ)Ada
Snad, kdyby n?kdo dokázal v configu vypnout zvuk, vid?li bychom vliv na FPS a pop?ípad? d?vod koup? výkonné zvukovky.
shift+n, a vliv to ma, stejnak jako zpetny zrcatka nejakej vliv maji...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2006   #42
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by (CZ)Ada
Anebo nem?že n?kdo p?ímo srovnat FPS s onboard a plnohodnotnou zvukovkou?
Já, rozdíl 0 (slovy nula). Onboard Karajan audio module vs. Hercules Forttissimo III PCI.

Trochu m? pobavila diskuze, když n?kdo chce dát o 2000+ navíc za zvukovku, protože možná v n?jakým speciálním p?ípad? získá 10% výkonu. Pokud máte shit komp, vražte ty 2000 do A64 3000+, trochu to taktn?te (nebo ani nemusíte) a máte po problémech. Chápu pokud n?kdo ?eší kvalitu zvuku jako takovou (ale tam by to stejn? asi cht?lo externí ?ešení a ne pci karta), ale ?ešit tím výkon sestavy a zvláš? v LFS je imo blbost, protože LFS žádný extra fí?ury ultramoderních karet nepoužívá.

edit: shift+n u m? vliv taky 0 - možná, že na slabších po?íta?ích co nezvládaj má vliv všechno, o to v?tší d?vod investovat do procesoru a ne do zvukovky, pokud jde o výkon.

Last edited by Pablo; 6.7.2006 at 15:29.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2006   #43
(CZ)Ada
Newbie
 
Join Date: 7.5.2005
Posts: 51
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Já, rozdíl 0 (slovy nula). Onboard Karajan audio module vs. Hercules Forttissimo III PCI.

Trochu m? pobavila diskuze, když n?kdo chce dát o 2000+ navíc za zvukovku, protože možná v n?jakým speciálním p?ípad? získá 10% výkonu. Pokud máte shit komp, vražte ty 2000 do A64 3000+, trochu to taktn?te (nebo ani nemusíte) a máte po problémech. Chápu pokud n?kdo ?eší kvalitu zvuku jako takovou (ale tam by to stejn? asi cht?lo externí ?ešení a ne pci karta), ale ?ešit tím výkon sestavy a zvláš? v LFS je imo blbost, protože LFS žádný extra fí?ury ultramoderních karet nepoužívá.

edit: shift+n u m? vliv taky 0 - možná, že na slabších po?íta?ích co nezvládaj má vliv všechno, o to v?tší d?vod investovat do procesoru a ne do zvukovky, pokud jde o výkon.
Já jsem vsadil na P4, procák jede na 3,0Ghz, taktuju ho na 3,6 Ghz, ale t?eba u replej? mi de FPS pod 25... U závod? se udržím i v extrémních p?ípadech na 30 FPS, ale jen díky OC.

Prodej MB a CPU je dost nerentabilní, i když bych pravd?podobn? nemusel doplácet na AMD... Ale nemám ?as na hledání kupce a za?izování obchodu...
(CZ)Ada is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2006   #44
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

pri lfs sa da ta kvalita osalit aj tym ze prote clovek obide da prevodinka cez optiku, lebo tie integrovane chipsety oni paradoxne niesu vobec zle ale vacsinou ich seru nekvalitne da prevodniky na doskach a blby navrh zarusenost

akurat ze ta optika ma nevyhodu ze treba investovat nejake tie loove do nejakeho zosika receivera, pripadne prestahovat comp do obyvacky :-) kde sa zvycajne znachadza nejaka lepsia aparatura, ono dnes take zosiky stoja par supov, akurat ze potom sa trha penazenka treba repro a no skoda reci. sluchatka su ekonomickejsie :-), ale som spokojny aj stym co mam

minule som rozmyslal ked som sedel pred kamosovym lcd tv 36 palcovym samsungom 720p len, haaaat by som to mozno aj prezil :-) miesto monitora na stole :-) len skade vziat a nekradnut, browsit na tom ide, tv vyzera super, und lfs by na tom ako vyzeralooo :-)

akurat som si pustal replay z minuleho ligoveho dlheho preteku bez zvuku a so zvukom a tiez nula, volnym okom nevidim nic, fps kolise podla poctu zabratych aut kamerou a podla nalady trate su miesta kde to nachvilocku klesne ku 20 a miesta kde to ide 60 , vsetko ta klasicka vonkajsia kamera
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar

Last edited by magorik; 6.7.2006 at 19:32.
magorik is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.