Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.1.2006   #41
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

taky jsem neco zbastlil, moc jsm se s tim neparal...

barvicky se nechaj menit... thx2don4font
jet is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2006   #42
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

hmm, ten Felic?v tam víc ladí podle m?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2006   #43
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
tady je jeden pokus ...

snad se bude libit




pro rejpaly... mam i PSD^^
jo, myslíš, že by jsi tam mohl n?jak šetrn? p?ed to napset Czech?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 3.1.2006   #44
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

no to povinny prvky bych nak nehrotil... dal bych pravidlo ze to musi bejt na kapote... stejne ma kazdej jinej skin tak at si to posadi kam chce ( na kapotu ) velikost bych nechal na lidech ale aby to bylo citelny...
EDIT: 2Itar: myslis takhle???

Felix is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #45
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Jo, to je super, a s tím "kapotovým pravidlem" to asi taky ud?láme tak....pls, trošku ho o?ízni naho?e a dole a ješt? by bylo pot?eba když tak jednu kopii v opa?ných barvách, pokud to p?jde
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #46
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default


Felix is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #47
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Nejak mi unika, proc jsou povinny prvky, kdyz to neni zadnej sponzor kterej by dal cenu - tam je to samozrejme jasny..
Neni to ani zadny url ktery by dejme tomu lakalo dalsi zavodniky, zkratka vubec nechapu smysl, proc si ma x lidi predelavat skin, ale mozna jsem jen hodne natvrdlej.
Misto toho bych radsi uvital mnohem podrobnejsi pravidla, napr. co bude kdyz nekomu padne net, jak bude probihat quali kdyz kazdy auto tvori vic lidi, jestli bude letmej start atd atd.
Jo a proc jen 10 posadek, klidne by mohlo byt tak 15, tech 8 mist pro cekatele na stridani by podle me vpoho stacilo
(jinak sorry ze se do toho motam, jen me to zajima)
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #48
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Nejak mi unika, proc jsou povinny prvky, kdyz to neni zadnej sponzor kterej by dal cenu - tam je to samozrejme jasny..
Neni to ani zadny url ktery by dejme tomu lakalo dalsi zavodniky, zkratka vubec nechapu smysl, proc si ma x lidi predelavat skin, ale mozna jsem jen hodne natvrdlej.
to mi taky neni jasny, psal jsem to itarovi v prihlasce ale nejak na to nereflektoval
Quote:
Originally Posted by Pablo
Misto toho bych radsi uvital mnohem podrobnejsi pravidla, napr. co bude kdyz nekomu padne net
to se snad doresi, MoE to ma nejak osetreny,
Quote:
Originally Posted by Pablo
jak bude probihat quali kdyz kazdy auto tvori vic lidi
imho dva lidi z kazdyho tymu a prumer
Quote:
Originally Posted by Pablo
Jo a proc jen 10 posadek, klidne by mohlo byt tak 15, tech 8 mist pro cekatele na stridani by podle me vpoho stacilo
nestacilo, vem si ze bude 99% lidi pitovat ve stejny cas a kam se pak vejde 30 lidi najdnou? ne kazdy bude pouzivat ts nebo vent

jinak sry ze se ti do toho itare motam ale nechci abys vymysll nakou picovinu
jet is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #49
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by jet
Quote:
Originally Posted by Pablo
jak bude probihat quali kdyz kazdy auto tvori vic lidi
imho dva lidi z kazdyho tymu a prumer
IMHO by sta?il sou?et obou ?as?. To je o jednu po?etní operaci mí?, ?ímž se získá víc ?asu na zodpov?zení dotaz? typu "co se te? jede" nebo "kolik to žere".

Quote:
Originally Posted by jet
Quote:
Originally Posted by Pablo
Jo a proc jen 10 posadek, klidne by mohlo byt tak 15, tech 8 mist pro cekatele na stridani by podle me vpoho stacilo
nestacilo, vem si ze bude 99% lidi pitovat ve stejny cas...
Tak to jsem ješt? nezažil. 8 míst pro st?ídání je až dost (p?i dodržení pravidel MoE - p?ipojení tehdy, až je st?ídaný jezdec v posledním sektoru trati).
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #50
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

2 lidi pro quali? takze si tym vybere ty lepsi.. jak se quali dela pri real endu stridacich zavodech, kde posadku tvori vic lidi?

99% - optimisto spousta lidi to rozseka, takze se budou do boxu trousit ruzne, asi ne vsichni pojedou XRR takze na tom budou i jinak se spotrebou a gumama a navic si to bez TS moc neumim predstavit, to by ten nasledujici jezdec musel byt stale ve specu a museli by se domlouvat psanim, coz je otravny pro ostatni a dost tezky pro ridice
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #51
RavenakCZE
Regular Member

 
RavenakCZE's Avatar
 
Join Date: 17.8.2004
Location: Praha
Posts: 631
Default

Se mnou nepocitejte
Jen si rejpnu : Jedete 6ti hodinovy zavod ktery startuje ve 14:15 a konci ve 22:15 ? neco mi tu nehraje ale je pravda ze z matiky sem mel vzdycky za 3 jako einstein

JO a jeste ohledne "jak bude opatreno vykopnuti ze serveru"

Neresil bych to proste, se pripoji co nejdrive to pujde a pojede dal a vysledek se pak dopocita ze replayu ... Vim ze to neni buhvi jakej napad , a vlastne to ani napad neni nic jineho totiz nezbyva dokud nebude pocitadlo kol, ale kdyz si uvedomim ze pravdepodobnost ze vypadnou oba z teamu ve stejnej cas je mala, tak kdyz uz se to stane, tak at si dany team necha cas straveny u pozorovani 6h replayu necha proplatit od svyho poskytovatele

LOVU ZDAR
__________________
RavenakCZE is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #52
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

No jo ak som dobre pocital tak by to malo byt do 21.15, alebo ideme 7 hodin :crazy:
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #53
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
Ješt? pls trošku zviditelnit to co tam je šed?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #54
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
2 lidi pro quali? takze si tym vybere ty lepsi.. jak se quali dela pri real endu stridacich zavodech, kde posadku tvori vic lidi?

99% - optimisto spousta lidi to rozseka, takze se budou do boxu trousit ruzne, asi ne vsichni pojedou XRR takze na tom budou i jinak se spotrebou a gumama a navic si to bez TS moc neumim predstavit, to by ten nasledujici jezdec musel byt stale ve specu a museli by se domlouvat psanim, coz je otravny pro ostatni a dost tezky pro ridice
Prost? ten nejlepší ?as s týmu....protože kdyby se ?asy s?ítali tak by byly v nevýhod? týmy které mají t?i jezdce
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #55
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by jet
Quote:
Originally Posted by Pablo
Nejak mi unika, proc jsou povinny prvky, kdyz to neni zadnej sponzor kterej by dal cenu - tam je to samozrejme jasny..
Neni to ani zadny url ktery by dejme tomu lakalo dalsi zavodniky, zkratka vubec nechapu smysl, proc si ma x lidi predelavat skin, ale mozna jsem jen hodne natvrdlej.
to mi taky neni jasny, psal jsem to itarovi v prihlasce ale nejak na to nereflektoval
Quote:
Originally Posted by Pablo
Misto toho bych radsi uvital mnohem podrobnejsi pravidla, napr. co bude kdyz nekomu padne net
to se snad doresi, MoE to ma nejak osetreny,
Quote:
Originally Posted by Pablo
jak bude probihat quali kdyz kazdy auto tvori vic lidi
imho dva lidi z kazdyho tymu a prumer
Quote:
Originally Posted by Pablo
Jo a proc jen 10 posadek, klidne by mohlo byt tak 15, tech 8 mist pro cekatele na stridani by podle me vpoho stacilo
nestacilo, vem si ze bude 99% lidi pitovat ve stejny cas a kam se pak vejde 30 lidi najdnou? ne kazdy bude pouzivat ts nebo vent

jinak sry ze se ti do toho itare motam ale nechci abys vymysll nakou picovinu
skiny jsou proto, aby se tam po trati nehemžilo 10 aut, který vypadají úpln? jinak každý, a myslím, že takovej problém to nejni...je jenom jedno logo a to si m?žete dát bu? na kapotu a nebo na st?echu.

To budu doufám už dneska ?ešit s rumikem, pokud ho seženu

to je o post vejš

10 posádek sta?í, pokud se v?bec tolik p?ihlásí
Nerad bych potom s tím ?ešil n?jaký problémy,takže radši takhle

Nemusíš se omlouvat, jsem rád že mi pomáháš


BTW:ješt? v??i t?m 10 voz?m...co kdyby se místo AS GP REV jel AS NAT?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #56
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
Prost? ten nejlepší ?as s týmu....protože kdyby se ?asy s?ítali tak by byly v nevýhod? týmy které mají t?i jezdce
no to by mohl resit ten prumer, ale:
kdyz maji nektery tymy 3 lidi, tak se stejne na server nevejdete, takze by melo byt treba pravidlo, ze za tym jedou quali jen 2, protoze jinak se muze stat, ze nejakymu tymu budou krouzit 3 jezdci a nejakymu se vejde jen jeden
a nebo rict, ze se i v quali musej stridat v jednom aute (nezkousel jsem jestli to jde) a tudiz je na tymu jak si cas rozvrhne, jestli kazdy pojede 20min nebo jestli nechaj nejlepsiho krouzit hodinu..
to by melo vyhodu, ze by mohlo pripadne jet vic posadek nez 10
ale to se musi vymyslet a rict
p.s.: mam uplne stejny motiv jako Jet
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #57
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by Itar
Prost? ten nejlepší ?as s týmu....protože kdyby se ?asy s?ítali tak by byly v nevýhod? týmy které mají t?i jezdce
no to by mohl resit ten prumer, ale:
kdyz maji nektery tymy 3 lidi, tak se stejne na server nevejdete, takze by melo byt treba pravidlo, ze za tym jedou quali jen 2, protoze jinak se muze stat, ze nejakymu tymu budou krouzit 3 jezdci a nejakymu se vejde jen jeden
a nebo rict, ze se i v quali musej stridat v jednom aute (nezkousel jsem jestli to jde) a tudiz je na tymu jak si cas rozvrhne, jestli kazdy pojede 20min nebo jestli nechaj nejlepsiho krouzit hodinu..
to by melo vyhodu, ze by mohlo pripadne jet vic posadek nez 10
ale to se musi vymyslet a rict
p.s.: mam uplne stejny motiv jako Jet
budou se samo st?ídat na jednom voze, tak jsem to zamýšlel, ale jestli to nep?jde tak to nefim
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #58
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by RavenakCZE
Jen si rejpnu : Jedete 6ti hodinovy zavod ktery startuje ve 14:15 a konci ve 22:15 ? neco mi tu nehraje ale je pravda ze z matiky sem mel vzdycky za 3 jako einstein
Quote:
Originally Posted by reyco
No jo ak som dobre pocital tak by to malo byt do 21.15, alebo ideme 7 hodin :crazy:
Eh... :craz: Dneska už si ?lov?k nem?že bejt jistej ni?ím, dokonce i ta matika jde dop?edu takovým tempem (a to jsem ze školy teprve pár let).

K povinným prvk?m - pokud nejsou sponzo?i, tak je to podle m? nesmysl.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #59
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

stridat jezdce de i v kvali
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2006   #60
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
co kdyby se místo AS GP REV jel AS NAT?
AS NAT rozhodne nepojedu.. me se libi treba historic, klidne i GP.. sice obecne nemam v lasce REV trate, ale co se da delat..
Commander is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.