Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Vyhlášení Smis GTR Endurance Cup 2009
04.12.2009 5 33.33%
11.12.2009 4 26.67%
18.12.2009 6 40.00%
Voters: 15. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.11.2009   #381
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Dopredu se omlouvam, ze zas nepojedem :-(.

Na sraz bych ovsem dorazil, pokud by se konal v Praze (ci v Brne) v nekterem z vyse uvedenych terminu. Je uz to rozseknuto nebo ne? Nemuzu tadyk nejak najit vysledek :-).
Bohužel v Praze to neznám a tak bych tedy znovu poprosil n?koho kdo je z Prahy aby dal n?jaký návrh kde by se to dalo konat.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #382
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Exclamation Smis GTR Endurance Cup 2009 - informace

Kdo chce jet poslední 3hod závod a není v sou?asné startovní listin?, má možnost se p?ihlásit a to formou p?ihlášky.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #383
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

Sákryš, 4.12 a 18.12 mám už zabrané jinéma akcema (hodiny tane?ních pro dosp?lé, manželka mne ukecala :-)), takže zbývá jenom 11.12., ale to jsem zase pracovn? v Košicích a na Ruzyni p?istávám až v dev?t ve?er... nechcete to vyhlášení ud?lat v Košicích? :-D

Jsou ty termíny definitivní? Nejsou ve h?e ješt? soboty? Co se tý?e alternativních umíst?ní, vyhovovala by mi Praha, celkem i Jihlava a i to Brno by se dalo p?ežít :-) Most je zoufalý :-)
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #384
Eraserko
Member

 
Eraserko's Avatar
 
Join Date: 16.1.2007
Location: Nitra
Posts: 337
Default

bohuzial, s nitrom nejdeme na posledny zavod, nitro musel vybavovat dolezite veci a nejak sme pozabudli na trening...
vela stastia v zavode
Eraserko is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #385
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Na serveru probíhá úžasná bitva... Tým na 1. míst? KXR1 se state?n? drží, Fs na 2. míst? zni?ilo motor a 3. KXR2 taktéž z?ejm? lehce p?ibrousili. Po?etné pole uzavírá tým Banán?. Úžasný závod.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #386
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Exclamation pitstop ???

n?kdo m? nabo?il p?i stání v pitstopu, žluté vozidlo tipuju jirka (už si nepamatuju je to v replayi), u m? bylo vše OK, všechny jsem vid?l, ale prý jsem m?l lag, každopádn? to vypadalo hodn? oškliv?, 26kolo, okolo 45minuty.

mechanici se starají o auto a bum prásk, stojím n?kde v pruhu v pitstopu, ješt? že se nep?etrhnula palivová hadice tak se tankovalo dál , bohužel vozidlo utrp?lo vážná zran?ní, pár mechanik? dokonce smrtelná a ani p?ivolaná sli?ných jim nedokázala pomoci

p?i vým?n? ?idi?? došlo k chyb? v matrixu a teleportaci na špatné místo (to že mají stále bug ve h?e a auto troubí to asi slyšíme všichni, celkem bežné pokud já a p?edávám vozidlo)

další události mi jsou neznámé jelikož jsem byl ot?esen nárazem a p?evezen na ošet?ovnu

proto bych cht?l poprosit tra?ové komisa?e jestli by se nemohli na daný incident podívat a vysv?tlit co sem tam stalo
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #387
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Na serveru probíhá úžasná bitva... Tým na 1. míst? KXR1 se state?n? drží, Fs na 2. míst? zni?ilo motor a 3. KXR2 taktéž z?ejm? lehce p?ibrousili. Po?etné pole uzavírá tým Banán?. Úžasný závod.
sleduju to, sice na obrazovce z ošet?ovny ale vypadá to napínav?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #388
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Na serveru probíhá úžasná bitva... Tým na 1. míst? KXR1 se state?n? drží, Fs na 2. míst? zni?ilo motor a 3. KXR2 taktéž z?ejm? lehce p?ibrousili. Po?etné pole uzavírá tým Banán?. Úžasný závod.
P?esn? tak já jel 1. stint a ten byl úžasnej, potom jsem jel 3. stint a auto už bohužel nedávalo rychlost, tu co by m?lo , njn .
A bitva ješt? neskon?ila. Jedéééém Klou?ku
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #389
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Z hlediska APR to v Q nevypadalo v?bec špatn?, vyjeli jsme 3. místo. Jenže Gepas ud?lal chybu, že si na aut? nechal R2 vep?edu. V 9. kole jsem už proto m?nili ?idi?e, na ?adu šel Xtz.cze, kterej v tu chvíli jel plnej až po okraj, plán byl dovézt to do n?jakýho 55. kola a jet dále podle plánu, jenže nás to koplo, EGT Server Xtézeta nemá rád. Takže jsme skon?ily neplánovan? brzo, co už

Tento cup byl opravdu super a užívali jsme si každé kolo, nejradši budem vzpomínat na závod s XRR na Westhillu, který jsme zajeli bez jediné chybi?ky a naprosto s p?ehledem, asi jako jediný...

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
mechanici se starají o auto a bum prásk, stojím n?kde v pruhu v pitstopu, ješt? že se nep?etrhnula palivová hadice tak se tankovalo dál , bohužel vozidlo utrp?lo vážná zran?ní, pár mechanik? dokonce smrtelná a ani p?ivolaná sli?ných jim nedokázala pomoci


Jinak s tím lagováním.... Já to sledoval a m?l si 2 veliké lagy, jeden byl na 6 minut a 2. opravdu nechápu.... zmizel si v lagu n?kde ve sjezdu po mezi?ase, když lag zmizel, tak jsem vid?l rosekanýho troubícího Superoba se Stop&Go..... Vážn? nechápu....

Banana!!!! jedeeeeem!!!
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #390
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

No aspo? jsme to dotáhli na 2 místo celkov?, takže spokojenost. Dnešní závod mi ani nijak výrazn? nevadilo, že nás bylo tolik málo. Na AS3 mi to s FXR vždy n?jak rychle ute?e a vzhledem k tomu, že pot?ebuju už jen n?co málo p?es 1000km na to abych m?l celkov? najeto 200 000km tak jsem si to užil.

Klidn? bych si cup zopakoval, protože pitstopy to p?kn? oživí a 3h jsou taky akorát, ale jen za podmínky že pojede mnohem víc aut. Klidn? bych do toho zamíchal i dv? kategorie a? je v tom p?knej guláš. No co první ro?ník je ukonce a do p?íštího (jestli bude) se bude v?d?t do ?eho se jde.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #391
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Cil splnen, je to tam!

K dnesnimu prubehu se radsi moc nechci vyjadrovat, protoze se pokazilo skoro vsechno co slo :-D Ale zase jsem si uzival souboje s Masterfulem a nastesti nas nezradilo pripojeni, takze jsme tu nasi GT2 dotlacili do cile. Diky Ghostovi a Kidovi za perfektni tymovou spolupraci a vsem za pekny zavody. Jo a jeste gratulace obema KxR ke 2. a 3. mistu. Priste by to chtelo vetsi ucast. K organizatorum bych mel drobnou vyhradu ohledne volby trati (UFR na BL nic moc ), ale jinak si myslim ze to zvladli vyborne.

Tak snad se uvidime na vyhlaseni...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #392
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Urááááá, je to tam!

Q: kopanec po jednom kole, Antik m? z neznámých d?vod? kope.

R: Poly to m?l defacto jako seznamovací jízdy, ale i tak jel dob?e a držel 3. místo, pár vte?in za ?elem. Pak jsem to p?evzal já, ale hned m? trklo, že n?co neni v po?ádku. V kopci to normáln? jezdí 252-3, najednou st?ží 249... Když jsme se pak víc zaposlouchal do zvuku motoru, bylo mi to jasný. Bohužel Polymu blbne tla?ítko na ?azení dol?, takže ob?as mu to p?e?adilo o 2 stupn? a bylo to. Sice jsem nejel vyložen? špatn?, ale když jsem si to zkoušel, tak se dalo od za?átku jet t?sn? pod 42 a ?asem to zrychlovalo. Takhle jsem se pod 42 ani nedostal. V dalším stintu bohužel Polymu dál blblo tla?ítko, takže ty poslední 2 stinty už byly strašný - 43,9, víc to nejelo. Navíc jsem ud?lal p?ed koncem pár chyb, ale kolo jsme nedostali. Dojezdový okruh pak už jen byl pro pobavení divák?, což se i docela povedlo. Cílem bylo dojet - sta?ilo 9. místo, takže s 4. místem jsme spokojeni. Je to doma.

Záv?rem bych cht?l pod?kovat organizátor?m z KxR, Polymu a pak všem ú?astník?m. Sice mi n?který auta z kategorie crap-box moc nesedly, ale jinak to byl dobrý cup. Škoda jen ú?asti... Tak na vyhlášení.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.11.2009   #393
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Bohužel Polymu blbne tla?ítko na ?azení dol?, takže ob?as mu to p?e?adilo o 2 stupn? a bylo to. Sice jsem nejel vyložen? špatn?, ale když jsem si to zkoušel, tak se dalo od za?átku jet t?sn? pod 42 a ?asem to zrychlovalo. Takhle jsem se pod 42 ani nedostal. V dalším stintu bohužel Polymu dál blblo tla?ítko, takže ty poslední 2 stinty už byly strašný - 43,9, víc to nejelo.

Abych to upresnil, tlacitko me zazlobilo jen dvakrat, poprvy jsem si rikal ze by to mohla byt moje chyba, ze jsem to tam fakt moc rychle nasazel... No ale kdyz mi to podradilo o 2 v najezdu do posledni sikany, tak mi bylo jasno, protoze tam se podrazuje jen o jeden stupen (easy)... Nic, mam alespon dalsi duvod koupit nekdy na jare G25ku.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #394
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
...

Jinak s tím lagováním.... Já to sledoval a m?l si 2 veliké lagy, jeden byl na 6 minut a 2. opravdu nechápu.... zmizel si v lagu n?kde ve sjezdu po mezi?ase, když lag zmizel, tak jsem vid?l rosekanýho troubícího Superoba se Stop&Go..... Vážn? nechápu....

Banana!!!! jedeeeeem!!!
já taky ne ale ja zajímavý jak veliký lagy to LFS vydrží a že m? se to ukazovalo vcelku normáln? plynule ty auta, v zatá?kách sice moc ne ale skoro žádnej nápis LAG když jsem koukal na auta p?ed sebe, bohužel s netem nic neud?lam (momentáln? 1500km od ?R) ješt? m?síc a jsem doma (bohužel, rád bych tu z?stal)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #395
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Je prvda že v?era jsem m?l ze zadnice kliku. Koplo m? to asi 4x za celej ve?er. Takže asi 8 od roku 2005. Myslel jsem že když se p?est?hujem že to bude o hodn? lepší a nebylo. Co se týká ú?asti tak to m? bohužel mrzí, protože stejn? jako vás , tak m? to taky nebaví v 6ti autech. Nejlepší jak dostat dnes lidi do závodu je dát n?jaké zajímavé ceny a maximáln? jet jeden závod, jinak pak už nevím. Tohle ?ešit je ale na dlouho. Jsem rád že to už skon?ilo
masterful is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #396
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

U Banán? bylo ješt? p?ed kvalifikací jasno, že s ostatními nebudeme moci držet tempo, když b?žn? st?íhají o p?l vte?iny lepší ?asy. Takže dle o?ekávání v kvalifikaci jsme skon?ili n?kde hodn? vzadu.

K mému milému p?ekvapení však Jirka po startu celkem držel tempo a prakticky celý sv?j 45-minutový stint udržel ?elo tém?? na dohled. Pak ale šel do box? a asi se n?jak špatn? dohodl s mechaniky, pá? ti mu to auto snad i voskovali ?i co... když jsem vyjel zpátky na tra?, ti co šli do box? s náma už byli cca p?l minuty v ?oudu.

Zah?ál jsem pneu (m? vyhovovaly R3/R2, kdežto Jirka by je po pár kolech vy?máral do asfaltu, takže jel na R4/R2) a nasadil hotlapové tempo, p?i kterém jsem dvakrát celkem znateln? porazil sv?j PB. Svých 45 minut jsem absolvoval prakticky bez chyby, jinak se ale v?bec nic ned?lo... ?elo jsem nestahoval, ani se mi nikdo zezadu nep?ibližoval. Do box?, p?ezout Jirkovi na R4, natankovat o n?co mén? (díky nadhodnoceným rezervám) a p?edat auto Jirkovi.

Ten po pár kolech bohužel p?i bržd?ní do šikany místo na dvojku pod?adil až na jedni?ku... nejd?ív jsem myslel, že mu to snad prošlo, ale když jsem sledoval maximálky na rovinkách a výsledné ?asy, bylo jasné, že motor není úpln? v po?ádku. Našt?stí ale za?al nepatrn? stahovat team FS, u kterého jsem zaregistroval poškozený podvozek, takže i p?es jejich 30s náskok svítala drobná nad?je. Pak šel Jirka do box?, p?ezul mi na R3 a já vyrazil ... hned v dalším kole šel do box? FS*Poly a když jsem projel cílovou rovinkou, Ghost teprve vyjížd?l na tra?. Na chvilku jsem m?l radost ze získané pozice, pak mi ale hned došlo, že to jejich zdržení znamená, že mají opravené auto a mít Ghosta pár sekund za zadkem, když do konce závodu zbývá 45 minut... dávám bolševikovi rok, maximáln? dva... ale co to? Dávám kolo, druhé, t?etí a odstup Ghosta za mnou se s každým kolem tém?? o sekundu zv?tšuje, pak registruju další asi 10s propad... takže evidentn? mají problém s motorem podobn? jako my (ok, už jsem ?etl diskuzi výše, která to potvrzuje).

Závod byl nudný, ale ub?hlo to docela rychle a z dalšího t?etího místa máme velkou radost.

Organizátor?m za team Banán? d?kuji za fajn seriál, úrove? organizace byla solidní a konkurence vysoká. D?kujeme za p?íležitost k nasbírání zkušeností.
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #397
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default KxR 2

Tak jsme dobojovali, v?era druhý, ale boj o celkové druhé místo s KxR 1 jsme prohráli, N E V A D Í, máme 3. na bedn? .
Gratulace FS týmu za celkové prvenství a moc díky všem z??astn?ným.

No a ta celková ú?ast? No ... no comment
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #398
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

lol to jsme jako jediní nepoškodili motor ?
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #399
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
lol to jsme jako jediní nepoškodili motor ?
lol ano

Chci se jeste zeptat na ten termin srazu? Toho 4.12. je uz definitivni? Mel bych mit v ten den v Praze jeste jednu akci, ale kdyby vyhlaseni zacalo uz nekdy odpoledne, tak by se to dalo skloubit. Diky
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 24.11.2009   #400
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

nemáte n?kdo replay ze v?erejška ?
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.