Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.12.2006   #321
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Neco tu nehraje :(

Ahoj
Stahnul jsem a vyzkousel ten novej patch. Prvni (hodne strucny) dojmy: vyborna prace od vyvojaru
No ale vsimnul jsem si jedny zvlastni veci. Ukazuje mi to o cca 2-4 Km/h vetsi rychlost jak na rovinkach, tak i v zatackach (zatim jsem zkousel jen GTI na BL1). Dosahovany casy jsou pritom porad stejny, jako byly predtim. Jezdil jsem nejdriv na nejakym serveru s patchem U, tak jsem myslel, ze to bude mozna nejaka divna nekompatibila patchu U a V. Jenze stejny to je i v offline modu. Bud jsem se zblaznil, nebo ...
Napiste prosim, jestli si toho vsimnete i nekdo dalsi.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2006   #322
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ahoj
Stahnul jsem a vyzkousel ten novej patch. Prvni (hodne strucny) dojmy: vyborna prace od vyvojaru
No ale vsimnul jsem si jedny zvlastni veci. Ukazuje mi to o cca 2-4 Km/h vetsi rychlost jak na rovinkach, tak i v zatackach (zatim jsem zkousel jen GTI na BL1). Dosahovany casy jsou pritom porad stejny, jako byly predtim. Jezdil jsem nejdriv na nejakym serveru s patchem U, tak jsem myslel, ze to bude mozna nejaka divna nekompatibila patchu U a V. Jenze stejny to je i v offline modu. Bud jsem se zblaznil, nebo ...
Napiste prosim, jestli si toho vsimnete i nekdo dalsi.
to je dano tim, ze ve verzi V je zobrazovana rychlost brana primo od kol - stejne jako ve skutecnosti. takze kdyz budes stat na miste a hrabat, tachometr ti bude ukazovat mnohem vetsi rychlost. naopak kdyz ve velke rychlosti zablokujes kola, bude tachometr ukazovat 0
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 22.12.2006   #323
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Aha
Dekuji mnohokrate za vysvetleni Aspon vim, ze sem se nezblaznil
Lala is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2006   #324
Wario
Newbie

 
Wario's Avatar
 
Join Date: 17.12.2006
Posts: 65
Default

nainstalováno
Wario is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2006   #325
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Autoupdaty

Ahoj
Chtel bych se zeptat nekteryho detailu znaleho jedince, jak je to s tema automatickyma updatama. Muzu nejak zabranit tomu, aby se mi stahovaly testovaci patche a updatovalo se mi to az pri vydani dalsiho oficialniho?
Neco malo jsem cet na ofiko foru, ale vubec jsem to nepochopil.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2006   #326
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

ja teda nevim,a le co treba nestajh
Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ahoj
Chtel bych se zeptat nekteryho detailu znaleho jedince, jak je to s tema automatickyma updatama. Muzu nejak zabranit tomu, aby se mi stahovaly testovaci patche a updatovalo se mi to az pri vydani dalsiho oficialniho?
Neco malo jsem cet na ofiko foru, ale vubec jsem to nepochopil.
ja teda nevim,a le co treba nestahovat ty test ?
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2006   #327
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

2 Spangler:
Mno mne jde prave o novy SYSTEM AUTOMATICKYCH UPDATU. Nevim, jestli se automaticky budou stahovat i ty testovaci patche, ale hadal bych ze jo. No ja bych tomu chtel nejak zabranit a dovolit tomu systemu stahovat jen ty oficialni patche (ciste jen "pismenkovy" bez cisel).
Lala is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2006   #328
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
2 Spangler:
Mno mne jde prave o novy SYSTEM AUTOMATICKYCH UPDATU. Nevim, jestli se automaticky budou stahovat i ty testovaci patche, ale hadal bych ze jo. No ja bych tomu chtel nejak zabranit a dovolit tomu systemu stahovat jen ty oficialni patche (ciste jen "pismenkovy" bez cisel).
ja som vcera nestahoval test patch tak ze som dal Esc a nacital sa mi zoznam serverov
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 23.12.2006   #329
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja som vcera nestahoval test patch tak ze som dal Esc a nacital sa mi zoznam serverov
Jj, LfS ti dá na výb?r, jestli stáhnout, nebo ne.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2006   #330
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default Autoudate

Jo tak uz to asi chnapu Az bude k dispozici dalsi novej patch (nezalezi jestli jen testovaci nebo oficialni), tak se me to pred vypisem online serveru zepta, jestli to chci opravdu stahnout.
Ja jsem totiz ty testovaci patche (od U32 nebo kde se ten system autoupdatu poprve objevil) doposud nezkousel, takze jsem nevedel, jak to funguje. Stahnul jsem rovnou Vcko a vzhledem k tomu, ze od ty doby zadnej novejsi patch neni, tak se me to vubec neptalo, a proto jsem nemoch vedet, ze se to da tak jednoduse odmitnout.
Tak hlavne, ze uz jsem v obraze. Diky za odpovedi
Lala is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2006   #331
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Testovací patche se "bežným" uživatel?m v?bec nebudou nabízet. Aby se nabízely i test patche v rámci autoupdateru, je t?eba mít spc. ini v LFS - takže se o to v?bec nemusíš starat, pokud vyložen? nebudeš chtít testovat a nenastavíš si to, žádný neoficiální patche t? otravovat nebudou.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 26.12.2006   #332
TreWoR
Member

 
TreWoR's Avatar
 
Join Date: 10.4.2005
Location: Kunovice
Posts: 356
Default

Ja si stahl ten patch od ktereho to zacalo a pak mi tam vyskakovali ty hlasky u kazdeho noveho takze jedine ze by to bylo ve verzi V aby netahal TEST patche...
__________________
http://trewor.ic.cz/obrazky/pmt_bar.jpg
In-Game Nick: PMT| T.Travnicek | Licence S1/S2: Since Summer 2005
CPU: Intel Core i3-370M | Graphic card: ATI Mobility Radeon HD 5470 | RAM: 4GB DDR3 | Connection: Wi-Fi, 6144/1024 | Controler: Logitech DFP

Gabelhirsch:"kdo svodidla nelíbal, ten lfs nejezdil"
Peperson_CZ:"Na tenhle skin mám i setup"
TreWoR is offline   Reply With Quote
Old 1.3.2007   #333
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

TEST patch V2

Spousta drobností, mezi nejviditeln?jší pat?í vyšší rozlišení zrcátek. Zárove? se pracuje na nekompatibilní verzi, tento patch obsahuje jen kompatibilní v?ci, které se takto dají odzkoušet p?ed vydáním nekompatibilní verze.
N?kte?í jedinci budou muset použít unlock.

thread na fóru:
http://www.lfsforum.net/showthread.php?t=20237
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 1.3.2007   #334
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Konecne. Sice to jsou takovy drobnosti ale aspon vime ze se neco deje
Felix is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #335
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Scawen se trochu rozepsal o novym patchi v3 http://www.lfsforum.net/showthread.p...898#post364898.

Nebylo by dobry dat tenhle thread sticky?
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2007   #336
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

super, zejmena veci okolo fps jsou velmi pozitivni, doufam ze se dockame opravy "sekani" kamery pri drzeni mysi a pohybu...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #337
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Po V3 bude relativn? brzo verze umož?ující 24 hrá?? + více spectator? (m?j odhad je 8 spec, tj. celkem 32), což by uleh?ilo organizaci st?ídacích závod?. Osobn? bych uvítal, kdyby se to ned?lilo a mohlo jet i více hrá?? (takový 2h endu ve 30ti lidech by bylo zas n?co jinýho než ve 20ti), co jsem koukal na Blackwood, garáže jsou dimenzovaný na 32, ostatní trat? nevím.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #338
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
super, zejmena veci okolo fps jsou velmi pozitivni, doufam ze se dockame opravy "sekani" kamery pri drzeni mysi a pohybu...
Scawen psal, ze FPS stouply minimalne, jestli vubec. Ale zda se mu to plynulejsi (coz si neumim tak moc dobre vysvetlit). Ale aspon je ted kod programu "cistsi", generovani prbiha rychlejs a hra zabira min pameti.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #339
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Osobn? bych uvítal, kdyby se to ned?lilo a mohlo jet i více hrá?? (takový 2h endu ve 30ti lidech by bylo zas n?co jinýho než ve 20ti), co jsem koukal na Blackwood, garáže jsou dimenzovaný na 32, ostatní trat? nevím.
Taky bych byl pro, aspon na Astonu, Kyotu, Blackwoodu a Westhillu. Taky jsem pro moznost, aby admin mohl nastavit maximalni pocet jezdcu, aby se treba na FE nejezdilo ve 30 lidech, to by bylo trochu moc.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2007   #340
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Taky bych byl pro, aspon na Astonu, Kyotu, Blackwoodu a Westhillu. Taky jsem pro moznost, aby admin mohl nastavit maximalni pocet jezdcu, aby se treba na FE nejezdilo ve 30 lidech, to by bylo trochu moc.
maximalni pocet lidi na serveru, maximalni pocet aut na trati, maximalni pocet AI - to preci na dedi serveru jde nastavovat skoro od zacatku LFS.

jinak ani me nikdy nenapadlo, ze by mohlo byt vic aut na trati, ale kdyz se o tom mluvi, tak mi to pripada super. Treba 50 aut na strkkrosu
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.