Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.12.2005   #201
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
mam navrh na upravu soucasnych tabulek:
uvadet u jezdcu, kteri zacali misto prezdivek pouzivat sva jmena, jejich prechozi nick (treba v zavorce, nebo za pomlckou).
Uplne souhlasim, uz sem to navrhoval v diskusi k zavodu. Dal bych tam opravdu vsechny 3 nicky, zavodni, z fora, lfs nick. Jak pise Tairo, rad vim, s kym zavodim, nekdo ma lfs nick uplne jinej, nez nick na foru a zavodi pod svym jmenem.... Kdo z vas treba vi, kdo je lfsnick TV[cz] nebo bluuN? Nebo pod jakym zavodnim jmenem jezdi Earwing nebo Nitemare? :craz: (ja teda jo, ale jen proto, ze mam seznam...)

P.S. Ty nicky jsem vybral nahodne, nevadi mi, ze ma nekdo jinej lfs/forum/zavodni nick, ale chtel bych vedet, kdo je kdo i bez prohledavani seznamu.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2005   #202
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
Uplne souhlasim, uz sem to navrhoval v diskusi k zavodu. Dal bych tam opravdu vsechny 3 nicky, zavodni, z fora, lfs nick.
Asi te zklamu, ale ja jsem proti forum nicku, protoze to s ligou nema "nic" spolecnyho. To, ze se ted loguje do ligy stejnym jmenem jako do fora, je dano nejakym drivejsim konceptem, ktery si myslim bude pozmenen tak, ze se bude logovat lfsw nickem.
Duvod je jednoduchy: clovek potrebuje lfsw jmeno aby mohl hrat, davat hl atd tak proc se do ligovyho systemu nelogovat stejne at v tom nema maglajs. Pak potrebuje jmeno pod kterym pojede, ktery se lisi hlavne proto, ze ne kazdy se chtel registrovat na lfsw plnym jmenem, pripadne tenkrat vubec netusil jak dulezity tohle jmeno bude, nebo ze vubec bude nekde videt - takze tam nekteri napsali pomerne na prvni pohled nesmyslny kokotiny. Obe tyhle jmena, jak to pod kterym jede, tak lfsw jsou videt v replayich a vsude, zadny forum nick nikde videt neni. Taky clovek, ktery chce jet ligu, vubec forum nepotrebuje a vy ho z fora vubec nemusite znat. Zkratka nevidim duvod tahat do ligy X jmen.
A jeste jedna poznamka: kazdy clovek se pohybuje v nejaky skupine jemu vykonnostne odpovidajicich lidi, takze neni pravda ze by bylo potreba si pamatovat 65 ruznych jezdcu, jejich 3 jmena a jak jezdi - vetsinou si vystacite s par jmenama ktery se okolo vas motaj kazdy zavod
Dojde akorat k tomu, ze vznikne pozadavek psat 3 jmena do reportu, 3 jmena tam a onam, a nedej boze aby se udelalo novy forum nebo neco a zase se najde par lidi co se tam zaregistruje jinak - to pak budem psat vsude 4 jmena?

Ja bych byl pro kompromis:
v lize uvadet "jmeno - lfsw nick"
na foru uvadet pod avatarem "lfsw nick", stejne ho maji lidi vyplneny a tim dojde k "proparovani"
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2005   #203
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Kyoto National
Replaye divize 1:
Kvalifikace
SuperPole
1. závod
2. závod

Replaye divize 2
Kvalifikace
SuperPole
1. závod
2. závod

Replaye divize 3
Kvalifikace
SuperPole
1. závod
2. závod
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.1.2006   #204
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Doufám, že ostatní jsou na tom líp než já, protože mám už od silvestra angínu jak ?emen a protože mi nezabraly antibiotika, ješt? n?jakej ?as s ní vydržím. Takže poslední závod SROC strávím v posteli. Sorry a hodn? št?stní všem ostatním.
Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #205
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

SouthCity Long Rev
Replaye divize 1:
Kvalifikace
SuperPole
1. závod
2. závod

Replaye divize 2
Kvalifikace
SuperPole
1. závod
2. závod

Replaye divize 3
Kvalifikace
SuperPole
1. závod
2. závod
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #206
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

prosil bych o zhodnocení situace, která nastala p?i snaze registrovat se k závodu p?ed v?erejším závodem.

Myslím, že prokazateln? nebyl systém v kondici, kdy vše dob?e fungovalo. Sám jsem m?l velké problémy se registrovat a jen díky osobnímu kontaktu s Chaosem se poda?ilo vše zvládnout a zaregistrovat se. To se ovšem nepovedlo všem. A pro? to nep?iznat, postihlo to i náš tým. Peet 01 takové št?stí nem?l a díky tomu nejen že nejel divizi 1, na kterou m?l nárok, ale navíc není v oficiálních tabulkách hodnocen, a?koliv v div.2 první závod vyhrál.

Nachci, aby to bylo bráno jako protest, ale jako žádost k prov??ení. Díky
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #207
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

vse poresim zitra... vcera jsem sel spat az po pulnoci a dneska na to uz nemam silu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 10.1.2006   #208
powder
Member

 
Join Date: 4.7.2005
Location: Praha
Posts: 253
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
vse poresim zitra... vcera jsem sel spat az po pulnoci a dneska na to uz nemam silu...
díky
__________________
SRi racing
powder is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.