Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.3.2010   #201
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

No byly v tom trošku zmatky, ale jako berná mince je považován po?et startujících v 1. závodním ve?eru - tzn. D1 24 + D2 22 + D3 25 = 71. Tzn. max. po?et bod? bez p?i?tení bonus? za umíst?ní je 70. Te? je to o 1 posunutý, ale už se brzy dopracujem k tomu správnému.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #202
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
V?era byl trochu zmatek ve formátu jména, protože jsme nikde neup?esnili, jak mají vypadat, takže od p?íšt? bude mít každý jméno v tomto formátu:

Jméno P?íjmení - bílou barvou
a cislo pred tym nema byt? lebo som videl ze v D2 a D3 mali cervenym cislo a potom meno bielym
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #203
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak teraz je to uz snad spravne: link
//este mi napadlo, ze potrebujeme hodnotenie timov, tak to spravim v priebehu dnesneho dna, momentalne sa mi uz nechce A z dalsich zavodov uz necakajte podrobny rozpis toho, kto ako bodoval, pretoze to uz budem dopisovat priamo do velkej tabulky, usetri to kopu prace
A este v html formate pre web ligy:
Attached Files
File Type: zip CZL.zip‎ (5.7 KB, 4 views)
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 15.3.2010 at 12:35.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #204
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

ve vlakne fox cup info kid psal o formatu jmena.
My jsme meli v d3 format jmena nasledujici:
cislo - cervenou
jmeno prijmeni - bilou
Je nekdo proti, aby to takhle zustalo?
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #205
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Podla mna je cislo v nicku zbytocne a uplne by stacilo meno vo formate M. Prijmeni, samozrejme v bielej farbe. Je to bez komplikacii, uplne zretelne a pri spracovani vysledkov tam nie su ziadne zbytocne informacie.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #206
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Podla mna je cislo v nicku zbytocne a uplne by stacilo meno vo formate M. Prijmeni, samozrejme v bielej farbe. Je to bez komplikacii, uplne zretelne a pri spracovani vysledkov tam nie su ziadne zbytocne informacie.
Cervena a bila je sexy ... a me se to libi ... stejne si ty kilometrove jmena v zavode nezobrazuji... a nevim kdo je predemnou a zmanou .. neb lidi znam podle nicku ... a ne dle psoudo jmena .. toliko ke jmenum .. ale beru to ze to je liga...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #207
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
a cislo pred tym nema byt? lebo som videl ze v D2 a D3 mali cervenym cislo a potom meno bielym
Ne.. ve formátu Jméno P?íjm?ní (J.P?íjm?ní) jezdilo se už od oktávek a je to takhle podle m? ok, nevidím d?vod, pro? to m?nit.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #208
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

[Rejp]Já vám ?íkal že ty nicky máme správn? [/Rejp]
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #209
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
[Rejp]Já vám ?íkal že ty nicky máme správn? [/Rejp]
Jasne.. zase to zvorala jen divize 1. Absolutni souhlas ...

PS: Btw. Bezne se pouziva v praxi, pokud mas zarucit 100% kvalitu, ze system bezi 3x a vysedek se bere jako souhlas vetsiny stroju ... )))
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 15.3.2010 at 15:20.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #210
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Ne.. ve formátu Jméno P?íjm?ní (J.P?íjm?ní) jezdilo se už od oktávek a je to takhle podle m? ok, nevidím d?vod, pro? to m?nit.
Omlouvám se, ten nápad s ?erveným ?íslem a bílým jménem jsem dala já a ve finále (viz. bavorákovy statistiky pro 3. divizi) to vypadá moc p?kn?. Když už jste daly do p?ihlášky uvésti start. ?íslo, pro? by muselo být jen na aut? a už né ve jmén??
Možná jsem husa, ale všem v divizi 3. se to líbilo, alespo? doufám (a nebo si ?ekli: tak jí to tam napíšem, a? má radost nó )
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #211
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
tak jí to tam napíšem, a? má radost nó
Moc bych za to nedal, že to tak bylo

Souhlasím s Gotharem. Sta?í formát J.P?íjmení bílou barvou, ?ísla bych p?ed to nestrkal, takhle je to p?ehlednejší

Last edited by SuffryCZ; 15.3.2010 at 15:50.
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #212
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Omlouvám se, ten nápad s ?erveným ?íslem a bílým jménem jsem dala já a ve finále (viz. bavorákovy statistiky pro 3. divizi) to vypadá moc p?kn?. Když už jste daly do p?ihlášky uvésti start. ?íslo, pro? by muselo být jen na aut? a už né ve jmén??
Možná jsem husa, ale všem v divizi 3. se to líbilo, alespo? doufám (a nebo si ?ekli: tak jí to tam napíšem, a? má radost nó )
Myslel jsem, ze jsi to okoukala od Ghosta .. pri testech softu (mel to z nejake jine ligy). Jednou jsem rozhodl, ze se nam to libi .. tak se neni za co omlouvat... max kamenovat admina, ze tak rozhodl

Pokud jeto ale velky problem... priste budem bili... xenofobni

Spise bych ale resil, jine drobnosti. Treba ze prisli 2 jezdci bez hotlapu ... a jeli Div 3. I kdyz ciste.. a znam je ... = zarucim se za ne .. ale

A jak se v takovem pripade zachovat...
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 15.3.2010 at 15:55.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #213
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Myslel jsem, ze jsi to okoukala od Ghosta .. pri testech softu (mel to z nejake jine ligy)
Ano okoukala a uvedla v prax 3. divize
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #214
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Spise bych ale resil, jine drobnosti. Treba ze prisli 2 jezdci bez hotlapu ... a jeli Div 3. I kdyz ciste.. a znam je ... = zarucim se za ne .. ale

A jak se v takovem pripade zachovat...
P?íchod Vítra nešel p?eze m?, nem?l jsem ?as mu v?era odepsat, ale nechal bych ho jít, stejn? jako dalšího.. oba beru podle toho, jak je znám a v??il jsem, že to s nima prob?hne v pohod?.
Doufám ale, že t?chhle p?ípad? nebude moc, radši si zaje?te hotlap a když nebudete moct jet, tak ho smažte/upozorn?te n?koho z nás, my už se o to postaráme.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #215
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
P?íchod Vítra nešel p?eze m?, nem?l jsem ?as mu v?era odepsat, ale nechal bych ho jít, stejn? jako dalšího.. oba beru podle toho, jak je znám a v??il jsem, že to s nima prob?hne v pohod?.
Doufám ale, že t?chhle p?ípad? nebude moc, radši si zaje?te hotlap a když nebudete moct jet, tak ho smažte/upozorn?te n?koho z nás, my už se o to postaráme.
Rikam, ze se za ne zarucim .. a nebyl problem.. jen mam rejpavou dneska a dneska v praci resm same dulezite nesmysly ... jeste nesmyslnejsi nejz cervene cilo pred jmenem...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #216
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Rikam, ze se za ne zarucim .. a nebyl problem.. jen mam rejpavou dneska a dneska v praci resm same dulezite nesmysly ... jeste nesmyslnejsi nejz cervene cilo pred jmenem...
Já to neberu jako rýpání, odpovídal jsem hlavn? na tvoji poznámku o tom, co s tím, první v?ta pak byl m?j názor na ú?ast obou z nich. Donutilo m? to trochu se nad tím víc zamyslet.
Rozhodn? to nebylo myšlený .
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #217
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

bude niekto robit videa?

prve 3 lapy s TV Directorom:
http://www.youtube.com/watch?v=g8uTehZEG0g
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #218
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Já to neberu jako rýpání, odpovídal jsem hlavn? na tvoji poznámku o tom, co s tím, první v?ta pak byl m?j názor na ú?ast obou z nich. Donutilo m? to trochu se nad tím víc zamyslet.
Rozhodn? to nebylo myšlený .
to jo ale ja mam rejpavou ... tak mam poznaky ke vsemu
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #219
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Vzhledem k tomu ze neni sponzor a tudiz nejsou zadne ceny (snad krome diplomu?), napadlo me ozivit myslenku, ze si koupime ceny sami. Prispevek by byl samozrejme dobrovolny a ceny by se rozdelili napr. mezi prvni 3 jezdce a prvni 3 tymy. Pred chvili jsme to probirali s Kidem a slo by asi ciste o "spotrebni zbozi", takze nejaka ta basa piv, nebo lahvinka vina apod. Ceny by nemeli mit nejakou vetsi financni hodnotu, protoze vime jak to pak vypada kdyz se jede o neco drazsiho.

Uz jsem tu jednou neco podobneho navrhoval ve smyslu vlastniho sponzorstvi. Bylo mi receno, ze by na to byla potreba neziskovka, ale takhle by se dohodlo par lidi a melo by byt vse ok. Stacilo by vybrat zodpovednou osobu na jejiz ucet by se posilaly dobrovolne prispevky, za ktere by potom dotycny nakoupil zbozi, ktere by se predalo na vyhlaseni. Nevim jestli se do toho nekomu chce, ja jsem ochotny se ujmout nakupu jeste s nekym. Sam do toho nejdu a taky nevim jestli jsem dost kompetentni osoba.

Zajimalo by me kolik z vas by chtelo prispet a jak velkou castku byste byli ochotni venovat.

Jinak je mi jasny, ze by asi prispeli jen jezdci z prvni divize, pochybuji ze nekdo z nizsich divizi bude chtit platit ceny ostatnim. Ja jsem ochotny dat do cen nejakych 100 az 150 korun bez ohledu na to jak se budu umistovat v prubehu ligy. Pokud by se sesla vetsi castka, bylo by mozny ocenit treba i prvnich 5 jezdcu a nebo taky udelit nejakou cenu za nejlepsi umistovani ve druhe a ve treti divizi. Tu by ziskal jezdec s nejvetsim poctem bonusovych bodu ve druhe a stejne tak ve treti divizi (za prvni tri mista v nizsich divizich jsou 1 az 3 bonusove body). At je i nejaka motivace pro jezdce v nizssich divizich.

Tak piste a kamenujte!
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 15.3.2010   #220
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Chtel bych navrhnout toto do pravidel:

Jezdci kteri jiz nepokracuji v kvalifikaci nebo zavode se musi prepnout do pozorovat nejpozdeji do 60s od zastaveni a netvorit zbytecne prekazku na trati nebo v unikovych zonach. A trestat to.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.