Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.7.2007   #1
daiman
Newbie
 
Join Date: 18.7.2007
Posts: 6
Exclamation Problémy s na?tením server?...

nazdárek závodníci,
tuhle hru mi doporu?il kamoš, tak jsem si ?ek, pro? to nezkusit, že?
extraktoval jsem to, p?e?etl RULES na vašich stránkách a zahrál si offline hru. Po ?ase až jsem to dostal do ruky jsem cht?l zkusit on-line hru ale nezobrazí se mi žádný server. ==> Te? k mé otázce: Když si koupim licenci S2 pojede mi vše OK???
Hra se mi velmi líbí a n?jaké NFS je s porovnáním s LFS jako škodovka a ferrari.
dík za odpov??

Last edited by Chaos; 18.7.2007 at 10:52.
daiman is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by daiman View Post
nazdárek závodníci,
tuhle hru mi doporu?il kamoš, tak jsem si ?ek, pro? to nezkusit, že?
extraktoval jsem to, p?e?etl RULES na vašich stránkách a zahrál si offline hru. Po ?ase až jsem to dostal do ruky jsem cht?l zkusit on-line hru ale nezobrazí se mi žádný server. ==> Te? k mé otázce: Když si koupim licenci S2 pojede mi vše OK???
Hra se mi velmi líbí a n?jaké NFS je s porovnáním s LFS jako škodovka a ferrari.
dík za odpov??
pokud nemas licenci zobrazi se ti jen demo servery.myslim ze mas ale warez verzi takze ji smaz stahni si cistou a kup si licenci jinak si on line nezahrajes
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #3
daiman
Newbie
 
Join Date: 18.7.2007
Posts: 6
Default

ee to nemyslim..m? se nezobrazí ani demo servery a jestli si koupim S2 licenci tak abych m?l jistotu že se mi ty servry zobrazí....protože by m? naštvalo kdybych vyblul 1200,- a neslo mi to.
daiman is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by daiman View Post
ee to nemyslim..m? se nezobrazí ani demo servery a jestli si koupim S2 licenci tak abych m?l jistotu že se mi ty servry zobrazí....protože by m? naštvalo kdybych vyblul 1200,- a neslo mi to.
toz tak to bud enekde problem s firewallem nebo tak necim ale to ti tusim poradi jiny kluci tady pres to ja nejsem :-) nebo nejaky porty ci tak
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #5
daiman
Newbie
 
Join Date: 18.7.2007
Posts: 6
Default

dik za radu
daiman is offline   Reply With Quote
Old 18.7.2007   #6
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

promluv si se svym poskytovatelem internetu... LFS bezi na UDP paketech a pro prvotni komunikaci potrebujes IP na ruznejch portech, podle toho co admin serveru nastavil... pokud se ti nezobrazi ani seznam, tak nejde komunikace s master serverem, kde a jak ta probiha ti musi poradit nekdo jinej, pac ja jsem az do vecera v praci...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.